|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Podobno z połową modów chodzi na piwo. A z Conradem na wiecie wyborcze PO  Tak się chwalił kiedyś. Ja nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Widzę, że na najprostsze pytania najtrudniej jest udzielić odpowiedzi  W związku z tym powtórzę pytania zadane przez Mindmana: 1. Kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??2. Jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?Poproszę konkretnie, kawa na ławę, bez owijania w bawełnę  W końcu jako pełnoprawni (?) użytkownicy tego forum mamy chyba prawo do informacji na ten temat ? Heh Szewa zabrzmiało jakbyś płacił grube pieniądze za możliwość dostępu do forum  Na pytanie numer jeden już została udzielona odpowiedź, wystarczy poszukać. Zacytuje żebyś nie marnował cennego czasu : "Bany czasowe dostalo kilka osob(z jednej i drugiej strony), wystarczy poczytac ten temat aby sie dowiedziec czym byly spowodowane." Chodzi o temat o policjantach i kibicach. Wszystkie prawomocne ostrzeżenia lądują w temacie o ostrzeżeniach. Bany też są zazwyczaj odnotowywane, chyba że mowa o jakimś spamerze, który jest od razu banowany. Inna sprawa jest z Conradem, który nigdy nie chwali się publicznie jak kogoś zbanuje. Jeszcze jakieś proste pytania ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Jeszcze jakieś proste pytania ?  Oczywiście, że tak, ponieważ dalej konkretnie nie wiadomo kto dostał te bany  Napiszę, więc tak: bany czasowe  dostali z jednej strony mura, a z drugiej dimes. Proszę o potwierdzenie, ewentualnie skorygowanie tego stwierdzenia. Wszystkie prawomocne ostrzeżenia lądują w temacie o ostrzeżeniach. Bany też są zazwyczaj odnotowywane, chyba że mowa o jakimś spamerze, który jest od razu banowany. Inna sprawa jest z Conradem, który nigdy nie chwali się publicznie jak kogoś zbanuje. Dobra, rozumiem, że to Conrad przydzielił te bany? PS bany czasowe jak rozumiem nie są odnotowywane? PS 2 nikt nie mówił, że życie moda jest łatwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
może trzeba wyjaśnić jak działa ban czasowy koledze na jego przykładzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Pettersen nie wiesz ? domyśl się  Szczerze to sie zastanawiam po kiego Ty sie w ogole odzywasz...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach. Fajnie by bylo jakbys zachowal przynajmniej odrobine zdrowego rozsadku i sie nie odzywal w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Heh Szewa zabrzmiało jakbyś płacił grube pieniądze za możliwość dostępu do forum   Przypomina mi sie od razu Irena (niedoszla) Ochodzka : "Otworze ,no chyba mam prawo !!!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach.  Z tego co mi wiadomo ,to pozwolono mu wybrac jeden z wielu nickow ,a reszte kont ,zalozonych na inne ,zbanowano. Nic wiecej nie wiem i zastrzegam to na wypadek ,gdyby Szewa mial jeszcze jakies pytania. Jak stwierdzil slusznie szeregowy Hudej : "...im mniej wiesz ,tym krocej jestes przesluchiwany" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,372 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,372 Likes: 11 |
Pettersen nie wiesz ? domyśl się  Szczerze to sie zastanawiam po kiego Ty sie w ogole odzywasz...zalozyles sporo kont, prowokujesz w praktycznie kazdym temacie, a mimo to Cie odbanowano w niewyjasnionych okolicznosciach. Fajnie by bylo jakbys zachowal przynajmniej odrobine zdrowego rozsadku i sie nie odzywal w tym temacie. Prowokacje szybko sie koncza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
może trzeba wyjaśnić jak działa ban czasowy koledze na jego przykładzie  Chyba tak, zadaje pytania jakby nas za encyklopedie uwazal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
witam mam pytanie moj brat chce sie zarejestrowac na forum mecz.pl jednak nie moze , czy przyczyna jest to ze bedziemy pisac z jednego adresu ip??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
 Nie każcie mi myśleć, że odpowiedź na proste (?) pytanie przekracza Wasze możliwości intelektualne ...  W ostatnim swoim poście w tym temacie, ułatwiłem już Wam zadanie poprzez prośbę jedynie o potwierdzenie/ ewentualnie zaprzeczenie tego co napisałem. Nie mam pojęcia jak mogę Wam jeszcze pomóc. PS uważam, że w sprawach związanych z forum moderator powinien być encyklopedią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Jakie prowokacje czlowieku nie rozsmieszaj mnie to po pierwsze, po drugie jako jeden z pewnie 10 % dysponuje tutaj szeroka wiedza na wiele tematow ale lepiej promowac 90 % quasiczatowiczow ktorzy jedyny co wnosza do tego forum to swoja frustracje w stylu '' Nadal ty chuju zabrales mi ostatnie dwa zlote. ''
Naprawde dobrzy typerzy i rozsadni ludzie sa banowani natomiast ci ktorzy jedynie potrafia narzekac i nic nie wnosza w rozwoj tego forum sa promowani jak chociazby Dimes i jemu podobni.
Kiedys to forum mialo swoj poziom dzisiaj dzieki dzialaniom rowniez niektorych moderatorow,ktorzy zapewne dlatego ze maja malo ciekawe zycie czuja moc kiedy naloza internetowego bana. Mam tu na mysli takich jak Oli i jemu podobnych.
Moim zdaniem pozycja moderatora to bardzo zaszczytna funkcja i powinnni ja sprawowac ludzie,ktorzy daja przyklad swoim zachowaniem.
Z mojej perspektywy z wszystkich modertatorow najwiecej na tym forum w sensie merytorycznym wnosi Amkwish i wlasciwie tylko on. Szanuje rowniez Experto i Platiniego i to by bylo na tyle.
A Ty Polskignon jedyne co robisz to udzielasz sie na quasiczacie i krytykujesz innych wiec nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia.
P.S Pozdrawiam normalnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
zalayeta teraz z polecenia odbywa sie rejestracja na forum, dasz gwarancje ze to powazny user(nie bedzie spamowal forum i zachowywal sie poprawnie) to conrad zapewne zatwierdzi jego rejestracje, ale jesli podpadnie to Ty polecisz razem z nim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
zalayeta teraz z polecenia odbywa sie rejestracja na forum, dasz gwarancje ze to powazny user(nie bedzie spamowal forum i zachowywal sie poprawnie) to conrad zapewne zatwierdzi jego rejestracje, ale jesli podpadnie to Ty polecisz razem z nim  jest to moj brat za którego ręcze , uwazam ze wiele moglby wniesc do tego forum ,powiew swierzej krwi, wiele ciekawych przemyslen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Razem z CV i listem motywacyjnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To tylko wtedy gdy na moda aplikuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
pora przygotować jakieś porządne CV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
PS uważam, że w sprawach związanych z forum moderator powinien być encyklopedią  Zgoda ,ale to powinno dotyczyc dzialow ,ktorymi sie zajmuje. Nie mam uprawnien do banowania, wiec po cholere mam znac ,jak sie te bany zaklada i jakie sa ramy czasowe kazdego z nich  Takze nie przesadzajmy z wymaganiami dla modow. Natomiast kazdy nawet sredniointeligentny czlowiek raczej potrafi sobie odpowiedziec na pytanie ,dlaczego na forum jest bardziej pozadanych dziesieciu "ultrasow" QC niz jeden user ,ktory dzieli sie swoja wiedza. Przy takich "priorytetach" poziom forum musi dolowac ,zdziwilbym sie gdyby bylo inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|