Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Dobry menago potrafi czynić cuda - vide Dudek w Realu, choć ten to już kupony odcina

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tylko, że Dudek przyjechał tam siedzieć na ławce. A tamci grali.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Co do Boruca - może i jest wielkim bramkarzem, jak chcieliby niektórzy, ale bez wątpienia facet ma problem z głową.

A żaden klub nie da 10mln funtów za bramkarza, który ma regularnie kilka wpadek w sezonie. Poza tym jeszcze ta beznadziejna gra nogami. W tym elemencie Boruc nie czyni żadnych postępów.
Moim zdaniem przedłużając kontrakt z Celtikiem Borubar skazał się sam na grę z jakimiś Falkirk czy Inverness przez parę następnych lat, chyba że sam tego chciał. Bo jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by jinx
Co do Boruca - może i jest wielkim bramkarzem, jak chcieliby niektórzy, ale bez wątpienia facet ma problem z głową.

A żaden klub nie da 10mln funtów za bramkarza, który ma regularnie kilka wpadek w sezonie. Poza tym jeszcze ta beznadziejna gra nogami. W tym elemencie Boruc nie czyni żadnych postępów.
Moim zdaniem przedłużając kontrakt z Celtikiem Borubar skazał się sam na grę z jakimiś Falkirk czy Inverness przez parę następnych lat, chyba że sam tego chciał. Bo jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba.

Z całym szacunkiem dla Ciebie jinx, ale kompletnie nie mogę się z Tobą zgodzic. Każdy z wielkich bramkarzy raz na jakis czas robił babixa, chocby Kahn czy Cech, że pierwszych z brzegu wymienie. W reprze to był pierwszy poważny bład Artura, a ile meczów nam wybronił przecież. Problemy z głową to ma większośc bramkarzy i lewoskrzydłowych wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Borucowi pewnej klasy sportowej odmówić nie można, w wielu meczach grał fantastycznie - to są fakty.

Ale dwa spostrzeżenia natury ogólnej:

1. Kto stoi w miejscu ten się cofa.

2. Gdyby Boruc był naprawdę bramkarzem z TOP3, to już dawno grałby przynajmniej w Anglii i 10 mln funtów żadnym problemem by nie było. A może po prostu fachowcy z Barcy, Milanu, Arsenalu się nie znają ? confused

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Szewa
2. Gdyby Boruc był naprawdę bramkarzem z TOP3, to już dawno grałby przynajmniej w Anglii i 10 mln funtów żadnym problemem by nie było. A może po prostu fachowcy z Barcy, Milanu, Arsenalu się nie znają ? confused

Szewa czy chcesz nas przekonac, że Ci bramkarze tych trzech wielkich klubów są lepsi od Boruca? A jakiś klub w ostatnich 3 latach latach kupił bramkarza za 10 mln funtów? Ja nie pamietam smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Szewa
A może po prostu fachowcy z Barcy, Milanu, Arsenalu się nie znają ? confused


niestety żaden z tych klubów tak naprawdę nie szukał bramkarza.
Valdes ma pewne miejsce, Milan kupił młodego ale broni i tak stara gwardia a pomijając fakt Boruca to przecież mają pod nosem na widelcu Freya - gdyby pilnie potrzebowali GK to Francuz byłby graczem Milanu; podobnie Arsenal - gdzie Almunia jest nr 1 i to się raczej nie zmieni póki nie dojrzeje Fabiański.

ilość klubów gdzie może trafić Artur systematycznie się kurczy, mający mocarne plany Tottenham wybrał kogo innego, choć patrząc na wyniki może i dobrze się stało smile

Artur po Euro powinien odejść, teraz czas pracuje na jego niekorzyść, liczę na jakieś problemy w którymś z wielkich klubów i ucieczkę Boruca w zimowym okienku smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by Bullet
Szewa czy chcesz nas przekonac, że Ci bramkarze tych trzech wielkich klubów są lepsi od Boruca? A jakiś klub w ostatnich 3 latach latach kupił bramkarza za 10 mln funtów? Ja nie pamietam smile

W Anglii kluby raczej nie mają problemów z wydawaniem kasy, bo jak powszechnie wiadomo angielskie kluby grubo przepłacają za zawodników. Dobrym przykładem jest choćby transfer bramkarza Gordona do Sunderlandu za 8 mln funtów..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Szewa
2. Gdyby Boruc był naprawdę bramkarzem z TOP3, to już dawno grałby przynajmniej w Anglii i 10 mln funtów żadnym problemem by nie było. A może po prostu fachowcy z Barcy, Milanu, Arsenalu się nie znają ? confused

Szewa czy chcesz nas przekonac, że Ci bramkarze tych trzech wielkich klubów są lepsi od Boruca? A jakiś klub w ostatnich 3 latach latach kupił bramkarza za 10 mln funtów? Ja nie pamietam smile
Nie powiedziałem, że są lepsi, wręcz przeciwnie wink

Ale wymieniłem te kluby przykładowo, wstaw sobie tam jakikolwiek klub: Bayern, Inter, Valencia.

Widocznie zapotrzebowania na Boruca nie ma wink

Jak jest wartość Boruca okaże się, gdy któryś z wielkich europejskich klubów rzeczywiście zacznie szukać zawodnika na tę pozycję.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
borubar mial po Euro swietny moment zeby uciec z lipnej szkockiej kopaniny, podobnie jak Dudek bo swietnym fianle LM mial okazje gdzies odejsc bo byl chwilowo na fali. Jednak Jurus naiwniaczek wybral siedzenie na lawce bo jak twierdzi "bedzie walczyl o miejsce". A moze Jurus jednak wcale nie byl naiwniaczkiem i zalezalo mu tak naprawde na dozbieraniu forsy na emeryture? Artur tez sie nie popisal, ale nie wiadomo na ile tu Celtic postawil celowo zaporową cene a na ile faktycznie Borucowi niespecjalnie zalezalo zeby sie wyniesc z zadupiastego Glasgow. Artur dobija do 3 dych powoli, wiec ma ostatni dzownek zeby gdzies zaistniec w Europie, bo za 2 lata nikt nie wylozy grubej forsy na bramkarza po 30stce.
Lata lecą nieublaganie a Brozkowi juz stuka 25 lat, a ten ciagle młoci bramki druzynom z Wólki Węglowej. A moze Piotrus zdaje sobie sprawe ze tylko na ligowych smieciach gdzie zna na pamiec druzynowe zagrania jest w stanie cos grac? W kadrze nie wyglada zbyt rozowo, nawet na wyjazdach Wisly traci 50% wartosci.

Gdyby Citko wyjechal do Anglii wtedy nie doznal by kontuzji i moglibysmy miec wielkiego pilkarza. Gdyby Wichaniarek nie wyjechal do Niemiec moze by sie rozwinął piłkarsko bardziej bo jak byl mlody blyszczal talentem. Gdybac to se mozna calymi dniami, ale nie w przypadku Artura - siedzenie w Celticu to pewna głupota.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tyson
borubar mial po Euro swietny moment zeby uciec z lipnej szkockiej kopaniny, podobnie jak Dudek bo swietnym fianle LM mial okazje gdzies odejsc bo byl chwilowo na fali.

Dokladnie tak !

Jednak nie winilbym tu tylko zawodnikow ,bo od nich zalezy wiele ,ale jeszcze wiecej zalezy od managerow.

Menager Boruca to musi byc jakies kompletne zero albo...zalezy mu na utrzymywaniu status quo na marnym poziomie.

Przeciez taki bramkarz jak Boruc nie powinien zaskakiwac pilkarzy Villarealu swoja postawa, bo oni powinni wczesniej wiedziec ,ze z ogorem w bramce Celticu potykac sie nie beda.

A co do ceny to wcale nie jest zaporowa i 10 baniek na bramkarza to dla Barcy czy Milanu pikus.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tyson
A moze Piotrus zdaje sobie sprawe ze tylko na ligowych smieciach gdzie zna na pamiec druzynowe zagrania jest w stanie cos grac? W kadrze nie wyglada zbyt rozowo, nawet na wyjazdach Wisly traci 50% wartosci.

Zdaje sie ,ze ...Pawelek ,bo Piotrus to ten drugi blizniak grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Szewa
2. Gdyby Boruc był naprawdę bramkarzem z TOP3, to już dawno grałby przynajmniej w Anglii i 10 mln funtów żadnym problemem by nie było. A może po prostu fachowcy z Barcy, Milanu, Arsenalu się nie znają ? confused

Szewa czy chcesz nas przekonac, że Ci bramkarze tych trzech wielkich klubów są lepsi od Boruca? A jakiś klub w ostatnich 3 latach latach kupił bramkarza za 10 mln funtów? Ja nie pamietam smile
Nie powiedziałem, że są lepsi, wręcz przeciwnie wink

Ale wymieniłem te kluby przykładowo, wstaw sobie tam jakikolwiek klub: Bayern, Inter, Valencia.

Widocznie zapotrzebowania na Boruca nie ma wink

Jak jest wartość Boruca okaże się, gdy któryś z wielkich europejskich klubów rzeczywiście zacznie szukać zawodnika na tę pozycję.

Nie ma zapotrzebowania bo są lepsi tańsi lub w tej samej cenie grin

Czekam aż jakiś poważny klub z poważnej ligi zatrudni tego pajaca i wtedy się okaże jaka jest Jego wartość ... teraz gdy wpuszcza babole w Celtic'u nikt się nie przejmuje bo jak wpuści 2 to Celtic wygra 4-2 a nie 2-0 w poważnej lidze to nie przejdzie a daje sobie cos obciąc że "wpadek" będzie mial o wiele wiecej niz teraz

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Stoin
daje sobie cos obciąc że "wpadek" będzie mial o wiele wiecej niz teraz

żona wie o tej deklaracji? wink


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by mura
Originally Posted by Stoin
daje sobie cos obciąc że "wpadek" będzie mial o wiele wiecej niz teraz

żona wie o tej deklaracji? wink

nie powiedzial dokladnie co wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by tyson
borubar mial po Euro swietny moment zeby uciec z lipnej szkockiej kopaniny, podobnie jak Dudek bo swietnym fianle LM mial okazje gdzies odejsc bo byl chwilowo na fali.

Dokladnie tak !

Jednak nie winilbym tu tylko zawodnikow ,bo od nich zalezy wiele ,ale jeszcze wiecej zalezy od managerow.

Menager Boruca to musi byc jakies kompletne zero albo...zalezy mu na utrzymywaniu status quo na marnym poziomie.

Przeciez taki bramkarz jak Boruc nie powinien zaskakiwac pilkarzy Villarealu swoja postawa, bo oni powinni wczesniej wiedziec ,ze z ogorem w bramce Celticu potykac sie nie beda.

A co do ceny to wcale nie jest zaporowa i 10 baniek na bramkarza to dla Barcy czy Milanu pikus.


A on ma managera? Jakis czas temu byla mowa ze zwolnil managera i teraz sam sobie nim jest smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by mura
Originally Posted by Stoin
daje sobie cos obciąc że "wpadek" będzie mial o wiele wiecej niz teraz

żona wie o tej deklaracji? wink

nie powiedzial dokladnie co wink

Oboje "ufamy" Arturowi wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Stoin
Oboje "ufamy" Arturowi wink

Hmm...nie przypuszczalem ,ze sa malzenstwa ,ktorych zycie seksualne babolem STOI smile

Artur ,zrob im Wielki Post i nie wpuszczaj wiecej grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ða Bartek
A on ma managera? Jakis czas temu byla mowa ze zwolnil managera i teraz sam sobie nim jest smile

Cholera ,nie wiedzialem ,ale z drugiej strony jak miec bylejakiego to moze lepiej nie miec zadnego smile

Nasmiewacie sie tu z Boruca i macie ,szczerze powiem ,powody ,ale ja uwazam ,ze idealnym miejscem dla Niego jest Camp Nou.
To jest druzyna idealna dla Boruca.
Pozycja Valdesa jest mocniejsza w mediach niz w rzeczywistosci.
Od kiedy przebaknal o mozliwosci zostania kapitanem ma przegwizdane u Puyola.
Puyol zawsze bedzie trzymal z Javim i vice-versa ,wiec jak sie dwoch Katalonczykow wypnie na Victorinho to moze byc po nim.
Wystarczy mu do tego jeszcze jedna taka glupawka jak ta na Montjuic i jego noce moga stac sie nieprzespane.

Ostatnio ,w przerwie rozgrywek ligowych ,duzo dyskutowano o Primera.
W katalonskiej "trojce" analizowano slabe i mocne strony 6 druzyn aspirujacych do mistrzostwa.
Za kazda formacje przyznawano punkty.
Na pozycji bramkarza Barca dostala 2 punkty w 6-stopniowej skali ,najmniej ze wszystkich ,co zreszta odzwierciedla klase poszczegolnych bramkarzy.

Jeden z komentatorow wreszcie madrze powiedzial ,ze druzyne buduje sie poczawszy od bramkarza.
W Barcelonie do tej pory brzmialo to jak herezja ,stad graly z numerem "1" wymienione przez przedmowcow "gwiazdy" grin

Kolejny rozmowca w studio ,pewnie krewny Valdesa, obruszyl sie i stwierdzil ,ze Real traci wiecej niz Barca laugh
Na to prowadzacy ze smiechem zripostowal "Victor do reprezentacji".

Rzeczywiscie Valdes ma grono swoich wielbicieli ,ale poza tym ,ze jest Katalonczykiem ,nie maja oni innych argumentow na obrone swojego pupila.

Na bramce Barcy niebawem nastapi zmiana.

Boruc ,Garay i Cesc w styczniu i nie ma mocnych na Blaugrane.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by mura
Originally Posted by Stoin
daje sobie cos obciąc że "wpadek" będzie mial o wiele wiecej niz teraz

żona wie o tej deklaracji? wink

nie powiedzial dokladnie co wink


no właśnie, nie powiedział że ma to być "coś krótkiego" grin

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1