Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by dimes
HAGIi bez odbioru? nie zaczynaj jak nie potrafisz sprostać wymianie zdań. Nie mam takich ambicji jak Ty aby wklejać fotki znajomych ze snowbordu na fotce.pl, dostałeś chociaż wysokie oceny za tę fotkę?


pare 11 wpadlo hura

ale jak tu dalej konwersowac z Toba jak goscia, ktory naprawde dobrze boksuje nazywasz zyciowa niedorajda?
moze pozadnego zdania zlozyc nie potrafi i ma lekko z garem, ale fach w lapie ma co mu niestety nie zawsze wychodzilo, ale taki jest sport...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Nie jestem zadna chuliganeria gamoniu.

Możecie dać temu prawdziwemu kibicowi ostrzeżenie? czy Huliganerka ma przywileje?

HAGIi, o tobie i o snowboardzie to krążą już legendy, tak jak i o twoich typach granych gdy wynik jest juz znany wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by dimes
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Nie jestem zadna chuliganeria gamoniu.

Możecie dać temu prawdziwemu kibicowi ostrzeżenie? czy Huliganerka ma przywileje?

HAGIi, o tobie i o snowboardzie to krążą już legendy, tak jak i o twoich typach granych gdy wynik jest juz znany wink


wala mnie te legendy tak jak Ty - takze bujaj sie

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by dimes
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Nie jestem zadna chuliganeria gamoniu.

Możecie dać temu prawdziwemu kibicowi ostrzeżenie? czy Huliganerka ma przywileje?

a tobie ktoś dał jak mnie wczoraj obrażałeś? Jakoś nie widzę w temacie o ostrzeżeniach. Cały czas nieustannie prowokujesz, a uchodzi ci to bezkarnie. To dopiero jest skandal nie mniejszy jak dzisiejsza walka Andrew blush

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by tyson
No sory amigo ale to co wy (podstawek, ice,) prezentujecie to sie nazywa zaslepienie czystej postaci.

Aha no i dodajmy ze dzisiaj Andrzeja 2 razy polozyl 38mio latek, ktory nigdy sie nie wybil powyzej przecietnosci i facet ktory ma SLABY cios.
nawet do dwóch nie umiesz liczyć ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nie można z wami rozmawiać ponieważ myślicie o sprowokowaniu mnie zapominając że intelektualnie odstajecie.

Wracając do meritum tematu, ten kto tłumaczy dzisiejszą porażkę Gołoty jest zaślepiony, to najlżejsze z określeń jakie przychodzi mi na myśl.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Widzę że tutaj strasznie modne powtarzanie w kółko że się zarobiło na porażce Gołoty, a najśmieszniejsze że zauważyłem tylko jedną osobę która to napisała przed walką, Experto piwo

Łatwo o kimś napisać że jest idiotą, klawiatura wszystko przyjmie:)
Przesadzacie panowie, Gołota orłem nie jest to bezsprzeczy fakt, okien nie trzeba zamykać ale też nie róbcie z niego ciężkiego kretyna.

Ma defekt psychiczny, jakąś blokadę, nie mam pojęcia, pewnej bariery nie może przeskoczyć, wychodzi zblokowany na ring i tak jak dzisiaj dostaje kilka szybkich pchnięć i gleba, są ludzie którzy podczas duzego strachu/stresu zostają tak sparaliżowani że potrzebują silnego bodzca do odblokowania, a Gołota widoczniej musi na początku mocniej oberwać i przetrwać, po drugie Gołota już swoje w ringu nazbierał, to nie jest bez wpływu.
Co do samej walki to przygotowanie fizyczne to jedno ale chyba więcej godzin z dobrym psychologiem byłoby bardziej wskazane.

Tak czy siak, robienie z niego teraz debila i kretyna jest żałosne, owszem bynajmniej nie przypinam mu łatki inteligenta o ponad przeciętnym IQ.

Powalczył w ringu, miał wiele wpadek, sam się z niego podśmiewałem nie raz ale to co dziś tu nie którzy prezentują jest żałosne jakby przegrali na nim sporo kasy i najgłośniej i najczęściej krzycząc po walce dla niepoznaki że kupę zarobili...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
A ja to pierdole, tak jak przed walka z Batesem kombinowalem lekko postawic na Batesa, tak od zawsze jestem kibicem Andrzeja i po tej walce nie mam mu nic do zarzucenia.

PRAWDZIWI KIBICE ANDRZEJ ZAWSZE Z TOBA!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
Widzę że tutaj strasznie modne powtarzanie w kółko że się zarobiło na porażce Gołoty, a najśmieszniejsze że zauważyłem tylko jedną osobę która to napisała przed walką, Experto piwo

I nie omieszkałem Mu pogratulowac ,dodajac ,ze sam tej walki nie obstawiałem smile

Znowu pudło laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by dimes
Nie można z wami rozmawiać ponieważ myślicie o sprowokowaniu mnie zapominając że intelektualnie odstajecie.

IQ 180 czy 250?
Zadaj sobie pytanie, kto prowokuje, mi nie musisz odpowiadać, bo mam IQ<40, więc i tak nie zrozumiem.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Kariera Gołoty jest jak moda na sukces. Nigdy się nie kończy. Dajesz Endrju do 50! laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Originally Posted by Noob
Kariera Gołoty jest jak moda na sukces. Nigdy się nie kończy. Dajesz Endrju do 50! laugh

Dobrze kombinujesz grin jak rasowy menager ooo
ja bym proponował żeby już rozpocząć organizację walki :

Foreman (ewentualnie na wózku) vs.Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew Gooooooooooooooooooooooooooooloooooooooooooooooooootaaaaaaaaaaa

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900

Moze rzeczywiscie doznal kontuzji/?To ze ma slaby poczatek to wiedza wszyscy!Przetrwal ta 1 runde i moim zdaniem gdyby nie kontuzja moglby z kazda kolejna runda walczyc coraz lepiej

wiem,wiem to tylko gdybanie...

Jak dla mnie szacun Gołota boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
zeby nie kontuzja to ta walka by przypominala golota-mcbride wpierw tam jakis lomot pozniej wypunktowanie... po ciosach mcbride byl chociaz zamroczony a dzisiaj heh szkoda gadac

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
czyli Golota przegral bo mial pecha?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Originally Posted by Kefir70
Originally Posted by Noob
Kariera Gołoty jest jak moda na sukces. Nigdy się nie kończy. Dajesz Endrju do 50! laugh

Dobrze kombinujesz grin jak rasowy menager ooo
ja bym proponował żeby już rozpocząć organizację walki :

Foreman (ewentualnie na wózku) vs.Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew Gooooooooooooooooooooooooooooloooooooooooooooooooootaaaaaaaaaaa

W sumie to już nawet oczyma wyobraźni to widzę...
Gołota napierdala dziadka Foremana po jajach...Publika szaleje...Powiewają biało-czerwone flagi...Tłum skanduje Andrew ..Andrew...
Dziadek Foreman wypluwa ochraniacze .... w końcu zęby i tak już mu kilka -kilkanaście lat wcześniej wypadły....ale oto nagle uderzony wyplutym ochraniaczem Andrew zaczyna znowu spierdalać z ringu....dziadek Foreman podtrzymywany przez 2 prawnucząt zostaje przepasany pasem...Ze łzami w oczach bezzębnymi ustami wyszeptuje - This is America....

A my w tym czasie planujemy kolejny kambek Wielkiej Nadziei Białych

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
tak
nie można mieć wpływu na taką kontuzję
chyba, że uważasz, że sam to sobie zrobił

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Przez 3/4 rundy walczył bez jednej ręki dostawał po mordzie atakował tylko prawą a mimo to dotrwał do końca rundy. Niektórzy umieją tu tylko krytykować siedząc przed komputerem, czytając fakt i gw.

Quote
Lubię czytać desperatów siedzących przed monitorem komputera , obgryzających paznokcie z nerwów,bo nie mają ambicji być kimś więcej niż tylko bezużytecznym krytykiem. Wiadomo , skąd to się bierze-ze zwykłej zawiści. To jest na swój sposób motywujące. Możesz pokazać tym wszystkim zakompleksionym ludzikom , że można coś osiągnąć nawet z jakimś defektem.
Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów i choćbyście nie wiadomo jak się starali to i tak tego nie zmienicie internetowi chuligani.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
to nie chuligani tylko zyciowi frustraci

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by podstawek87
tak
nie można mieć wpływu na taką kontuzję
chyba, że uważasz, że sam to sobie zrobił

a no jak mial pecha to na pecha nie ma rady przeciez, tylko mi sie wydawalo ze z konkuzja reki to gdzies okolo 40 sekundy, przyznajmniej wtedy zaczal pokazywac ze zaczela go bolec, ale przez 39 sekund dostwala ostry wpier...

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon), 2,709 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,828
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1