|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Może mi to ktoś przetłumaczyć. Your account has been suspended. You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account. Please contact the Betfair helpdesk for more information (e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK). Co im mam wysłać na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Twoje konto zostalo zawieszone. Możesz tylko zmieniać dane w prfilu. Wszystkie inne opcje są niedostepne. Prosze sie skontaktować z naszym supportem aby uzyskac wiecej info.
napisz im zapytanie czemu ci zablokowali konto... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
a mógłbyś mi napisać tresć w jezyku angielski z takim zapytaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Chce zacząć wystawiac kurys w betfair,. I chciałem powiedziec jaka sumka jets potrzebna jak na początek czy 120e wystarczy? Czy zarabia ktoś w ten sposób i czy jest to opłacalne ?
Pozdrawiam,Kosjo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
5% masz jak zaczynasz - potem sie to zmniejsza. Jak nie masz kasy, zeby zrobic taki obrot, ze prowizja spadnie na 4% to nie ma co zaczynac wg mnie. Z 5% nie przebijesz ludzi ktorzy maja 4% i mniej
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
To stanowczo za mało. Można na tym zarobić pod warunkiem, że się wystawia właściwe kursy. Drugą sprawą jest przebicie innych ofert a to w popularniejszych ligach wydaje się trudne ale jest trochę lig na betfair, które są zaniedbywane. Poza tym czemu betfair? Na betfair masz 5% prowizji a na betdaq 3%. Aha,dzięki niestety mnie zasmuciłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy można tam wystawiać równiez kursy tak żeby było można zagarać kuponn ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Co wpisaliście w polu Your "Nickname" for this card" podczas definiowania karty ? Jest tam miejsce na 8 liter i nic mi nie przychodzi do głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Możesz tam wpisać cokolwiek. Ta nazwa jest tylko dla odróżnienia kart, bo można zarejestrować ich kilka w BF. Dzięki, jesteś dziś bardzo pomocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Może mi to ktoś przetłumaczyć. Your account has been suspended. You are able to change your account profile only. All other functionality has been disabled on your account. Please contact the Betfair helpdesk for more information (e-mail: info@betfair.com or telephone: 0870 0110 444 in the UK). Co im mam wysłać na maila mam dokladnie to samo i to od dluzszego czasu. Poslali mi wczesniej jakiegos maila, ale nie przeczytalem, a potem format i maile poszly sie kochac,wiec nawet nei wiem o co chodzi. Od tamtego czasu w ciagu jakiegos pol roku poslalem juz kilkanascie maili na info@betfair.com, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi....nie ma to jak dobry support
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
mam tam grosze na koncie i mi to wisi, ale fakt pozostaje faktem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Przeprowadzają weryfikację; trzeba będzie odesłać tradycyjną pocztą jakiś list/formularz. Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
weryfikacja weryfikacja, ale zeby nie odpisac na zaden z moich licznych maili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167 |
Witam. Czy wpłacał ktoś ostatnio do Betfair pieniądze kartą VISA ELECTRON INTELIGO?Jeśli tak to czy istnieje później możliwość wypłaty także na tą kartę? Z góry dziękuje za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Witam, czy moze mi ktos powiedziec jak najprosciej i najbezpieczniej wplacic kaske do betfairu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
A ja chcialem zapytac,czy tylko ja nie moge kasy wyplacic-wyskakuje jakis komunikat o technicznych problemach na serwerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
mozna wplacac i wyplacac na karte inteligo.calkiem dobre przeliczniki maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
siema
jestem w betfair od nie dawna dlatego mam pytanie dosc laiczne, mianowicie jezeli zażyczyłem sobie wystawienia jakies tam zdarzenia po kursie wyzszym niz w tej chwili oferuje buk tzn jezeli poprosilem o wystawienie np "1" po kursie @1.50 to jak moge sprawdzic czy ktos wystawil mi tą "1"?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|