Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
#265736 26/03/2005 21:22
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Może mi to ktoś przetłumaczyć.
Your account has been suspended.
You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account.
Please contact the Betfair helpdesk for more information
(e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK).

Co im mam wysłać na maila

Bonus: Unibet
#265737 27/03/2005 01:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Twoje konto zostalo zawieszone. Możesz tylko zmieniać dane w prfilu. Wszystkie inne opcje są niedostepne. Prosze sie skontaktować z naszym supportem aby uzyskac wiecej info.

napisz im zapytanie czemu ci zablokowali konto... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#265738 27/03/2005 09:15
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
a mógłbyś mi napisać tresć w jezyku angielski z takim zapytaniem

#265739 29/03/2005 16:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Chce zacząć wystawiac kurys w betfair,. I chciałem powiedziec jaka sumka jets potrzebna jak na początek czy 120e wystarczy? Czy zarabia ktoś w ten sposób i czy jest to opłacalne ?

Pozdrawiam,Kosjo

#265740 29/03/2005 23:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%.

#265741 30/03/2005 05:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
5% masz jak zaczynasz - potem sie to zmniejsza. Jak nie masz kasy, zeby zrobic taki obrot, ze prowizja spadnie na 4% to nie ma co zaczynac wg mnie. Z 5% nie przebijesz ludzi ktorzy maja 4% i mniej

Wojtek

#265742 30/03/2005 06:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%.

Aha,dzięki niestety mnie zasmuciłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy można tam wystawiać równiez kursy tak żeby było można zagarać kuponn ?

#265743 08/04/2005 21:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Co wpisaliście w polu Your "Nickname" for this card" podczas definiowania karty ? Jest tam miejsce na 8 liter i nic mi nie przychodzi do głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#265744 08/04/2005 21:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF.

#265745 08/04/2005 21:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF.

Dzięki, jesteś dziś bardzo pomocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#265746 10/04/2005 10:20
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Może mi to ktoś przetłumaczyć.
Your account has been suspended.
You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account.
Please contact the Betfair helpdesk for more information
(e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK).

Co im mam wysłać na maila

mam dokladnie to samo i to od dluzszego czasu. Poslali mi wczesniej jakiegos maila, ale nie przeczytalem, a potem format i maile poszly sie kochac,wiec nawet nei wiem o co chodzi. Od tamtego czasu w ciagu jakiegos pol roku poslalem juz kilkanascie maili na info@betfair.com, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi....nie ma to jak dobry support

#265747 10/04/2005 10:22
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
mam tam grosze na koncie i mi to wisi, ale fakt pozostaje faktem

#265748 10/04/2005 16:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Przeprowadzają weryfikację; trzeba będzie odesłać tradycyjną pocztą jakiś list/formularz. Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich...

#265749 12/04/2005 10:11
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
weryfikacja weryfikacja, ale zeby nie odpisac na zaden z moich licznych maili?

#265750 13/04/2005 22:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Witam.
Czy wpłacał ktoś ostatnio do Betfair pieniądze kartą VISA ELECTRON INTELIGO?Jeśli tak to czy istnieje później możliwość wypłaty także na tą kartę?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

#265751 14/04/2005 09:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam, czy moze mi ktos powiedziec jak najprosciej i najbezpieczniej wplacic kaske do betfairu?

#265752 14/04/2005 10:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
A ja chcialem zapytac,czy tylko ja nie moge kasy wyplacic-wyskakuje jakis komunikat o technicznych problemach na serwerze

#265753 14/04/2005 10:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
mozna wplacac i wyplacac na karte inteligo.calkiem dobre przeliczniki maja

#265754 15/04/2005 16:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc

#265755 15/04/2005 18:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
siema

jestem w betfair od nie dawna dlatego mam pytanie dosc laiczne, mianowicie jezeli zażyczyłem sobie wystawienia jakies tam zdarzenia po kursie wyzszym niz w tej chwili oferuje buk tzn jezeli poprosilem o wystawienie np "1" po kursie @1.50 to jak moge sprawdzic czy ktos wystawil mi tą "1"?

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1