Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
. . . . .
zatem jedziemy wg schematu:
tydzien 507
tydzien 508
tydzien 509

jestem troche zaniepokojony nieobecnoscia Piterssona
brak podsumowania utrudnia orientacje w aktualnych pewniakach
nie bylo ustalonych rezerw wiec pytanie kto moglby sie podjac akcji ratunkowej w tym tygodniu?
. . . . .

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
>>> OBSTAWIANIE
probowalismy roznych metod . . .
powracaja stare pomysly . . .
nigdy nie doszlismy do zasad ktore dawaly zadawalajace efekty . . .

testujmy zatem dalej rozne metody empirycznie
powtorze to co zaproponowalem ostatnio (w otwarciu tygodnia 506):
gramy wszystkie typy ELITY (bankierzy w miare mozliwosci staraja sie je wylapac i zagrac)
plus pewniaki nominowane przez ELITE
oczywiscie ELITA moze byc inspirowana przez kazdego z nas

sprobuje uzasadnic ten wariant:
> ELITA ma pozycje dosc mocna/stabilna w rankingu czyli nie ma powodow do typowania na sile i z niepotrzebnym ryzykiem - jedyne zmartwienie ELITY to utrzymanie sie w kat. A a wiec oddawanie raz po raz trafnego typu (nawet o bardzo niskich kursach), katastrofa natomiast jest pudlo gdyz automatycznie wyklucza z czolowki zwlaszcza ''mlodych'' typerow
> ELITA majac swiadomosc, ze jej wszystkie typy sa automatycznie grane, bedzie wiec szczegolnie uwazala na wpadki nie chcac pomniejszac ''swojego'' funduszu nagrodowego i nie chcac oczywiscie zawodzic wszystkich tych co wierza w kompetencje najlepszych typerow tego forum
> ELITA jest dosc waska i docelowo moze sie wahac w granicach 2 - 8 typerow, powinno to zwiekszyc aktywnosc pozostalych typerow w namawianiu ELITY do nominowania typow pozaelitarnych a to z kolei wymaga bardziej wyrafinowanych i rzeczowych uzasadnien, komentarze na ''nie'' moga nas tez uratowac przed zbyt wysokim ryzykiem
. . . . .

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
. . . . .
mialem na mysli nastepujacy schemat:
tydzien 507 . . . . . Coin
tydzien 508 . . . . . Mitul
tydzien 509 . . . . . radmi
. . . . .
tydzien 506 . . . . . rezerwa?
. . . . .

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Zajmę się awaryjnie tym tygodniem.

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Jestem jestem, sory, zaraz będzie zestawienie. Miałem sporo spraw na głowie...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Do Dev 'a odnosnie :
Quote
eh, no i tak to jest 2 dobre typy nie zostaly zagrane, a trzeci nietrafiony zostal zagrany :[ - durne AZ , taki wstyd zebyy z drugoligowcem, eh nie mam jush sil

w zwiazku z Bochum to pisalem ze mnie telekomunikacja uziemila, a co do Brechin to tej ligi expekt nie oferowal.
Ale licze ze utrzymasz skutecznosc typowan powyzej 66%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />



i ponawiam pytanie do ambasadora :

Quote
Ps.
Mam pytanie odnosnie stawki, na poczatku mialem grac za 1/5 tego co mam w banku. Bo w razie wtopy dwa razy pod rzad, bylo by po wszystkim. Teraz jeszcze tak zagralem, ale mam pytanie czy dalej grac za 1/5 czy za stawke podana w temacie ?

lajkonik


lajkonik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
lajkonik
zeby pchac do przodu nagrode, powinnismy grac stawkami 5% calego funduszu
wyglada jednak na to, ze Informatyk jest chwilowo nieosiagalny (nie odpowiada TaMaRowi, nie obstawia, nie typuje) i nie wiadomo czy moglby w razie czego ciebie wspomoc
wiec chyba slusznie, ze dopasowujesz stawki do stanu wlasnego konta
trzymaj tak dalej (1/5 stanu konta)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
wiem lajkonik, w zadnym wypadku nie mam ci tego za zle, tez mam nadzieje ze utrzymam swoja wysoka forme (ale jednak wolalbym ponad 80% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ),
przyznam ze ostatnio woda sodowa mi uderzyla do glowy i typuje troche mniej rozwaznie, obiecuje poprawe (chociaz moze dopiero od tyg 509, bo w 508 Mu gra z Milanem bez Shevchenki )
Ponadto chcialbym cos zaproponowac: skoro ambasada twierdzi ze warto grac wszystkie typy elity, to gdyby Informatyk sie zgodzil i przelal mi pare zl, to moglbym zostac bankierem i grac swoje wszystkie typy w gamebookers. (niestety na sponsoring mnie nie stac, ale tak moge pomoc).

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Mamy poniedziałek, a tutaj znów nie ma podsumowania ubiegłego tygodnia...!!! Zanim arkusz dotrze do ambasady będzie środa, nowy temat pojawi się w czwartek... Panowie, jeśli ktoś nie ma czasu na zajmowanie się tematem niech o tym napisze na forum. Zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi to sumiennie w zastępstwie. Ten tydzień był prowadzony źle, jeśli prowadzeniem można nazwać umieszczenie jednego zestawienia typów...

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Mam pytanie, to jak z tym Informatykiem nie wyplacil kasy Tamarowi jeszcze??? lajonikowi juz zostalo chyba 35zł, jak tak dalej pojdzie to bedzie stawial po 5zł, to chyba nie zbyt powazne i tak na pewno nagroda nie urosnie.

Pozdrawiam

P.S
Zgadzam sie z radmi podsumowania powinny pojawiac sie zdecydowanie wczesniej i szybciej.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Mamy poniedziałek, a tutaj znów nie ma podsumowania ubiegłego tygodnia...!!! Zanim arkusz dotrze do ambasady będzie środa, nowy temat pojawi się w czwartek... Panowie, jeśli ktoś nie ma czasu na zajmowanie się tematem niech o tym napisze na forum. Zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi to sumiennie w zastępstwie. Ten tydzień był prowadzony źle, jeśli prowadzeniem można nazwać umieszczenie jednego zestawienia typów...

Pozdrawiam

Pewnie, że temat był prowadzony źle. Ale wiąże się to z tym, że chwilowo mam mało czasu. Dlatego też nie zgłaszałem się na ten tydzień i został on mi "przydzielony" z góry, co zresztą zgłaszałem ambasadorowi. Zdecydowalem się podjąć ten tydzień, ale uprzedzałem, że będę sie zajmował w niewielkim zakresie, więc proszę nie mieć w tej chwili do mnie pretensji...

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Mitul - wszystko rozumiem. Może zdarzyć się tak, że nie masz czasu ale wystarczy to napisać na forum i ktoś poprowadziłby temat za Ciebie. Ambasadorowi zgłaszałeś, ale on tego problemu nie zgłaszał. Mam nadzieję, że podsumowanie tygodnia zaraz się ukarze i prześlesz jak najszybciej arkusz do ambasady, aby mógł otworzyć nowy temat.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Mitul - wszystko rozumiem. Może zdarzyć się tak, że nie masz czasu ale wystarczy to napisać na forum i ktoś poprowadziłby temat za Ciebie. Ambasadorowi zgłaszałeś, ale on tego problemu nie zgłaszał. Mam nadzieję, że podsumowanie tygodnia zaraz się ukarze i prześlesz jak najszybciej arkusz do ambasady, aby mógł otworzyć nowy temat.

Pozdrawiam

Podsumowanie zrobione, arkusz przekazany...

pzdr

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Zgłaszam się do poprowadzenia tygodnia 511 (14-20 marca).

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Ja w takim razie zgłaszam się do 512. Wcześniej niestety nie dam rady poprowadzić tematu...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Czy byłaby możliwość zamieszczać od czasu do czasu listę wykluczonych,w jakim tygodniu mogą powrócić do konkursu ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
aktualana rozpiska dyzurow:

tydzien 510 . . . . . ???
tydzien 511 . . . . . Pitersson
tydzien 512 . . . . . Coin
tydzien 513 . . . . . Mitul (sugestia ambasady)
tydzien 514 . . . . . radmi (sugestia ambasady)
tydzien 515 . . . . . Pitersson (sugestia ambasady)
tydzien 516 . . . . . Coin (sugestia ambasady)
tydzien 517 . . . . . Mitul (sugestia ambasady)
tydzien 518 . . . . . radmi (sugestia ambasady)

a wiec nie mamy moderatora na najblizszy tydzien
chyba, ze radmi wezmie dwa tygodnie z rzedu
lub Mitul bedzie mial wiecej czasu

moze powinnismy dokooptowac piatego prowadzacego?
czy sa chetni?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
Jeśli nie znajdzie się piąty prowadzący wezmę tygodnie 510, 514 i 518.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
W podsumowaniu tygodnia 508 ambasador napisał:

[color:"blue"] "gratulujemy michelowi85 wspanialej taktyki - wypracowal sobie bardzo wygodna pozycje
typujac trafnie raz na kwartal zgarnie wszystkie nagrody" [/color]

Rzeczywiście taktyka bardzo dobra ale czy o to chodzi w tym temacie? Wydawało mi się, że temat jest po to aby wykazać się swoimi umiejętnościami w typowaniu wyników zdarzeń sportowych, a nie umiejętnościami taktycznymi w zdobywaniu nagród. Cała sztuka polega na tym, żeby podawać typy co tydzień i wykazać się wysoką skutecznością. Pod koniec zeszłego roku pojawił się problem wysokich kursów w celu zdobycia nagród i dyskutowaliśmy nad ustaleniem górnej granicy kursu podawanych typów. Postępowanie michela85 jest wyraźnie nastawione na zdobycie nagrody, a nie na wykazanie się umiejętnościami typowania, co moim zdaniem jest równie niewłaściwe co podawanie wysokich kursów. Owszem, skuteczność 17/18 robi wrażenie, jednak od lidera rankingu oczekiwałbym regularnego podawania typów (nie jednego na kwartał) oraz włączenia się do ich nominowania do zagrania, tym bardziej, że elita jest bardzo skromna. Takia jest moja opinia na temat postępowania lidera. Bardzo proszę o dyskusję na ten temat.

Pozdrawiam
radmi

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Tydzień 513 również może być dla mnie. Wcześniej po prostu mam ważny egzamin i nie bardzo mi pasuje.

Co do opinii radmiego na temat taktyki michela85 - jestem podobnego zdania.

Chwała typerom skutecznym i systematycznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1