Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#26994 17/07/2003 04:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Skopje : Barry 3:0 - typ trafiony
Aktualny stan 23/30
Stat.1 20,58 jedn. (zysk 105,8%)
Stat.2 dotychczasowy zysk 481zł
pozdrawiam
dardaw

Bonus: Unibet
#26995 30/07/2003 21:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam po urlopowej przerwie
Typowanie nr.31
CSKA : Vardar typ 1(1,25)
Kopenhaga : Wanders typ 1(1,1)
Kurs ako 1,37(Whill)
Stat.1 za2,06 jedn.
Stat.2 za 100 zł

Typowanie nr.32
Kopenhaga : Wanders typ 1(1,1)
Wisła : Nikozja typ 1 (1,33)
kurs ako 1,46(Whill)
Stat.1 za 2,82 jedn.
Stat.2 za 100 zl
pozdrawiam
dardaw

#26996 30/07/2003 23:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Typ 33
MTK : HJK typ1 (1,6 Gamebookers)
Stat.1 za 2,5 jedn.
Stat.2 za 100 zl

Typ 34
Partizan : Djurgardens typ 1 (1,66 Gamebookers)
Stat.1 za 2,45 jedn.
Stat.2 za 100 zł

Typ.35
Kowno : Celtic typ 2 (1,4 Gamebookers)
Stat.1 za 2 jedn.
Stat.2 za 100 zł
dardaw

#26997 31/07/2003 15:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Wczoraj 2 pudła i 3 typy trafione.
Aktualny stan 26/35
Stat.1 19,67 jedn.(zysk 96,7%)
Stat.2 zysk 427 zł
dardaw

#26998 01/08/2003 22:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Typ 36
Tirol : BSV TYP1 (1,55 Expekt)
Stat.1 za 1,96 jedn.
Stat.2 za 100zl
dardaw

#26999 02/08/2003 02:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Tirol: BSV 1:0 (typ trafiony)
Aktualny stan 27/36
Stat.1 stan 20,75 jedn.(zysk 107,5%)
Stat2. zysk wynosi 482 zł
pozdrawiam
dardaw

#27000 02/08/2003 02:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Trzymam kciuki i oczywiście liczę na to, że to Ty wypijesz te piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: !
Życzę powodzenia, Pozdrowienia

#27001 02/08/2003 02:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Cześć Bebu
Miło Cię znowu "widzieć".Dzięki za wsparcie i miłe słowa lecz niestety najprawdopodobniej swoją szansę straciłem już na kortach Wimbledonu.
Chodziaż... Akumulator po wczasach naładowany i może coś z tego jeszcze będzie.
pozdrawiam
dardaw

#27002 02/08/2003 07:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Określę to dwoma słowami: Dasz radę!
U mnie do ładowania akumulatorów trochę pozostało(no tylko miesiąc).
Pozdrawiam
Bebu

#27003 02/08/2003 19:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Typowanie nr.37
Hertha : Werder typ 1 (1,85 Expekt)
Stat.1. za 2,08 jedn.
Stat.2 za 100zł
dardaw

#27004 02/08/2003 19:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Małe sprostowanie kurs wynosi 1,75
dardaw

#27005 02/08/2003 20:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Z całym szacunkiem dardaw, ale jak będziesz dawał takie żylety w dodatku w pierwszych kolejkach ligowych to mogę się z Tobą założyć o 10 skrzynek browara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

#27006 02/08/2003 21:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Arcyinkwizytor - święta prawda,tylko mogleś to napisać 45 min. wcześniej.
A tak na marginesie to byłem przekonany,że typ mam trafiony ponieważ wydawalo mi się,że obstawiłem tak jak na stronie www.gambler.nu [gambler.nu] dopiero teraz zauważyłem,że wstawiłem jedynkę.

Typ 38
Monaco : Bordeaux typ over 2,05 Expekt
Stat.1 za 4,2 jedn.
Stat.2 za 100zl
dardaw

#27007 02/08/2003 21:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Wiedziałem, że napiszesz o czasie napisania mojego postu, ale dopiero wtedy włączyłem komputer - jednak nie jest ważny tutaj wynik - nawet jeśli Hertha wygrywałaby 3:0 również napisałbym to, gdyż teraz możesz trafić, a następnym razem nie trafisz, a masz tylko 20 pomyłek chyba, więc na takich meczach napewno tego zakładu nie wygrasz. W dodatku miał byc over to jak do tego podchodzisz? Nie wiesz co piszesz?

#27008 02/08/2003 23:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Wiem Arcy,wiem co piszę,niestety pośpiech zadecydował o malym błędzie.
Zgadzam się z Tobą,że na takich kursach zakładu nie wygram ale powiem Ci szczerze,że nie wierzę już w możliwość wygrania tego zakładu i stąd takie trudne mecze.A po dwóch dzisiejszych wpadkach szanse moje oscylują wokół zera.
Walczę jednak dalej.
Typ 39
PSG : Bastia typ 1 (1,51 Gamebookers)
Stat.1 za 4 jedn.
Stat.2 za 100zl

Typ 40
SOchaux : Nantes typ 1X (1,2 Expekt)
Metz : Ajacci typ 1X (1,2 Expekt)
Kurs ako 1,44
Stat.1 za 4 jedn.
Stat.2 za 100zl

Typ41
Chateauroux : St.Etienne typ 1X(1,15 Expekt)
Montpellier ;Rennes typ 1X (1,2 Expekt)
Kurs ako 1,38
Stat.1 za 3,5 jedn.
Stat.2 za 100zl
dardaw

#27009 03/08/2003 00:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
I rozliczenie po dwóch dzisiejszych wpadkach
Trafione 27/38 - 71,05%
Stat.1 14,47 jedn.(zyzk 44,7%)
Stat.2 zysk 282 zł
I tak powoli kończy się "sen o browarze"
dardaw

#27010 03/08/2003 14:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Wczorajsza skuteczność to 20%.Po prostu dno.
Żaden szanujący się typer nie wali tyle meczy z pierwszej kolejki.Chyba nie jestem całkiem normalny.Gram od ponad dwudziwstu lat a tu takie dziecinne błędy.
Wczoraj w profie puściłem zakład 3 z 4 plus na pewniaka Ferencvaros.(oglądałem ich tydzień temu w Siofoku,zza płotu bo nie wpuszczono kibiców, i sprawiali mimo remisu naprawdę dobre wrażenie) Z czterech meczów rozpisowych wszedł mi tylko Wolfsburg(Hoffenheim,Auxerre i HSV - out). Skuteczność taka sama 20%,tylko że stałem się o 600 zł lżejszy.
Po wczorajszych dokonaniach powinienem dać sobie spokój z tym zakladem,wysłać browar do Wrocławia i potulnie czekać aż temat ten spadnie jak najniżej.Mam jednak taki charakter,że ciągnę zawsze wszystko do końca.Mimo iż praktycznie zakład już przegrałem pociągnę jeszcze ten temat aż do dwudziestego błędu.

Aktualny stan 28/41 - 68,29%
Stat.1 7,8 jedn. (strata - 22%)
Stat.2 zysk 120 zł
dardaw

#27011 03/08/2003 15:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Typ nr.42
Mainz:Berlin typ 1 (1,7 Centrebet)
Stat.1 za 0,9 jedn.
Sat.2 za 100zł

Typ nr.43
Cottbus:Trier typ 1 (1,7 Centrebet)
Stat.1 za 0,9 jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.44
Viking:Tromso typ 1 (1,45 Gamebookers)
Stat.1 za 1,2 jedn.
Stat.2 za 100 zł
dardaw

#27012 03/08/2003 15:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Typ nr.42
Mainz:Berlin typ 1 (1,7 Centrebet)
Stat.1 za 0,9 jedn.
Sat.2 za 100zł

dardaw[/qb]
Trzymam za Ciebie kciuki, i dalej wierze ze to Ty wypijesz to piwo !
Szkoda mi tylko powyzszego meczu, bo ja puscilem X2. Bo teraz obojetnie jaki padnie wynik to bedzie mi szkoda(Ciebie lub siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Pzdr

#27013 04/08/2003 01:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Lajkonik - naprawdę żałuję,że nie wszedł Ci mecz Mainzu bo mnie ich zwycięstwo i tak w niczym nie pomoże.

Aktualny stan 30/44 - 68,18%
Stat.1 8,07 jedn.(strata 19,3%)
Stat.2 zysk 135 zł
pozdrawiam
dardaw

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1