Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Podobno z połową modów chodzi na piwo. A z Conradem na wiecie wyborcze PO wink
Tak się chwalił kiedyś. Ja nie wiem tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Szewa
Widzę, że na najprostsze pytania najtrudniej jest udzielić odpowiedzi laugh

W związku z tym powtórzę pytania zadane przez Mindmana:

1. Kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??

2. Jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?

Poproszę konkretnie, kawa na ławę, bez owijania w bawełnę grin

W końcu jako pełnoprawni (?) użytkownicy tego forum mamy chyba prawo do informacji na ten temat ?

Heh Szewa zabrzmiało jakbyś płacił grube pieniądze za możliwość dostępu do forum grin

Na pytanie numer jeden już została udzielona odpowiedź, wystarczy poszukać. Zacytuje żebyś nie marnował cennego czasu : "Bany czasowe dostalo kilka osob(z jednej i drugiej strony), wystarczy poczytac ten temat aby sie dowiedziec czym byly spowodowane." Chodzi o temat o policjantach i kibicach.

Wszystkie prawomocne ostrzeżenia lądują w temacie o ostrzeżeniach. Bany też są zazwyczaj odnotowywane, chyba że mowa o jakimś spamerze, który jest od razu banowany. Inna sprawa jest z Conradem, który nigdy nie chwali się publicznie jak kogoś zbanuje.

Jeszcze jakieś proste pytania ? wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Goget
Jeszcze jakieś proste pytania ? wink

Oczywiście, że tak, ponieważ dalej konkretnie nie wiadomo kto dostał te bany laugh

Napiszę, więc tak: bany czasowe wink dostali z jednej strony mura, a z drugiej dimes. Proszę o potwierdzenie, ewentualnie skorygowanie tego stwierdzenia.

Originally Posted by Goget
Wszystkie prawomocne ostrzeżenia lądują w temacie o ostrzeżeniach. Bany też są zazwyczaj odnotowywane, chyba że mowa o jakimś spamerze, który jest od razu banowany. Inna sprawa jest z Conradem, który nigdy nie chwali się publicznie jak kogoś zbanuje.

Dobra, rozumiem, że to Conrad przydzielił te bany?

PS bany czasowe jak rozumiem nie są odnotowywane? smile

PS 2 nikt nie mówił, że życie moda jest łatwe grin



Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
może trzeba wyjaśnić jak działa ban czasowy koledze na jego przykładzie grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by AL_Capone
Pettersen nie wiesz ? domyśl się smile

Szczerze to sie zastanawiam po kiego Ty sie w ogole odzywasz...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach. Fajnie by bylo jakbys zachowal przynajmniej odrobine zdrowego rozsadku i sie nie odzywal w tym temacie.


Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Goget
Heh Szewa zabrzmiało jakbyś płacił grube pieniądze za możliwość dostępu do forum grin

laugh

Przypomina mi sie od razu Irena (niedoszla) Ochodzka :
"Otworze ,no chyba mam prawo !!!" smile


Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach.

smile

Z tego co mi wiadomo ,to pozwolono mu wybrac jeden z wielu nickow ,a reszte kont ,zalozonych na inne ,zbanowano.

Nic wiecej nie wiem i zastrzegam to na wypadek ,gdyby Szewa mial jeszcze jakies pytania.

Jak stwierdzil slusznie szeregowy Hudej : "...im mniej wiesz ,tym krocej jestes przesluchiwany" grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350
Likes: 11
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by AL_Capone
Pettersen nie wiesz ? domyśl się smile

Szczerze to sie zastanawiam po kiego Ty sie w ogole odzywasz...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach. Fajnie by bylo jakbys zachowal przynajmniej odrobine zdrowego rozsadku i sie nie odzywal w tym temacie.

Prowokacje szybko sie koncza grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Piostar
może trzeba wyjaśnić jak działa ban czasowy koledze na jego przykładzie grin

Chyba tak, zadaje pytania jakby nas za encyklopedie uwazal.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
witam mam pytanie moj brat chce sie zarejestrowac na forum mecz.pl jednak nie moze , czy przyczyna jest to ze bedziemy pisac z jednego adresu ip??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

laugh

Nie każcie mi myśleć, że odpowiedź na proste (?) pytanie przekracza Wasze możliwości intelektualne ... wink

W ostatnim swoim poście w tym temacie, ułatwiłem już Wam zadanie poprzez prośbę jedynie o potwierdzenie/ ewentualnie zaprzeczenie tego co napisałem. Nie mam pojęcia jak mogę Wam jeszcze pomóc.

PS uważam, że w sprawach związanych z forum moderator powinien być encyklopedią grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Jakie prowokacje czlowieku nie rozsmieszaj mnie to po pierwsze,
po drugie jako jeden z pewnie 10 % dysponuje tutaj szeroka wiedza
na wiele tematow ale lepiej promowac 90 % quasiczatowiczow
ktorzy jedyny co wnosza do tego forum to swoja frustracje w stylu
'' Nadal ty chuju zabrales mi ostatnie dwa zlote. ''

Naprawde dobrzy typerzy i rozsadni ludzie sa banowani natomiast
ci ktorzy jedynie potrafia narzekac i nic nie wnosza w rozwoj
tego forum sa promowani jak chociazby Dimes i jemu podobni.

Kiedys to forum mialo swoj poziom dzisiaj dzieki dzialaniom
rowniez niektorych moderatorow,ktorzy zapewne dlatego ze maja
malo ciekawe zycie czuja moc kiedy naloza internetowego bana.
Mam tu na mysli takich jak Oli i jemu podobnych.

Moim zdaniem pozycja moderatora to bardzo zaszczytna funkcja i
powinnni ja sprawowac ludzie,ktorzy daja przyklad swoim zachowaniem.

Z mojej perspektywy z wszystkich modertatorow najwiecej na tym
forum w sensie merytorycznym wnosi Amkwish i wlasciwie tylko on.
Szanuje rowniez Experto i Platiniego i to by bylo na tyle.

A Ty Polskignon jedyne co robisz to udzielasz sie na quasiczacie
i krytykujesz innych wiec nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych
nie masz pojecia.

P.S Pozdrawiam normalnych

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
zalayeta teraz z polecenia odbywa sie rejestracja na forum, dasz gwarancje ze to powazny user(nie bedzie spamowal forum i zachowywal sie poprawnie) to conrad zapewne zatwierdzi jego rejestracje, ale jesli podpadnie to Ty polecisz razem z nim smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Experto
zalayeta teraz z polecenia odbywa sie rejestracja na forum, dasz gwarancje ze to powazny user(nie bedzie spamowal forum i zachowywal sie poprawnie) to conrad zapewne zatwierdzi jego rejestracje, ale jesli podpadnie to Ty polecisz razem z nim smile

jest to moj brat za którego ręcze , uwazam ze wiele moglby wniesc do tego forum ,powiew swierzej krwi, wiele ciekawych przemyslen

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wyslij priva conradowi

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Razem z CV i listem motywacyjnym laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To tylko wtedy gdy na moda aplikuje wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
pora przygotować jakieś porządne CV grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mindman
PS uważam, że w sprawach związanych z forum moderator powinien być encyklopedią grin

Zgoda ,ale to powinno dotyczyc dzialow ,ktorymi sie zajmuje.

Nie mam uprawnien do banowania, wiec po cholere mam znac ,jak sie te bany zaklada i jakie sa ramy czasowe kazdego z nich smile

Takze nie przesadzajmy z wymaganiami dla modow.

Natomiast kazdy nawet sredniointeligentny czlowiek raczej potrafi sobie odpowiedziec na pytanie ,dlaczego na forum jest bardziej pozadanych dziesieciu "ultrasow" QC niz jeden user ,ktory dzieli sie swoja wiedza.

Przy takich "priorytetach" poziom forum musi dolowac ,zdziwilbym sie gdyby bylo inaczej.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...

grin

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1