|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No ja i bazylia cały czas jesteśmy w stanie pełnej gotowości, także jeśli tylko uzbiera się jakaś konkretna ekipa to wbijamy do Gdańska.
Btw mecz będzie w Olivii czy w Sopocie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
ole tylko z gnacikiem muszem pogadać zeby mnie kimnął w akademiku bo nie chce wracać tak jak rok temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ok, nie ma problemu, ja tez obecny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
To nie jest takie pewne  Dziś dostałem info z wiarygodnego źródła, że mogą zagrac w Gdyni. Wszystko rozstrzygnie się za kilka dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W Gdyni czyli niby gdzie...? Chyba nie tam, gdzie na co dzień gra Lotos 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
W Gdyni czyli niby gdzie...? Chyba nie tam, gdzie na co dzień gra Lotos  Oj Tomo niedoinformowany jesteś Piękna nowa i juz otwarta gala w Gdyni [ rp.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
razem z Tomo potwierdzam swoje przybycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W Gdyni czyli niby gdzie...? Chyba nie tam, gdzie na co dzień gra Lotos  Oj Tomo...mamy bardzo fajną hale, w której grać będzie Lotos oraz szczypiorniści. Na inauguracje miałby zagrać Prokom? Dobry pomysł, chcoiaż ja słsyzałem że tylko w razie awansu Prokomu. [ Linked Image] Blisko skmki, więc dojazd nie stanowi problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ile miejsc jest w tej hali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Ile miejsc jest w tej hali? policz sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ile miejsc jest w tej hali? 4300 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to ta wybudowana specjalnie na Eurobasket? faaaaaaajnaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
to ta wybudowana specjalnie na Eurobasket? faaaaaaajnaaa Nie. Ta na Eurobasket na 90% nie zostanie oddana do użytku na czas i Eurobasket zagości w halii Olivi, która ma być remontowana. Ponoć jest pomysł żeby ME były w Gdyni, ale czy minimum pojemnosci nie wynosi 5 tysiecy przy takich zawodach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Nie 90% , tylko na 100%  Rok spóźnienia gdzieś ma być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to ta wybudowana specjalnie na Eurobasket? faaaaaaajnaaa Nie. Ta na Eurobasket na 90% nie zostanie oddana do użytku na czas i Eurobasket zagości w halii Olivi, która ma być remontowana. Ponoć jest pomysł żeby ME były w Gdyni, ale czy minimum pojemnosci nie wynosi 5 tysiecy przy takich zawodach? Polacy graja we Wroclawiu tylko, wiec te lekko ponad 4000 w Gdyni zupelnie by wystarczyly na mecze innych reprezentacji, niestety, ale popularnosc kosza w Polsce za duza nie jest, malo kto wogole wie, ze mamy Eurobasket 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Eeee no zwracam honor panowie, całkiem miło wygląda ta nowa hala i w tej sytuacji jak najbardziej popieram ideę rozegrania tam meczu z Barką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Skad to info o zmianie hali na mecz z Barca, bo na stronie Prokomu nic nie widze a dotychczasowe mecze byly w Sopocie?? Jesli bedzie zmiana hali to wiecie moze co z biletami ktore byly sprzedawane na mecz w hali w Sopocie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Z pobieżnych informacji dostępnych na oficjalnej stronie Prokomu wnioskuję, że mecz jednak będzie w Hali 100-lecia Sopotu. Czy może to ktoś na 100% potwierdzić?
I sprawa druga... zajmie się ktoś zanabyciem biletów czy normalnie przed meczem dostaniemy? Nie wiem jak pojemna jest ta hala i ile będzie chętnych do obejrzenia tego meczu, a pasuje mieć jakieś dobre miejscówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Poprzednie mecze (z Pao i Siena) odbywaly sie w hali Prokomu w Sopocie. Przed meczem z PAO sprzedawali karnety na 3 mecze (PAO, Montepaschi i Barcelona) i wszystkie mialy odbyc sie w hali 100-lecia, takze nie wiem skad ta nagla zmiana miejsca. Ja osobiscie watpie zeby mialo sie cos zmienic odnosnie miejsca. Jak na moje oko to hala zbyt pojemna nie jest i na poprzednich meczach bylo full. A co do biletow to niestety nie wiem jak to bedzie przed meczem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|