|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
To napisz maila i sie spytaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
depozyty karta przyjmowane sa do kwoty 2500zl,a przelewy bankowe mysle,ze bez ograniczen. co do stawek to nie wiem ile mozna maksymalnie postawic.na pewno nie ma limitow takich jak w betandwin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
dziala wam unibet?..mi ciagle sie pojawia ze nie jestem zalogowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
jazdagz, u mnie bezproblemowo.
Pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Quwa omijam tego buka z daleka po tym jak przehulalem 500 zl, z czego 200 bylo moje a na 300 udalo sie ich wydoic. Byla promocja wplacilem 200 dostalem 100 = 300. Obrocilem 2 razy albo 3 kwote bonusu aby mozna bylo wyplacic, obrocilem to na live najlepiej, zdaje sie byla koncowka meczu i w 85 minucie mozna bylo obstawiac zwyciestwo druzyny ktora wygrywala 2-1 po kursie 1.35, to chuj postawilem wszystko. No i sie udalo. Jak przejebalem kase ? W ich kasynie, blackjack. Wygralem kilka razy male kwoty, potem przejebalem 100 zl, wiec zostalo 200 zl - zdolowany tą sytuacją postawilem wszystko, no i sie udalo - BLACKJACK +250 = 450 zl. Pomyslalem o kurwa jak latwo sie gra i taką kase wygrywa, bede tak zarabial na zycie - jaki glupi kurwa bylem, poszlo sie jebac te 450.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Acha, potem napisalem im maila, z zapytaniem gdzie moja kasa, oni odpisali, iż przegralem to w kasynie, ja mowie, że to nie ja, że to jakas pomylka i zeby mi kase zwrocili hehe niedali sie nabrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
zdechlak hehe no kasyno to chujowa sprawa ;-) Tez na poczatku gralem w kasynie ale na expekcie, i tez ladnie wygrywalem a pozniej troche wtopilem heh. Ogolnie kasyno lipa sprawa... juz lepiej grac na meczach ;-) i jeszcze te kwoty w euro sa wiec jeszcze gorzej sie orientuje ile to w sumie kasy jest i mozna poplynac :-P Nie gram juz w kasynie i wszystkim radze to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17 |
zdechlak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lol.
Co do kasyna to ja probowalem sie wzbogacic systemem na ruletce, ale powstrzymalo mnie ograniczenie kwoty jaka mozna postawic na dane pole :/. No coz. Teraz gram na live glownie. Wczoraj dwa mecze jakos przy 60 min wrzucilem under 2,5 przy wynikach 0-0 i 1-0. Kursy zadna rewelka bo ok 1,3 ale mimo wszystko duzy zapas no i wlazly obydwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17 |
Ja jestem ciekawy jak oni oddzielaja ten bonus 100zl od tych co sie wplacilo. Po prostu jak sie juz obroci kwota 100zl to juz mozna wyplacic calosc? np 300zl? Albo przynajmniej swoja 100 a reszte zostawic sobie na gre? Troche dziwna sprawa, bo tak mozna robic caly czas, zakladajac nowe konta i nowe bonusy dostawac operujac ta sama 100 (?).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Handicapy 0:0 jest to nic innego jak DRAW NO BET.
Przykład: Sampdoria 0.0 1.94 BRESCIA 0.0 1.75
Stawiasz na Sampdorię handi 0:0 po kursie 1,94:
1)Sampdoria wygrywa - wygrywasz po kursie 1,94 2)Remis- dostajesz zwrot postawionej stawki 3)Sampdoria przegrywa- przegrywasz
Chyba wszystko już jest jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Dzieki za wytlumaczenie, czyli to jest cos takiego jak Asian 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17 |
Chyba niezupelnie bo asian ma inne kursy przy tych samych meczach (?). Tez nie orientuje sie w tych handicapach azjatyckich 3drogowych i zwyklych.. Ma ktos linka do jakiegos tlumaczenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
To jest asian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17 |
Handicap
2005-02-26
Piłka nożna-Włochy-Serie A Stop Wydarzenie Kursy 17:55 Brescia - Sampdoria Sampdoria 0.0 1.94 BRESCIA 0.0 1.7
Azjatycki
2005-02-26
Piłka nożna-Włochy-Serie A Stop Wydarzenie Kursy 17:55 Brescia - Sampdoria Sampdoria 0 1.99 Brescia 0 1.82
Dane z unibet. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Phi.. a to mnie zaskoczyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zasady takie same jak przy asianie, więc oczywiście bardziej opłaca się zagrać asiana. Chociaż z tego co pamiętam to w Unibecie nie można zagrać asiana w combo, a zwykły handi można, więc może na tym polega różnica. Sorry za błąd ale baaaaardzo dawno nie korzystałem z usług Unibetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 17 |
A no to by wyjasnialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ja nigdy nie korzystalem z azjatyckich, wiec nie wiem czy mozna je laczyc z innymi, ale moze faktycznie taka jest roznica. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Ja jestem ciekawy jak oni oddzielaja ten bonus 100zl od tych co sie wplacilo. Po prostu jak sie juz obroci kwota 100zl to juz mozna wyplacic calosc? np 300zl? Albo przynajmniej swoja 100 a reszte zostawic sobie na gre? Troche dziwna sprawa, bo tak mozna robic caly czas, zakladajac nowe konta i nowe bonusy dostawac operujac ta sama 100 (?). chodzi chyba o to jesli dobrtze rozumiem ze musisz obrocic kwote bonus +depozyt(tyle ile wplaciles) czyli np. wplacasz 300 zl i dostajesz 100zl bonusu. to musisz obrocic na zakladach 3x kwota bonus + depozyt. czyli 1200zl musisz wydac na zaklady... dopiero wtedy mozesz wyplacic bonus. Przynajmniej tak bylo w podobnej promocji w bet at home. Wiec to pewnie jest to samo, chociaz nie wiem bo nie czytalem regulaminu promocji, poczytaj bedziesz wiedzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
bylem wlasnie na stronie unibet i pisze ze"Premią należy obrócić trzykrotnie, aby można było dokonać jej wypłaty. "
czyli nic nie pisze ze depozyt tez trzeba obrocic. Czyli jak daja ci 100 zl to musisz zagrac 300zl na zakladach zeby moc wyplacic kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Czy do pierwszej wypłaty w unibet trzeba przesyłac jakies skany? Depozyt był robony za pomoca karty
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|