Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
[Linked Image]

potrzebuje takiego zdjecia lub podobnego, oby tylko bylo z pucharem i druzyna Barcy w duzej rozdzielczosci, najlepiej 1440x900 grin

lub jakas inna fajna tapete zwiazana z Barcelona

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
czy ktoś z Was używa któregoś z poniższych urządzeń? Jakieś opinie?

HP Deskjet F4280

Lexmark X3650

Lexmark X2650

są to urządzenia wielofunkcyjne skaner/drukarka.

zależy mi TYLKO I WYŁĄCZNIE na jak najniższych kosztach eksploatacyjnych!

jak sądzicie, chyba lexmark...

pzdr i dzięki za opinie smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Używam Lexmarka X4530 i jestem bardzo zadowolony wink

Nie wiem czym ono się różni od modeli, które podałeś.
HP odradzam.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Jak będzie po angielsku "irokez"?? Bo w słownikach nie ma ;|

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze mi ktos pomoc napisc cos poprawnie po angielsku. Kolega chce sie przeniesc na ten dzial co ja pracuje, a najlepiej ze wzgledow zdrowotnych. Pomagam mu to napisac ale nie wiem jak poprawnie. Napisalem mu cos takiego...

Please give your reason for aapplying this position:
I have healt problems; asthma which start when I was working Pastry Area, continually back and neck problems (I was two times see first AID and them appotiment with doctor and a few weeks unable work), third problem it's stress (I was a few weeks off in June).Now I wait for next appoitment with factory nurse.


Czy to jest wmiare poprawnie napisane ? Moze ktos to poprawic, jezeli jest zle ? Z gory dzieki za pomoc.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
mam spory dylemat ktory wybrac grin ? cena taka sama

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
mi bardziej sie podoba pierwszy ;-)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
mi zas ten drugi smile

wybor nalezy do Ciebie grin

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
kup sobie jeden i drugi grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Kończy mi sie niebawem umowa z UPC na internet i zastanawiam sie jakiego operatora wybrac bo niby jestem zadowolony z UPC pod względem szybkosci, niezawodnosci w dostarczaniu netu ale cena moim zdaniem jest kosmiczna(70 zł miesięcznie) Co proponujecie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ja bym proponowal UPC ;-))
sam nie mam (maja znajomi) ale to co place w aster to tez jest przegiecie a do tepsy nie mam zaufania .

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Originally Posted by ComeWithMe
Moze mi ktos pomoc napisc cos poprawnie po angielsku. Kolega chce sie przeniesc na ten dzial co ja pracuje, a najlepiej ze wzgledow zdrowotnych. Pomagam mu to napisac ale nie wiem jak poprawnie. Napisalem mu cos takiego...

Please give your reason for aapplying this position:
I have healt problems; asthma which start when I was working Pastry Area, continually back and neck problems (I was two times see first AID and them appotiment with doctor and a few weeks unable work), third problem it's stress (I was a few weeks off in June).Now I wait for next appoitment with factory nurse.


Czy to jest wmiare poprawnie napisane ? Moze ktos to poprawic, jezeli jest zle ? Z gory dzieki za pomoc.

Najlepiej napisz to po polsku to postaram sie przetlumaczyc, bo nie do konca rozumiem co chcesz powiedziec.
Czyzby chodzilo o cos takiego?: wink

"I have been suffering from asthma which results in continuous back and neck pains ever since I started work at Pastry Area (to jakis dzial w fabryce czy nazwa budynku?). Twice I had to be given first aid and consult my GP who advised me to take my time off from work for a few weeks. I also suffer from stress that made me unable to perform my duties back in June this year. At the moment I am waiting for my next appointment with the factory nurse.(w zaleznosci od kontekstu to ostatnie zdanie moze brzmiec: ...I am waiting to hear back from the factory nurse.)"

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Panowie poszukuje napisow do filmu "szukajac siebie" wujek google nie pomogl a widze ze wszystkie serwisy z napisami padaja jak muchy frown

Dołączył: Mar 2008
Posty: 984
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 984
potrzebuję live do ligi rosyjskiej siatkówka;] posiada ktoś takie coś?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Originally Posted by ultraszabrze
potrzebuję live do ligi rosyjskiej siatkówka;] posiada ktoś takie coś?


http://www.volley.ru/

Dołączył: Mar 2008
Posty: 984
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 984
Originally Posted by zxp
Originally Posted by ultraszabrze
potrzebuję live do ligi rosyjskiej siatkówka;] posiada ktoś takie coś?


http://www.volley.ru/
To mam ale gdzie tam znajdę LIVE?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Dysponuje ktoś trójkątem Pascala skladajacym sie z 20 wierszy?

PILNE

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Originally Posted by Sabre
Dysponuje ktoś trójkątem Pascala skladajacym sie z 20 wierszy?

PILNE

21 wierszy:
http://www.math.rutgers.edu/~erowland/images/pascalstriangle-large.gif

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1