|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaryzykuje cos takiego,do dubla z NCAAB.
ATL - NJ over 87,0 HT
Hawks muszą odreagować po wczorajszym szoku,Kidd musi dalej trenować "trójki". Wpadnie jedna z ćwiartek w granicach 50 ? Pewnie tak.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53 |
seatle 3 spotkania w ciagu 4 nocy, ostatnio zaciety mecz z dallas, seria zwyciestw musi sie zatrzymac i mysle ze moze to sie stac dzis w nocy z ambitnie grajacym Bostonem dla mnie jak najbardziej Boston + 8 Dallas over, jak dla mnie niska linia 181,5 powyzsze plus wczesniejsze typy zaczyna sie cos klarowac: Sacramento -9 Minesota -9 Dallas win i over Boston +8 La Lakers -3,5 Detroit under
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
koncza sie mecze i jednak Seatle wtopa.... 9 pkt. straty i 1:27 nie odrobia.. ale jest dobrze:) ja zagralem rozpisik 2z3 : LA Lakers 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dallas 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> New jersey 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z pewniakiem z postaci SAS 1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
boje sie tego Seatle, tu moze byc niezly walek:) zobaczymy jak bedzie, na innym kuponie do tych meczow dodalem jednak Ponaddzwiekowcow oraz Minnesote...ciezko bedzie trafic to wszystko, ale mysle ze bedzie ok i noc mnie nie zaskoczy, czego i wam zycze... mysle ze lakersi dowioza, bo maja 5 pkt przewagi na poczatku 4 kwarty...jeden wszedl kupon, a drugi z minnesota i tym seatle za drobne juz nie wszedl..ogolnie do przodu:) ale nie uprzedzajmy faktow, jak ze lakersi juz w plecy,hehe no coz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
co za emocje!!!! ale wielkie dzieki Lakersi...ufff...:) cwaniaczek kobi 37 pkt...
tym samym dobiegla konca dzisiejsza noc z NBA. wtopa Seattle i Minnesoty (jak to sie stalo ze Byki wygraly??) poza tym bez niespodzianek, no moze ten under 181 w Houston... natomiast dzisiaj 7 meczow, ale to juz temat na inny watek
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po dzisiejszych wyczynach Minnesoty i troszkę mniejszej niespodziance w Seattle chyba trzeba będzie przerzucić sie na LOTTO? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
spoko Krajan, nie jest tak zle...co do Seattle to wyczuwalo sie, ze moze byc 2, opinie nie byly skierowane w strone zwyciestwa pewnego Seattle, tam wyczuwalne byly problemy... aczkolwiek Minnesota to juz jakis walek, a Byki to niezrozumialy zespol, wygrywa z faworytem a wtapia z Philadephia..coz... mysle ze Lotto jednak trudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
spoko Krajan, nie jest tak zle...co do Seattle to wyczuwalo sie, ze moze byc 2, opinie nie byly skierowane w strone zwyciestwa pewnego Seattle, tam wyczuwalne byly problemy... aczkolwiek Minnesota to juz jakis walek, a Byki to niezrozumialy zespol, wygrywa z faworytem a wtapia z Philadephia..coz... mysle ze Lotto jednak trudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> A co ty z tymi wałkami ciągle...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Taki rodzaj samopocieszenia, czy co...????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
przepraszam, zachowalem sie jak gowniarz... tak tak samopocieszenie, oczywiscie..ty to jestes...przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
No i debiut na forum udany. Weszlo jak po "masle":) hehe
San Antonio - Cleveland / over 180 -> 213
Stats: 1/1
|
|
|
Link skopiowany do schowka