Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#267030 11/12/2004 23:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zaryzykuje cos takiego,do dubla z NCAAB.


ATL - NJ over 87,0 HT

Hawks muszą odreagować po wczorajszym szoku,Kidd musi dalej trenować "trójki".
Wpadnie jedna z ćwiartek w granicach 50 ?
Pewnie tak.

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
#267031 11/12/2004 23:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
seatle 3 spotkania w ciagu 4 nocy, ostatnio zaciety mecz z dallas, seria zwyciestw musi sie zatrzymac i mysle ze moze to sie stac dzis w nocy z ambitnie grajacym Bostonem dla mnie jak najbardziej Boston + 8
Dallas over, jak dla mnie niska linia 181,5
powyzsze plus wczesniejsze typy zaczyna sie cos klarowac:
Sacramento -9
Minesota -9
Dallas win i over
Boston +8
La Lakers -3,5
Detroit under

#267032 12/12/2004 05:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
koncza sie mecze i jednak Seatle wtopa....
9 pkt. straty i 1:27 nie odrobia..
ale jest dobrze:)
Quote
ja zagralem rozpisik 2z3 :
LA Lakers 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dallas 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
New jersey 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
z pewniakiem z postaci SAS 1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

boje sie tego Seatle, tu moze byc niezly walek:)
zobaczymy jak bedzie, na innym kuponie do tych meczow dodalem jednak Ponaddzwiekowcow oraz Minnesote...ciezko bedzie trafic to wszystko, ale mysle ze bedzie ok i noc mnie nie zaskoczy, czego i wam zycze...


mysle ze lakersi dowioza, bo maja 5 pkt przewagi na poczatku 4 kwarty...jeden wszedl kupon, a drugi z minnesota i tym seatle za drobne juz nie wszedl..ogolnie do przodu:)
ale nie uprzedzajmy faktow, jak ze lakersi juz w plecy,hehe
no coz...

#267033 12/12/2004 06:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
co za emocje!!!!
ale wielkie dzieki Lakersi...ufff...:)
cwaniaczek kobi 37 pkt...

tym samym dobiegla konca dzisiejsza noc z NBA. wtopa Seattle i Minnesoty (jak to sie stalo ze Byki wygraly??)
poza tym bez niespodzianek, no moze ten under 181 w Houston...
natomiast dzisiaj 7 meczow, ale to juz temat na inny watek

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#267034 12/12/2004 06:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po dzisiejszych wyczynach Minnesoty i troszkę mniejszej niespodziance w Seattle chyba trzeba będzie przerzucić sie na LOTTO?
Pozdrawiam
KRAJAN

#267035 12/12/2004 07:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
spoko Krajan, nie jest tak zle...co do Seattle to wyczuwalo sie, ze moze byc 2, opinie nie byly skierowane w strone zwyciestwa pewnego Seattle, tam wyczuwalne byly problemy...
aczkolwiek Minnesota to juz jakis walek, a Byki to niezrozumialy zespol, wygrywa z faworytem a wtapia z Philadephia..coz...
mysle ze Lotto jednak trudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#267036 12/12/2004 07:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
spoko Krajan, nie jest tak zle...co do Seattle to wyczuwalo sie, ze moze byc 2, opinie nie byly skierowane w strone zwyciestwa pewnego Seattle, tam wyczuwalne byly problemy...
aczkolwiek Minnesota to juz jakis walek, a Byki to niezrozumialy zespol, wygrywa z faworytem a wtapia z Philadephia..coz...
mysle ze Lotto jednak trudniej trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />


A co ty z tymi wałkami ciągle...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Taki rodzaj samopocieszenia, czy co...????

#267037 12/12/2004 09:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
przepraszam, zachowalem sie jak gowniarz...
tak tak samopocieszenie, oczywiscie..ty to jestes...przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#267038 12/12/2004 12:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
No i debiut na forum udany. Weszlo jak po "masle":) hehe

San Antonio - Cleveland / over 180 -> 213


Stats: 1/1

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker, Sensei, poozon), 2,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1