|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Moze ktos podac, co nalezy wpisac w poszczegolne okna przy wyplacie z unibetu do mbanku ? Bylbym abrdzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Znowu 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Nazwa stadionu Green Bay Packers? Lambeau Field Zwycięzcy Superbowl z 1998 i 1999 roku? Denver Broncos Kto występował w trzech reprezentacjach narodowych? ??? Di Stefano
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
Kto występował w trzech reprezentacjach narodowych? ??? Di Stefano no raczej watpie,ze di stefano. ja troszku strzelalem,zaznaczylem kubale i mialem wynik 10/10.wiec to powinna byc dobra odpowiedz. chcialbym zaapelowac do osob podajacych odpowiedzi,ze jak nie wedza na 100% to prosze nie dawac odpowiedzi.przeciez mozna wielu forumowiczow,ktorzy to czytaja wprowadzic w blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Link [ geocities.com] Pod tym linkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyraźnie jest napisane: Although Di Stéfano had been an international for more than 15 years since 1947 and played for three countries, he never play in the World Cup. Chociaż nie jest to chyba żadna oficjalna strona to nie widzę sensu żeby kłamali, a poza tym mam pewne podejrzenia co do uczciwości tego quizu w niektoróch przypadkach - już kilka razy byłem pewien że co najmniej 8 odpowiedzi było dobrych a wynik prawie zawsze w takich przypadkach 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
TO jednak są oszuści. Jestem pewien że miałem 10/10 a tu po 10 pytaniu oczywiście coś się zawiesiło i walnęło. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Zdegustowany jestem trochę. Widać ograniczają odgórnie to promo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
Bernard Hinault - kiedy startował ostatni raz w Tour de France? 1986 Bernard Hinault - kiedy wygrał pierwszy raz Tour de France? 1978 Króra z zawodniczek zdobyła najwięcej medali na zimowych IO(Belmondo, Łazutina, Smetanina)? R. Smetanina - 10 Król strzelców mundialu 1998? (Suker - 6 goli) Król strzel Euro2004? Milan Baros - 5 goli Kto przegrał w finale drugiej edycji Pucharu Mistrzów? Real-Fiorentina 2:0 Kto przegrał w finale pierwszej edycji Pucharu Mistrzów?Stade Reims Kto ukrywał sie pod nazwiskiem Edson...?(Pele,Zico,Ronaldo)? Pele Maradona z Napoli - kiedy zdobyli puchar UEFA? 1989 Który z obrońców nie zdobył złotej piłki (Sammer, Beckemauer, Maldini)? Maldini Grezky - numer na koszulce NHL? 99 Valrntino Rossi - ile razy był motocyklowym mistrzem świata? 6 Tardelli - jaką drużynę ostatnio prowadził? Bari Która drużyna NBA wybrała Kobe Bryant z draftu w 1996r.(LA Lakers, Huston, Charlotte)? Charlotte Ile razy Ancelotti byl mistrzem Wloch? (2 - jako piłkarz, 1 - jako trener) Kto wygral British Open Golf w 2001? (David Duval z U.S.A) Gdzie gra Junichi Inamoto? West Bromwich Albion Który kierowca zdobył 4 razy MŚ w F1 (Prost, Senna, Hill)? Prost Od kogo pochodzi nazwa stadionu Santiago Benrabeu? (od byłego prezydenta Realu) Który fiński tenisista wystąpił na Wimbledonie2004 w deblu? (para - Tuomas Ketola FIN - Kenneth Carlsen DEN) Z kim przegrał Real w finale PZP 1983? (Aberdeen) Liczba czerwonych bil w snookerze? (15) Steffi Graf - ile razy wygrała French Open? (6) Która z tych drużyn zdobyła najwięcej tytulów mistrza Portugali(Porto, Benfica, Sporting)? Benfica Ile klubów zdobywało przynajmniej raz mistrza ligi portugalskiej? (5 - Benfica, Porto, Sporting, Boavista i Belenenses) Która drużyna nigdy nie wygrała ligi portugalskiej? (Victoria Guimares)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
ihaaaaaa po raz 3 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mialem 2 pytania ktorych wczesniej nie bylo, strzaly okazaly sie celne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedy Amodt zdobyl pierwsze zloto MS: 1991 Kto byla jakims tam wiezniem hitlerowskim ktory gral w finale FA (czy jakos tak): nie pamietam dokladnie chyba jakis Tautman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
9/10 - quva, wiedziałem ze zepsułem pierwsze pytanie, za szybko zaznaczyłem, a znałem odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
1. W którym roku Ifk Goeteborg zdobyło puchar Uefa ? ---- zaznaczyłem 1989 ale powinno być 1987
a poza tym miałem takie cos , chyba jeszcze nie było
Która drużyna nie zdobyła nigdy złotego medalu olimpijskiego w hokeju na lodzie ? ----- Finlandia
Która z bałkańskich drużyn jako pierwsza zdobyła puchar Europy ? ----- Steaua Bukareszt
jeszcze nie miałem problemów technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z quizem
padik - gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by Gregov; 22/12/2004 23:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
pytanko:
czy przy wypłacie z Unibetu w formularzu w polu:
NAZWA BANKU ----- wystarczy wpisać PKO BP ??
ADRES BANKU ----- trzeba wpisać adres główny Pko, czy można podać adres filii odpowiadającej miejscu zamieszkania ??
Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Gregov, ja dla banku Millennium wpisuje adres fili i jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
pytanko:
czy przy wypłacie z Unibetu w formularzu w polu: NAZWA BANKU ----- wystarczy wpisać PKO BP ?? ADRES BANKU ----- trzeba wpisać adres główny Pko, czy można podać adres filii odpowiadającej miejscu zamieszkania ?? Dzieki za odpowiedz Czesc !! Nazwa banku wpisz [color:"black"] PKO BP SA....... [/color] (i Nazwę odzdziału lub ekspozytury w ktorej masz Konto ----->> np. PKO BP SA /ODDZIAŁ Warszawa ADRES BANKU----> Trzeba wpisać dokładny adres Budynku Banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w ktorym to Konto się znajduje ( tak mi Unibet odpowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) SWIFT ---->>BPKOPLPW IBAN --->> TO PEWNIE WIESZ 26 CYFROWY NUMER .... jak zaraz wyslesz polecenie Wypłaty to może jutro Pieniązki jużna Koncie będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Ponawiam swoje pytanie, pewnie jzu ono padlo ale nie moge sie doszukac: Moze ktos podac, co nalezy wpisac w poszczegolne okna przy wyplacie z unibetu do mbanku ? Bylbym bardzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A jak z pytaniem o opinie tego buka .Tak sie zastanawiam nad zalozeniem w unibecie konta przegladalem ich oferte i jest to co mnie najbardziej interesuje okej finski ,szwedzki ,tenis,NFL,NBA duzo opcji do obstawiania no i kursy brdzo fajne a na niektore spotkania jest duza przebitka w unibecie . Tak wiec moje pytanie k ieruje do osob grajacym w unibecie czy jest to solidny buk i wary zagrania u niego??. sa jakies klopoty z wplata kasy i wyplata ?
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz. Wesołych Świąt!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Sa lepsze buki ale nie moge narazie temu bukowi nic zarzucic, najlepszy, zobaczymy , bo z wplata to kaska byla po 20 minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie slyszalem aby ktos mial wieksze problemy z unibetem, wiec polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
właśnie się zarejestrowałem w unibecie i mam do wpisania ostatnią pozycje - "Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe." gdzie szukać tego kodu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Unibet dla mnie nr 1 . 0 problemow .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
potwierdzam slowa poprzednika..sa bez zarzutow jesli idzie o przeplywy srodkow pienieznych!..co prawda teraz wymyslili sobie quziy i nie wzieli pod uwage ze 'Polak potrafi" i pewnie wbrew oczekiwaniom musielii rozdac troche bonusow;)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Hmmmm odpowiedzialem na 9 pytan i napisane jest ze przysluguje mi bonus 50% do max 200zl. Jako ze mam konto w eur wyslalem do nich maila aby sie dowiedziec ile maxymalnie wynosi moj bonus w eur. Odpowiedz byla zaskakujaca - 25eur.
Czy ktos ma tak jak ja inna walute niz PLN i dostal bonus mniej wiecej taki sam jaki mial dostac przeliczajac na zlotowki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
A ja mam niestety lekkie pretensje do Unibetu, zakladalem konto juz bardzo dawno jak jeszcze nie bylo mozliwosci zalozenia go w PLN, no i ostatnio poprosilem o przewlutowanie konta z euro na zloty polski, odpisali mi jakies 2 tygodnie temu ze wysylaja prosbe do dyrekcji, od tamtej pory nic, dzis znowu wyslalem prosbe i znow to samo... Wrrr powoli sie nieceirpliwe, zamkne to w cholere i beda mieli... Ale to moze i dla nich lepiej bo troche dostali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Hmmmm odpowiedzialem na 9 pytan i napisane jest ze przysluguje mi bonus 50% do max 200zl. Jako ze mam konto w eur wyslalem do nich maila aby sie dowiedziec ile maxymalnie wynosi moj bonus w eur. Odpowiedz byla zaskakujaca - 25eur.
Czy ktos ma tak jak ja inna walute niz PLN i dostal bonus mniej wiecej taki sam jaki mial dostac przeliczajac na zlotowki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Juz sie poprawili max bonus 50eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|