|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Jeżeli w tym co podrzucił Pav dalej nic nie ma to daj znać, poszukam u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194 |
Panowie,
Pytanie do tych co maja poczte na onecie. Czy mozecie zalogowac sie do swojej poczty?
Dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
Panowie,
Pytanie do tych co maja poczte na onecie. Czy mozecie zalogowac sie do swojej poczty?
Dzieki za pomoc Ja nawet nie mogę wejśc na strone logowania..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59 |
Witam, chcialem sobie zalozy konto w Sporting becie i niestety niemoge, mam problemy przy rejstracji, wypelniam caly ten ich formularz i za kazdym razem jakiekolwiek hasło bym swpisał to wyskakuje mi błąd, ilość znaków się zgadza cyfry hasło też zawiera i dlaczego nie chce przyjąć ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Dzieki chlopaki za normy, na szczescie juz wczesniej kumpel podrzucil  I dzis betony zaliczone  Dzieki za ten program, rpzydatny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam, chcialem sobie zalozy konto w Sporting becie i niestety niemoge, mam problemy przy rejstracji, wypelniam caly ten ich formularz i za kazdym razem jakiekolwiek hasło bym swpisał to wyskakuje mi błąd, ilość znaków się zgadza cyfry hasło też zawiera i dlaczego nie chce przyjąć ??? https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post2683614
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Potrzebuję Waszej pomocy. Mam teraz mało czasu a trochę roboty na seminarium się nazbierało. Piszę pracę ogólnie rzecz biorąc na temat reklamy. Dokładniej reklamy telewizyjnej - jakimi narzędziami się posługuje, jakim językiem, jakie chwyty są w niej wykorzystywane by zachęcić widza do np. nabycia określonego produktu. Potrzebuję pomocy przy bibliografii  Jakie książki polecacie? Ktoś może studiuje dziennikarstwo albo coś związanego z mediami i może mi pomóc? A jeśli nie, to nie ukrywam że liczę tu na micha$ia, który zna wujka google jak mało kto. Jeśli ktoś może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Skad moge wziac Payroll/works number oraz Tax Reference (number?). Potrzebuje tego do wypelnienia papierkow o zwrot podatku z UK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moze mi ktos pomoc. Nie wiem jak grac stawki w BETFAIR na LAY Dokladny wynik. Minimalna stawka to 4 euro (taki mi wyskakuje komunikat).Jezeli mam tylko 17.59 euro niemoge zagrac .
Przyklad Salisbury - Crawley Town Chce zagrac dokladny wynik (LAY) Jakikolwiek inny 11.50 (LAY). BACK jest (10.50). Jak to zagrac?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
4 razy 11,5 = 46  i tyle musisz mieć na koncie grając lay ryzykujesz jak bukmacher a nie tylko 4 €
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Dobrze Ci wytłumaczył Siwy212. W tym linku masz pokazany myk jak postawić mniejszą stawkę niż 4 euro  Ale na Twoje pytanie dostałeś poprawną odpowiedź. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jakim kodem wkleic na allegro zdjecia do galerii? zapisałem sobie pliki na fotosiku. chce zeby były na dole do wyboru i bedzie ich kilka. z pracy mnie męczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zapisz na dysku i stamtąd załaduj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
mam problemik z Excelem. Mam np dane w kolumnie A w kolejnych wierszach np 1,1,2,3,3,3,4,5,5,5 czy jest jakas formuła która z automatu porównała by te dane i przed każdą zmianą danych wstawila pusty wiersz aby pozniej wygladalo to tak 1,1 pusty wiersz, 2 p[usty wiersz 3,3,3, pusty wiersz 4 i tak dalej?
Z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
Pilnie potrzebuje prezentacje(ok. 20 slajdow) zwiazana z ktoryms z tematow: Geografia Matematyka J. Polski Chemia Matematyka
zrobioną w power poincie.
Czy mógłby ktoś pomóc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Pilnie potrzebuje prezentacje(ok. 20 slajdow) zwiazana z ktoryms z tematow: Geografia Matematyka J. Polski Chemia Matematyka
zrobioną w power poincie.
Czy mógłby ktoś pomóc ? bardzo szerokie zagadanienia, mam prezentacje o Świętokrzyski Parku Narodwoym - 11 slajdów, jesli Cie interesuje to PM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wieczorem moge miec dostep jeszcze do prezentacji o organizacjach miedzynarodowych (ok. 30 slajdow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
mam problemik z Excelem. Mam np dane w kolumnie A w kolejnych wierszach np 1,1,2,3,3,3,4,5,5,5 czy jest jakas formuła która z automatu porównała by te dane i przed każdą zmianą danych wstawila pusty wiersz aby pozniej wygladalo to tak 1,1 pusty wiersz, 2 p[usty wiersz 3,3,3, pusty wiersz 4 i tak dalej?
Z gory dzieki za pomoc Kliknij w Narzedzia -> Makro -> Makra Nazwij je jakos i kliknij w 'stworz' po lewo. Nastepnie wyczysc caly tekst i wklej: Sub InsertRowAtChangeInValue() Dim lRow As Long For lRow = Cells(Cells.Rows.Count, "A").End(xlUp).Row To 2 Step -1 If Cells(lRow, "A") <> Cells(lRow - 1, "A") Then Rows(lRow).EntireRow.Insert Next lRow End Sub "A" odnosi sie do kolumny A, jak masz dane w innej niz A to zmien odpowiednio kod. Nastepnie zamknij okna i znowu w Narzedzia -> Makro -> Makra i teraz wybierz 'Uruchom' Powinno dzialac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|