|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Skopje : Barry 3:0 - typ trafiony Aktualny stan 23/30 Stat.1 20,58 jedn. (zysk 105,8%) Stat.2 dotychczasowy zysk 481zł pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam po urlopowej przerwie Typowanie nr.31 CSKA : Vardar typ 1(1,25) Kopenhaga : Wanders typ 1(1,1) Kurs ako 1,37(Whill) Stat.1 za2,06 jedn. Stat.2 za 100 zł
Typowanie nr.32 Kopenhaga : Wanders typ 1(1,1) Wisła : Nikozja typ 1 (1,33) kurs ako 1,46(Whill) Stat.1 za 2,82 jedn. Stat.2 za 100 zl pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Typ 33 MTK : HJK typ1 (1,6 Gamebookers) Stat.1 za 2,5 jedn. Stat.2 za 100 zl Typ 34 Partizan : Djurgardens typ 1 (1,66 Gamebookers) Stat.1 za 2,45 jedn. Stat.2 za 100 zł Typ.35 Kowno : Celtic typ 2 (1,4 Gamebookers) Stat.1 za 2 jedn. Stat.2 za 100 zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Wczoraj 2 pudła i 3 typy trafione. Aktualny stan 26/35 Stat.1 19,67 jedn.(zysk 96,7%) Stat.2 zysk 427 zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Typ 36 Tirol : BSV TYP1 (1,55 Expekt) Stat.1 za 1,96 jedn. Stat.2 za 100zl dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Tirol: BSV 1:0 (typ trafiony) Aktualny stan 27/36 Stat.1 stan 20,75 jedn.(zysk 107,5%) Stat2. zysk wynosi 482 zł pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Trzymam kciuki i oczywiście liczę na to, że to Ty wypijesz te piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ! Życzę powodzenia, Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Cześć Bebu Miło Cię znowu "widzieć".Dzięki za wsparcie i miłe słowa lecz niestety najprawdopodobniej swoją szansę straciłem już na kortach Wimbledonu. Chodziaż... Akumulator po wczasach naładowany i może coś z tego jeszcze będzie. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Określę to dwoma słowami: Dasz radę! U mnie do ładowania akumulatorów trochę pozostało(no tylko miesiąc). Pozdrawiam Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Typowanie nr.37 Hertha : Werder typ 1 (1,85 Expekt) Stat.1. za 2,08 jedn. Stat.2 za 100zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Małe sprostowanie kurs wynosi 1,75 dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Z całym szacunkiem dardaw, ale jak będziesz dawał takie żylety w dodatku w pierwszych kolejkach ligowych to mogę się z Tobą założyć o 10 skrzynek browara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Arcyinkwizytor - święta prawda,tylko mogleś to napisać 45 min. wcześniej. A tak na marginesie to byłem przekonany,że typ mam trafiony ponieważ wydawalo mi się,że obstawiłem tak jak na stronie www.gambler.nu [ gambler.nu] dopiero teraz zauważyłem,że wstawiłem jedynkę. Typ 38 Monaco : Bordeaux typ over 2,05 Expekt Stat.1 za 4,2 jedn. Stat.2 za 100zl dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Wiedziałem, że napiszesz o czasie napisania mojego postu, ale dopiero wtedy włączyłem komputer - jednak nie jest ważny tutaj wynik - nawet jeśli Hertha wygrywałaby 3:0 również napisałbym to, gdyż teraz możesz trafić, a następnym razem nie trafisz, a masz tylko 20 pomyłek chyba, więc na takich meczach napewno tego zakładu nie wygrasz. W dodatku miał byc over to jak do tego podchodzisz? Nie wiesz co piszesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Wiem Arcy,wiem co piszę,niestety pośpiech zadecydował o malym błędzie. Zgadzam się z Tobą,że na takich kursach zakładu nie wygram ale powiem Ci szczerze,że nie wierzę już w możliwość wygrania tego zakładu i stąd takie trudne mecze.A po dwóch dzisiejszych wpadkach szanse moje oscylują wokół zera. Walczę jednak dalej. Typ 39 PSG : Bastia typ 1 (1,51 Gamebookers) Stat.1 za 4 jedn. Stat.2 za 100zl Typ 40 SOchaux : Nantes typ 1X (1,2 Expekt) Metz : Ajacci typ 1X (1,2 Expekt) Kurs ako 1,44 Stat.1 za 4 jedn. Stat.2 za 100zl
Typ41 Chateauroux : St.Etienne typ 1X(1,15 Expekt) Montpellier ;Rennes typ 1X (1,2 Expekt) Kurs ako 1,38 Stat.1 za 3,5 jedn. Stat.2 za 100zl dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
I rozliczenie po dwóch dzisiejszych wpadkach Trafione 27/38 - 71,05% Stat.1 14,47 jedn.(zyzk 44,7%) Stat.2 zysk 282 zł I tak powoli kończy się "sen o browarze" dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Wczorajsza skuteczność to 20%.Po prostu dno. Żaden szanujący się typer nie wali tyle meczy z pierwszej kolejki.Chyba nie jestem całkiem normalny.Gram od ponad dwudziwstu lat a tu takie dziecinne błędy. Wczoraj w profie puściłem zakład 3 z 4 plus na pewniaka Ferencvaros.(oglądałem ich tydzień temu w Siofoku,zza płotu bo nie wpuszczono kibiców, i sprawiali mimo remisu naprawdę dobre wrażenie) Z czterech meczów rozpisowych wszedł mi tylko Wolfsburg(Hoffenheim,Auxerre i HSV - out). Skuteczność taka sama 20%,tylko że stałem się o 600 zł lżejszy. Po wczorajszych dokonaniach powinienem dać sobie spokój z tym zakladem,wysłać browar do Wrocławia i potulnie czekać aż temat ten spadnie jak najniżej.Mam jednak taki charakter,że ciągnę zawsze wszystko do końca.Mimo iż praktycznie zakład już przegrałem pociągnę jeszcze ten temat aż do dwudziestego błędu.
Aktualny stan 28/41 - 68,29% Stat.1 7,8 jedn. (strata - 22%) Stat.2 zysk 120 zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Typ nr.42 Mainz:Berlin typ 1 (1,7 Centrebet) Stat.1 za 0,9 jedn. Sat.2 za 100zł Typ nr.43 Cottbus:Trier typ 1 (1,7 Centrebet) Stat.1 za 0,9 jedn. Stat.2 za 100zł Typ nr.44 Viking:Tromso typ 1 (1,45 Gamebookers) Stat.1 za 1,2 jedn. Stat.2 za 100 zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał dardaw: [qb]Typ nr.42 Mainz:Berlin typ 1 (1,7 Centrebet) Stat.1 za 0,9 jedn. Sat.2 za 100zł dardaw[/qb] Trzymam za Ciebie kciuki, i dalej wierze ze to Ty wypijesz to piwo ! Szkoda mi tylko powyzszego meczu, bo ja puscilem X2. Bo teraz obojetnie jaki padnie wynik to bedzie mi szkoda(Ciebie lub siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Lajkonik - naprawdę żałuję,że nie wszedł Ci mecz Mainzu bo mnie ich zwycięstwo i tak w niczym nie pomoże.
Aktualny stan 30/44 - 68,18% Stat.1 8,07 jedn.(strata 19,3%) Stat.2 zysk 135 zł pozdrawiam dardaw
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|