|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
www.mecz.pl tu najlepszy kalkulator,sam ci liczy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
ja mysle jednak ze excel jest duzo szybszy niz kartka i olowek....:) Wg mnie jak ktos nie umie w pamieci policzyc to niech sie za surebety nie bierze bo i tak nie zdazy postawic. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Pewnie ,nie ma co sie brac za surebety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
AEK v Barcelona 2.20-2.00 SB-EXP 4.76% tylko panowie z sb daja remis,ale....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
ale.. jak zabezpieczysz tez remis to juz wyjdzie pewnie - a nie +
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
jak dobrze wyliczysz to jest 1.5%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Moze i tak ale jest 2,0 w SB a nie 2,2.
Zalezy jak chcialbys to obstawic bo jak na rowna wygrana to nawet przy kursach 2 / 15 / 2,2 nie daje + tylko okolo -2%.
Mozna niby trafic remis i wygrana w Expie ale czy to sie oplaci to nie wiem.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
stawiasz w taki sposob: Gospodarz 50.61
Remis 3.37
Gość 46.01
zysk 1.23%. troszke to przeszacowalem (1,5) sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe. pozdrawiam.
ps na surach jednak mozna troszke zarobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ale jak AEK wygra po dogrywce to masz zwrot z remisu 50,55 a nie 102 i polowe kasy w plecy. Oczywiscie szansa na to jest mala ale liczac mozliwosc przerwania meczu, dyskwalifikacji itp zdarzen ktore moga spowodowac, ze wtopisz w obu buckach (to tez jest jakie ryzyko choc minimalne) to granie tego za 1,2% jest wg mnie bez sensu.
Do tego widac jak dlugo byl ten sure - juz jest 1,85 a nie 2,2 w SB.
Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
ok, sorki. masz racje. ja caly czas sledze jeszcze profa, ktory nadal trzyma 2.38. ale zanim do niego dotre to pewnie juz zdejma , hehe. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Aek 2.05 betandwin Barca 2.02 unibet
niecale 2%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
albo expekt ma na barce 2.00 , ale sure juz 1.23% wynosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
Ale jak AEK wygra po dogrywce to masz zwrot z remisu 50,55 a nie 102 i polowe kasy w plecy. Oczywiscie szansa na to jest mala ale liczac mozliwosc przerwania meczu, dyskwalifikacji itp zdarzen ktore moga spowodowac, ze wtopisz w obu buckach (to tez jest jakie ryzyko choc minimalne) to granie tego za 1,2% jest wg mnie bez sensu.
Do tego widac jak dlugo byl ten sure - juz jest 1,85 a nie 2,2 w SB.
Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)
Pozdrowienia
Wojtek 2,45 na co moge zamienić te 100 pkt?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Komuś jeszcze udało się zagrać AEK +4 1.87 w Easybets? Szkoda, że wycofali to po tym jak zagrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)
Pozdrowienia
Wojtek 2,45 na co moge zamienić te 100 pkt?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Na uscisk dloni prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> albo na 14,5% sure jak masz po tyle obstawione bo Barca jest po 2,15 w Unibecie w tej chwili. Pewnie zowu łowcy surebetow zaczna pisac, ze to super sposob na duza kase ale czy komus udalo sie tak zagrac - watpie. Albo chociaz byc na + na tym meczu? Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Komuś jeszcze udało się zagrać AEK +4 1.87 w Easybets? Szkoda, że wycofali to po tym jak zagrałem. Jak gra się u tego buka? Słyszałem wiele niepochlebnych recenzji. W książce skarg i zażaleń na pierwszym miejscu voiding, voiding i jeszcze raz voiding...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
Na uscisk dloni prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
albo na 14,5% sure jak masz po tyle obstawione bo Barca jest po 2,15 w Unibecie w tej chwili.
Pewnie zowu łowcy surebetow zaczna pisac, ze to super sposob na duza kase ale czy komus udalo sie tak zagrac - watpie. Albo chociaz byc na + na tym meczu?
Wojtek Pzerność nie pozwala mi grać sure ale takie value przyjąłem z radoscia Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeszcze nie miałem z nimi problemów, ale też słyszałem o "bet voiding". Wczorajszy zakład AEK +4 zaliczyli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Dziś są piękne surebety w B&W i Bet365 na zakładach LIVE w darts (lotki)
B&W nie nadąża ze zmianami kursów i dziś już zagrałem
1.5 (B&W) - 8.0 (B365)
przed 5 minutami
1.65 (B&W) - 4.0 (B365)
Pozdrawiam, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Cholera jak to wypatrzyles ,jeszcze lotki kto by pomyslal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gratuluje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|