Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Z Ruizem były wyrównane kursy

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by dimes
Nie można z wami rozmawiać ponieważ myślicie o sprowokowaniu mnie zapominając że intelektualnie odstajecie.
shocked shocked
To ten sam "Dimes" co w "Kibice vs Policja" ??
I on coś o prowokacjach pisze.. grin

No offence.

Brat wszedł wtedy na moje konto.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
To sie nazywa schizofrenia laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
dimes z brejdakiem rozkminiacie gdzie by sie tu dzisiaj napiac? grin

wezcie sie przeniescie na inne sporty- boks i lepiej pogadajmy o wygranej jonesa jr. a nie plakanie nad rozlanym mlekiem z przewagą ot niz całej dyskusji...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Michalczewski jest prawdziwym mistrzem, jak można go porównywać do Gołoty, który nawet mistrzostwa w boksie nie zdobył.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by dimes
Michalczewski jest prawdziwym mistrzem, jak można go porównywać do Gołoty, który nawet mistrzostwa w boksie nie zdobył.


przeciez Michalczewski to nie EL POLAKO więc ?
zreszta niemiaszki dawali mu kelnerow to tam mial rekord z cieniasami, przyszedl do Polski i jakos dziwnie zaczal przegrywac...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Prawdziwy mistrz, ale Niemiec, dobrze że nawrócił się na Polskość i dzięki niemu mieliśmy pas mistrzowski piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by dimes
Prawdziwy mistrz, ale Niemiec, dobrze że nawrócił się na Polskość i dzięki niemu mieliśmy pas mistrzowski piwo


Nie sprowokujesz Mnie tongue

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nie prowokuje, Michalczewski zasłużył na szacunek dzięki tym pasom, które zdobył dla Polski.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
aha czyli jakby Klose na starosc i byloby to mozliwe zachcialo mu sie nagle zdobywac bramki dla Polski to tez bys go szanowal?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Klose nie był mistrzem jak Michalczewski.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Originally Posted by ice18
aha czyli jakby Klose na starosc i byloby to mozliwe zachcialo mu sie nagle zdobywac bramki dla Polski to tez bys go szanowal?

przynajmniej nie wracali bysmy ciagle po 3 meczach do domu puke

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
Juz mi sie nie chce tu nic pisac, ostatni post smile
Golota R.I.P. piwo


Gołota SZACUN ????????????????????

Wycieracie sobie dupy tym słowem ,nie wiedzac nawet jaka ma wartośc.

Byle ciulowi SZACUN ,a za co ? ze tak zapytam ?

Za to ,ze kompromituje sie regularnie ,spierdala z ringu ,wymysla kontuzje ,ale....nadal ma szanse walczyc o mistrza swiata laugh

Co to jest za ranga takiego pasa mistrzowskiego ,skoro taki pajac moze go zdobyć ?

Do IQ Goloty sie nie odnosze ,bo bokser to nie jest kandydat do Mensy.

Wracamy do Waszego SZACUN i pozostajemy w kregu polskich bokserow.

Kulej ,Kasprzyk ,Pietrzykowski ,Trela ,Drogosz ,Szczepanski ,Rybicki ,Srednicki ,Biegalski - SZACUN

Trener Feliks "Papa" Stamm - MEGASZACFUN i czapki z glow ! piwo

Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Nie mamy boksera na miare tych ,ktorym wg mnie nalezy sie szacunek ,ale to nie znaczy ,by gloryfikowac tego megaleszcza Golote i porownywac z wielkimi poprzednikami.

Pietrzykowski jak rowny z rownym walczyl z Clayem ,Trela nie dal sie rzucic na deski Foremanowi.

Jak Wam wogole przyjdzie do glowy wynosic pod niebiosa palanta ,ktorego bokserzy warci 1/100 Alego i Foremana poniewieraja po 3 sekundach walki ?

SZACUN...dla zdrowego rozsadku smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by amkwish
Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by dimes
Originally Posted by amkwish
Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko.

Niech maja ,niech sie masturbują ,wolno im.

Mnie tez wolno miec swoje zdanie na temat Goloty smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by amkwish
Gołota SZACUN ????????????????????

Wycieracie sobie dupy tym słowem ,nie wiedzac nawet jaka ma wartośc.

Byle ciulowi SZACUN ,a za co ? ze tak zapytam ?

Za to ,ze kompromituje sie regularnie ,spierdala z ringu ,wymysla kontuzje ,ale....nadal ma szanse walczyc o mistrza swiata laugh
Wracamy do Waszego SZACUN i pozostajemy w kregu polskich bokserow.
Kulej ,Kasprzyk ,Pietrzykowski ,Trela ,Drogosz ,Szczepanski ,Rybicki ,Srednicki ,Biegalski - SZACUN


Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Nie mamy boksera na miare tych ,ktorym wg mnie nalezy sie szacunek ,ale to nie znaczy ,by gloryfikowac tego megaleszcza Golote i porownywac z wielkimi poprzednikami.

Pietrzykowski jak rowny z rownym walczyl z Clayem ,Trela nie dal sie rzucic na deski Foremanowi.

Jak Wam wogole przyjdzie do glowy wynosic pod niebiosa palanta ,ktorego bokserzy warci 1/100 Alego i Foremana poniewieraja po 3 sekundach walki ?

SZACUN...dla zdrowego rozsadku smile

A co Ty porównujesz? Ciekawe jak Gołota miał osiągnąć to co ww skoro jak miał 22 lata skończył walczyć amatorsko? Co znaczą jakieś medale MŚ czy ME? Popatrzmy na pierwsze sukcesy ww na IO :
Pietrzykowski 22lata - brąz
Kulej 24 lata - złoto
Kasprzyk 21 lat - brąz
Trela - nic
Drogosz 27 lat - brąz
Szczepański 33 lata - złoto
Rybicki 23 lata - złoto
Średnicki - nic
Biegalski - nic

Dalej nie ma patrzeć, bo Gołota nie walczył więcej na IO, a zdobywając medal w Seulu miał 20 lat. A boksu amatorskiego nijak nie można porównać do zawodowego
Sam naśmiewasz się ze wszystkich, którzy są za Gołotą, bo to "frajer" i nic nie osiągnął
Tymczasem sam gloryfikujesz Trelę, którego nie położył sam Foreman. Cóż za osiągnięcie. Szkoda tylko, że nic z tego nie ma. Też można napisać, że to "frajer", bo nic nie osiągnął, a jego największym sukcesem jest to, że nie dał się znokautować

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by dimes
Originally Posted by amkwish
Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko.

Niech maja ,niech sie masturbują ,wolno im.

Mnie tez wolno miec swoje zdanie na temat Goloty smile

Amkwish osiagnales chociaz cwierc tego co Golota? Pod jakimkolwiek wzgledem?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by dimes
Originally Posted by amkwish
Golota - wstyd ,nedza i zenada puke

Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko.

Ty natomiast masturbujesz sie, gdy uda ci sie kogos sprowokowac na internetowym forum. Odpisalem ci - teraz zwal sobie kucyka.

PS. Get life santa

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Amkwish osiagnales chociaz cwierc tego co Golota? Pod jakimkolwiek wzgledem?

Ma się przyznać ile razy uciekł ze stanowiska pracy oraz ile razy walił w jaja współpracowników? laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Pytanie kierowalem do konkretnej osoby, ktora jak sadze potrafi odroznic OSIAGNIECIA od PORAZEK i wie, ze na zycie skladaja sie jedne, jak i drugie. Musisz byc bardzo smutnym czlowieczkiem skoro tak bardzo koncentrujesz sie na niepowodzeniach innych. Lepiej ci wtedy? Zasiegnij fachowej porady u psychiatry. Serio.

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1