Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Oferta Prof

817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30
818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00
819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00
820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00

Same 1 czy trzeba sie czegos bac??

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Betandwin który zawsze zaniżał kursy, teraz zrobił na odwrót tongue

-----------------------------
Usa @1.30

w expekt, unibet, gb : @1.15
----------------------------


-------------------------
Kanada @1.25

gb : @1.22 | expekt : @1.20 | unibet @1.20
-------------------

Hmmm, ciekawe, ciekawe...

Onda napisał wczoraj 9/10 Usa+Kanada...


Nie wiem czy się zabierać za to ostrzej...

Zapewne jeszcze trochę i spadną kursy w baw...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oferta Prof

817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30
818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00
819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00
820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00

Same 1 czy trzeba sie czegos bac??

Mimo wszystko nie tknę finów ze słowacją ....
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Za przeproszeniem "mega-cycu" - im dalej w las tym gorzej ........ nawet jeżeli Ci chodziło o drużynę ruskich sprzed roku - to się "połamana " jedna piątka uzbiera ( 3 obrońców - Miszarin , Szafigulin i Bełow oraz dwóch napastnikó - Owieczkin i Małkin ) .
To było po pierwsze !

Po drugie - chyba nie znasz za dobrze przepisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> okreslających zasady udziału w kategoriach młodzieżowych - Under traktowane jest ROCZNIKOWO - QREWA !

Gdybyś się uważnie wczytał w DATY URODZIN ZAWODNIKÓW - to pewnie doszedłbyś do wniosku ,ze na turnieju na Słowancji UNDER 18 , jeżeli decydowałaby DOKŁADNA data urodzenia - a nie ROK - to aż 7 ruskich nie spełniałoby warunku wieku ( w innych drużynach podobnie ) - TZN. TŁUMACZĄC QREWA DRUKOWANYMI BUKWAMI ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) - UKOŃCZYLI 18 LAT PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU !

Viva - lubię Cię - ale nie rozumiem tego zacietrzewienia !!
Jak sie palnęło głupotę , to rzeczą ludzką jest uderzyć się w piersi ( wystarczy w jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )

Po 1 to jest ich szesciu i nie polamana piatka tylko ci zawodnicy sa jednymi z lepszych w ekipie rosyjskiej!

Po 2 no wlasnie rocznikowo "cycu" heh wiec nie wiem po co sie tak rozpisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mozesz mi pokazac gdzie ja napisalem ze decyduje dokladna data urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - uuuuu z interpretacja tekstu pisanego sa problemy !

Hohohoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Quote
Quote
Za przeproszeniem "mega-cycu" - im dalej w las tym gorzej ........ nawet jeżeli Ci chodziło o drużynę ruskich sprzed roku - to się "połamana " jedna piątka uzbiera ( 3 obrońców - Miszarin , Szafigulin i Bełow oraz dwóch napastnikó - Owieczkin i Małkin ) .
To było po pierwsze !

Po drugie - chyba nie znasz za dobrze przepisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> okreslających zasady udziału w kategoriach młodzieżowych - Under traktowane jest ROCZNIKOWO - QREWA !

Gdybyś się uważnie wczytał w DATY URODZIN ZAWODNIKÓW - to pewnie doszedłbyś do wniosku ,ze na turnieju na Słowancji UNDER 18 , jeżeli decydowałaby DOKŁADNA data urodzenia - a nie ROK - to aż 7 ruskich nie spełniałoby warunku wieku ( w innych drużynach podobnie ) - TZN. TŁUMACZĄC QREWA DRUKOWANYMI BUKWAMI ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />) - UKOŃCZYLI 18 LAT PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU !

Viva - lubię Cię - ale nie rozumiem tego zacietrzewienia !!
Jak sie palnęło głupotę , to rzeczą ludzką jest uderzyć się w piersi ( wystarczy w jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )

Po 1 to jest ich szesciu i nie polamana piatka tylko ci zawodnicy sa jednymi z lepszych w ekipie rosyjskiej!

Po 2 no wlasnie rocznikowo "cycu" heh wiec nie wiem po co sie tak rozpisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mozesz mi pokazac gdzie ja napisalem ze decyduje dokladna data urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - uuuuu z interpretacja tekstu pisanego sa problemy !

Hohohoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

jesli chcecie sie klocic jak dzieci to wejdzie na priva a nie zasmiecajcie tematu bo szkoda mi was,

wniescie cos madrego do tego tematu a nie same bzdury, bo nie wiem co mam grac,
rosja kanada i usa czy rosja finlandia kanada i usa,

strzelcie sobie po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na zgode i dajcie cos nieprzemakalnego,

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
a widzisz tu jakas klotnie to jest wlasnie analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> My sie z Onda lubimy a to o czym rozmawiamy dotyczy hehe MS 20!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by viva; 27/12/2004 14:23.
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
a widzisz tu jakas klotnie to jest wlasnie analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> My sie z Onda lubimy a to o czym rozmawiamy dotyczy hehe MS 20!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Oczywiście !

Viva na koniec powiem tak - gadał dziad do obrazu a obraz.............ani razu . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Czyniu - nie denerwuj się! - to tylko sport - według mnie 80% mają ruskie na win - a 90% kanada i usa - i co jeszcze mam napisać ???????????/
Za ile to grałem ?
Przecież napisałem .........

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
ja juz zglupialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

czym dluzej to analizuje tym mniej wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

817 Kanada-Szwecja 1.33 5.3 6 1.08 2.83 27/21.30
818 Rosja-Czechy 1.61 4.6 3.7 1.19 2.06 27/22.00
819 Finlandia-Slowacja 1.63 4.6 3.6 1.2 2.02 27/22.00
820 USA-Szwajcaria 1.22 6.4 7.3 1.05 3.4 27/22.00

1
1x
1x
1

Ruscy mi zaczeli smierdziec, Finowie coraz bardziej mi sie podobaja. Chyba sobie zrobie ze 2 godz przerwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Quote
ja juz zglupialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


Ruscy mi zaczeli smierdziec, Finowie coraz bardziej mi sie podobaja. Chyba sobie zrobie ze 2 godz przerwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

To moze skróć tą przerwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> dopóki Finlandie mozna zagrac w Unibecie po 2,1 (a myslałem ze gwiazdka juz była) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja dzis dalem tak:

Kanada 1
USA 1
Rosja 1
Finlandia X2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam ponownie.

Coś od siebie... 'nie będę orginalny...'

na dziś `ino` :

Usa @1.30 , Kanada @1.25

Betandwin dał najlepsze kursy na rynku, trze było skorzystać tongue

Pozdrawiam :-)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Rzeczywiscie betandwin zarzadzil, ladne kursy... Ja zagram potrojnie Kanada,Rosja i USA, i singla na Slowacje jednak, zagralem przeciw Finom w meczu z Niemcami, zagram i teraz, Slowacja mimo porazki z Kanada sprawila nienajgorsze wrazenie i sprobujemy.

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8
Witam wszystkich ja chciałem tylko poznac jakas stronke z wynikami na zywca mistrzostw swiata w hokeju do lat 20,albo chociaz aktualny wynik meczu CZECHY-ROSJA??? Z gory dzieki!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Tutaj _LIVE_ [iihf.com]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Misiek; 27/12/2004 16:06.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Mozecie powiedziec o której śą dzisiejsze spotkania na czas Polski ???? Z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
22:35 Canada - Sweden
23:00 Czech Republic - Russia
02:30 Finland - Slovakia
03:05 USA - Switzerland

Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
A
a5a Offline
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
czechy-rosja(2)

co myslicie, bo postawilem w sumie duza jak na mnie kase

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
22:35 Canada - Sweden
23:00 Czech Republic - Russia
02:30 Finland - Slovakia
03:05 USA - Switzerland

Dzieki ziomu$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 40
moim zdaniem pewniakiem dnia jest ROSJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Ja dzis dalem tak:

Kanada 1 8-1
USA 1 6-4
Rosja 1 4-1
Finlandia X2 0-2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piękne wyniki w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czemu akurat teraz kasy nie mamy hehe, i do tego SprenglerCup po remisach - dzień hokejowy cudo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1