Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#268494 15/12/2004 11:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
mysle ze tak bedzie najlepiej - ten watek z analizami i drugi z konkursem, gdzie kto chce to sie bedzie uczestniczyl...to powinno pasowac tym userom, ktorzy chca suchych typow i podliczania skutecznosci, a wszzystko bedzie w ramach konkursu..powinno to rozwiazanie odpowiadac takze tym ,ktorzy daja typy i je analizuja a statystyk skutecznosci nie prowadza..a znajda sie i tacy, ktorzy i beda pisac i dyskutowac oraz grac w konkursie..czy ktos to popiera?

Bonus: Unibet
#268495 15/12/2004 11:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 15
Wszyscy wiemy jak jest z analizami w NBA, pisane tutaj sa fantastyczne, ale nie wiem jak sie ma to do skutecznosci.
Taka jest NBA i juz.
Niektorzy probuja grac systemami, progresja, ich typy bez analizy tez moglyby byc cenne.
A moze wprowadzic obowiazek wstawiania "wizytowki" przez kazdego typera pod swoim postem. Mogloby to byc proste zestawienie procentowe skutecznosci typera w temacie NBA.
Szczegoly oczywiscie do uzgodnienia, ale np. post z typami ale bez wizytowki bylby delete i zalatwione. Taki obowiazek zmusilby do typowania z sensem niezaleznie czy to 1 typ czy 6.
pozdrawiam

#268496 15/12/2004 11:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tylko, że ja wyraźnie określiłem, ze zostawić dział z analizami, a odzielnie podawać może góra trzy typy, na podstawie których tworzyłby się jakis ranking, i wcale nie boję sie tego, nawet gdybym miał byc na ostatnim miejscu tego rankingu, a pisząc amkwish, ze to może być najsmnieszniejszy temat, to mam wrazenie ze chciałeś powiedzieć;....z czym do ludzi chłoptasiu, ja tu jestem naj...i mozesz tylko sie skompromitować....

Ale powiem szczerze, że wcale sie tego nie boję...

Ty Fozzie chyba naprawdę masz nie za dobry dzień:-)
Pisząc "najśmieszniejszy" miałem na myśli,ze dwóch gostków sie bedzie duelować,a wygra ten który trafi 2 na 10 typów,no i bedzie żenada i wstyd i hańba:-))))))

Wyobraź sobie,że typujemy od soboty,no to masz:

Detroit,Mineciota,Dallas...no moze wczoraj cos by weszło:P

Nie odnos wszystkiego tak do siebie,bo w końcu uwierzę,że istnieje pepek świata:-)

Pozdrawiam

amkwish

PS.Pisząc "i tak zagram typ pod prąd z tego forum" nie wiem komu wystawiasz "laurke" - tym wszystkim,którzy starają sie tu,by nawzajem sobie pomóc czy sobie,mniejsza o to.

#268497 15/12/2004 11:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze jedno,ale w oddzielnym poście.

Konkurs=piaskownica

Jako user NIE jestem taka głupawka zainteresowany

Jako mod bedę baczył by temat nie stał sie oborą.

A teraz powiedzcie komu zależy,żeby rozwalic najlepszy temat na tym forum ?
Propozycja działu analiz jest smieszna,tym bardziej,że wychodzi od tych,którzy takowych nie piszą.
Ja zostawiam Wam temat,pokazcie co potraficie z niego zrobic.

AMEN


Pozdrawiam

amkwish

#268498 15/12/2004 11:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
Witam!
Mało się udzielam w tym temacie ale powoli powoli wkręcam się w NBA i myślę, że z czasem będzie tego więcej. Jeśli chodzi o dyskutowany temat to jestem za obecnym stanem tego tematu. Fozzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzrecież właśnie chodzi o to by ludzie dzielili się włąsnymi spostrzeżeniami lub informacjami gdzieś wyszukanymi. Jeśli ograniczymy sie do jednego typu to może okazać sie ze 100 osób( żart) wskaże na ten sam super pewny typ, który jak nie raz się okazało w tym roku w NBA okazał sie największym niewypalem.
Panowie !! Dyskusja to podastawa !! A nikt nikomu nie każe grać tu podawanych typów. Ona maja byc pomocne przy podejmowaniu własnych decyzji. Wiemy, że nie zawsze jest czas by ogarnąc wszystkie mecze, wtedy post kogoś kto "zajął" sie innym meczem skłoni nas do zastanowienia się nad nim. Mówię to z własnego doświadzcenia! Jeszce raz powtarzam : "NIktu tu chyab nie gra wszystkich podawanych tu typów " .
POzdrawiam amkwish'a . TRZYMAJ TAK DALEJ TEMAT SUPER NIE ZMIENIAJMY JEGO FORMY.
a jelsi Fozzie chce konkurs to niech założy osobny temat ( za cłąym szacunkiem dla ciebie FOzzie)
Pozdrawiam
LOPI

#268499 15/12/2004 11:54
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Nie,nie ja miałem na mysli raczej to że jak ktoś ma podawać typy z nieba wzięte z bzdurną analizą opartą tylko na statystykach to lepiej niech poda jeden typ a przemyslany a nie bawi się w super typera. Ja też nie jestem zbytnio dobry w wypowiedziach dlatego staram się ograniczać podawanie swoich typów bo zrozumiałem że to nie ma sensu .
Liczę że teraz jak się wszyscy weźmiemy do pracy to te typy będą miały skuteczność 80%>
Pozdrawiam

#268500 15/12/2004 15:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Panowie.
Konkurs?
Dajcie spokój!
Trzeba sobie najpierw odpowiedziec na jedno pytanie.
Po co to komu?

Potrzeba rywalizacji siedzi w wielu z nas ,ale wydaje mi sie , ze cały czas głównym celem tego tematu jest walka z bukami i ogrywanie ich ,a nie jakis wyscig szurów który doprowadzi do tego ze powstaną rankingi najlepszych i najgorszych typerów.
I do czego to doporowadzi?- do tego ze zamiast całą swoją energie skumulowac w napisanie analizy nie ważne czy lepszej czy gorszej zaczną pojawiac sie typy tzw. konkursowe czyli mijające się z ideą dla którego powstał ten temat.
Stanowczo przekładam tez szeroką dyskusje na przykład kto jest słabszy w lidze bobki czy n.orlean od suchego typu biorącego udział w konkursie np.S.Antonio-Chicago -1.
Nie popieram tez opisywania jednego zdarzenia dziennie bo jest to jakies nienaturalne ograniczenie .Jesli ktos ma ochote pisac o paru typach to dlaczego ma tego nie robic. Nikt tu nikomu nie kaze grac tych typów od razu ,ale zawsze moze sie pojawic jakies sprostowanie albo utwierdzenie sie w swojej wizji co pomoze jeszcze lepiej wyselekcjonowac podawane przez nas typy.
Wiec jesli komus potrzeba sprawdzenia sie jest wazniejsza od trafienia buków w ich czułe miejsce to prosze bardzo "wolna wola" tylko ze zróbcie to w temacie -Konkurs NBA- a ten temat niech dalej funkcjonuje tak jak dotychczas.

pozdrawiam
flymind

#268501 15/12/2004 15:45
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Panowie.
Konkurs?
Dajcie spokój!
Trzeba sobie najpierw odpowiedziec na jedno pytanie.
Po co to komu?

Potrzeba rywalizacji siedzi w wielu z nas ,ale wydaje mi sie , ze cały czas głównym celem tego tematu jest walka z bukami i ogrywanie ich ,a nie jakis wyscig szurów który doprowadzi do tego ze powstaną rankingi najlepszych i najgorszych typerów.
I do czego to doporowadzi?- do tego ze zamiast całą swoją energie skumulowac w napisanie analizy nie ważne czy lepszej czy gorszej zaczną pojawiac sie typy tzw. konkursowe czyli mijające się z ideą dla którego powstał ten temat.
Stanowczo przekładam tez szeroką dyskusje na przykład kto jest słabszy w lidze bobki czy n.orlean od suchego typu biorącego udział w konkursie np.S.Antonio-Chicago -1.
Nie popieram tez opisywania jednego zdarzenia dziennie bo jest to jakies nienaturalne ograniczenie .Jesli ktos ma ochote pisac o paru typach to dlaczego ma tego nie robic. Nikt tu nikomu nie kaze grac tych typów od razu ,ale zawsze moze sie pojawic jakies sprostowanie albo utwierdzenie sie w swojej wizji co pomoze jeszcze lepiej wyselekcjonowac podawane przez nas typy.
Wiec jesli komus potrzeba sprawdzenia sie jest wazniejsza od trafienia buków w ich czułe miejsce to prosze bardzo "wolna wola" tylko ze zróbcie to w temacie -Konkurs NBA- a ten temat niech dalej funkcjonuje tak jak dotychczas.

pozdrawiam
flymind

Zgadzam się z Tobą, mi raczej nie chodziło o to żeby ograniczać podawanie typów podpartych analizą, wręcz odwrotnie uwielbiam takie żeczy czytać.Chodziło mi raczej żeby nie podawać typów suchych tz.
NY - GS -1
CHI - PHI -2
itd.....

A na koniec nie podaję analizy bo nie mam teraz czasu.
Takie podanie typów bez analizy to raczej nie że brak czasu tylko nóż widelec a trafię bo statystyki tak mówią lub program mi wybrał tak.
Na tej zasadzie niektóre posty tutaj są podawane typów 10 a na koniec nie mam czasu może podeśle wieczorkiem.

Jeśli przeanalizowałeś wszystkie mecze to proszę bardzo podaj je do każdego krótka analiza i wtedy ktoś kto chciałby skożystać z tych typów przeczyta wszystkie analizy i może podjąć decyzje.Nie zawsze wszyscy wiedzą co się dzieje w drużynie np. kto ma kontuzje itp...

Ja wiem że nie każdy umi skleić parę zdań co do tego wybranego meczu bo sam tak mam ale co masz z takiego typu jeśli Ci ktoś poda 7 typów i ani jednej analizy do tego czemu tak typuje.
Podobno mamy ogrywać buków a nie dać im zarobić a narazie tak nie jest bo grając tymi typami do tej pory uwzględniając wszystkie od początku to każdy by był na dużym minusie.
Zauważ że te typy które są analizowane przez Was lub Nas jak kto woli częściej wchodzą niż te podane na sucho.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#268502 15/12/2004 16:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Trochę ze zdumieniem czytam tutaj co niektóre wypowiedzi -no cóż podyktowane są jak myślę trochę frustracją ,że idzie byc może nie tak .
Pamiętam ten temat jak wyglądał kiedyś - nie będę opisywał jak . To ,że zmiana na lepsze widoczna jest gołym okiem przypisuję Amkwishowi .Samo to ,że jest tak jak jest teraz TO BARDZO DUŻO -nie wiem czy chcielibyście powrócić do tamtych klimatów .

Podawanie typów -wystarczy dla mnie to ,że ktoś sam je gra .We wszystkie typy , które podaję publicznie inwestuję własne pieniądze i jeżeli są złe to bardzo boli moją kieszeń .Ten fakt powoduje ,że ponoszę karę za zły typ na własnej skórze .Podoba mi się w tym temacie to ,że nie widzę tutaj złośliwości pod adresem innych użytkowników - a przecież złych typów jest co niemiara .

Co do NBA :

1. W każdej dyscyplinie co pewien czas nastepuje zmiana układu sił - być może coś takiego obserwujemy obecnie .To chyba nasza wina ,ze nie możemy być na tyle elastyczni aby szybko się przestawić i mamy w głowach stare układy .

2. Rozgrywki NBA to trochę teatr sportowy , w którym jak powiedział kiedys Szurkowski :" wygrywa się i przegrywa za pieniądze " .Dlatego aspekt sportowy w wielu meczach schodzi na dalszy plan .Mam kolegę instruktora tenisa , który twierdzi ,że przegra z każdym swoim średniozaawansowanym uczniem i to ,że się" podłożył " nie bedzie widoczne gołym okiem .

3 .Dużo zamieszania wprowadza idea PO - po prostu niektóre zespoły pilnuja tylko i wyłącznie tego aby znaleźć się nad kreską .

Miedzy innymi z tych powodów nie ma mądrych którzy obejmą wszystkie te "gierki" .Dlatego nie ma się co przejmować -ci co najlepiej typują sami sie wyłonią .

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1