Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#266960 24/02/2005 11:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
To napisz maila i sie spytaj.

Bonus: Unibet
#266961 24/02/2005 11:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
depozyty karta przyjmowane sa do kwoty 2500zl,a przelewy bankowe mysle,ze bez ograniczen.
co do stawek to nie wiem ile mozna maksymalnie postawic.na pewno nie ma limitow takich jak w betandwin.

#266962 24/02/2005 15:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
dziala wam unibet?..mi ciagle sie pojawia ze nie jestem zalogowany

#266963 24/02/2005 15:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
jazdagz, u mnie bezproblemowo.

Pozdrawiam,

#266964 24/02/2005 15:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Quwa omijam tego buka z daleka po tym jak przehulalem 500 zl, z czego 200 bylo moje a na 300 udalo sie ich wydoic.
Byla promocja wplacilem 200 dostalem 100 = 300. Obrocilem 2 razy albo 3 kwote bonusu aby mozna bylo wyplacic, obrocilem to na live najlepiej, zdaje sie byla koncowka meczu i w 85 minucie mozna bylo obstawiac zwyciestwo druzyny ktora wygrywala 2-1 po kursie 1.35, to chuj postawilem wszystko. No i sie udalo.
Jak przejebalem kase ? W ich kasynie, blackjack. Wygralem kilka razy male kwoty, potem przejebalem 100 zl, wiec zostalo 200 zl - zdolowany tą sytuacją postawilem wszystko, no i sie udalo - BLACKJACK +250 = 450 zl. Pomyslalem o kurwa jak latwo sie gra i taką kase wygrywa, bede tak zarabial na zycie - jaki glupi kurwa bylem, poszlo sie jebac te 450.

#266965 24/02/2005 15:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Acha, potem napisalem im maila, z zapytaniem gdzie moja kasa, oni odpisali, iż przegralem to w kasynie, ja mowie, że to nie ja, że to jakas pomylka i zeby mi kase zwrocili hehe niedali sie nabrac

#266966 24/02/2005 23:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
zdechlak hehe no kasyno to chujowa sprawa ;-) Tez na poczatku gralem w kasynie ale na expekcie, i tez ladnie wygrywalem a pozniej troche wtopilem heh. Ogolnie kasyno lipa sprawa... juz lepiej grac na meczach ;-) i jeszcze te kwoty w euro sa wiec jeszcze gorzej sie orientuje ile to w sumie kasy jest i mozna poplynac :-P Nie gram juz w kasynie i wszystkim radze to samo

#266967 25/02/2005 11:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
zdechlak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lol.

Co do kasyna to ja probowalem sie wzbogacic systemem na ruletce, ale powstrzymalo mnie ograniczenie kwoty jaka mozna postawic na dane pole :/. No coz. Teraz gram na live glownie. Wczoraj dwa mecze jakos przy 60 min wrzucilem under 2,5 przy wynikach 0-0 i 1-0. Kursy zadna rewelka bo ok 1,3 ale mimo wszystko duzy zapas no i wlazly obydwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

#266968 25/02/2005 12:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
Ja jestem ciekawy jak oni oddzielaja ten bonus 100zl od tych co sie wplacilo. Po prostu jak sie juz obroci kwota 100zl to juz mozna wyplacic calosc? np 300zl? Albo przynajmniej swoja 100 a reszte zostawic sobie na gre? Troche dziwna sprawa, bo tak mozna robic caly czas, zakladajac nowe konta i nowe bonusy dostawac operujac ta sama 100 (?).

#266969 26/02/2005 07:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to za handicapy sa w unibecie? Jakies 0.0, nie wiem o co w nich chodzi :-)

http://www.unibet.com/punter/oddsList.js...entGroupId=1152 [unibet.com]

#266970 26/02/2005 08:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Handicapy 0:0 jest to nic innego jak DRAW NO BET.

Przykład:
Sampdoria 0.0 1.94
BRESCIA 0.0 1.75

Stawiasz na Sampdorię handi 0:0 po kursie 1,94:

1)Sampdoria wygrywa - wygrywasz po kursie 1,94
2)Remis- dostajesz zwrot postawionej stawki
3)Sampdoria przegrywa- przegrywasz

Chyba wszystko już jest jasne.

#266971 26/02/2005 08:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Dzieki za wytlumaczenie, czyli to jest cos takiego jak Asian 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266972 26/02/2005 09:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
Chyba niezupelnie bo asian ma inne kursy przy tych samych meczach (?). Tez nie orientuje sie w tych handicapach azjatyckich 3drogowych i zwyklych.. Ma ktos linka do jakiegos tlumaczenia?

#266973 26/02/2005 10:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
To jest asian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#266974 26/02/2005 10:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
Handicap

2005-02-26

Piłka nożna-Włochy-Serie A

Stop Wydarzenie Kursy
17:55 Brescia - Sampdoria
Sampdoria 0.0 1.94
BRESCIA 0.0 1.7


Azjatycki

2005-02-26

Piłka nożna-Włochy-Serie A

Stop Wydarzenie Kursy
17:55 Brescia - Sampdoria
Sampdoria 0 1.99
Brescia 0 1.82


Dane z unibet.
Pozdr.

#266975 26/02/2005 11:09
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Phi.. a to mnie zaskoczyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zasady takie same jak przy asianie, więc oczywiście bardziej opłaca się zagrać asiana.
Chociaż z tego co pamiętam to w Unibecie nie można zagrać asiana w combo, a zwykły handi można, więc może na tym polega różnica. Sorry za błąd ale baaaaardzo dawno nie korzystałem z usług Unibetu.

#266976 26/02/2005 11:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
A no to by wyjasnialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ja nigdy nie korzystalem z azjatyckich, wiec nie wiem czy mozna je laczyc z innymi, ale moze faktycznie taka jest roznica.
Pozdr.

#266977 26/02/2005 16:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Quote
Ja jestem ciekawy jak oni oddzielaja ten bonus 100zl od tych co sie wplacilo. Po prostu jak sie juz obroci kwota 100zl to juz mozna wyplacic calosc? np 300zl? Albo przynajmniej swoja 100 a reszte zostawic sobie na gre? Troche dziwna sprawa, bo tak mozna robic caly czas, zakladajac nowe konta i nowe bonusy dostawac operujac ta sama 100 (?).

chodzi chyba o to jesli dobrtze rozumiem ze musisz obrocic kwote bonus +depozyt(tyle ile wplaciles) czyli np. wplacasz 300 zl i dostajesz 100zl bonusu. to musisz obrocic na zakladach 3x kwota bonus + depozyt. czyli 1200zl musisz wydac na zaklady... dopiero wtedy mozesz wyplacic bonus. Przynajmniej tak bylo w podobnej promocji w bet at home. Wiec to pewnie jest to samo, chociaz nie wiem bo nie czytalem regulaminu promocji, poczytaj bedziesz wiedzial

#266978 26/02/2005 16:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
bylem wlasnie na stronie unibet i pisze ze"Premią należy obrócić trzykrotnie, aby można było dokonać jej wypłaty. "

czyli nic nie pisze ze depozyt tez trzeba obrocic. Czyli jak daja ci 100 zl to musisz zagrac 300zl na zakladach zeby moc wyplacic kase

#266979 26/02/2005 18:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Czy do pierwszej wypłaty w unibet trzeba przesyłac jakies skany? Depozyt był robony za pomoca karty

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, aker), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,603
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1