|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Z Ruizem były wyrównane kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Nie można z wami rozmawiać ponieważ myślicie o sprowokowaniu mnie zapominając że intelektualnie odstajecie.  To ten sam "Dimes" co w "Kibice vs Policja" ?? I on coś o prowokacjach pisze..  No offence. Brat wszedł wtedy na moje konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
To sie nazywa schizofrenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dimes z brejdakiem rozkminiacie gdzie by sie tu dzisiaj napiac?  wezcie sie przeniescie na inne sporty- boks i lepiej pogadajmy o wygranej jonesa jr. a nie plakanie nad rozlanym mlekiem z przewagą ot niz całej dyskusji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Michalczewski jest prawdziwym mistrzem, jak można go porównywać do Gołoty, który nawet mistrzostwa w boksie nie zdobył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Michalczewski jest prawdziwym mistrzem, jak można go porównywać do Gołoty, który nawet mistrzostwa w boksie nie zdobył. przeciez Michalczewski to nie EL POLAKO więc ? zreszta niemiaszki dawali mu kelnerow to tam mial rekord z cieniasami, przyszedl do Polski i jakos dziwnie zaczal przegrywac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Prawdziwy mistrz, ale Niemiec, dobrze że nawrócił się na Polskość i dzięki niemu mieliśmy pas mistrzowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Prawdziwy mistrz, ale Niemiec, dobrze że nawrócił się na Polskość i dzięki niemu mieliśmy pas mistrzowski  Nie sprowokujesz Mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Nie prowokuje, Michalczewski zasłużył na szacunek dzięki tym pasom, które zdobył dla Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
aha czyli jakby Klose na starosc i byloby to mozliwe zachcialo mu sie nagle zdobywac bramki dla Polski to tez bys go szanowal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Klose nie był mistrzem jak Michalczewski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
aha czyli jakby Klose na starosc i byloby to mozliwe zachcialo mu sie nagle zdobywac bramki dla Polski to tez bys go szanowal? przynajmniej nie wracali bysmy ciagle po 3 meczach do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Juz mi sie nie chce tu nic pisac, ostatni post  Golota R.I.P.  Gołota SZACUN ???????????????????? Wycieracie sobie dupy tym słowem ,nie wiedzac nawet jaka ma wartośc. Byle ciulowi SZACUN ,a za co ? ze tak zapytam ? Za to ,ze kompromituje sie regularnie ,spierdala z ringu ,wymysla kontuzje ,ale....nadal ma szanse walczyc o mistrza swiata  Co to jest za ranga takiego pasa mistrzowskiego ,skoro taki pajac moze go zdobyć ? Do IQ Goloty sie nie odnosze ,bo bokser to nie jest kandydat do Mensy. Wracamy do Waszego SZACUN i pozostajemy w kregu polskich bokserow. Kulej ,Kasprzyk ,Pietrzykowski ,Trela ,Drogosz ,Szczepanski ,Rybicki ,Srednicki ,Biegalski - SZACUN Trener Feliks "Papa" Stamm - MEGASZACFUN i czapki z glow !  Golota - wstyd ,nedza i zenada  Nie mamy boksera na miare tych ,ktorym wg mnie nalezy sie szacunek ,ale to nie znaczy ,by gloryfikowac tego megaleszcza Golote i porownywac z wielkimi poprzednikami. Pietrzykowski jak rowny z rownym walczyl z Clayem ,Trela nie dal sie rzucic na deski Foremanowi. Jak Wam wogole przyjdzie do glowy wynosic pod niebiosa palanta ,ktorego bokserzy warci 1/100 Alego i Foremana poniewieraja po 3 sekundach walki ? SZACUN...dla zdrowego rozsadku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Golota - wstyd ,nedza i zenada  Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Golota - wstyd ,nedza i zenada  Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko. Niech maja ,niech sie masturbują ,wolno im. Mnie tez wolno miec swoje zdanie na temat Goloty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Gołota SZACUN ???????????????????? Wycieracie sobie dupy tym słowem ,nie wiedzac nawet jaka ma wartośc. Byle ciulowi SZACUN ,a za co ? ze tak zapytam ? Za to ,ze kompromituje sie regularnie ,spierdala z ringu ,wymysla kontuzje ,ale....nadal ma szanse walczyc o mistrza swiata  Wracamy do Waszego SZACUN i pozostajemy w kregu polskich bokserow. Kulej ,Kasprzyk ,Pietrzykowski ,Trela ,Drogosz ,Szczepanski ,Rybicki ,Srednicki ,Biegalski - SZACUN Golota - wstyd ,nedza i zenada  Nie mamy boksera na miare tych ,ktorym wg mnie nalezy sie szacunek ,ale to nie znaczy ,by gloryfikowac tego megaleszcza Golote i porownywac z wielkimi poprzednikami. Pietrzykowski jak rowny z rownym walczyl z Clayem ,Trela nie dal sie rzucic na deski Foremanowi. Jak Wam wogole przyjdzie do glowy wynosic pod niebiosa palanta ,ktorego bokserzy warci 1/100 Alego i Foremana poniewieraja po 3 sekundach walki ? SZACUN...dla zdrowego rozsadku  A co Ty porównujesz? Ciekawe jak Gołota miał osiągnąć to co ww skoro jak miał 22 lata skończył walczyć amatorsko? Co znaczą jakieś medale MŚ czy ME? Popatrzmy na pierwsze sukcesy ww na IO : Pietrzykowski 22lata - brąz Kulej 24 lata - złoto Kasprzyk 21 lat - brąz Trela - nic Drogosz 27 lat - brąz Szczepański 33 lata - złoto Rybicki 23 lata - złoto Średnicki - nic Biegalski - nic Dalej nie ma patrzeć, bo Gołota nie walczył więcej na IO, a zdobywając medal w Seulu miał 20 lat. A boksu amatorskiego nijak nie można porównać do zawodowego Sam naśmiewasz się ze wszystkich, którzy są za Gołotą, bo to "frajer" i nic nie osiągnął Tymczasem sam gloryfikujesz Trelę, którego nie położył sam Foreman. Cóż za osiągnięcie. Szkoda tylko, że nic z tego nie ma. Też można napisać, że to "frajer", bo nic nie osiągnął, a jego największym sukcesem jest to, że nie dał się znokautować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Golota - wstyd ,nedza i zenada  Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko. Niech maja ,niech sie masturbują ,wolno im. Mnie tez wolno miec swoje zdanie na temat Goloty  Amkwish osiagnales chociaz cwierc tego co Golota? Pod jakimkolwiek wzgledem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Golota - wstyd ,nedza i zenada  Zraniłeś uczucia internetowej hooligance, tym którzy mają plakaty Gołoty nad leżankami, a po każdej jego walce masturbują się krzycząc Andrzej dałeś z siebie wszystko. Ty natomiast masturbujesz sie, gdy uda ci sie kogos sprowokowac na internetowym forum. Odpisalem ci - teraz zwal sobie kucyka. PS. Get life 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Amkwish osiagnales chociaz cwierc tego co Golota? Pod jakimkolwiek wzgledem? Ma się przyznać ile razy uciekł ze stanowiska pracy oraz ile razy walił w jaja współpracowników? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Pytanie kierowalem do konkretnej osoby, ktora jak sadze potrafi odroznic OSIAGNIECIA od PORAZEK i wie, ze na zycie skladaja sie jedne, jak i drugie. Musisz byc bardzo smutnym czlowieczkiem skoro tak bardzo koncentrujesz sie na niepowodzeniach innych. Lepiej ci wtedy? Zasiegnij fachowej porady u psychiatry. Serio.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|