Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#266980 26/02/2005 21:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 10
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 10
Pytanie dotyczące promocji - jeżeli obrócę bonusem z sukcesem to czy do mojego konta zostaną dodane również pieniądze, które ugrałem podczas każdego z obrotów (czyli każdego z trzech "kuponów"?)

Bonus: Unibet
#266981 26/02/2005 23:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nie musisz grac 3 kuponow. Mozesz rownie dobrze zagrac 1 kupon za 300 zl jesli twoj bonus to 100 zl, jesli twoj bonus to np. 50 zl to na kupon musisz zagrac za 150 zl. Jesli wygrasz kasa twoja...

#266982 05/03/2005 12:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak sobie czytam to i owo i jednoznacznie mi wynika że jakaś promocja jest obecnie w Unibecie, ale nie mogę nigdziezytac co to za promocja jest.

Jakby ktoś mi zarzucił jazkimś linkiem do owej promocji lub cokolwiek o niej napisał to będę bardzo wdzięczny.

A moja ciekawość bierze się stą iż słyszę same pochlebne opinie na temat tego buka i chciałbym zacząć tam grać, a miłoby by było wpaść na jakąś promocję na dzień dobry.


P.S. O co chodzi z tymi odpowiedziami na pytania, jakąs kase za to dają?

#266983 05/03/2005 14:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Quote
Tak sobie czytam to i owo i jednoznacznie mi wynika że jakaś promocja jest obecnie w Unibecie

Zgadza sie ,jest obecnie promocja w unibecie dla nowych klientow (na stronie glownej unibetu pisze ,poprostu podwajaja depozyt do kwoty 100zl).

Ja rowniez chce zaczac przygode z tym bukiem i w poniedzialek udam sie do banku zlecic przelew na konto w unibecie. No i tutaj pare pytan:

1.)Wlasnie sie zarejestrowalem u nich i okazuje sie ze maja 2 konta bankowe w Polsce (czy ma zanczenie na ktore przeleje kase z PKO?? tzn gdzie bedzie szybciej??)

2.)Jak prawidlowo wypelnic druk:

NAZWA ODBIORCY: Kredyt Bank Firstclear Ltd.
Nr RACHUNKU: 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000
TYTULEM: login + ID uzytkownika??

czy powyzsze dane sa prawidlowe ,a moze czegos brakuje???

3.) Kiedy dotra pieniadze na moje konto w unibecie jesli przelewu dokonam w poniedzialek gdzies w godzinach przedpopoludniowych???



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za odpowiedz

#266984 05/03/2005 14:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Mój kolega właśnie skorzystał z promocji 100 + 100 . Wpłacił 100 z PEKAO przelewem i automatycznie pokazało się 200. Wpłate zaksięgowali w miarę szybko-zlecił przelew chyba wieczorem i 2 dni pózniej rano miał kasę na koncie. Wpisał Login +nr użytkownika i chyba na KredytBank.Niestety n akoncie nie widać ile masz obrotu zrobionego z bonusa i trzeba liczyć ręcznie.

#266985 05/03/2005 21:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy aby skorzystać z promocji Unibetu musze się zarejestrować poprzez jakiś specjalny link, czy też wystarczy to zrobić na stronie www.unibet.com [unibet.com]?
I czy jeżeli chce wpłącić np: 200zł to podwoją mi te 200 czy dostane bonus tylko w wysokości 100zł?

#266986 06/03/2005 10:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
o ktorej wystawiaja NBA w uni?

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1