Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
#4 3:00
NO Hornets v SAC Kings 2 @ 1,06

#5 2:30
BAL Ravens v IND Colts 2 @ 1,29

Dzieki za walke Norbi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
#4 3:00
NO Hornets v SAC Kings 2 @ 1,06

#5 2:30
BAL Ravens v IND Colts 2 @ 1,29

Dzieki za walke Jejku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Slayer

twój 5 typ :

#5
1X2 20 Dec 04 21:00
Charlton v Fulham
Typ: 1
Kurs: 2,05

a teraz przejżyj regulamin:

Regulamin:

1. Co tydzień każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy nie wysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł.W Każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
----------------

Przykro mi stary ale sam sobie zawaliłeś sprawe .

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Quote
Slayer

twój 5 typ :

#5
1X2 20 Dec 04 21:00
Charlton v Fulham
Typ: 1
Kurs: 2,05

a teraz przejżyj regulamin:

Regulamin:

1. Co tydzień każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy nie wysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł.W Każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
----------------

Przykro mi stary ale sam sobie zawaliłeś sprawe .

Tak, wiem. Po prostu nie spojrzalem na date <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Przebywam obecnie w Anglii w Eastbourne i dostep do netu mam tylko w bibliotece publicznej godzine dziennie. W niedziele jest nieczynna. I przez przerwany mecz Messiny musialem na szybkiego podac jakis zastepczy typ z goscinnie uzyczonego kompa i tak to sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mam nadzieje ze Charlton dzis nie wygra, to i tak bys awansowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Grasz dalej, dzieki za pojedynek! Gratuluje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Dzięki za gre Slayer nieco szczęśliwie awansowałem ,szkoda że tak głupio wyszło .

Pozdrawiam

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1