Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zapraszam do rundy wstępnej, gramy od teraz aż do północy w niedzielę. Życzę wszystkim powodzenia!!

A: (11 zawodników górna 5 awansuje)
----------
aloss
przemol
daro1981
Aron
camey
$$$$$
Ralf.
Salvador Dali
erykpp
Krypton
Calatrava

B: (11 zawodników górna 5 awansuje)
----------
franek
paweldworzanczyk
Rimner
Dyzma
piotr100
Maro FM
klakiers
Gadzina
cuasm
buszmen
O`Yama

C: (11 zawodników górna 6 awansuje)
----------
carvenko
Kiko
kolpol
Salvador
Scout_
cristov2
ziutek
petre11
_sliwa_
g00niek
arturo

D: (12 zawodników górna 6 awansuje)
----------
Kosjo
snoopol
wHiTe_StAr
raki
konstruktor1
money
beat LA
gsm
Jac
kolejarz83
padik
citizen

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
wsio jest ok ale czy tutaj mamy podawac typy swoje?/
dzieki za odpowiedz.
pozdry

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
czekalem na odpowiedz nie doczekalem sie wiec podaje typ tutaj.
pilka reczna szwedzka
Redbergslids IK v H 43 1.35 12.50 3.25
typ:1
ako1,35
stawka 100zl
do wygrania 135zl
pozdry

Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
#1
06.12.2004 21:30
Benfica v Estoril 0:1 Typ: 1
Kurs 1,65

Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Witam i pozdrawiam wszystkich graczy.

Mój typ na dziś:

#1
06.12.2004, 19:00
Hokej szwedzki, Elitserien
Farjestad BK vs Vastra Frolunda
Typ:1
Kurs:2,15

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
Witam

#1
07 Dec 04 01:30
PHI 76ers v ATL Hawks
typ - 2
kurs - 3.25

Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
_
old hand
old hand
_ Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
Witam

#1
07 Dec 04 17:30
Litvinov v Trinec
typ 1
@ 1.6

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 504
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 504
#1
06.12.2004, 21:00
England, Premiership
Middlesbrough v Manchester City
Typ:1
Kurs:1,90

Czy wszycy uczestnicy eliminacji - w sumie 45 osób - będzie podawało typy tutaj? Jeśli tak, to niezły jubel tu będzie, z wyszukiwaniem osób z mojej grupy, co podały i jaki mają stan konta.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
czekalem na odpowiedz nie doczekalem sie wiec podaje typ tutaj.
pilka reczna szwedzka
Redbergslids IK v H 43 1.35 12.50 3.25
typ:1
ako1,35
stawka 100zl
do wygrania 135zl
pozdry
Witam ci cristov2 mam do ciebie bardzo wanze pytanie!!! gdzie w twoim typie jest data i godzina podanego przez Ciebie typu??!!!
Regulamin:
I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II.!!! data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy) !!!
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilośći zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako nie wysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomośc, aż do rozpoczęcia spotkania

Wiec wedlug regulaminu oznacza to ze masz -100
Mam nadzieje ze nikt mi nie wypomni mojej skrupulatnosci i nie zarzuci ze sie czepiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
P.s Jezeli mecz sie jeszcze nie rozpocza to wedlug regulaminu mozesz jeszcze date dodac w osobnym poscie!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
masz racje petre moje niedopatrzenie szkoda bo weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(
ale moze zalicza mi to zdazylo sie pierwszy raz,jak nie to moaj strata.ale moze to pirwsze typy wiec mysle ze zalicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
pazdry i thx petre

Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
#1
7.12.04, 20:45
FC Porto v Chelsea
typ: 2
kurs:3,0

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Witam na poczatek ostroznie:)
#1
Data 07 Dec 04 20:45 CET
Typ FC Porto v Chelsea X2
Kurs 1,7
Mozliwa wygrana 70

#2
Data 07 Dec 04 20:45 CET
Typ Shakhtar Donetsk v FC Barcelona X2
Kurs 1,44
Mozliwa wygrana 44
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Cristov2, jeśli nie były podane wszystkie dane zgodnie z regulaminem i typ wszedł to liczy się jako niewysłany. Niestety nie ma wyjątków od regulaminu - jest dostępny dla wszystkich i każdy powienien się z nim zapoznać.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
Conrad!! Zgłosiłem chęć wzięcia udziału w tym konkursie a nie jestem uwzględniony w żadnej z wymienionych grup!!! Możesz to wyjaśnić?
Pozdrawiam!!!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kilkanaście osób nie było wziętych pod uwagę przy tworzeniu tabeli - konkurs jest przeznaczony dla stałych bywalców forum.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
#1
07 Dec 04 01:30 CET
PHI 76ers v ATL Hawks
TYP: 1
Kurs: 1,36

#2
07 Dec 04 04:30 CET
BOS Celtics v GS Warriors
TYP: 1
Kurs: 1,77

Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
#2
07 Dec 04 02:30 CET
DET Pistons v DAL Mavericks +4.5/-4.5
Typ:1
Kurs 1,91

#3
08 Dec 04 20:45 CET
Bayer Leverkusen v Dynamo Kyiv
Typ:1
Kurs 1,70

A może uznamy typ Cristova, typował pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
#2
Typ prawidłowy:2
Hmmm, dlaczego oni dają gości na przedzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
#1
07 Dec 04 03:00 CET
MIA Heat v UTA Jazz
typ: under 195,5
kurs: 1.91

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
Witam wsztystkich uczestników.
#1
08 Dec 04 20:45 CET
Maccabi Tel-Aviv v Juventus
typ 2
kurs 2.15

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1