Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Jeżeli w tym co podrzucił Pav dalej nic nie ma to daj znać, poszukam u siebie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 194
Panowie,

Pytanie do tych co maja poczte na onecie. Czy mozecie zalogowac sie do swojej poczty?

Dzieki za pomoc

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Originally Posted by kamilek
Panowie,

Pytanie do tych co maja poczte na onecie. Czy mozecie zalogowac sie do swojej poczty?

Dzieki za pomoc

Ja nawet nie mogę wejśc na strone logowania..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
Witam, chcialem sobie zalozy konto w Sporting becie i niestety niemoge, mam problemy przy rejstracji, wypelniam caly ten ich formularz i za kazdym razem jakiekolwiek hasło bym swpisał to wyskakuje mi błąd, ilość znaków się zgadza cyfry hasło też zawiera i dlaczego nie chce przyjąć ???

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Dzieki chlopaki za normy, na szczescie juz wczesniej kumpel podrzucil smile I dzis betony zaliczone wink Dzieki za ten program, rpzydatny smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Bafanxxx
Witam, chcialem sobie zalozy konto w Sporting becie i niestety niemoge, mam problemy przy rejstracji, wypelniam caly ten ich formularz i za kazdym razem jakiekolwiek hasło bym swpisał to wyskakuje mi błąd, ilość znaków się zgadza cyfry hasło też zawiera i dlaczego nie chce przyjąć ???


https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post2683614

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Potrzebuję Waszej pomocy.

Mam teraz mało czasu a trochę roboty na seminarium się nazbierało. Piszę pracę ogólnie rzecz biorąc na temat reklamy. Dokładniej reklamy telewizyjnej - jakimi narzędziami się posługuje, jakim językiem, jakie chwyty są w niej wykorzystywane by zachęcić widza do np. nabycia określonego produktu.

Potrzebuję pomocy przy bibliografii smile Jakie książki polecacie? Ktoś może studiuje dziennikarstwo albo coś związanego z mediami i może mi pomóc? A jeśli nie, to nie ukrywam że liczę tu na micha$ia, który zna wujka google jak mało kto. Jeśli ktoś może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Może tutaj coś pomogą

Forum WirtualneMedia [wirtualnemedia.pl]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Skad moge wziac Payroll/works number oraz Tax Reference (number?).
Potrzebuje tego do wypelnienia papierkow o zwrot podatku z UK.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze mi ktos pomoc. Nie wiem jak grac stawki w BETFAIR na LAY
Dokladny wynik. Minimalna stawka to 4 euro (taki mi wyskakuje komunikat).Jezeli mam tylko 17.59 euro niemoge zagrac .

Przyklad
Salisbury - Crawley Town
Chce zagrac dokladny wynik (LAY) Jakikolwiek inny 11.50 (LAY). BACK jest (10.50). Jak to zagrac?!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
4 razy 11,5 = 46 smile i tyle musisz mieć na koncie grając lay ryzykujesz jak bukmacher a nie tylko 4 €

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by siwy212
4 razy 11,5 = 46 smile i tyle musisz mieć na koncie grając lay ryzykujesz jak bukmacher a nie tylko 4 €

Oj chyba nie

http://www.betexchangetips.com/Betfair-Minimum-Bet.html


Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Dobrze Ci wytłumaczył Siwy212. W tym linku masz pokazany myk jak postawić mniejszą stawkę niż 4 euro smile Ale na Twoje pytanie dostałeś poprawną odpowiedź. Pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
jakim kodem wkleic na allegro zdjecia do galerii?
zapisałem sobie pliki na fotosiku. chce zeby były na dole do wyboru i bedzie ich kilka. z pracy mnie męczą blush

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zapisz na dysku i stamtąd załaduj smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
mam problemik z Excelem. Mam np dane w kolumnie A w kolejnych wierszach np 1,1,2,3,3,3,4,5,5,5 czy jest jakas formuła która z automatu porównała by te dane i przed każdą zmianą danych wstawila pusty wiersz aby pozniej wygladalo to tak 1,1 pusty wiersz, 2 p[usty wiersz 3,3,3, pusty wiersz 4 i tak dalej?

Z gory dzieki za pomoc

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Pilnie potrzebuje prezentacje(ok. 20 slajdow) zwiazana z ktoryms z tematow:
Geografia
Matematyka
J. Polski
Chemia
Matematyka

zrobioną w power poincie.

Czy mógłby ktoś pomóc ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Sabre
Pilnie potrzebuje prezentacje(ok. 20 slajdow) zwiazana z ktoryms z tematow:
Geografia
Matematyka
J. Polski
Chemia
Matematyka

zrobioną w power poincie.

Czy mógłby ktoś pomóc ?

bardzo szerokie zagadanienia, mam prezentacje o Świętokrzyski Parku Narodwoym - 11 slajdów, jesli Cie interesuje to PM

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wieczorem moge miec dostep jeszcze do prezentacji o organizacjach miedzynarodowych (ok. 30 slajdow)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Originally Posted by Bugs Bunny
mam problemik z Excelem. Mam np dane w kolumnie A w kolejnych wierszach np 1,1,2,3,3,3,4,5,5,5 czy jest jakas formuła która z automatu porównała by te dane i przed każdą zmianą danych wstawila pusty wiersz aby pozniej wygladalo to tak 1,1 pusty wiersz, 2 p[usty wiersz 3,3,3, pusty wiersz 4 i tak dalej?

Z gory dzieki za pomoc
Kliknij w Narzedzia -> Makro -> Makra
Nazwij je jakos i kliknij w 'stworz' po lewo.
Nastepnie wyczysc caly tekst i wklej:

Sub InsertRowAtChangeInValue()
Dim lRow As Long
For lRow = Cells(Cells.Rows.Count, "A").End(xlUp).Row To 2 Step -1
If Cells(lRow, "A") <> Cells(lRow - 1, "A") Then Rows(lRow).EntireRow.Insert
Next lRow
End Sub

"A" odnosi sie do kolumny A, jak masz dane w innej niz A to zmien odpowiednio kod.
Nastepnie zamknij okna i znowu w Narzedzia -> Makro -> Makra i teraz wybierz 'Uruchom'
Powinno dzialac wink

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa), 1,157 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1