Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Ghost
Wspomniałem, że Boston ma 6 wygranych z LAA z rzędu w playoffach, za to LAA ma 8 wygranych z rzędu w tym sezonie grin Która seria będzie więc przełamana pierwsza?

Niedokładnie sprawdziłem. Boston ma 9 wygranych z rzędu w PO z LAA shocked

Jeszcze ciekawostka. Po raz pierwszy od 1906 roku w playoffach zagrają obie Chicagowskie drużyny. Cubs - White Sox to byłby dla mnie wymarzony finał, choć niestety mało prawdopodobny.

PS. Ależ Hamels wymiata. A Gallardo zszedł po 4 inningach hura

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
Z całym szacunkiem ale on się nie posypał. To były dobre narzuty, a to, że najpierw popełniają błędy przy buncie pitchera a potem CF nie może złapać prostej piłki z powietrza to już nei jego wina. Jedyny błąd to trochę zbyt agresywne narzuty bo widać było, że polują na te darmowe bazy...Ale wg. mnie dobry mecz Gallardo. Hamels genialne 5 inningów. W 5 inningu dopiero pierwszy raz stracił lokację i hit Brewers. W 6 inningu miał problem ale Brewers pomogli machając głupio pałami i poprzed również dobre narzuty w odpowiednich momentach.

To tylko tak ode mnei bo rzuciło mi się w oczy to posypanie a z całym szacunkiem to był dobry mecz tego zawodnika i nawet komentatorzy to powtwierdzili.

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Oj w 3 inningu Gallardo się trochę pogubił. Pozostałe, owszem zagrał dobrze chociaż 5 BB to trochę dużo jak na te 4 inningi. Zresztą ponieważ był na pitch count to mimo dobrej gry, i tak długo by nie pograł.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Zaczął rzucać, źle od razu po tym błędzie. Wcześniej owszem nie można było na niego narzekać.

Jednak to playoff i nastąpiła szybka reakcja.

W sumie to masz rację. Gallardo raczej był na dobrej drodze do posypania się.


Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
Zgodzę się, że RBI walk był błędem ogromnym. Jednak wcześniej ten inning mógł się kończyć. Dwa błędy przy wyautowaniu to za dużo na jeden inning i fakt błąd się przytrafił, ale już o wiele wcześniej powienien być koniec inningu... tongue Ale widac, że chłopak ma talent...praktycznie cały sezon z kontuzją i taka gra...repsect.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No to znamy już pierwsze rozstrzygnięcia frown

Przeczucie mnie nie zawiodło, Cubs nie dali rady Dodgersom. Widziałem tylko połówkę jednego inningu z tego meczu. Cubs prowadzili 2-0, to był 3 inning i rzucał Dempster. Na początku myślałem, że jest nieźle, ale z każdym kolejnym rzutem tego barana, upewniałem się że dobrze się to nie skończy. No i niestety. Nie pomogła magia Wrigley Field.

Kibice Angels też nie mają wesołych min. Znowu porażka z Bostonem - 10 z rzędu, a przecież niby umieli z nimi grać. W sezonie miażdżyli ich regularnie. Pewne drużyny widocznie nie są stworzone do playoffów.

Z wczorajszych przegranych chyba najlepiej wyglądają szanse Brewers. Wczorajsza porażka to przede wszystkim wina dwóch błędów w defensywie. No i oczywiście Hamels potwierdził, że należy do elity pitcherów. Ale w następnym meczu Hamels już nie zagra, a pałkarze Phillies za wiele nie pokazali. Tu też historia chyba się powtarza, bo ostatnio w PO, wielka trójka czyli Utley, Howard i Rollins nie mieli nawet jednego hita.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Wiem co robi CC w tym sezonie w NL smile , ale radze zobaczeć w jego staty w Postseason - szczegolnie za ostatni rok , gdy grał w Indians 0-2 w ALCS o ile sie nie myle.

I kolejny raz czuje doga jako Dodgers , ale dziś mniej jakoś.

I mały cytat [w AL nieco lepiej to wygląda , ale nieznacznie]

Quote
NL clubs that have lost the opening game of a Division Series, which were inaugurated in 1995, have gone 3-23. Of the 16 clubs which dropped Game 1 at home, only one recovered to advance to the NL Championship Series -- the '99 Braves

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Na dzisiaj proponuję taki typ:

Los Angeles Dodgers / Chicago Cubs under 8,5 @ 1,917

Wystarczy spojrzeć na historię spotkań tych drużyn. Wczoraj był over, dziś lub góra w 3 meczu powinien być under. "Postseason is all about pitching and defense".
O szansach Cubs wolę się nie wypowiadać, wszakże nadzieja umiera ostatnia.

Aha, nie skreślałbym White Sox, ani dzisiaj ani w całej serii.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ludwiczek, miałeś rację. CC Sabathia nie sprostał zadaniu bycia liderem swojej drużyny. To dzięki niemu Brewers dostali się do PO, ale też m.in. przez niego prawdopodobnie szybko odpadną. Chociaż teraz mają mecze u siebie więc może coś z tego jeszcze będzie.

Natomiast Cubs już prawie na 100% się żegnają z rozgrywkami. Wczoraj aż 4 errory w defensywie ustaliły wynik meczu (przy okazji grzebiąc mój under). Dla Chicago to 8 porażka z rzędu w PO. Jednak ten trade Ramireza miał znacznie większy wpływ na Dodgers niż większość sądziła. Powrót Furcala też swoje zrobił. Na chwilę obecną widzę Dodgers w World Series.

BTW, ile razy oglądam mecz Brewers to zawsze chce mi się śmiać z Fieldera. Jak taki grubas, może w ogóle uprawiać jakiś sport? Mało tego, on nawet czasem biega laugh Pewnie w tym momencie, w całej Philadelphii ludzie odczuwali lekkie wstrząsy podłoża laugh Zresztą Sabathia pod tym względem w niczym mu nie ustępuje.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago Cubs / Los Angeles Dodgers under 7 @ 2.050
Philadelphia Phillies / Milwaukee Brewers over 9 @ 2.030

Dwie overowe drużyny zagrały na 2 undery i odwrotnie, 2 underowe drużyny zrobiły dwa overy. Pora żeby się to zmieniło.
Argumentacja trochę głupia ale... to się okaże po meczach wink

Ciekawe czy wszystkie 4 serie skończą się wynikami 3-0?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ghost
Chicago Cubs / Los Angeles Dodgers under 7 @ 2.050
Philadelphia Phillies / Milwaukee Brewers over 9 @ 2.030

Dwie overowe drużyny zagrały na 2 undery i odwrotnie, 2 underowe drużyny zrobiły dwa overy. Pora żeby się to zmieniło.
Argumentacja trochę głupia ale... to się okaże po meczach wink

Ciekawe czy wszystkie 4 serie skończą się wynikami 3-0?

Zgadzam sie co do MIL - PHI

Bardzo mozliwy over i....wygrana Brewers.
Szkoda ,ze nie mam dostepu do opcji over 9,5 innings smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Jeśli chodzi o National League, to jeszcze nigdy drużyna, która przegrywała dwa mecze, nie przeszła, znaczy chyba na ostatnie 16 razy, nie pamiętam dokładnie. A w American League, udało się to chyba raz.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Przeszło NYY za Torre'a , który jest managerem .... Dodgers tongue

Czyli Cubs lecą tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W 95 przeszło też Seattle, którego managerem był... Lou Piniella, obecny manager Cubs.

wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ale rozmawialiśmy o NL smile

Cubs polecieli , dziś w nocy kolejną drużyną raczej będzie LAA , bo Beckett żeby zagrał żle na Fenway to coś nie bardzo.

Chyba , że jak w wakacje sweepa dostaną u siebie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago White Sox @ 1.781

Po prostu przeczucie. Lepszy pitcher dzisiaj zdecydowanie po stronie Sox. Poza tym mają dwóch weteranów, przyszłych członków galerii sław, którzy wciąż nie mają mistrzowskich pierścieni.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Znamy już wszystkie wyniki 1 rundy, w 2 rundzie zespoły grają do 4 zwycięstw.

NL Championship Series
Los Angeles Dodgers vs. Philadelphia Phillies

1 Thurs., Oct. 9 LA @ PHI
2 Fri., Oct. 10 LA @ PHI
3 Sun., Oct. 12 PHI @ LA
4 Mon., Oct. 13 PHI @ LA
* 5 Wed., Oct. 15 PHI @ LA
* 6 Fri., Oct. 17 LA @ PHI
* 7 Sat., Oct. 18 LA @ PHI

AL Championship Series
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Rays

1 Fri., Oct. 10 BOS @ TB
2 Sat., Oct. 11 BOS @ TB
3 Mon., Oct. 13 TB @ BOS
4 Tues., Oct. 14 TB @ BOS
* 5 Thurs., Oct. 16 TB @ BOS
* 6 Sat., Oct. 18 BOS @ TB
* 7 Sun., Oct. 19 BOS @ TB


Kursy na zwycięstwo w całej serii w pinnie:

Division Series Prices
Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays
Boston Red Sox @ 1.758
Tampa Bay Rays @ 2.170

National League Championship Series
Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies
Dodgers @ 1.980
Phillies @ 1.926


@Lupus
Boston wygra?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Co tak cicho ??

Phillies już prowadzi 2-0
16 z 18 drużyn przy takim stanie w NLCS wychodziło zwycięsko.
Teraz wizyta na West Coast
Manny wali kolejnego HR do swojej ładnej kolekcji

Boston 1-0 w ALCS

---

Myers - piczer Phillies - miał 3-for-3 i 3 RBI w nocy.

Mnie ciekawi czy zapiszą mu to gdzieś , bo staty piczerów At bat w Postseason bardzo ciężko znaleść.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Próbowałem wymyślić coś na dzisiejsze mecze, ale coś kiepsko mi idzie. Niby dzisiejsi faworyci powinni wygrać, ale kursy słabe.
Żeby się więc nie nudzić przy oglądaniu pierwszego z meczów, dla zabawy zagram tak:

How many innings will Matt Garza (TAM) pitch? Mniej niż 5,5 @ 1,90

Garza nie jest w zbyt wysokiej formie, chociaż miał dużo czasu na odpoczynek. Dzisiaj mam nadzieję, że gracze Bostonu będą go od samego początku mocno testować, a zwłaszcza niejaki Ortiz David, który w tym sezonie zdobył już 2 razy HR przeciw niemu. Ortiz nie ma jeszcze HR w playoffach i pora to przełamać. Z tego wynika 2 typ:

W jakiej sytuacji znajdzie się David Ortiz (BOS) po swoim pierwszym odbiciu? Home Run @ 14.00

Pewka grin
Oba typy z bwin.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1