Tak sobie czytam to i owo i jednoznacznie mi wynika że jakaś promocja jest obecnie w Unibecie
Zgadza sie ,jest obecnie promocja w unibecie dla nowych klientow (na stronie glownej unibetu pisze ,poprostu podwajaja depozyt do kwoty 100zl).
Ja rowniez chce zaczac przygode z tym bukiem i w poniedzialek udam sie do banku zlecic przelew na konto w unibecie. No i tutaj pare pytan:
1.)Wlasnie sie zarejestrowalem u nich i okazuje sie ze maja 2 konta bankowe w Polsce (czy ma zanczenie na ktore przeleje kase z PKO?? tzn gdzie bedzie szybciej??)
2.)Jak prawidlowo wypelnic druk:
NAZWA ODBIORCY: Kredyt Bank Firstclear Ltd.
Nr RACHUNKU: 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000
TYTULEM: login + ID uzytkownika??
czy powyzsze dane sa prawidlowe ,a moze czegos brakuje???
3.) Kiedy dotra pieniadze na moje konto w unibecie jesli przelewu dokonam w poniedzialek gdzies w godzinach przedpopoludniowych???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za odpowiedz