Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Zastanawiam się jeszcze nad wyrzuceniem całkowicie typów długotermniowych. Od tej edycji nie ma już możliwości ich podawania, ale jeszcze "wisza" stare...
Tylko zaburzaja obraz moim zdaniem.
Proszę o wypowiedzi...

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
. . . . .
>>> WSPOLPRACA
> dyzurny moderator jest gospodarzem STOPROCENTONLY i jako taki odpowiada za sprawne funkcjonowanie tematu
> ewentualne problemy rozstrzyga wg wlasnego uznania i temperamentu, kierujac sie duchem (i regulaminem) tematu
. . . . .

Mitul

W regulaminie jest napisane ze p2p odpada. A wiec albo zmieniasz kurs na inny odpowiadajacy wymogom albo likwidujesz typ i koniec.
Ambasador napisal ze go nie bedzie tydzien czy dluzej, wiec do konca tygodnia Ty tu rzadzisz (ale zgodnie z regulaminem).

pozdrawiam
lajkonik

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Lajkonik
a Ty jak uważasz ?? Jeśli Betfair jest ewidentnie p2p (a chyba jest (?), i w regulaminie jest napisane, że p2p odpada to trzeba poszukać najwyższego kursu u innego buka...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Mitul - o ile dobrze pamietam to byly juz takie sytuacje, i w uwagach byla prosba o podanie innego kursu. Jezeli dana osoba nie odpowiadala, to byl wpisywany kurs z pierwszego lepszego internetowego buka. I ja bym tak zrobil. Decyzja nalezy do Ciebie.

lajkonik

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
ale wiem ze wczesniej nikt do betfair sie nie czepial i nie mial nic przeciwko podawaniu kursu stamtad, nawet mi sie pare zdarzlo podac kurs z tego buka i typy byly zaliczane

Dev pisze, że wcześniej były zaliczane... ?? Może i były, ale skoro w regulaminie wyraźnie jest napisane, że p2p odpada to odpada. Podałem kurs z Expekta gdyż taki nawet został zagrany przez naszeych skarbników. Ucinam dyskusję na temat tego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
to wlasnie od tego jest wyroznik ##### zeby ulatwic wam wyszukiwanie typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - wciskasz ctrl+F i szukasz wyroznika
pozdroo

Taaaa i zwłaszcza jak w jednym komentarzu cytujesz inne typy itp. itd. często nei ma zbyt wiele czasu żeby w ten sposób przeszukiwać temat. Ja zestawiając nowe typy zatrzymuję się tam gdzie ostatnio skończyłem i jadę w dół szukająć postów z tematami. Jeśli typ jest podany tak jak u Ciebie, że zaraz po nim następuje cytat, polemika itp. to naprawdę łatwo go przegapić. Poza tym nie jest najmniejszym problemem podawanie typu w jednym poście tylko z komentarzem do typu.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Hejka,

niestety z racji ograniczeń czasowych, zestawienie typów zrobię dopiero jutro wieczorem.

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 527
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 527
Oryginalnie wyslal Dev:no niby tak, ja tam nie mam nic przeciwko tak tyylko wspomnialem bo w sumie Eustachy typuje tak jak ja i adingh tylko ze bezpieczniejszy wariant i podparl sie x
pytam bo chcialbym rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace takich "plagiatow"

a co do betfair to na potwierdzenie moich slow z oficjalnych wynikow tygodnia 502:


Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

A25 ##### 05-01-16 21.00 FB FRA a : Olympique Marseille - Nice OGC ( 1 ) 1,78 Betfair / Petroniusz > OK

Na początku to jezeli moj typ był niezgodny z regulaminem (o czym nie wiedzialem - chyba po raz pierwszy na prawie 80 typow mi sie to zdarzyło - nieświadomie) to spokojnie bez problemu przyjmę "razy" z tego powodu.

P.S Co do Dev to "zakablował" ok mial takie prawo - chociaz mi sie to nie podoba - i nie bede przytaczal jego słow - że niby wczesniej podawal takie typy...ale swojego przykladu nie podał...tylko mój. Poza tym to zamiast koncentrowania sie na typach innych to skoncentrowalbym sie na Twoim miejscu na typkach, bo od razu widac efekty...;).Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Petroniusz sorki nie chcialem cie urazic i napewno nie bylo moim celem "kablowanie"
ten twoj typ byl zaliczony w zeszlym tyg (podalem go wylacznie dla przykladu) wiec nie musisz sie martwic,
po prostu zaczalem przeszukiwac tematy (wlasnie w poszukiwaniu mojego typu), a ze zaczalem od ostatniego tematu, to akurat twoj typ zauwazylem jako 1 i dalej nie chcialo juz mi sie szukac
Po prostu chcialem udowodnic ze typy z betfair byly wczesniej uznawane.
Naprawde nie chce sie wdawac w zadne klotnie dlatego twoje ostatnie zdanie pozostawie bez komentarza
swoja droga wrozka nie jestem i wpadki tez mi sie zdarzaja

Pokoj Wam Wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdroo

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Kto obrabia tydzień 505 i 506?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
505 jest moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czekam na arkusz Ambasadorze !

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Jakby co, to ja mogę wziąć tydzień 506.
A tak w ogóle Coin, to podaj mi mail na priva to ci wyślę ten arkusz.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
>>> REGULAMIN
winny jestem wyjasnienia uchylenia zakazu podawania bukow p2p
zmienilem zapis w regulaminie poniewaz intencja nie byl zakaz podawania typow p2p sam w sobie
chodzilo o wykluczenie podawania nierealnych kursow tzn pojawiajacych sie na moment (oferowanych na gieldzie zwykle przez szalencow)
akurat w przypadku Betfair, prowadzonym bardzo profesjonalnie, nie ma obawy o tego rodzaju sytuacje (roznice konkurencyjnych kursow wynosza 0,01)
mysle, ze dopuszczenie bukow p2p z zastrzezeniem minimalnej puli 1000 dolarow dla oferowanego kursu jest najlepszym rozwiazaniem - musimy isc z duchem czasu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
>>>WSPOLPRACA
Coin zapytal czy zestawiac za kazdym razem dlugoterminowki
w zasadzie w obecnej sytuacji jedynie sam lukboj oraz prowadzacy sa zainteresowani pilnowaniem tych typow
proponuje tylko w koncowych tygodniowych zestawach o nich przypominac
przy okazji pytanie do lukboja kiedy te typy beda formalnie rozliczone - wazne bo wypra wowczas jego ewentualne typy biezace

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Ambasadorze prosze o podjecie decyzji w sprawie typu lowcy na tydzien 505. Szczegoly w temacie.
W skrocie - lowca podal typ na zwyciestwo PSV po kursie 2.0 z Coral:
1. kurs 2.00 jest mocno zawyzony (inne buki max 1.10)
2. na dzien przed meczem w Coralu nie bylo takiego meczu jak PSV - Roosendaal (sprawdzal to rowniez radmi)
3. Kurs, jak przyznal lowca, byl wziety ze strony betbase (o ile dobrze pamietam)

Nie wiem jaka podjac decyzje, pozostawiam to Ambasadorowi. Typ na 99% trafiony.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
lowca rzeczywiscie wyszukal wyjatkowy kurs, tak wyjatkowy, ze az podejrzany
zdarza sie, ze egzotyczne buki zeby zaistniec chwytaja sie tanich (?) chwytow reklamowych i podaja na chwile abstrakcyjne kursy a sajty porownawcze automatycznie je publikuja
dlatego apelujemy o sprawdzanie u zrodla czy dany kurs nadal istnieje, zwlaszcza w tak ewidentnych przypadkach
rozumiem, ze lowca nie dokonal tej formalnosci
zrobmy tak: typ zaliczamy ale o kursie pomniejszonym o 20% czyli o wysokosci 1,60

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Wedlug mnie system nominowania typow do nagrody wciaz szwankuje. Nie odbierzcie tego jako atak na kogokolwiek, jednak TaMaR podal typ na pilke reczna a nastepnie nominowal go do nagrody. Teraz widze, ze typ zagrany. Niezaleznie od tego czy typ wejdzie czy nie, moze nominujac do nagrody mecz z dyscypliny, ktora nie jest zbytnio popularna (przynajmniej ja o pilce recznej nie wiem nic) nalezaloby napisac 2-3 zdania dlaczego ?
Dodatkowo moze nalezaloby wprowadzic przepis, ze typ nie moze zostac zagrany jesli nie wypowie sie na jego temat przynajmniej 3 typerow uprawionych do nominowania typow do nagrody ?

Takie moje odczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Poza tym oczywiscie trzymam kciuki za TaMaR'a i jego handball <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Dodatkowo moze nalezaloby wprowadzic przepis, ze typ nie moze zostac zagrany jesli nie wypowie sie na jego temat przynajmniej 3 typerow uprawionych do nominowania typow do nagrody ?

Ten pomysl nie jest najlepszy, ze wzgledu an to, ze elita nie jest za liczna, i 3 uprawnionych i chetnych do wypowiedzi ciezko bedzie znalezc.

Jednak ogolnie zgadzam sie, ze aktualny system nie zdaje egzaminu i trzeba go zmienic. Zaproponowany juz sposob grania wszystkich typow czolowki typerow byl dobry, jednak cos dyskusja na ten temat ucichla, a moze by tak juz pora nad dyskusja, jak ten pomysl wprowadzic w zycie?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Zgadzam się z Dev`em. Poparcie typu przez 3 osoby z elity jest niemożliwe. Możliwość nominowania typów do nagrody ma w tej chwili 5 osób w tym nie pojawiający się od dłuższego czasu nasz lider, więc będzie to bardzo trudne do zrealizowania. Tym niemniej zgadzam się, że system nadal szwankuje. Grane wszystkich typów czołówki to też moim zadaniem nie najlepszy pomysł (2 ostatnie tygodnie są przykładem).
Moja propozycja jest taka: wprowadzić nominowanie typów spośród wszystkich podanych w temacie. Nominowanie polegało by na poparciu konkretnego typu przez przynajmniej 3 (jak proponował Coin) typerów niekoniecznie z elity i takie poparcie dawało by nominację typu do zagrania.
Co sądzicie na ten temat?

Pozdrawiam
radmi

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Tydzień 509 poprowadzę.

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei), 692 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1