|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
Oferta Prof
817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30 818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00 819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00 820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00
Same 1 czy trzeba sie czegos bac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam. Betandwin który zawsze zaniżał kursy, teraz zrobił na odwrót  ----------------------------- Usa @1.30 w expekt, unibet, gb : @1.15 ---------------------------- ------------------------- Kanada @1.25 gb : @1.22 | expekt : @1.20 | unibet @1.20 ------------------- Hmmm, ciekawe, ciekawe... Onda napisał wczoraj 9/10 Usa+Kanada... Nie wiem czy się zabierać za to ostrzej... Zapewne jeszcze trochę i spadną kursy w baw...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oferta Prof
817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30 818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00 819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00 820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00
Same 1 czy trzeba sie czegos bac?? Mimo wszystko nie tknę finów ze słowacją .... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Za przeproszeniem "mega-cycu" - im dalej w las tym gorzej ........ nawet jeżeli Ci chodziło o drużynę ruskich sprzed roku - to się "połamana " jedna piątka uzbiera ( 3 obrońców - Miszarin , Szafigulin i Bełow oraz dwóch napastnikó - Owieczkin i Małkin ) . To było po pierwsze !
Po drugie - chyba nie znasz za dobrze przepisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> okreslających zasady udziału w kategoriach młodzieżowych - Under traktowane jest ROCZNIKOWO - QREWA !
Gdybyś się uważnie wczytał w DATY URODZIN ZAWODNIKÓW - to pewnie doszedłbyś do wniosku ,ze na turnieju na Słowancji UNDER 18 , jeżeli decydowałaby DOKŁADNA data urodzenia - a nie ROK - to aż 7 ruskich nie spełniałoby warunku wieku ( w innych drużynach podobnie ) - TZN. TŁUMACZĄC QREWA DRUKOWANYMI BUKWAMI ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) - UKOŃCZYLI 18 LAT PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU !
Viva - lubię Cię - ale nie rozumiem tego zacietrzewienia !! Jak sie palnęło głupotę , to rzeczą ludzką jest uderzyć się w piersi ( wystarczy w jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) Po 1 to jest ich szesciu i nie polamana piatka tylko ci zawodnicy sa jednymi z lepszych w ekipie rosyjskiej! Po 2 no wlasnie rocznikowo "cycu" heh wiec nie wiem po co sie tak rozpisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mozesz mi pokazac gdzie ja napisalem ze decyduje dokladna data urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - uuuuu z interpretacja tekstu pisanego sa problemy ! Hohohoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
Za przeproszeniem "mega-cycu" - im dalej w las tym gorzej ........ nawet jeżeli Ci chodziło o drużynę ruskich sprzed roku - to się "połamana " jedna piątka uzbiera ( 3 obrońców - Miszarin , Szafigulin i Bełow oraz dwóch napastnikó - Owieczkin i Małkin ) . To było po pierwsze !
Po drugie - chyba nie znasz za dobrze przepisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> okreslających zasady udziału w kategoriach młodzieżowych - Under traktowane jest ROCZNIKOWO - QREWA !
Gdybyś się uważnie wczytał w DATY URODZIN ZAWODNIKÓW - to pewnie doszedłbyś do wniosku ,ze na turnieju na Słowancji UNDER 18 , jeżeli decydowałaby DOKŁADNA data urodzenia - a nie ROK - to aż 7 ruskich nie spełniałoby warunku wieku ( w innych drużynach podobnie ) - TZN. TŁUMACZĄC QREWA DRUKOWANYMI BUKWAMI ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) - UKOŃCZYLI 18 LAT PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU !
Viva - lubię Cię - ale nie rozumiem tego zacietrzewienia !! Jak sie palnęło głupotę , to rzeczą ludzką jest uderzyć się w piersi ( wystarczy w jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) Po 1 to jest ich szesciu i nie polamana piatka tylko ci zawodnicy sa jednymi z lepszych w ekipie rosyjskiej! Po 2 no wlasnie rocznikowo "cycu" heh wiec nie wiem po co sie tak rozpisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mozesz mi pokazac gdzie ja napisalem ze decyduje dokladna data urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - uuuuu z interpretacja tekstu pisanego sa problemy ! Hohohoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> jesli chcecie sie klocic jak dzieci to wejdzie na priva a nie zasmiecajcie tematu bo szkoda mi was, wniescie cos madrego do tego tematu a nie same bzdury, bo nie wiem co mam grac, rosja kanada i usa czy rosja finlandia kanada i usa, strzelcie sobie po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na zgode i dajcie cos nieprzemakalnego,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
a widzisz tu jakas klotnie to jest wlasnie analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> My sie z Onda lubimy a to o czym rozmawiamy dotyczy hehe MS 20!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by viva; 27/12/2004 14:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
a widzisz tu jakas klotnie to jest wlasnie analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> My sie z Onda lubimy a to o czym rozmawiamy dotyczy hehe MS 20!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Oczywiście ! Viva na koniec powiem tak - gadał dziad do obrazu a obraz.............ani razu . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Czyniu - nie denerwuj się! - to tylko sport - według mnie 80% mają ruskie na win - a 90% kanada i usa - i co jeszcze mam napisać ???????????/ Za ile to grałem ? Przecież napisałem .........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
ja juz zglupialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
czym dluzej to analizuje tym mniej wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30 818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00 819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00 820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00
1 1x 1x 1
Ruscy mi zaczeli smierdziec, Finowie coraz bardziej mi sie podobaja. Chyba sobie zrobie ze 2 godz przerwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
ja juz zglupialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Ruscy mi zaczeli smierdziec, Finowie coraz bardziej mi sie podobaja. Chyba sobie zrobie ze 2 godz przerwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> To moze skróć tą przerwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> dopóki Finlandie mozna zagrac w Unibecie po 2,1 (a myslałem ze gwiazdka juz była) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ja dzis dalem tak:
Kanada 1 USA 1 Rosja 1 Finlandia X2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam ponownie. Coś od siebie... 'nie będę orginalny...' na dziś `ino` : Usa @1.30 , Kanada @1.25 Betandwin dał najlepsze kursy na rynku, trze było skorzystać  Pozdrawiam :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Rzeczywiscie betandwin zarzadzil, ladne kursy... Ja zagram potrojnie Kanada,Rosja i USA, i singla na Slowacje jednak, zagralem przeciw Finom w meczu z Niemcami, zagram i teraz, Slowacja mimo porazki z Kanada sprawila nienajgorsze wrazenie i sprobujemy.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8 |
Witam wszystkich ja chciałem tylko poznac jakas stronke z wynikami na zywca mistrzostw swiata w hokeju do lat 20,albo chociaz aktualny wynik meczu CZECHY-ROSJA??? Z gory dzieki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Tutaj _LIVE_ [ iihf.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 27/12/2004 16:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Mozecie powiedziec o której śą dzisiejsze spotkania na czas Polski ???? Z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
22:35 Canada - Sweden 23:00 Czech Republic - Russia 02:30 Finland - Slovakia 03:05 USA - Switzerland
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135 |
czechy-rosja(2)
co myslicie, bo postawilem w sumie duza jak na mnie kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
22:35 Canada - Sweden 23:00 Czech Republic - Russia 02:30 Finland - Slovakia 03:05 USA - Switzerland Dzieki ziomu$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 40 |
moim zdaniem pewniakiem dnia jest ROSJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja dzis dalem tak:
Kanada 1 8-1 USA 1 6-4 Rosja 1 4-1 Finlandia X2 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piękne wyniki w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czemu akurat teraz kasy nie mamy hehe, i do tego SprenglerCup po remisach - dzień hokejowy cudo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|