|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Podsumowanie dnia: Powiem krótko - na stabilizację ligi trzeba jeszcze poczekać - oby nie za długo - bo wielu zacznie ją sobie odpuszczać. Nic tylko potwierdzić słowa Amkwisha - aby przystępować do Analiz trzeba być najpierw na niezłym rauszu - w przeciwnym wypadku - wtopa murowana. Pomimo, że zagrałem 7 zdarzeń (2trafione) wczorajsza noc wcale nie była taka najgorsza - delikatnie w plecy - zawdzięczam to Bostonowi i Toronto które jako jedyne dziś zagrały z przewidywaniami. Brawa dla Dallas - tu nie będę cytował teorii poprzedników tylko na kogo teraz kolej chyba na NO. Brawa dla SAS, MEM, HOU (tu chyba ktoś kto mnie przekonywał miał dużo racji) DET (wyczyn miodzio), troszkę mniejsze dla CLE i MIL), ale to chyba były prezenty świąteczne dla ..... Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Spoko w Maju mysle bedziemy mogli mowic o stabilizacji ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trzeba sie przyznac do porazki lepiej a nie wymówek szukać, dlatego ja sie przyznaje, że mam tyły na NBA w tym sezonie i odpuszczam to, bo odbije z nawiazka na tenisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
no to ja powiem tyle, ze dla mnie Nba w tym sezonie narazie dochodowa ( ale nie gram od początku sezonu ) . Moze dlatego że raczej gram under/over , bo rzeczywiscie niektóre wyniki zaskakujące. Wczoraj troche przesadziłem z iloscią spotkan , bo zagrałem 11 singli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale noc udana. bilans 7-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
no to ja powiem tyle, ze dla mnie Nba w tym sezonie narazie dochodowa ( ale nie gram od początku sezonu ) . Moze dlatego że raczej gram under/over , bo rzeczywiscie niektóre wyniki zaskakujące. Wczoraj troche przesadziłem z iloscią spotkan , bo zagrałem 11 singli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale noc udana. bilans 7-4 Jeżeli jest tak jak mówisz to nie tylko jesteś dobrym typerem - po prostu jesteś "prawie jasnowidzem". Nie bierz tego za uszczypliwość - po prostu takie wypowiedzi traktuję mocno z "przymrużeniem oka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Spoko w Maju mysle bedziemy mogli mowic o stabilizacji ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trzeba sie przyznac do porazki lepiej a nie wymówek szukać, dlatego ja sie przyznaje, że mam tyły na NBA w tym sezonie i odpuszczam to, bo odbije z nawiazka na tenisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bedzie dokladnie tak jak mowisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Po nocy takiej jak wczorajsza zastanawiam sie czy nie dac sobie spokoj z NBA... Na poczatku sezonu NBA przynosilo zyski, ale od ponad 2 tygodni nie moge nic trafic, wiec chyba sie wycofam.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ja zagram na Golden State na przełamanie złej passy , po serii porażek dziś wygrają , bliscy byli już z Wizards ale minimalnie przegrali Golden State - Memphis 109 - 99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Po nocy takiej jak wczorajsza zastanawiam sie czy nie dac sobie spokoj z NBA... Na poczatku sezonu NBA przynosilo zyski, ale od ponad 2 tygodni nie moge nic trafic, wiec chyba sie wycofam.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jeśli jest tak jak mówisz czyli nic nie możesz trafić to jest super, poprostu to co masz obstawić obstaw odwrotnie i będziesz na wielkim plusie................ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
[/quote] Jeżeli jest tak jak mówisz to nie tylko jesteś dobrym typerem - po prostu jesteś "prawie jasnowidzem". Nie bierz tego za uszczypliwość - po prostu takie wypowiedzi traktuję mocno z "przymrużeniem oka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN [/quote]
hhehe "prawie jasnowidz" , dobre KRAJAN
Wiesz dużego plusa z tego 7-4 nie zrobiłem bo troche źle dobrałem stawki, ale to zawsze plus. Wszystkie typki gram w Unibecie, więc jak chcesz to moge zarzucić screena.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Nie trzeba - wystarczy jak zaczniesz sie z nami dzieleić swoimi spotrzeżeniami i typami (chyba że jesteś na tyle szanującą sie osobą, że uświadczasz je tylko za drobną opłatą? Przecież forum nie ma slużyć nam do wewnętrznej rywalizacji a ma słuzyć wspólnemu celowi jakim jest niewątpliwie zarobkowanie na zakladach bukmacherskich. Wcale nie twierdzę że twoje zagrane wczoraj typy nie miały prawa wejść - przecież możesz typować podobnie do Romusia z Komisji Śledczej - tego Ci nikt nie zabroni. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
Link skopiowany do schowka