Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by z o R r o


LOL £25 000 premium charge?! O kurde! No to masz prawo się zdenerwować

Bonus: Unibet
noel #2675913 23/10/2008 20:59
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
W korespondencji z supportem sprzed kilku tygodni na temat opłat Premium betfair zadeklarował gotowość przesyłania (każdorazowo na osobną prośbę) wyliczeń dotyczących minionych 60 tygodni.

I muszę przyznać, że akurat z tej deklaracji wobec mnie wywiązują się bez zastrzeżeń. Np. dzisiaj prośba wysłana o 9:09, odpowiedź z wyczerpującym arkuszem, zawierającym wszystkie dane otrzymałem o 12:52 - w poprzednich tygodniach podobnie.

A więc jeśli chodzi o samą orientację w swojej własnej sytuacji dotyczącej opłat premium można mieć jeśli tylko się chce. Komuś odmówili takiego zestawienia?

Nie komentuję natomiast zasadności, opłacalności (z punktu widzenia betfair) i trybu wprowadzenia takich opłat.

kurson #2676016 23/10/2008 22:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by kurson
A więc jeśli chodzi o samą orientację w swojej własnej sytuacji dotyczącej opłat premium można mieć jeśli tylko się chce. Komuś odmówili takiego zestawienia?
Zgoda kurson. Można. Ale tylko wtedy, gdy ktoś wie, że opłaty zostały w ogóle wprowadzone (ja na przykład, gdybym nie czytał tego forum to bym nie wiedział).

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
smile ja też

Sylwiaa #2676455 24/10/2008 01:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Czyli te opłaty działają wstecz skoro 60 ostatnich tygodni??? Ja już nie kumam tych opłat i chyba o to chodziło pomysłodawcy. Czy to oznacza że w pewnym momencie w zliczanie opłat premium wejdzie okres w którym miałem super dobrą skuteczność i odbiorą mi z obecnego stanu konta wszystkie środki???

noel #2677351 24/10/2008 06:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by noel
Czy to oznacza że w pewnym momencie w zliczanie opłat premium wejdzie okres w którym miałem super dobrą skuteczność i odbiorą mi z obecnego stanu konta wszystkie środki???

smile Tak, bo w Betfair zwycięzcy są mile widziani smile

kurson #2677426 24/10/2008 07:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by kurson
W korespondencji z supportem sprzed kilku tygodni na temat opłat Premium betfair zadeklarował gotowość przesyłania (każdorazowo na osobną prośbę) wyliczeń dotyczących minionych 60 tygodni.
Co więcej można się wpisać na listę (przez kontakt z supportem) i dostawać takie zestawienie w każdy wtorek bez konieczności każdorazowego proszenia o nie. Jak to działa jeszcze nie miałem okazji przetestować.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by z o R r o
Zgoda kurson. Można. Ale tylko wtedy, gdy ktoś wie, że opłaty zostały w ogóle wprowadzone (ja na przykład, gdybym nie czytał tego forum to bym nie wiedział).

Pisząc w poprzednim poście, że tryb wprowadzenia tych opłat pozostawiam bez komentarza zgadzałem się z wieloma opiniami, między innymi Twoją, że zaprezentowany przy tej okazji marny styl prowadzonego biznesu powinien dać wielu klientowi conajmniej powód do myślenia.

Mój post miał na celu pomóc w orientacji w bałaganie jaki nam zafundowało betfair. Zresztą wspomniałeś o jeszcze innej możliwości, z której niewątpliwie spróbuję skorzystać.

Nie ma co ukrywać, że grać/wystawić w betfair będę w dalszym ciągu, jak widzę przy obecnej tendencji opłat nie uniknę w pewnych tygodniach, ale będę to robił z zaciśniętymi zębami i pięściami oczekując wzmacniania obecnie kulawej konkurencji.

Część środków mam już na innej giełdzie, ale wystawiać tam opłaca się tylko najbardziej płynne rynki. No ale cóż, trzeba zrobić choć mały krok by dać szansę innej firmie, która choć odrobinę będzie denerwować "speców" z betfair.

kurson #2677821 24/10/2008 19:52
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Proszę o link do kursu euro po jakim liczy Betfair. ps. sorry za OT laugh

AGASSI #2677867 24/10/2008 20:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by AGASSI
Proszę o link do kursu euro po jakim liczy Betfair. ps. sorry za OT laugh


Myślę, że może to być http://www.xe.com/ucc/

zmarcin #2677871 24/10/2008 20:40
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Dzięki piwo

AGASSI #2677954 24/10/2008 21:15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Z tego co kolega podał to wychodzi 1€= 3.86636 PLN

Dziś dostałem wypłatę ze Stan James i tam liczyli 1€= 3.906
Jak właśnie policzyłem. To tak tylko informacyjnie wink

zmarcin #2678074 24/10/2008 21:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by AGASSI
Proszę o link do kursu euro po jakim liczy Betfair. ps. sorry za OT laugh


Myślę, że może to być http://www.xe.com/ucc/

Zawsze można wejść na www.kursywalut.com [kursywalut.com] , wszystkie kursy są wzięte z XE. smile

Conrad #2678298 24/10/2008 23:15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Wracając do tematu opłat...
Napisałem do nich w tej sprawie i oto co dostałem w odpowiedzi:

Dziekujemy za nadeslany email.

Chcielibysmy poinformowac, ze wyczerpujace informacje na temat Oplat Premium mozna znalezc na naszej stronie w zakladce <O nas>, <Oplaty Betfair>, punkt 5 â&#65533;&#65533; Oplaty Premium.

Nowy mechanizm oplat ma dotyczyc tylko okolo 0.5 % najlepiej zarabiajacych klientow Betfair. Kazdy uzytkownik, ktorego dotyczyc beda Oplaty Premium w przyszlosci otrzyma od nas email z informacja na ten temat. Oplata nie zostanie pobrana bez wczesniejszego poinformowania gracza. Prosimy upewnic sie ze adres mailowy zarejestrowany na koncie Betfair jest aktualny. Czesto zdarza sie ze uzytkownicy twierdza, ze nie otrzymali zadnego emaila, a pozniej okazuje sie ze ich adres mailowy nie jest aktualny lub tez posiadaja kilka kont (czesto o ktorych zapomnieli) i email zostal wyslany na adres mailowy zarejestrowany na ich innym koncie Betfair.

Juz wkrotce w menu â&#65533;&#65533;Moje kontoâ&#65533;&#65533; pojawi sie opcja ulatwiajaca graczom ustalenie kwoty ewentualnej oplaty. Zaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Oplaty Premium.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Jak grac mikrostwki na betfair np . mam 15 EURO a chce zagrac ze nie bedzie 0-0 LAY po 25

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by kurson
W korespondencji z supportem sprzed kilku tygodni na temat opłat Premium betfair zadeklarował gotowość przesyłania (każdorazowo na osobną prośbę) wyliczeń dotyczących minionych 60 tygodni.
Co więcej można się wpisać na listę (przez kontakt z supportem) i dostawać takie zestawienie w każdy wtorek bez konieczności każdorazowego proszenia o nie. Jak to działa jeszcze nie miałem okazji przetestować.

Spróbowałem skorzystać, ale polski support jednoznacznie dzisiaj zaprzeczył istnienia takiej możliwości.

kurson #2678800 25/10/2008 02:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
mam pytanko, kumpel zalozyl konto na BF i w pracy korztstamy z tego samego kompa (te same ip) moga byc jakies problemy???

Conrad #2678830 25/10/2008 02:16
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by AGASSI
Proszę o link do kursu euro po jakim liczy Betfair. ps. sorry za OT laugh


Myślę, że może to być http://www.xe.com/ucc/

Zawsze można wejść na www.kursywalut.com [kursywalut.com] , wszystkie kursy są wzięte z XE. smile
wybacz niedopatrzenie wink piwo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by The Boss
mam pytanko, kumpel zalozyl konto na BF i w pracy korztstamy z tego samego kompa (te same ip) moga byc jakies problemy???


Tak, szef Cię może zwolnić laugh
No chyba, że jesteś szefem albo szefem jest kumpel. Betunfair to raczej nie obchodzi, ważne, żebyście płacili wysokie prowizje smile

kurson #2678866 25/10/2008 02:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by kurson
Spróbowałem skorzystać, ale polski support jednoznacznie dzisiaj zaprzeczył istnienia takiej możliwości.
Ja koresponduje z angielskim a oni, jak wiadomo, rzadko nadają na tych samych falach.

I can confirm that your name has now been added to the weekly spreadsheet for premium charge reports, however these reports do not become available until the tuesday rather than the monday so will be sent to you weekly on this day.

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, alfa), 1,655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,547
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1