Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
#266176 20/12/2004 09:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
www.mecz.pl tu najlepszy kalkulator,sam ci liczy:)

Bonus: Unibet
#266177 20/12/2004 13:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
ja mysle jednak ze excel jest duzo szybszy niz kartka i olowek....:)

Wg mnie jak ktos nie umie w pamieci policzyc to niech sie za surebety nie bierze bo i tak nie zdazy postawic.

Wojtek

#266178 20/12/2004 20:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Pewnie ,nie ma co sie brac za surebety.

#266179 23/12/2004 10:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
AEK v Barcelona 2.20-2.00 SB-EXP 4.76% tylko panowie z sb daja remis,ale....

#266180 23/12/2004 10:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
ale.. jak zabezpieczysz tez remis to juz wyjdzie pewnie - a nie +

Wojtek

#266181 23/12/2004 11:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
jak dobrze wyliczysz to jest 1.5%

#266182 23/12/2004 11:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Moze i tak ale jest 2,0 w SB a nie 2,2.

Zalezy jak chcialbys to obstawic bo jak na rowna wygrana to nawet przy kursach 2 / 15 / 2,2 nie daje + tylko okolo -2%.

Mozna niby trafic remis i wygrana w Expie ale czy to sie oplaci to nie wiem.

Wojtek

#266183 23/12/2004 11:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
stawiasz w taki sposob:
Gospodarz
50.61

Remis
3.37

Gość
46.01

zysk 1.23%. troszke to przeszacowalem (1,5) sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe.
pozdrawiam.

ps na surach jednak mozna troszke zarobic.

#266184 23/12/2004 11:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ale jak AEK wygra po dogrywce to masz zwrot z remisu 50,55 a nie 102 i polowe kasy w plecy.
Oczywiscie szansa na to jest mala ale liczac mozliwosc przerwania meczu, dyskwalifikacji itp zdarzen ktore moga spowodowac, ze wtopisz w obu buckach (to tez jest jakie ryzyko choc minimalne) to granie tego za 1,2% jest wg mnie bez sensu.

Do tego widac jak dlugo byl ten sure - juz jest 1,85 a nie 2,2 w SB.

Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)

Pozdrowienia

Wojtek

#266185 23/12/2004 11:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
ok, sorki.
masz racje. ja caly czas sledze jeszcze profa, ktory nadal trzyma 2.38. ale zanim do niego dotre to pewnie juz zdejma , hehe.
pozdrawiam.

#266186 23/12/2004 12:51
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Aek 2.05 betandwin
Barca 2.02 unibet

niecale 2%

#266187 23/12/2004 12:53
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
albo expekt ma na barce 2.00 , ale sure juz 1.23% wynosi

#266188 23/12/2004 14:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Quote
Ale jak AEK wygra po dogrywce to masz zwrot z remisu 50,55 a nie 102 i polowe kasy w plecy.
Oczywiscie szansa na to jest mala ale liczac mozliwosc przerwania meczu, dyskwalifikacji itp zdarzen ktore moga spowodowac, ze wtopisz w obu buckach (to tez jest jakie ryzyko choc minimalne) to granie tego za 1,2% jest wg mnie bez sensu.

Do tego widac jak dlugo byl ten sure - juz jest 1,85 a nie 2,2 w SB.

Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)

Pozdrowienia

Wojtek

2,45 na co moge zamienić te 100 pkt?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#266189 23/12/2004 15:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Komuś jeszcze udało się zagrać AEK +4 1.87 w Easybets? Szkoda, że wycofali to po tym jak zagrałem.

#266190 23/12/2004 15:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
Pytnie za 100 punktow: Kto widzial po ile byl AEK w playit zanim wycofali ;-)

Pozdrowienia

Wojtek

2,45 na co moge zamienić te 100 pkt?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Na uscisk dloni prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

albo na 14,5% sure jak masz po tyle obstawione bo Barca jest po 2,15 w Unibecie w tej chwili.

Pewnie zowu łowcy surebetow zaczna pisac, ze to super sposob na duza kase ale czy komus udalo sie tak zagrac - watpie. Albo chociaz byc na + na tym meczu?

Wojtek

#266191 23/12/2004 16:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Komuś jeszcze udało się zagrać AEK +4 1.87 w Easybets? Szkoda, że wycofali to po tym jak zagrałem.
Jak gra się u tego buka? Słyszałem wiele niepochlebnych recenzji. W książce skarg i zażaleń na pierwszym miejscu voiding, voiding i jeszcze raz voiding...

#266192 24/12/2004 08:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Quote
Na uscisk dloni prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

albo na 14,5% sure jak masz po tyle obstawione bo Barca jest po 2,15 w Unibecie w tej chwili.

Pewnie zowu łowcy surebetow zaczna pisac, ze to super sposob na duza kase ale czy komus udalo sie tak zagrac - watpie. Albo chociaz byc na + na tym meczu?

Wojtek

Pzerność nie pozwala mi grać sure ale takie value przyjąłem z radoscia

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#266193 24/12/2004 11:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeszcze nie miałem z nimi problemów, ale też słyszałem o "bet voiding". Wczorajszy zakład AEK +4 zaliczyli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#266194 28/12/2004 18:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dziś są piękne surebety w B&W i Bet365 na zakładach LIVE w darts (lotki)

B&W nie nadąża ze zmianami kursów i dziś już zagrałem

1.5 (B&W) - 8.0 (B365)

przed 5 minutami

1.65 (B&W) - 4.0 (B365)

Pozdrawiam, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#266195 28/12/2004 19:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Cholera jak to wypatrzyles ,jeszcze lotki kto by pomyslal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gratuluje.

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 583 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1