Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#266880 22/12/2004 19:47
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Moze ktos podac, co nalezy wpisac w poszczegolne okna przy wyplacie z unibetu do mbanku ? Bylbym abrdzo wdzieczny

Bonus: Unibet
#266881 22/12/2004 21:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Znowu 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nazwa stadionu Green Bay Packers? Lambeau Field
Zwycięzcy Superbowl z 1998 i 1999 roku? Denver Broncos
Kto występował w trzech reprezentacjach narodowych? ??? Di Stefano

#266882 22/12/2004 21:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
Kto występował w trzech reprezentacjach narodowych? ??? Di Stefano
no raczej watpie,ze di stefano.
ja troszku strzelalem,zaznaczylem kubale i mialem wynik 10/10.wiec to powinna byc dobra odpowiedz.
chcialbym zaapelowac do osob podajacych odpowiedzi,ze jak nie wedza na 100% to prosze nie dawac odpowiedzi.przeciez mozna wielu forumowiczow,ktorzy to czytaja wprowadzic w blad.

#266883 22/12/2004 22:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Link [geocities.com]

Pod tym linkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyraźnie jest napisane: Although Di Stéfano had been an international for more than 15 years since 1947 and played for three countries, he never play in the World Cup.

Chociaż nie jest to chyba żadna oficjalna strona to nie widzę sensu żeby kłamali, a poza tym mam pewne podejrzenia co do uczciwości tego quizu w niektoróch przypadkach - już kilka razy byłem pewien że co najmniej 8 odpowiedzi było dobrych a wynik prawie zawsze w takich przypadkach 6/10

#266884 22/12/2004 23:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
TO jednak są oszuści.
Jestem pewien że miałem 10/10 a tu po 10 pytaniu oczywiście coś się zawiesiło i walnęło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Zdegustowany jestem trochę. Widać ograniczają odgórnie to promo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#266885 22/12/2004 23:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Bernard Hinault - kiedy startował ostatni raz w Tour de France? 1986
Bernard Hinault - kiedy wygrał pierwszy raz Tour de France? 1978
Króra z zawodniczek zdobyła najwięcej medali na zimowych IO(Belmondo, Łazutina, Smetanina)? R. Smetanina - 10
Król strzelców mundialu 1998? (Suker - 6 goli)
Król strzel Euro2004? Milan Baros - 5 goli
Kto przegrał w finale drugiej edycji Pucharu Mistrzów? Real-Fiorentina 2:0
Kto przegrał w finale pierwszej edycji Pucharu Mistrzów?Stade Reims
Kto ukrywał sie pod nazwiskiem Edson...?(Pele,Zico,Ronaldo)? Pele
Maradona z Napoli - kiedy zdobyli puchar UEFA? 1989
Który z obrońców nie zdobył złotej piłki (Sammer, Beckemauer, Maldini)? Maldini
Grezky - numer na koszulce NHL? 99
Valrntino Rossi - ile razy był motocyklowym mistrzem świata? 6
Tardelli - jaką drużynę ostatnio prowadził? Bari
Która drużyna NBA wybrała Kobe Bryant z draftu w 1996r.(LA Lakers, Huston, Charlotte)? Charlotte
Ile razy Ancelotti byl mistrzem Wloch? (2 - jako piłkarz, 1 - jako trener)
Kto wygral British Open Golf w 2001? (David Duval z U.S.A)
Gdzie gra Junichi Inamoto? West Bromwich Albion
Który kierowca zdobył 4 razy MŚ w F1 (Prost, Senna, Hill)? Prost
Od kogo pochodzi nazwa stadionu Santiago Benrabeu? (od byłego prezydenta Realu)
Który fiński tenisista wystąpił na Wimbledonie2004 w deblu? (para - Tuomas Ketola FIN - Kenneth Carlsen DEN)
Z kim przegrał Real w finale PZP 1983? (Aberdeen)
Liczba czerwonych bil w snookerze? (15)
Steffi Graf - ile razy wygrała French Open? (6)
Która z tych drużyn zdobyła najwięcej tytulów mistrza Portugali(Porto, Benfica, Sporting)? Benfica
Ile klubów zdobywało przynajmniej raz mistrza ligi portugalskiej? (5 - Benfica, Porto, Sporting, Boavista i Belenenses)
Która drużyna nigdy nie wygrała ligi portugalskiej? (Victoria Guimares)

#266886 22/12/2004 23:30
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
ihaaaaaa po raz 3 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mialem 2 pytania ktorych wczesniej nie bylo, strzaly okazaly sie celne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kiedy Amodt zdobyl pierwsze zloto MS: 1991
Kto byla jakims tam wiezniem hitlerowskim ktory gral w finale FA (czy jakos tak): nie pamietam dokladnie chyba jakis Tautman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266887 22/12/2004 23:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
9/10 - quva, wiedziałem ze zepsułem pierwsze pytanie, za szybko zaznaczyłem, a znałem odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

1. W którym roku Ifk Goeteborg zdobyło puchar Uefa ? ---- zaznaczyłem 1989 ale powinno być 1987

a poza tym miałem takie cos , chyba jeszcze nie było

Która drużyna nie zdobyła nigdy złotego medalu olimpijskiego w hokeju na lodzie ? ----- Finlandia

Która z bałkańskich drużyn jako pierwsza zdobyła puchar Europy ? ----- Steaua Bukareszt


jeszcze nie miałem problemów technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z quizem


padik - gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 22/12/2004 23:43.
#266888 23/12/2004 04:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
pytanko:

czy przy wypłacie z Unibetu w formularzu w polu:

NAZWA BANKU ----- wystarczy wpisać PKO BP ??

ADRES BANKU ----- trzeba wpisać adres główny Pko, czy można podać adres filii odpowiadającej miejscu zamieszkania ??

Dzieki za odpowiedz

#266889 23/12/2004 06:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Gregov, ja dla banku Millennium wpisuje adres fili i jest ok

#266890 23/12/2004 08:05
Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
pytanko:

czy przy wypłacie z Unibetu w formularzu w polu:
NAZWA BANKU ----- wystarczy wpisać PKO BP ??
ADRES BANKU ----- trzeba wpisać adres główny Pko, czy można podać adres filii odpowiadającej miejscu zamieszkania ??
Dzieki za odpowiedz

Czesc !!

Nazwa banku wpisz [color:"black"] PKO BP SA....... [/color] (i Nazwę odzdziału lub ekspozytury w ktorej masz Konto ----->> np. PKO BP SA /ODDZIAŁ Warszawa

ADRES BANKU----> Trzeba wpisać dokładny adres Budynku Banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w ktorym to Konto się znajduje ( tak mi Unibet odpowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

SWIFT ---->>BPKOPLPW

IBAN --->> TO PEWNIE WIESZ 26 CYFROWY NUMER

.... jak zaraz wyslesz polecenie Wypłaty to może jutro Pieniązki jużna Koncie będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

pozdro

#266891 23/12/2004 16:26
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Ponawiam swoje pytanie, pewnie jzu ono padlo ale nie moge sie doszukac:
Moze ktos podac, co nalezy wpisac w poszczegolne okna przy wyplacie z unibetu do mbanku ? Bylbym bardzo wdzieczny

#266892 23/12/2004 19:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
A jak z pytaniem o opinie tego buka .Tak sie zastanawiam nad zalozeniem w unibecie konta przegladalem ich oferte i jest to co mnie najbardziej interesuje okej finski ,szwedzki ,tenis,NFL,NBA duzo opcji do obstawiania no i kursy brdzo fajne a na niektore spotkania jest duza przebitka w unibecie .
Tak wiec moje pytanie k ieruje do osob grajacym w unibecie czy jest to solidny buk i wary zagrania u niego??. sa jakies klopoty z wplata kasy i wyplata ?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
Wesołych Świąt!!!!!

#266893 23/12/2004 20:19
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Sa lepsze buki ale nie moge narazie temu bukowi nic zarzucic, najlepszy, zobaczymy , bo z wplata to kaska byla po 20 minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie slyszalem aby ktos mial wieksze problemy z unibetem, wiec polecam.

#266894 24/12/2004 14:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
właśnie się zarejestrowałem w unibecie i mam do wpisania ostatnią pozycje - "Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe." gdzie szukać tego kodu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266895 24/12/2004 17:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Unibet dla mnie nr 1 . 0 problemow .

#266896 24/12/2004 17:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
potwierdzam slowa poprzednika..sa bez zarzutow jesli idzie o przeplywy srodkow pienieznych!..co prawda teraz wymyslili sobie quziy i nie wzieli pod uwage ze 'Polak potrafi" i pewnie wbrew oczekiwaniom musielii rozdac troche bonusow;)

pozdrawiam

#266897 27/12/2004 13:54
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Hmmmm odpowiedzialem na 9 pytan i napisane jest ze przysluguje mi bonus 50% do max 200zl. Jako ze mam konto w eur wyslalem do nich maila aby sie dowiedziec ile maxymalnie wynosi moj bonus w eur. Odpowiedz byla zaskakujaca - 25eur.

Czy ktos ma tak jak ja inna walute niz PLN i dostal bonus mniej wiecej taki sam jaki mial dostac przeliczajac na zlotowki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#266898 27/12/2004 20:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja mam niestety lekkie pretensje do Unibetu, zakladalem konto juz bardzo dawno jak jeszcze nie bylo mozliwosci zalozenia go w PLN, no i ostatnio poprosilem o przewlutowanie konta z euro na zloty polski, odpisali mi jakies 2 tygodnie temu ze wysylaja prosbe do dyrekcji, od tamtej pory nic, dzis znowu wyslalem prosbe i znow to samo... Wrrr powoli sie nieceirpliwe, zamkne to w cholere i beda mieli... Ale to moze i dla nich lepiej bo troche dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#266899 27/12/2004 21:24
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Quote
Hmmmm odpowiedzialem na 9 pytan i napisane jest ze przysluguje mi bonus 50% do max 200zl. Jako ze mam konto w eur wyslalem do nich maila aby sie dowiedziec ile maxymalnie wynosi moj bonus w eur. Odpowiedz byla zaskakujaca - 25eur.

Czy ktos ma tak jak ja inna walute niz PLN i dostal bonus mniej wiecej taki sam jaki mial dostac przeliczajac na zlotowki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Juz sie poprawili max bonus 50eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1