Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#271078 23/12/2004 06:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Podsumowanie dnia:
Powiem krótko - na stabilizację ligi trzeba jeszcze poczekać - oby nie za długo - bo wielu zacznie ją sobie odpuszczać.
Nic tylko potwierdzić słowa Amkwisha - aby przystępować do Analiz trzeba być najpierw na niezłym rauszu - w przeciwnym wypadku - wtopa murowana.
Pomimo, że zagrałem 7 zdarzeń (2trafione) wczorajsza noc wcale nie była taka najgorsza - delikatnie w plecy - zawdzięczam to Bostonowi i Toronto które jako jedyne dziś zagrały z przewidywaniami.
Brawa dla Dallas - tu nie będę cytował teorii poprzedników tylko na kogo teraz kolej chyba na NO.
Brawa dla SAS, MEM, HOU (tu chyba ktoś kto mnie przekonywał miał dużo racji) DET (wyczyn miodzio), troszkę mniejsze dla CLE i MIL), ale to chyba były prezenty świąteczne dla .....
Pozdrawiam
KRAJAN

Bonus: Unibet
#271079 23/12/2004 09:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Spoko w Maju mysle bedziemy mogli mowic o stabilizacji ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Trzeba sie przyznac do porazki lepiej a nie wymówek szukać, dlatego ja sie przyznaje, że mam tyły na NBA w tym sezonie i odpuszczam to, bo odbije z nawiazka na tenisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#271080 23/12/2004 09:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
no to ja powiem tyle, ze dla mnie Nba w tym sezonie narazie dochodowa ( ale nie gram od początku sezonu ) . Moze dlatego że raczej gram under/over , bo rzeczywiscie niektóre wyniki zaskakujące.
Wczoraj troche przesadziłem z iloscią spotkan , bo zagrałem 11 singli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale noc udana. bilans 7-4

#271081 23/12/2004 09:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
no to ja powiem tyle, ze dla mnie Nba w tym sezonie narazie dochodowa ( ale nie gram od początku sezonu ) . Moze dlatego że raczej gram under/over , bo rzeczywiscie niektóre wyniki zaskakujące.
Wczoraj troche przesadziłem z iloscią spotkan , bo zagrałem 11 singli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale noc udana. bilans 7-4
Jeżeli jest tak jak mówisz to nie tylko jesteś dobrym typerem - po prostu jesteś "prawie jasnowidzem". Nie bierz tego za uszczypliwość - po prostu takie wypowiedzi traktuję mocno z "przymrużeniem oka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#271082 23/12/2004 11:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Quote
Spoko w Maju mysle bedziemy mogli mowic o stabilizacji ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Trzeba sie przyznac do porazki lepiej a nie wymówek szukać, dlatego ja sie przyznaje, że mam tyły na NBA w tym sezonie i odpuszczam to, bo odbije z nawiazka na tenisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bedzie dokladnie tak jak mowisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#271083 23/12/2004 13:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Po nocy takiej jak wczorajsza zastanawiam sie czy nie dac sobie spokoj z NBA... Na poczatku sezonu NBA przynosilo zyski, ale od ponad 2 tygodni nie moge nic trafic, wiec chyba sie wycofam.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#271084 23/12/2004 15:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
ja zagram na Golden State na przełamanie złej passy , po serii porażek dziś wygrają , bliscy byli już z Wizards ale minimalnie przegrali


Golden State - Memphis 109 - 99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#271085 23/12/2004 15:38
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Po nocy takiej jak wczorajsza zastanawiam sie czy nie dac sobie spokoj z NBA... Na poczatku sezonu NBA przynosilo zyski, ale od ponad 2 tygodni nie moge nic trafic, wiec chyba sie wycofam.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jeśli jest tak jak mówisz czyli nic nie możesz trafić to jest super, poprostu to co masz obstawić obstaw odwrotnie i będziesz na wielkim plusie................ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#271086 23/12/2004 16:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
[/quote]
Jeżeli jest tak jak mówisz to nie tylko jesteś dobrym typerem - po prostu jesteś "prawie jasnowidzem". Nie bierz tego za uszczypliwość - po prostu takie wypowiedzi traktuję mocno z "przymrużeniem oka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN [/quote]

hhehe "prawie jasnowidz" , dobre KRAJAN

Wiesz dużego plusa z tego 7-4 nie zrobiłem bo troche źle dobrałem stawki, ale to zawsze plus. Wszystkie typki gram w Unibecie, więc jak chcesz to moge zarzucić screena.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#271087 23/12/2004 16:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Nie trzeba - wystarczy jak zaczniesz sie z nami dzieleić swoimi spotrzeżeniami i typami (chyba że jesteś na tyle szanującą sie osobą, że uświadczasz je tylko za drobną opłatą?
Przecież forum nie ma slużyć nam do wewnętrznej rywalizacji a ma słuzyć wspólnemu celowi jakim jest niewątpliwie zarobkowanie na zakladach bukmacherskich.
Wcale nie twierdzę że twoje zagrane wczoraj typy nie miały prawa wejść - przecież możesz typować podobnie do Romusia z Komisji Śledczej - tego Ci nikt nie zabroni.
Pozdrawiam
KRAJAN

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, kamel, betowiec, aker, forty), 763 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,648
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1