Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#266820 13/12/2004 17:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
Quote
Czesc:))))
Mam pytanko odnosnie konkursu???
Powiedzmy ze odpowiedzialem na 7/10 czyli przysluguje mi 10% , wplacam 500 wiec dostaje 50 jezeli zagram za 150 czyli 3-krotną wartosc bonusu tak??
Ale co jesli po wykorzystaniu bonusa zagram kolejny raz i znowu bede mial 7/10 lub 8/10 czy znowu bede mogl wplacic i wykorzystac bonus ???????
tak spoko po wpłacemniu kasy mozesz ghrać znowu i znowu otrzymywac bonusy
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#266821 13/12/2004 17:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Czy unibet ma program partnerski?

#266822 13/12/2004 17:45
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
czy czas obrotu bonusu jest dowolny?

#266823 13/12/2004 17:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Chyba tak jak już dopiszą bonus to myślę że czas obrotu jest nieograniczony(przynajmniej nic w regulanminie o tym nie ma:).

A ja mam takie pytanie. Jak zarejestruje się jako ojciec i brat ( oni mają własne konta bankowe więc jakby co nie będzie problemu że nie można bonusa wypłacić) to nie pokasują kont?

#266824 13/12/2004 18:33
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Chyba tak jak już dopiszą bonus to myślę że czas obrotu jest nieograniczony(przynajmniej nic w regulanminie o tym nie ma:).

A ja mam takie pytanie. Jak zarejestruje się jako ojciec i brat ( oni mają własne konta bankowe więc jakby co nie będzie problemu że nie można bonusa wypłacić) to nie pokasują kont?



JA JUZ KIEDYS MIALEM KONTO W UNIBECIE (3 LATA TEMU)I WTEDY BYLO W EURO -BONUSY.I ZROBILEM TEZ PARE KONT MAMA -TATA-BRAT I OCZYWISCIE JA I MUSIALEM ZADECYDOWAC KTORE ZOSTAWIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />.POZDRAWIAM

#266825 13/12/2004 21:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Czesc!
Mam jeszcze dwa pytanka??
Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet????
Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt???
Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt???

#266826 13/12/2004 23:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
kto wygral bundeslige 97/98 .kaiserslautern

#266827 14/12/2004 00:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
mialem wlasnie 10/10 wiec moge dodac.z tych co nie ma wyzej:.
- czy carolina grala kiedys w finale NHL...tak
- kto biegl na boso w 196?,,,,,,,,,,,sa 2 odp(zatopek,?)..ale to ten "?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#266828 14/12/2004 00:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Która włoska drużyna gra na stadionie Via del Mare? (Lecce)
Która włoska drużyna gra na stadionie Ennio Tardini? (Parma)
Która włoska drużyna gra na Stadio Luigi Ferraris? - (Sampdoria)
Jaki zespół z serie A gra na Mario Rigamonti? (Brescia)
Ilu Argentynczyków gra w Inter? (6)
Ile tytułów mistrza zbobył Milan pod wodzą Capello? (4)
Która drużyna przełamała serie 5 zwycięstw Realu w p.mistrzów? (Benfica 1961)
Pierwszy gol w Angielskiej 2004/05(Shearer,Henry,Cisse)? (Cisse)
Kto strzelił decydujacego karnego w finale MŚ '90? (Andreas Brehme)
Ile razy Australia organizowała letnie IO? (2)
Zdobywca Copa Italia 2000/2001? (Fiorentina)
Kto zdobył gola w finale Pucharu Europy w 1993 r. w meczu Marseille - AC Milan ? (B. Boli)
W jakiej drużynie collegu gral Shaquille O'Neal ? Louisiana State '93
W jakiej drużynie collegu grał M. Jordan ? North Carolina '84
Pierwszy klub Marco Van Basten'a? (UVV Utrecht)
Czyje imię nosi Puchar Narodów Europy? (Henri Delaunay'a)
Którą bramkę Maradona strzelił ręką Angli na mundialu 1986 ( tą na 1:0)
Który tenisista w obecnym sezonie ATP miał najwięcej asów serwisowych? (Roddick)
Ile złotych medali na igrzyskach zdobył Herman Maier "Herminator"? (2) - w 1998 Nagano
Ile IFK Goteborg zdobylo razy mistrzostwo Szwecji? (11)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#266829 14/12/2004 02:43
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
JEJEJE wreszcie mi sie poszcześcilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
takie pojebane pytania mialem - a tu prosze 9/10 - bonus 50% - max 200 zł - jutro wplacam 400 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

niektóre pytania
19 nasto wieczna gra piramidy to snooker, billiards ?
to pytanie chyba zwaliłewm - z braku czasu i decyzji walnołem snooker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bratankiem jakiegos goscia z (chyba) juventusu jest Nedved
poborsky i 3 koles jakis nieznany -jego zaznaczylem

najwiecej zbiórek w historii nba mial Jabbar chamberlain rodman - chamberlain <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
jeszcze bylo pare powalonych ale juz mi wylecialy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#266830 14/12/2004 07:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Moze ktos wie jak to wyglada bo juz sam probowal???
Z gory dzieki:)

#266831 14/12/2004 07:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Czesc!
Mam jeszcze dwa pytanka??
Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet????
Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt???
Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt???


Moze ktos wie jak to wyglada bo juz sam probowal???
Z gory dzieki:)

#266832 14/12/2004 09:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
IFK Goteborg (Sweden)

Honours: 18 League titles; 4 Swedish Cups; UEFA Cup 1982, 1987

to nie wiem w koncu jak to jest z ifk goteborg :]

#266833 14/12/2004 10:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
nazwa klubu kibica Start IK to Tiberberget

najwiecej zbiorek w historii NBA (Rodaman, Chamberlain, Rodman)

#266834 14/12/2004 12:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
IFK Goteborg (Sweden)

Honours: 18 League titles; 4 Swedish Cups; UEFA Cup 1982, 1987

to nie wiem w koncu jak to jest z ifk goteborg :]

Na ich stronie: http://www.ifkgoteborg.se/ pisze , że 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
IFK Goteborg
Swedish champions: 17 times
1908, 1910, 1918, 1935, 1942, 1958, 1969, 1982, 1983, 1984, 1987, 1990, 1991, 1993, 1994, 1995, 1996

Wcześniej zaglądałem na:
http://www.totalfootball.org/swe/home/page.asp?sid=144&mid=2&CatId=691
i tam wychodzi, że 11 tytułów, ale od 1935 roku, wychodzi więc na to, że jest ich 17 lub 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.

#266835 14/12/2004 12:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Kiedyś liczyłem z jakiejś strony statystyków i wyszło mi 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266836 14/12/2004 13:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no i drugi bonus wypłacony przez Unibet , dzisiaj walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#266837 14/12/2004 22:28
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Witam. Jeśli ktoś miał 10/10 a wiem że takie osoby są prosze sie zgłosić do mnie na gg mam dla Was propozycje. Moje gg 1043950. Pozdrawiam

#266838 14/12/2004 22:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
ja to mam szczęście ( a może to coś więcej )

3 bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ------ 9/10 i znowu 50% . trzeba będzie iść jutro wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

chociaz pytania miałem w miare łatwe, wszystkie raczej sie juz powtarzały , moze z wyjątkiem jednego.

#266839 15/12/2004 07:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Czesc!
Mam jeszcze dwa pytanka??
Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet????
Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt???
Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt???
Aha i jeszcze jedno , czy moge obracac bonusem grając np. na under/over w obie strony???

Gregov widze ze Ty jestes tu narazie specem od obracania bonusem:) wiec moze bedziesz potrafil mi pomoc???

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1