|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
Czesc:)))) Mam pytanko odnosnie konkursu??? Powiedzmy ze odpowiedzialem na 7/10 czyli przysluguje mi 10% , wplacam 500 wiec dostaje 50 jezeli zagram za 150 czyli 3-krotną wartosc bonusu tak?? Ale co jesli po wykorzystaniu bonusa zagram kolejny raz i znowu bede mial 7/10 lub 8/10 czy znowu bede mogl wplacic i wykorzystac bonus ??????? tak spoko po wpłacemniu kasy mozesz ghrać znowu i znowu otrzymywac bonusy pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Czy unibet ma program partnerski?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
czy czas obrotu bonusu jest dowolny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Chyba tak jak już dopiszą bonus to myślę że czas obrotu jest nieograniczony(przynajmniej nic w regulanminie o tym nie ma:).
A ja mam takie pytanie. Jak zarejestruje się jako ojciec i brat ( oni mają własne konta bankowe więc jakby co nie będzie problemu że nie można bonusa wypłacić) to nie pokasują kont?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Chyba tak jak już dopiszą bonus to myślę że czas obrotu jest nieograniczony(przynajmniej nic w regulanminie o tym nie ma:).
A ja mam takie pytanie. Jak zarejestruje się jako ojciec i brat ( oni mają własne konta bankowe więc jakby co nie będzie problemu że nie można bonusa wypłacić) to nie pokasują kont? JA JUZ KIEDYS MIALEM KONTO W UNIBECIE (3 LATA TEMU)I WTEDY BYLO W EURO -BONUSY.I ZROBILEM TEZ PARE KONT MAMA -TATA-BRAT I OCZYWISCIE JA I MUSIALEM ZADECYDOWAC KTORE ZOSTAWIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />.POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czesc! Mam jeszcze dwa pytanka?? Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet???? Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt??? Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
kto wygral bundeslige 97/98 .kaiserslautern
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
mialem wlasnie 10/10 wiec moge dodac.z tych co nie ma wyzej:. - czy carolina grala kiedys w finale NHL...tak - kto biegl na boso w 196?,,,,,,,,,,,sa 2 odp(zatopek,?)..ale to ten "?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
Która włoska drużyna gra na stadionie Via del Mare? (Lecce) Która włoska drużyna gra na stadionie Ennio Tardini? (Parma) Która włoska drużyna gra na Stadio Luigi Ferraris? - (Sampdoria) Jaki zespół z serie A gra na Mario Rigamonti? (Brescia) Ilu Argentynczyków gra w Inter? (6) Ile tytułów mistrza zbobył Milan pod wodzą Capello? (4) Która drużyna przełamała serie 5 zwycięstw Realu w p.mistrzów? (Benfica 1961) Pierwszy gol w Angielskiej 2004/05(Shearer,Henry,Cisse)? (Cisse) Kto strzelił decydujacego karnego w finale MŚ '90? (Andreas Brehme) Ile razy Australia organizowała letnie IO? (2) Zdobywca Copa Italia 2000/2001? (Fiorentina) Kto zdobył gola w finale Pucharu Europy w 1993 r. w meczu Marseille - AC Milan ? (B. Boli) W jakiej drużynie collegu gral Shaquille O'Neal ? Louisiana State '93 W jakiej drużynie collegu grał M. Jordan ? North Carolina '84 Pierwszy klub Marco Van Basten'a? (UVV Utrecht) Czyje imię nosi Puchar Narodów Europy? (Henri Delaunay'a) Którą bramkę Maradona strzelił ręką Angli na mundialu 1986 ( tą na 1:0) Który tenisista w obecnym sezonie ATP miał najwięcej asów serwisowych? (Roddick) Ile złotych medali na igrzyskach zdobył Herman Maier "Herminator"? (2) - w 1998 Nagano Ile IFK Goteborg zdobylo razy mistrzostwo Szwecji? (11) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233 |
JEJEJE wreszcie mi sie poszcześcilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> takie pojebane pytania mialem - a tu prosze 9/10 - bonus 50% - max 200 zł - jutro wplacam 400 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niektóre pytania 19 nasto wieczna gra piramidy to snooker, billiards ? to pytanie chyba zwaliłewm - z braku czasu i decyzji walnołem snooker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bratankiem jakiegos goscia z (chyba) juventusu jest Nedved poborsky i 3 koles jakis nieznany -jego zaznaczylem
najwiecej zbiórek w historii nba mial Jabbar chamberlain rodman - chamberlain <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jeszcze bylo pare powalonych ale juz mi wylecialy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Moze ktos wie jak to wyglada bo juz sam probowal??? Z gory dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czesc! Mam jeszcze dwa pytanka?? Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet???? Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt??? Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt??? Moze ktos wie jak to wyglada bo juz sam probowal??? Z gory dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
IFK Goteborg (Sweden) Honours: 18 League titles; 4 Swedish Cups; UEFA Cup 1982, 1987 to nie wiem w koncu jak to jest z ifk goteborg :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
nazwa klubu kibica Start IK to Tiberberget
najwiecej zbiorek w historii NBA (Rodaman, Chamberlain, Rodman)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
IFK Goteborg (Sweden) Honours: 18 League titles; 4 Swedish Cups; UEFA Cup 1982, 1987 to nie wiem w koncu jak to jest z ifk goteborg :] Na ich stronie: http://www.ifkgoteborg.se/ pisze , że 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : IFK Goteborg Swedish champions: 17 times 1908, 1910, 1918, 1935, 1942, 1958, 1969, 1982, 1983, 1984, 1987, 1990, 1991, 1993, 1994, 1995, 1996 Wcześniej zaglądałem na: http://www.totalfootball.org/swe/home/page.asp?sid=144&mid=2&CatId=691i tam wychodzi, że 11 tytułów, ale od 1935 roku, wychodzi więc na to, że jest ich 17 lub 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Kiedyś liczyłem z jakiejś strony statystyków i wyszło mi 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no i drugi bonus wypłacony przez Unibet , dzisiaj walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Witam. Jeśli ktoś miał 10/10 a wiem że takie osoby są prosze sie zgłosić do mnie na gg mam dla Was propozycje. Moje gg 1043950. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ja to mam szczęście ( a może to coś więcej )
3 bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ------ 9/10 i znowu 50% . trzeba będzie iść jutro wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
chociaz pytania miałem w miare łatwe, wszystkie raczej sie juz powtarzały , moze z wyjątkiem jednego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czesc! Mam jeszcze dwa pytanka?? Czy moge obrocic 3 razy tym bonusem grajac live bet???? Wtedy po obroceniu moge wyplacic np. 400 zl i znowu wplacic zeby miec nowy depozyt??? Chodzi mi o to zeby miec np. 500 zl i wyplacajac i wplacajac caly czas miec traktowane jako nowy depozyt??? Aha i jeszcze jedno , czy moge obracac bonusem grając np. na under/over w obie strony???
Gregov widze ze Ty jestes tu narazie specem od obracania bonusem:) wiec moze bedziesz potrafil mi pomoc???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|