Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
#266256 05/03/2005 10:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
Davis Cup Doubles
Slovak - Spain
2.50 (unibet) - 1.75 (expekt) 2.94%

Bonus: Unibet
#266257 07/03/2005 12:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
BAW - EXP
Södertälje - Norrköping Dolphins 1.85/1.85 do 2.35/1.50
3,3%
Pozdrawiam
KRAJAN

#266258 07/03/2005 14:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
Quote
BAW - EXP
Södertälje - Norrköping Dolphins 1.85/1.85 do 2.35/1.50
3,3%

na czym tu polega Sure Bet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#266259 07/03/2005 14:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
BAW - EXP
Södertälje - Norrköping Dolphins 1.85/1.85 do 2.35/1.50
3,3%

na czym tu polega Sure Bet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

W skrócie - "PEWNY ZAKŁAD" - czyli taki w którym obstawiając wszystkie dotyczące go opcje nie mamy mozliwości przegrania danego zdarzenia.
Dzisiejszy przykład:
Zdarzenie : Södertälje - Norrköping Dolphins
Kryterium wyboru 1 v 2 (X-remisu ww. buki nie posiadają w ofercie)
1) wybieramy 2 (z BAW) - np. stawka 100PLN x kurs 1.85 = wygrana 185PLN
2) wybieramy 1 (z EXP-a) - stawka 80PLN x kurs 2.35 = wygrana 188PLN
Reasumując przy wkładzie 180PLN wygrywamy odpowiednio 1)* 185PLN, a w 2)* 188 - a więc niezależnie od wyniku osiągamy gwarantowany zysk!
Tak to wygląda w skócie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#266260 07/03/2005 14:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
oki ale nie o to dokladnie mnie chodzilo
z tego co sie orientuje to 1.87/1.87 (expekt)sa to stawki z handi +4.5/-4.5
a w baw teraz jest 2.2/1.6 czyli to nie jest sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

chyba ze sie myle i mozna to jakos innaczej przekombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdro

#266261 07/03/2005 15:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
oki ale nie o to dokladnie mnie chodzilo
z tego co sie orientuje to 1.87/1.87 (expekt)sa to stawki z handi +4.5/-4.5
a w baw teraz jest 2.2/1.6 czyli to nie jest sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

chyba ze sie myle i mozna to jakos innaczej przekombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdro
Nie to nie jest SURE-BET - wyraźnie napisałem że jest to zakład w którym dostępne są tylko 2 (ew.3) opcje nawzajem nie wykluczające się - tu masz doczynienia z 4 opcjami - zakład na zdarzenie (2 opcje) i zakład na zdarzenie z handicapem (2 opcje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#266262 07/03/2005 15:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
Quote
BAW - EXP
Södertälje - Norrköping Dolphins 1.85/1.85 do 2.35/1.50
3,3%
Pozdrawiam
KRAJAN
gdzie jest to 3,3 % ? jak obstawic ten mecz zeby było 3,3% sure bet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ps. albo ktos tu sie pomylił albo ja nie rozumiem co to sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#266263 07/03/2005 16:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeżeli teraz nie zrozumiesz to trudno? Brakuje mi cierpliwości na dalsze tlumaczenie. Odpowiem tylko skąd sie bierze 3,3%.
cd. przykładu - jak pisałem:
1) Inwestujemy 100PLN na 2 - zakład w BAW czyli typujemy zwycięstwo gości (w tym przyp. Norrköping Dolphins) - kurs w tym przyp. wynosił 1.85, czyli potencjalna wygrana = 185PLN
2) teraz zawieramy zakład przeciwstawny czyli na zwycięstwo gospodarzy (Södertälje), tyle tylko, że nie w BAW bo tu jest 1,85 i nic nam to nie daje, ale w EXP-i w taki sposób: stawke dostosowujemy tak do kursu, aby osiągnąć identyczną wygraną czyli w naszym wypadku 185PLN - czyli 185PLN : 2.35/kurs/. Czyli musimy zagrać za 178,72PLN aby uzyskać wygraną 185PLN.
Teraz niezależnie od wyniku - czy wygrają goście czy gospodarze wygrywamy 185PLN, przy wkładzie 178,72.
Nasz zysk wynosi 3,4% (3,3% było napisane ogólnikowo) czyli zyskujemy 6,28PLN przy inwestycji 185PLN.
Jeżeli dalej nie rozumiesz mówi się trudno - żyj w nieświadomości, ale łatwiej się tego nie da wytłumaczyć.
Pozdrawiam
KRAJAN

#266264 07/03/2005 16:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
spoko wiem juz o co chodzi myslalem ze kursy 1.85/1.85 podajesz z expekta na handi a to byly z BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
poprostu jak sprawdzalem to w baw byl juz kurs 2.2 1.6
sorki i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#266265 09/03/2005 09:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Pinnacle - Olympic
MLB
Oakland 1- 1.98 San Francisco Giants 2 - 2.05
zysk ok. 0.7%

Trzeba sie pospieszyc, bo moga zmienic kursy

#266266 15/03/2005 14:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
witam. mocno mnie zaciekawiły "siur bety" i posiadam kwote 20 000 zł (możecie wierzyć lub nie) no i w związku z tym mam pytanie dotyczące tego jak gracie.
Czy wy czekacie na takie siur bety które będą w bukmacherach w których akurat macie kase? Czy traktujecie ten system jako "dodatkowy"? Ja zamierzam grać tym jako systemem "głównym"
bo przecierz pieniądze na konto bukmachera idą min. 3 dni...

#266267 15/03/2005 14:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
No tak, jakby czekac 3 dni na kase to jest spora szansa, ze kursy sie zmienia. Szczegolnie przy surebecie.

Wojtek

#266268 15/03/2005 18:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Hehe faktycznie trzeba liczyć na farta, że buki kursów nie zmienią tongue

Łosio: Neteller, Moneybookers, Karta - nigdy nie przelew to taka podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i udanego siurowania życzę

#266269 15/03/2005 18:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
cześć,jestem nowy,szukam fachowej pomocy w temacie-sure bets .
1.podajcie liste buków którzy niewycofują zakładów z sure bets
2.podajcie liste buków u których jest najwięcej sure bets i można bez obaw o wycofanie zakładu zagrać za dużą kase
3.podajcie buków którzy najcześciej wycofują zakłady z sure bets
4.czy oprucz wycofywania się buków z zakładów,są jeszcze jakieś niespodzianki gdzie mogę wtopić kase?

#266270 15/03/2005 21:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nie graj żadnych "sure",tylko wez się za gramatykę...
oprucz

#266271 15/03/2005 22:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Przepraszam za moją gramatyke.W polsce mieszkam od pięciu lat i wszystkiego się jeszcze nie nauczyłem.

nawoj-buraku,niewymądrzaj się tylko daj parę cennych wskazówek

#266272 15/03/2005 23:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Jak masz 20 tysiecy, to lepiej zainwestuj w jakis "normalny" - materialny biznes.

ZIBI - nie ma takiej listy, wszystko zależy od konretnego przypadku.

#266273 16/03/2005 06:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Nie graj żadnych "sure",tylko wez się za gramatykę...
oprucz
A nie ortografię? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#266274 16/03/2005 08:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
20 000 w biznes? Chyba w jakiś zdezelowany samochodzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#266275 16/03/2005 18:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
no tak.. w biznes... ale skoro to jest siur to po kij mam sie pakowac w cos co nie jest siur?! yyy czy wpłaty kartą kredytową docierają do buka "odrazu"? i czy wszystkie buki biorą prowizję? bo np. baw bierze od takiej wpłaty 2% :/

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1