Ronaldinho wiem że typy podaje z opoznieniem ...ale po powrocie do..."> Ronaldinho wiem że typy podaje z opoznieniem ...ale po powrocie do...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
Liverpool-Portsmouth 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Ronaldinho wiem że typy podaje z opoznieniem ...ale po powrocie do chatki nie było pradu dopiero teraz wlaczyli....sorki (czy uznasz te typy?)..jezeli tak to wielkie dzieki


Grupa3*15.12*20:40*3*GrazerAK-AZ Alkmaar (strz./niestrz.)*typ strz.AZ Alkmaar*kurs 1.35*sts*mesmero*Puchar Uefa

Grupa3*15.12*20:40*3*MiddlesbroughFC-Partizan Beograd (strz./niestrz.)*typ strz.Partizian Beograd*kurs 1.60*sts*mesmero*Puchar Uefa

Bonus: Unibet
#266614 15/12/2004 20:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
UWAGI ZA SRODE !!!

Chyle czoła gdyz nie bylo zadnych pomylek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Okan sorki przeoczylem twoje typy juz dopisalem je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

TheFik pudło karne za brak typow !!!

Rivaldinho VFB powrorzone typ nieuznany !!!

krystian_83 lookash veride nazir69 dampan AnJay kolejne 2 pudla karne za brak typow!!!


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#266615 15/12/2004 22:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
Rivaldinho VFB powrorzone typ nieuznany !!!

Czesc.. Ronaldinho

Tylko jedna osoba w mojej grupie miala ten sam typ, (Marcin)..
Przedzej rowniez byly takie sytuacje ze jeden typ powtarzal sie kilkakrotnie.. a tutaj moj typ byl jako drugi..

Myslalel ze 2 razy mozna powtorzyc.. ale jesli nie to OK.. nic nie poradze.. nie wiedzialem..

pozdro

#266616 15/12/2004 22:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
beveren(strz/nie strz) 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CSKA Moskwa-Frankfurt H(0-18) 86-82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

grupa2*16.12*20.00*4*Vitesse-Graafschap*typ-1*1.4*sts*100%Portowiec*Piłka nożna Eredivsie

grupa2*16.12*20.45*4*Sochoux-Panonios*typ-1*1.3*sts*100%Portowiec*Piłka nożna Puchar UEFA

pozdrawiam

#266617 15/12/2004 23:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 282
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 282
Alkmaar nie strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Stuttgart-D.Zagrzeb 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

grupa4*16.12*20.00*4*Vitesse-Graafschap*typ-1*kurs-1,40*STS*qamil*Pilka nozna Holandia 1.Liga

#266618 15/12/2004 23:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 28
Daje ponownie typy, gdyż wcześniejsze były przed czasem i niezgodne z regulaminem i dałem z rozpedu jeden typ za dużo a więc aktualnym typem jest ten podany poniżej
beveren(strz/nie strz) 2
CSKA Moskwa-Frankfurt H(0-18) 86-82

grupa2*16.12*20.00*4*Vitesse-Graafschap*typ-1*1.4*sts*100%Portowiec*Piłka nożna Eredivsie

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
grupa2*15.12*20.45*3*Stuttgart-D.Zagrzeb*typ-1*kurs-1,32*prof*kurson*PN Puchar UEFA wynik 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
grupa2*15.12*20.45*3*Heerenven-Beveren (1 poł.)*typ-1*kurs-1,38*prof*kurson*PN Puchar UEFA wynik 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

grupa2*16.12*20.00*4*Treviso-Malaga*typ-1*kurs-1,33*prof*kurson*kosz Euroliga

#266620 15/12/2004 23:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Grupa 3 *16.12 *15:30 *4* Dania-Slowenia *Typ-2 *kurs 2.2 *PROFESJONAŁ *Cukier *Hokej,MS "20" gr.B

Grupa 3 *16.12 *17:30 *4* Francja-Norwegia *Typ-2 *kurs 1.65 *PROFESJONAŁ *Cukier *MS "20" gr.A

#266621 16/12/2004 00:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Grupa 3 *16.12 *15:30 *4* Dania-Slowenia *Typ-2 *kurs 2.2 *PROFESJONAŁ *Cukier *Hokej,MS "20" gr.B

Grupa 3 *16.12 *17:30 *4* Francja-Norwegia *Typ-2 *kurs 1.65 *PROFESJONAŁ *Cukier *MS "20" gr.A



Grupa 3 *16.12 *15:30 *4* Dania-Slowenia *Typ-2 *kurs 2.2 *PROFESJONAŁ *Cukier *Hokej,MS "20" gr.B


SORKI zapomniałem że w czwartek 1 typ chociaż te dwa to wjeżdzaja jak traktor do stodoły w czasie żniw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#266622 16/12/2004 04:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 60
M'Borough - Partizan -3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Stuttgart - D.Zagrzeb -2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Grupa 3*16.12.04*20:00*4*Vitesse - Graafschap*Typ-1*kurs 1.40*STS*Rezident*Piłka nożna,Holandia 1 liga

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#266623 16/12/2004 04:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 476
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 476
AEK-Olimpija 76-75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
TauCeramica-Ulker 71-81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

grupa4*16.12*20.45*4*Hearts-Ferencvaros*TYP-1*kurs-1.50*toto-mix*wafel*piłka nozna-p.uefa

#266624 16/12/2004 05:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
Stuttgart-Dynamo Zagrzeb 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

[b]grupa1*15.12.*20.45*4*Hearts-Ferencvaros*TYP-1*kurs-1,53*profesjonał*_Marcin*piłka nożna puchar uefa[b]
[b]grupa1*15.12*20.45*4*Sochaux-Panionios*TYP-1*kurs-1,3*profesjonał*_Marcin*piłka nożna puchar uefa[b]

A tak przy okazji,dałeś mi już dwie pomyłki za brak bolda.W twoim regulaminie nigdzie nie jest napisane,żeby go stosować.Pierwszy raz startuje w twoim konkursie i nie wiedziałem,że macie taki zwyczaj,więc chyba powinienieneś anulować mi te pomyłki.

#266625 16/12/2004 06:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
Sory nie zauważyłem,że w czwartek podajemy tylko jeden typ.Więc zostawiam typ Hearts-Ferencvaros,a anuluje typ Sochaux-Panionios.

#266626 16/12/2004 07:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Usti - Brno 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
grupa2*16.12*20.45*4*Sochaux-Panionios*typ-1*1.3*prof*Nostradamus*piłka nożna Puchar UEFA

#266627 16/12/2004 07:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Fischer przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
28:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

grupa1*16.12*20.00*4*Treviso-Malaga*typ-1*kurs-1,33*prof*Emilio*kosz Euroliga

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Quote
Grupa1*15.12*19-00*3*Wroclaw-Wilno*TYP-1*kurs-2.01*profesjonał*DJ SACHI*koszykówka*ULEB Cup wynik: 67-95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Grupa1*15.12*20.00*3*Bologna-Real M.*TYP-1*kurs-1.55*profesjonał*DJ SACHI*koszykówka*Euroliga wynik: 77-70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Grupa1*16.12*20-00*4*FC Brugg.-Saragosa*TYP-1*kurs-2.05*profesjonał*DJ SACHI*piłka nożna*puchar UEFA

#266630 16/12/2004 08:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Fischer-Bergman*TYP-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Fischer-Gjelland*TYP-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

grupa3*16.12*14:00*4*Disl-Bogali*TYP-1*kurs-1.45*prof*inzynierk*biathlon Puchar Świata

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
grupa mistrz*16.12*20.45*4*Sochaux-Panionios*typ-1*kurs-1.3*Profesjonał*Ziomek*(Piłka Nożna-Puchar UEFA)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
AEK 1 76-75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
GAK X2 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

[b] Grupa2*16.02*20.00*Parma - Besiktas*Typ: X2*kurs: 1,57*STS*Salvador Dali*Puchar Uefa[b]

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1