|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie wiem jak Wy ale ja juz spac po nocach nie moge  przeprowadzony zostala juz beta test FM2009 http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Football-Manager-2009-_-beta-test.htmlco do plusow to strasznie mnie zaskoczyla informacja ze nie ma juz w koncowej wersji bugow, ktore tak utrudnialy gre w poprzednich wersjach i trzeba bylo czekac na patch, (choc moze teraz tez sa bugi tylko jeszcze o nich nie wiemy) troche sceptycznie podchodze do obrazu 3D meczow, ale moze zmienie zdanie jak zagram, na screenie widac puste trybuny, nie za ladnie to wyglada. a jak wasze wrazenia do tej pory?? jako ciekawostke dodam ze rowno z premiera swiatowa wyjdzie rowniez FM2009 w polskim wydaniu  oby tylko wytrzymac do 14 listopada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Ciekawie wygląda obraz meczów 3D. Zawsze ładniej wygląda niż "latające kropki'. Ale jak to z grami bywa, trzeba poczekać aż sie samemu to wszystko sprawdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
No własnie mi też bardziej sie podoba od kropeczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mi rowniez.... tylko draznie mnie te plaskie puste trybuny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
czytalem ze w trakcie meczu asystent bedzie podpowiadac co zmienic w grze naszej druzyny. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu, bo moich uwag w trakcie meczu pilkarze raczej nie biora do siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
i mamy opóźnienie Polskiej wersji FM. Nie 14 jak na całym świecie ale 21 listopada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
i mamy opóźnienie Polskiej wersji FM. Nie 14 jak na całym świecie ale 21 listopada. szkoda.... a myslalem ze juz nie bedziemy zasciankiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
http://gry.onet.pl/4436,1513931,1,Football_Manager_2009,zapowiedz.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Demo FM2009 2 listopada
ciekawe czy moj staruszek wytrzyma wymagania gry....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
i mamy opóźnienie Polskiej wersji FM. Nie 14 jak na całym świecie ale 21 listopada.  ja już się szykowałem do sprintu do media na 14 a tu robią takie wersje. i znów wszystko przez pzpn. łatkę odnośnie związku robią na polską ligę i stąd opóźnienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ta łatka to podobno prokutatura wrocławska. Co jakiś czas będą aresztować losowo wybranego coacha/scouta/piłkarza itp. z którejś drużyny. To dopiero będą emocje. Kupić jakiegoś napadziora za pół budżetu, a tego zwijają do Wrocławia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hehehehe dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
Szkoda wlasnie, ze w FM-ie nie ma opcji kupowania/sprzedawania meczow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
w "Liga Polska Manager" była taka możliwość, tylko czasami, mimo, że dałeś łapówkę, to przegrywałeś mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Wymagania sprzetowe nowego FM.
Mac System requirements The game is currently only being supported on Intel Mac's only, and the minimum requirements are - OSX 10.5.5, Nvidia Geforce 7300 / ATI X1600 Radeon. 1GB RAM.
PC System Requirements OS - Windows Vista or XP Processor Speed - Vista - 2.0GHz, XP - 1.4GHz Memory - Vista - 1GB, XP - 512MB Videocard - 128MB Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel 82915G/82910GL or greater.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
no to pójdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
u mnie tez, ale karta graficzna GeForce4 Ti 4200, moze byc za malo chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
i demo juz sie sciaga, oczywiscie wersja truskawkowa wazaca 1GB z liga hiszpanska, fajne jest to ze zrobili mozliwosc kontynuowania saveow z dema w pelnej wersji!!! p.s. sikam w pory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
z torrentow idzie wolno po 20kb/s, ze stronki jakiejs gazety idzie mi na maxa 125kb/s, jeszcze 2,5 godziny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
u mnie na torrencie około 120kb/s idzie i zostało jeszcze 10 minut. Ale czytając komentarze tych co grali to mam obawy. Mówią, że PES 2009 idzie na max detalach a mecz w 3D przycina się w FM. I jeszcze sporo wpadek jak kontuzje. Bez łatki raczej się nie obejdzie. Więc nie ma co pędzić do sklepu w dni premiery bo pewnie będzie to wersja nie grywalna :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|