Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#268474 14/12/2004 21:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
Jeszcze coś takiego:

Milwaukee Bucks-Sacramento Kings -3.5 1.80

Milwaukee dość słabo w ostatnich 10 meczach. Dwie wygrane z Indianą, ale ostatnio wszyscy wygrywali z Indianą, dlatego nie ma co uważać tego za wielki sukces. Porażki w ostatnich meczach ze wszystkimi silniejszymi zespołami, oprócz wygranej z Detroit. Następny mecz z Chicago na wyjeździe i dość długa seria meczy we własnej hali. Tu kieruje się przeczuciem, że Webber i spółka poradzą sobie z Milwaukee.

Bonus: Unibet
#268475 14/12/2004 21:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
Co co meczu Milwaukee-Sacramento, myślę że istotną kwestią jest to czy wystąpi w niej podstawowy zawodnik drużyny gospodarzy Keith Van Horn. Byłoby to spore osłabienie gospodarzy.

#268476 14/12/2004 22:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Coś za dużo ludzi gra tych smiesznych bobków, a argumentacja że jak nie z NO, to z kim do mnie nie trafia, bo w ten sam sposób podchodzi do dzisiejszego meczu NO...
Wedługm mnie równie dobrze szerszenie mogą to wygrać....

Ja wybieram wariant bezpieczniejszy, czyli poniżej...

Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets under 178 pkt

#268477 14/12/2004 22:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
NO bez kilku podstawowych graczy, w zasadzie to ja niewiem kto tam teraz gra wiec Bobki maja duza szanse, zwlaszcza ze Okafor (najlepiej spisujacy sie rookie, 10 double-double pod rzad) jest w swietnej formie, a i reszta zespolu nie gra najgorzej. Wiec bobki powinny wygrac.
Tak samo Denver nawet z hapem -2,5. Do tego doloze Dallas ale bez hapa poniewaz zawiodlem sie na ostatnim ich meczu z Bulls. Sacramento mysle iz da rade pokryc 3pkt handicapu poniewaz graja naprawde niezle, zwlaszcza Webber i Biby, ale nie tylko bo Brad i Peja tez graja na swoim pozimie, a w MIlwaukee bez Van Horna. Mysle takze nad Indiana ktora o malo co nie wygrala wczoraj z Sacramento, a graja ze slaba Atlanta...

#268478 15/12/2004 04:05
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Oglądałem dzisiaj mecz Charlotte Bobcats i jestem rozczarowany ich grą, te wszystkie opinie na temat tego meczu analizy itp. to chyba są z nieba brane. Nie wiem czym co niektórzy się kierują w tych analizach. Prześledzcie te analizy na temat tego meczu i sami stwierdzicie.

Jak dla mnie te dwie drużyny są FUCK, nigdy nie podją bym się analizować tak beznadziejnych drużyn, bo one nic sobą nie reprezentują.
Współczuję jeśli obstawiacie takie mecze podparte taką właśnie analizą.Wolę obstawić że wpadną niepazyste w multi chociaż kurs jest lepszy taka sama loteria.
Pozdrawiam analityków.

Nie dziwię się amkwish że nie udzielasz się w tym temacie, bo jeśli początkujący gracz przeczyta te analizy i obstawi bo zaufa tym ludzą to szybko pójdzie z torbamy.

Lepiej przeanalizować jeden mecz a dobry, a nie kierować się statystykami. Niekiedy analiza nie jest potrzebna do jednego dobrze podanego typu.Bo takie analizy nie obrażając nikogo a przynajmniej co niektórych bo naprawdę jest tu dużo dobrych typerów - nie jest nikomu potrzebna.

Ja osobiście jeśli śledzę jednego typera przez dwa tygodnie i podaje jeden typ dziennie nie musi on być z analizą, ma on skuteczność 70-80 % to wiem że ten człowiek nie bieże typów z nieba.

Może lepiej było by żeby każdy podał jeden typ a dobry i przemyślany tak jak to było z MLB, chociaż przydadzą się te typy wszystkim którzy tu zaglądają. Każdy zobaczy kto jaką ma skuteczność i w tedy mniejszym ryzykiem może postawić pół swojej wypłaty.

Amkwish przemyśl to, JEDEN TYP A DOBRY.

Pozdrawiam wszystkich i nie bluzgajcie mnie.

P.S.

Na próbę obstawiłem ten mecz dobrze że nie z HC, bo i tak ledwo wszedł normalnie.Na szczęście za małą stawkę.SZOKKKKKK

Dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#268479 15/12/2004 05:39
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Jesli ktoś grał overka SEA-LAL to niech spojrzy jakiego miał farta (krótki wyciąg z 4 kwarty) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

3:53 LAL Tierre Brown made 3-pt. Jump Shot, Assist Kobe Bryant
3:28 SEA Rashard Lewis made 3-pt. Jump Shot, Assist Antonio Daniels
3:06 LAL Caron Butler missed Jump Shot
3:01 LAL Offensive Rebound by Jumaine Jones
3:00 LAL Jumaine Jones made Tip-in
2:40 SEA Vladimir Radmanovic made 3-pt. Jump Shot, Assist Rashard Lewis
2:25 LAL Kobe Bryant made 3-pt. Jump Shot
2:00 SEA Antonio Daniels made 3-pt. Jump Shot, Assist Ray Allen
1:46 LAL Kobe Bryant missed 3-pt. Jump Shot
1:42 SEA Defensive Rebound by Vladimir Radmanovic
1:22 SEA Rashard Lewis made 3-pt. Jump Shot

A wygrana Seattle eaasyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#268480 15/12/2004 07:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Coś za dużo ludzi gra tych smiesznych bobków, a argumentacja że jak nie z NO, to z kim do mnie nie trafia, bo w ten sam sposób podchodzi do dzisiejszego meczu NO...
Wedługm mnie równie dobrze szerszenie mogą to wygrać....

Ja wybieram wariant bezpieczniejszy, czyli poniżej...

Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets under 178 pkt

No i przez dogrywke wszystko poszło w pizduuu..
Biedaki przez 28 sec. żadna z sierot nie była w stanie rzucic punktu.....przez ost. 28 sekund utrzymywał się remis....dramat....

#268481 15/12/2004 07:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A co do pomysłu romanokeya, to w całej rozciągłości popieram, jezeliby przybrac formę z dzialu MLB, naprawdę byłoby przejrzyście i widoczne by było, kto ma jaka skuteczność, bo równiez zauważyłem, ze są tu "nowi", którzy podają pare typów i to wchodzi, a Ci kreowani na wielich i uznanych typerów dają po 8 typów i trafiają jeden, mysle, ze forma proponowana przez romanokeya zweryfikowała by to....

Warto chociaż spróbowac amkwish....a nie stoi na przeszkodzie zrobić oddzielny dział z analizami, i tylko z analizami, a oddzielnie z typami, rozliczanymi jak w MLB, bo nie każdy przecież musi podawać analize, nie każdy przeciez to robi, są tacy, którzy biora swoje typy z innych źródeł i akurat te typy moga byc trafione, a wyżej wspomniane rozliczenie pokaże, kto ma więcej pojęcia, kto jest lepiej poinformowany, a może kto ma po prostu więcej farta....

pozdr.

#268482 15/12/2004 08:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Oglądałem dzisiaj mecz Charlotte Bobcats i jestem rozczarowany ich grą, te wszystkie opinie na temat tego meczu analizy itp. to chyba są z nieba brane. Nie wiem czym co niektórzy się kierują w tych analizach. Prześledzcie te analizy na temat tego meczu i sami stwierdzicie.Jak dla mnie te dwie drużyny są FUCK, nigdy nie podją bym się analizować tak beznadziejnych drużyn, bo one nic sobą nie reprezentują.
Współczuję jeśli obstawiacie takie mecze podparte taką właśnie analizą.Wolę obstawić że wpadną niepazyste w multi chociaż kurs jest lepszy taka sama loteria.
Pozdrawiam analityków.


Zdecydowanie zgadzam sie z Romanokey i powiem szczerze,ze ten "bobczy pęd" nieraz mnie irytował,teraz zaś mnie bawi.
Ogladałem 5 może 6 meczów Charlotte i tak przypadkowej drużyny nie było od lat w NBA.
Nie ma się zresztą dziwić,to przecież beniaminek,zastanówmy się tylko kto i jak im pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Czytałem kretynizmy o ponoć doskonałym trenerze.
Widzieliście tego faceta?
Wyglada jak pasażer pociagu,który rżnie kupe na postoju i boi sie ,żeby nie nadszedł konduktor.
W jednym z meczów wziął "full time" po 12 sekundach od rozpoczęcia meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dajcie spokój z tymi Bobkami,szajs jakich mało.
Jednak.....pomimo tej opinii gram na Bobki i regularnie trafiam.....over HT w ich meczach,wczoraj też,ale to inna bajka.


Nie dziwię się amkwish że nie udzielasz się w tym temacie, bo jeśli początkujący gracz przeczyta te analizy i obstawi bo zaufa tym ludzą to szybko pójdzie z torbamy.

Tu musze sprostować.
Moje wczorajsze milczenie było spowodowane brakiem możliwości dostepu do komputera,dorwałem się do niego za pięć pierwsza w nocy,obstawiłem i potem byłem na czacie do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co się zaś tyczy "graczy czytających i obstawiających".
Czy Ktos taki to gracz?
W moim pojeciu raczej amator i zwykły ryzykant,no bo jak można stawiać pieniadze na coś,o czym nie ma się pojęcia?
Zgoda,nie każdy był od razu fachurą(zreszta,kto tak naprawdę nim jest?),nawet jak się znamy na baskecie to i tak nie musi sie to przekladać na trafne typowanie.
Zmierzam do tego,że trzeba się interesować,cokolwiek wiedzieć,starać się zbierać wiadomości,a nie obstawiać na wariata,bo ten czy ów typer tak doradza.
W konsekwencji decyzja może być oparta na opiniach innych,ale nie może byc podjęta z zawiazanymi oczami.

Lepiej przeanalizować jeden mecz a dobry, a nie kierować się statystykami. Niekiedy analiza nie jest potrzebna do jednego dobrze podanego typu.Bo takie analizy nie obrażając nikogo a przynajmniej co niektórych bo naprawdę jest tu dużo dobrych typerów - nie jest nikomu potrzebna.

Gdyby wyniki meczów miały byc takie jak wskazuje statystyka,to my bylibyśmy bogaczami,a buki klientami opieki społecznej.
Statystyka jest owszem ważna,ale jako jeden z punktów wyjścia do rzeczowej analizy i w konsekwencji do ukształtowania dobrego typu.
Nie może natomiast być tylko sucha statystyka i dominować nad innymi czynnikami.
Niech więc nikt nie opowiada bzdur o cudownych arkuszach kalkulacyjnych,bo gdyby to działało to na forum mielibyśmy wielu uczestników z nickiem Arystoteles(od Onassisa).

Z drugiej zaś strony ,Romano,to ja wielokrotnie zachęcałem kazdego do pisania własnych przemyśleń,opinii i uzasadnień dla swoich typów.
Nie od razu Kraków zbudowano,więc co niektórym pewne"analizy" moga sie wydawać nieudolne,ale ja jestem zdania,że od czegoś trzeba zacząć i każdy uzasadnia tak jak potrafi i na tyle,na ile pozwala mu posiadana wiedza.
Nie kazdy zreszta jest "mistrzem pióra",ale....mamy czas.
Ja mam nadzieję,że z dnia na dzień wszystkie opinie bedą stawały sie jak najbardziej rzeczowe i fachowe,natomiast moja cierpliwość w tym wzgledzie ma niewyczerpywalne pokłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jestem przeciwny ruganiu Kogoś,tylko za to,że coś tam mniej fachowo napisał,ja rugałbym za to,że nic nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja osobiście jeśli śledzę jednego typera przez dwa tygodnie i podaje jeden typ dziennie nie musi on być z analizą, ma on skuteczność 70-80 % to wiem że ten człowiek nie bieże typów z nieba.

Różnie z tym bywa,ponieważ nie typujemy jednego meczu dziennie.
Ja zamieszczam typy na niekomercyjnym portalu i Bóg mi swiadkiem staram się,by podać te,moim zdaniem najpewniejsze(wszystkie gram zreszta w realu).
No i co?
Mam 50% skuteczności,bo często-gesto ten "faworyzowany" typ nie wchodzi,trafiam natomiast 3 inne.
Wobec tego na forum,tu w tym temacie,wole podac wszystkie 4 typy i najlepiej,jeżeli wokół nich bedzie sie toczyc dyskusja.
Jeżeli Ktoś ma zamiar grać regularnie czyjeś typy,to i tak wylowi je i ich autora wśrod postów zamieszczanych na forum.



Może lepiej było by żeby każdy podał jeden typ a dobry i przemyślany tak jak to było z MLB, chociaż przydadzą się te typy wszystkim którzy tu zaglądają. Każdy zobaczy kto jaką ma skuteczność i w tedy mniejszym ryzykiem może postawić pół swojej wypłaty.

Romano,ja codziennie dostaję jeden typ z basketu lub futbolu amerykańskiego od faceta,który ma 80-procentową skuteczność(nie pytajcie mnie kto i co,bo nie moge więcej napisać-taka jest umowa i dalem słowo honoru,że dalej typy nie pójda).
Jednak nawet On ma taka serie,że nie trafi 2 dni pod rząd.
jakbym grał tak jak Ty radzisz,to nie miałbym wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dla przykladu : przedwczoraj mialem polecenie na over w w jednym z meczów(nawiasem mówiąc typ pokrywał się z moim) i chyba sam Houdini by nie przewidział,że w 4 kwarcie rzuca tylko 33pts.
Tak więc ja na otrzymanym typie opieram 2 duble,do kazdego dostawiając 2 swoje typy - gram to codziennie z puli wydzielonej z konta i traktuje jako ekstra,to znaczy nie licze do bilansów miesięcznych.


Amkwish przemyśl to, JEDEN TYP A DOBRY.

Jestem przeciw !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zrobi się suchy i beznadziejny temat,vide MLB.
Żadnych informacji,opinii,jakiś piaskownicowy konkurs.
Pamietasz pretensje typu"dlaczego ja mam niezaliczony typ?spóźniłem sie 5 minut i mi nie policzono?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

O czym świadczy skuteczność w pojedynczym typie?
Przekłada się na stan konta?
U mnie nie,bo choćbym miał 100% skuteczności to i tak nic mi z tego,bo ja gram z reguły duble,a większość uczestników rozpisy.
Jestem natomiast za ograniczeniem ilości podawanych typów,powiedzmy do 3 dziennie.
Śmieszne i niepoważne jest autorytatywne wypowiadanie się o wszystkich meczach.
Niewiarygodne tym bardziej,bo szczegółowo nikt chyba nie jest w stanie rozpracować 12-16 opcji dziennie,a czasem jest i ponad dziesięć spotkań,więc opcji 2 razy tyle.

Zreszta,niech na ten temat wypowiedzą się userzy.
Ja od razu mówię,ze,jako monarchista z krwi i kości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,demokracje mam w głębokim poważaniu i bardziej powinny decydować argumenty niż wiekszość "za lub przeciw".
Jezeli jednak zdecydowana większość bedzie za propozycja Romanokey to moja rolą jest to uszanować i tak się stanie.

Pozdrawiam wszystkich i nie bluzgajcie mnie.

Kto Cie zbluzga,bedzie sie jawił jako kretyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Bardzo dobrze,że wreszcie Ktoś zdecydował się ,nie owijając w bawełne,napisac ,co Mu leży na watrobie.
Dlatego ja nie bede długo zamykał tego tematu i tu oczekuje wypowiedzi innych userów.

Na koniec jeszcze jedno.
Post Romano(a znam Go trochę,więc smiem rozważać,hehe)jest z pewnej mierze wynikiem również hmm...zniecierpliwienia,co tam !! mówmy jak mężczyźni...wynikiem wqrwienia tym co sie dzieje w lidze.
Poczytajcie wypowiedzi na czacie z ostatniej nocy,tam dawaliśmy tenu wyraz.
Liga jest porabana,od paru ładnych lat tak nie było,zatem i typować jest trudniej.
Nic jednak nie trwa wiecznie i myslę,że sytuacja się ustabilizuje i w temacie zagości zgoła inny nastrój.
Wczorajsze wygrane NY,IND,SAC i SEA byly planowe,podobnie jak plus handi na NO czy GS.
Nie mozna powiedzieć,że wczoraj był jakikolwiek zonk i mysle,że dzisiaj (oprócz Detroit) nie czeka nas żadna niemiła niespodzianka.
Badźmy dobrej myśli i poddawajmy sie zbyt łatwo - złym nastrojom i bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#268483 15/12/2004 09:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Coś za dużo ludzi gra tych smiesznych bobków, a argumentacja że jak nie z NO, to z kim do mnie nie trafia, bo w ten sam sposób podchodzi do dzisiejszego meczu NO...
Wedługm mnie równie dobrze szerszenie mogą to wygrać....

Ja wybieram wariant bezpieczniejszy, czyli poniżej...

Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets under 178 pkt

No i przez dogrywke wszystko poszło w pizduuu..
Biedaki przez 28 sec. żadna z sierot nie była w stanie rzucic punktu.....przez ost. 28 sekund utrzymywał się remis....dramat....

Fozzie,a teraz przeczytaj swój nastepny post i powiedz sam,czy bedziesz na mnie zły jak zacznę sie głośno śmiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Basket juz tak ma,że mecz nie może skończyc sie remisem i czasami grane sa dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja grałem over HT,to mój stały typ na Bobki,a jakbym mial grac FT to tez over.
Gadalismy o tym w nocy na czacie.

Pozdrawiam

amkwish

#268484 15/12/2004 09:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Widzisz amkwish, ja o chlebie ty o niebie....
Wiec chyba raczej taka forma zostanie....
Tylko nie wiem, czy z lenistwa, czy z obawy przed obnażeniem
co niektórych "typerów"

Nie wiem z czego tu mógłbys sie pośmiać, wyraziłem swoje zdanie na temat meczu Bobków, twierdząc, ze równie dobrze ten mecz moga wygrac szerszenie ,a wybrałem under, bo było to bardziej prawdopodobne... a sygerując mi, ze czasami padaja remisy i sa dogrywki, to jest smieszne, bo gdybym liczył na dogrywki, to bym w życiu undera nie postawił... a poza tym jak Ty liczyłeś sie tutaj z dogrywką, to czemu nie zagrałeś remisu...przecież to bardziej opłacalne...

Gdybym zarzucił tutaj z 8 typów, napewno bym połowe trafił...ten wydawał mi się najbardziej prawdopodobny i dla tego go podałem....chyba tak jest lepiej, niż podjąc np 7 i trafic jeden...

pozdr.

#268485 15/12/2004 09:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Widzisz amkwish, ja o chlebie ty o niebie....
Wiec chyba raczej taka forma zostanie....
Tylko nie wiem, czy z lenistwa, czy z obawy przed obnażeniem
co niektórych "typerów"

Nie wiem z czego tu mógłbys sie pośmiać, wyraziłem swoje zdanie na temat meczu Bobków, twierdząc, ze równie dobrze ten mecz moga wygrac szerszenie ,a wybrałem under, bo było to bardziej prawdopodobne... a sygerując mi, ze czasami padaja remisy i sa dogrywki, to jest smieszne, bo gdybym liczył na dogrywki, to bym w życiu undera nie postawił... a poza tym jak Ty liczyłeś sie tutaj z dogrywką, to czemu nie zagrałeś remisu...przecież to bardziej opłacalne...

Gdybym zarzucił tutaj z 8 typów, napewno bym połowe trafił...ten wydawał mi się najbardziej prawdopodobny i dla tego go podałem....chyba tak jest lepiej, niż podjąc np 7 i trafic jeden...

pozdr.

Fozzie,chcesz tu urządzic konkurs typerów czy uczestniczyc w temacie o NBA?
Chcesz ze mna potypować ?
Jestem do dyspozycji.
Tylko żeby to nie okazało się najsmieszniejszym tematem na tym forum.

I nie irytuj się,bo ja się śmieje z tego,ze Ty masz pretensje,że ....była dogrywka i dlatego Ci under nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Równie dobrze ten co miał overa w jakims meczu mógłby sie wqrzać ,że dogrywki nbie było.
To jest poważne i o takie argumenty się ubiegasz?

Dla mnie ganz,co będa chcieli userzy,to beda mieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam i ide wreszcie spać

amkwish

Last edited by amkwish; 15/12/2004 09:45.
#268486 15/12/2004 10:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote

[b]Lepiej przeanalizować jeden mecz a dobry, a nie kierować się statystykami. Niekiedy analiza nie jest potrzebna do jednego dobrze podanego typu.Bo takie analizy nie obrażając nikogo a przynajmniej co niektórych bo naprawdę jest tu dużo dobrych typerów - nie jest nikomu potrzebna.



Z drugiej zaś strony ,Romano,to ja wielokrotnie zachęcałem kazdego do pisania własnych przemyśleń,opinii i uzasadnień dla swoich typów.
Nie od razu Kraków zbudowano,więc co niektórym pewne"analizy" moga sie wydawać nieudolne,ale ja jestem zdania,że od czegoś trzeba zacząć i każdy uzasadnia tak jak potrafi i na tyle,na ile pozwala mu posiadana wiedza.
Nie kazdy zreszta jest "mistrzem pióra",ale....mamy czas.
Ja mam nadzieję,że z dnia na dzień wszystkie opinie bedą stawały sie jak najbardziej rzeczowe i fachowe,...Jestem przeciwny ruganiu Kogoś,tylko za to,że coś tam mniej fachowo napisał,ja rugałbym za to,że nic nie napisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Jeżeli Ktoś ma zamiar grać regularnie czyjeś typy,to i tak wylowi je i ich autora wśrod postów zamieszczanych na forum.


Pozdrawiam

amkwish

Wiec jesli mozna, to ja byl bym za pozostawieniem tematu w obecnej formie, z ewentualnym ograniczeniem ilosci podawanych typow do 3 dziennie.
Juz kilkakrotnie zdarzylo sie iz ktos podal swoja analize, czym wlasnie sprowokowal innego uczestnika forum do wypowiedzi, ktorej w innym wypadku pewnie by nie udzielil.
Jezeli ktos podaje suche typy to i tak zainteresowani wiedza czy wchodza czy nie. A przy analizie, jest sie przynajmniej do czego odniesc zastanawiajac sie nad jakas propozycja.
Jestem przeciwny ograniczeniu do podawania tylko jednego "pewnego" typu, poniewaz bardzo czesto wlasnie te spotkania z wszelikimi oznakami na niebie i ziemi na dany typ sprawiaja niespodzianki, a te ktore gra sie "dodatkowo" ladnie wchodza.
Nie sprowadzajmy tego tematu do konkursu.

pozdrawiam
lajkonik

#268487 15/12/2004 10:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ok, ja powiem tylko tak: róbta co chceta...
Ja i tak co mam postawić to postawię, no i pare typów pod prąd wziętych z tego tematu....i to z reguły wchodzi....

#268488 15/12/2004 10:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Widzisz amkwish, ja o chlebie ty o niebie....
Wiec chyba raczej taka forma zostanie....
Tylko nie wiem, czy z lenistwa, czy z obawy przed obnażeniem
co niektórych "typerów"

Nie wiem z czego tu mógłbys sie pośmiać, wyraziłem swoje zdanie na temat meczu Bobków, twierdząc, ze równie dobrze ten mecz moga wygrac szerszenie ,a wybrałem under, bo było to bardziej prawdopodobne... a sygerując mi, ze czasami padaja remisy i sa dogrywki, to jest smieszne, bo gdybym liczył na dogrywki, to bym w życiu undera nie postawił... a poza tym jak Ty liczyłeś sie tutaj z dogrywką, to czemu nie zagrałeś remisu...przecież to bardziej opłacalne...

Gdybym zarzucił tutaj z 8 typów, napewno bym połowe trafił...ten wydawał mi się najbardziej prawdopodobny i dla tego go podałem....chyba tak jest lepiej, niż podjąc np 7 i trafic jeden...

pozdr.
Pozwolicie że wtrącę swoje 3 grosze.
Po pierwsze nie musisz dawać wyrazu swojej frustracji w formie którą tu przekazujesz.
Po drugie - styl, sposób i forma prowadzenia tego tematu forum były ustalane trochę czasu przed założeniem tematu US Sports. Uważam, że można wprowadzać drobne modyfikacje - ale ZDECYDOWANIE - uważam że przyjęta forma jest całkiem zadawalająca przynajmniej większość (użytkowników). Uważam że jest to najczystszy temat z obecnych na forum (chodzi mi o konflikty i pobluzgiwanie). Nie naszą winą jest to że w tym roku NBA jest jakie jest - to jest sport, ale może powoli się ustabilizuje.
Po trzecie co do podawania typów - uważam że każdy ma prawo do podania wszystkich przez siebie przemyślanych - niemniej jednak zgodzę się z Ami-m, że powinny być mniej lub więcej argumentowane (na marg. sory że moim ostatnim dniom brak analiz - spowodowane jest to brakiem czasu, ale wkrótce się zmieni). Podawanie jednego typu dziennie - prawdziwy absurd - zresztą wystarczy popatrzeć na "dnia" ostatniego tygodnia. Faktyczne ograniczenie typów do X wiąże się z tym że temat zacznie przybierać zasady konkursu - a nie o to tu chodzi. Należę do tych którzy podają dużo typów i na razie moje wskazania nie są zbyt imponujące, ale zdarzają się dni gdzie mam skuteczność pow. 75% (mnie taka zadowala).
Cyt. "Gdybym zarzucił tutaj z 8 typów, napewno bym połowe trafił..." - uważaj na takie sformułowania - bo mogą się mocno obrócić przeciw Tobie. trochę śledzę to forum nie tylko NBA i wiem że z tymi Twoimi 50% różnie bywa - więc proszę nie rzucaj słów na wiatr. Słowo "napewno" w moim słowniku pojęć związanych z bukmacherką nie istnieje
Po czwarte - uważam Cię za niezłego typera - wiele Twoich wypowiedzi zdecydowaniue mi się podoba - a argumenty które przedstawiasz są jak najbardziej trafne (wyj. dzisiejsze poranna posty). Uważam że w dniu dzisiejszym działałeś pod wpływem niezdrowych emocji - mi też się taki przytrafił (całkiem niedawno) próbowałem założyć całkiem głupawy konkurs dotyczący NBA, ale w porę się zreflektowałem. Tak że jestem przekonany że do wieczora Ci przejdzie (mi przeszło) i dalej zaczniesz kontynuować podawanie swoich całkiem ciekawych analiz dotyczących poszczególnych zdarzeń.
Na zakończenie - jestem zdecydowanym przeciwnikiem wprowadzania jakichkolwiek zmian w strukurze założonego działu. No może bym prosił o częstsze uzasadnianie przez siebie wybieranych typów.
Pozdrawiam
KRAJAN

#268489 15/12/2004 10:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
mi tam odpowiada tka forma jak jest bo powiedzmy "rzuce" sobie typ np lakers - sacramneto i tak bez analizy napisze hmm wygraja lakersi i tyle bo tak mi sie wydaje no i to napisze na forum a zaraz ktos kto ma wiecej czasu albo bardziej sie interesuje napisze "co ty! jak to lakersi przecierz kobe ma zlamana reke w 8 mijescach, pozostali podstawowi gracze zatruli sie i siedza na kiblach, trenera zdradza zona i nie chce mu sie myslec nad taktykami a sacramneto jest na fali i ich zniesie" no i ok ktos wiedzla wiecj niz ja i sobie przemysle to zastanowie i kazdy kto czyta wypowiedzi i sam zdecyduje, a analizy sa tez czasmi do niczego bo na koncu okazuje sie ze sacramneto jednak zlekcewazylo lakersow a rezerwowi w los angeles walczyli tak dzielnie ze wygrali 1 punktem i cala anliza do niczego ale to typowanie jest a nie stwierdznie jaki wynik na pewno padnie

i zgadzam sie z tym ze jak jest 8 meczy w danym dniu to najlepiej wybrac 2 albo 3 mecze i je opisac a nie bawic sie w typowanie wszytkich wynikow, poprostu wybrac te perełki a dla kazdego perełka bedzie inny mecz wiec i tak wszytkie 8 meczy zostanie wytypowane

pozdrawiam

#268490 15/12/2004 10:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Tylko, że ja wyraźnie określiłem, ze zostawić dział z analizami, a odzielnie podawać może góra trzy typy, na podstawie których tworzyłby się jakis ranking, i wcale nie boję sie tego, nawet gdybym miał byc na ostatnim miejscu tego rankingu, a pisząc amkwish, ze to może być najsmnieszniejszy temat, to mam wrazenie ze chciałeś powiedzieć;....z czym do ludzi chłoptasiu, ja tu jestem naj...i mozesz tylko sie skompromitować....

Ale powiem szczerze, że wcale sie tego nie boję...

#268491 15/12/2004 10:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
Fakt faktem, że wszystkie moje analizy a dnia wczorajszego trafiły o kant dupy. Dziwi mnie najbardziej Sacramento i ta wygrana 3 punktami. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że ten mecz był ustawiony. Oni określają na -3.5 i jest akurat 3. No cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba zabrać się do pracy, ale najpierw biathlon. Pomysł z tabelą jak z MLB jest bardzo dobry, tylko oczywiśćie musi być osoba, która chciałaby się zająć na poważnie prowadzeniem statystyk. Pozdrowienia

#268492 15/12/2004 10:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
Pozwolcie panowie, ze przedstawie swoje zdanie...
pisanie typow bez analiz jest dla mnie malo wartosciowe, dlatego ze temat bedzie wtedy wygladal np. tak:
post1
mecze na dzis:
Utah - Chicago
Portland - Houston
NY - Miami
LA Lakers - Toronto
Boston - Washington

post 2
Utah - Chicago 1

post 3
NY - Miami 2
LAL - Toronto over 192

post 4
NY Miami 2
Boston 1

post 5
Portland wygra!!!


to by bylo troche bez sensu, co? pisanie po jednym, dwa mecze i dawanie suchych typow nie popartych analiza za duzo nie wniesie..nie chodzi chyba o to, zeby ktos czekal az np. Fozzie podal typy, a ze ma skutecznosc dobra to czytajacy zagra to w ciemno..to bez sensu..moim zdaniem typ musi byc poparty analiza, chocby kilkoma zdaniami. To argumenty, ktore pozwola zastanowic sie nad typem. Nie wiem tez czy konieczne jest ograniczenie ilosci typow dziennie. Przeciez nieraz sa 3 mecze w nocy, z czego wybiore np. 2 ktore postawie. A czasami meczow jest 8 czy 9 i chce postawic 4 z nich. Czy nie moge zamiescic na forum 4 typow z analiza bo zasada jest ze wybieram tylko 3??? Dlaczego mam nie pisac o tym czwartym meczu?

Moje zdanie jest takie - jesli ktos chce sie sprawdzic lub komus cos udowodnic, zrobmy konkurs i wylonimy najlepszych typerow i nie bedzie dyskusji typu "ja mam 79 % skutecznosci, a ty wtapiasz"...konkurs polegalby na podaniu z kazdej nocy np. 2 najpewniejszych typow i tam nie trzeba by bylo analizowac, suche typy i podlicznie skutecznosci. Kto chce udzial wezmie. Ato co jest tutaj niech zostanie w formie niezmienionej, z tym ze krotka analize lub kilka zdan o meczu napisac wypada. I tyle..

pozdrawiam

#268493 15/12/2004 11:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Wcale mi niechodzi o udowodnienie swoich umiejętności, czy kogos innego, romanokey wspomniał o MLB i faktycznie przyznaje mu rację....tam był rankig, na podstawie którego ja osobiscie brałem typy pierwszej piatki, i jeżeli któryś z tych typów powtórzył sie.. grałem to śmiało , oprócz swoich i powiem szczerze, ze to były piekne chwile, bo w porównaniu do NBA, naprawde wygrywało się pare złociszy, a jeszcze raz podkreślam, że temat z analizami jak najbardziej powinien zostać, chociażby dla samych dyskusji, nawet takich jak ta.....

Last edited by Fozzie; 15/12/2004 11:08.
Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1