Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Dzisaj mecze:

RUS vs. BLR
GER vs. CAN

Kursów jeszcze nie ma.
Jedynie double na RUS i CAN, innej możliwości nie ma. Wydaje mi sie że można zagrać też na nich nawet doubla jako zwyciężcy pierwszych tercji ale to już jak kto uważa.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam !

O histori nie ma co pisać- trza zająć się teraźniejszością .
Dzisiaj dzień wolny od grania .
Jutro ładne laluchny :


CZE - SUI
FIN - SWE
BLR - USA
SVK - GER

Czekamy na kursy - bez tego nic nie napiszemy........

Last edited by onda; 28/12/2004 07:59.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kursy z Profesjonału...na razie czeskiego ale polski brat blizniak zaraz dobawi...

dzisiejsze mecze - dzis odpoczywamy:
811 Kanada.,-Nemecko, 1.03 13.5 15.5 1.01 7.2 28/23.50
812 Rusko.,-Belorusko, 1.03 13.5 15.5 1.01 7.2 28/23.50

I jutrzejsze laluchny:

813 CR,-Svycarsko, 1.6 4.7 3.7 1.19 2.07 29/21.30
814 Svedsko,-Finsko, 2.26 4.4 2.26 1.5 1.5 29/22.00
815 USA,-Belorus., 1.02 14.5 16.5 1.01 7.7 29/23.50
816 Slovensko,-Nemec., 1.17 7.2 8.5 1.03 3.9 29/23.50

Pozdrawiam
Giertych

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Nikt nie typuje a wieczorkiem juz mecze.
Ja sie zastanawiam nad Czechy - Szwajcaria 1 @ 1.60

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
dzisiaj było mało czasu --

najpierw krótko o decydującej fazie grupowej - w dwóch grupach zwycięzcy bezpośrednio awansują di półfinałow czyli po jutrzejszych meczach mają wolne aż do 2 stycznia - drużyny z miejsc 2-3 w grupach grająna krzyż o pozostałe 2 miejsca w półfinałach .

Dzisiaj 4 mecze - w zasadzie 3 - usa -blr @1.02 no comment ...

Czesie - Suisse - dla mnie NO BET - wszystko jest możliwe - prawdopodobna wygrana czesiów - ale może być niespodzianka i duże bóle dla nich - mecz o wszystko ( miejsce 3 - wyjście z grupy ) .

Słowacja - Niemcy 1 9/10 - Słowacy mają cały czas realne zanse na awans do meczu o półfinał - tu rzut oka na tabelkę:

1 CAN 3 3 0 0 24:4 20 6
2 FIN 2 1 0 1 4:3 1 2
3 SWE 2 1 0 1 7:8 -1 2
4 SVK 2 1 0 1 5:7 -2 2
5 GER 3 0 0 3 1:19 -18 0

Liczą się 3 drużyny - zmagania w grupie kończy ..mecz swe - slo ... czyli może się tak okazać - że remis zadowala obie drużny - Nie wierzę , że kanadyjczycy podłożą sie w ostatnim meczu finom .....( może w pierwszej tercji max.)
Sportowo wyżej oceniam, Szwedów i dla mnie są faworytem lekkim- ale jako ,że to derby skandynawskie i remis i tak jest dobrym wynikiem dla Szwedów daję to z podpórką ,
Szwecja - Finlandia 1x - 7/10 @1.5

I to wsio na dzisiaj - bez szaleństwa - dałem delikatnie remisy u czesiów i szwedów po 1/10 - bardziej dla zabawy - no i w końcu duże szanse na nie są..........
Czekamy na kursy jutrzejszych meczów - a przede wsystkim na wyniki dzisiejszych
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Wszystko OK Onda jest tylko jedna sprawa na którą warto zwrócić uwagę w kontekście meczów Szwecji , Finlandii i Słowacji :drużyna z trzeciego miejsca trafi prawie na pewno na Rosję !Lepiej z pewnością przed półfinałami zagrać z Czechami ( Szwajcarią raczej chyba nie ).

Dlatego ja zakładam ,że dziś będzie walka na poważnie i że Szwedzi są jednak mocniejsi (podobno odpuścili sobie mecz z Kanadą ) .A co będzie jak przegrają wysoko za Słowacją ?-wtedy są za burtą !A Słowacja (z powodów które wyzej )będzie grała o 2. miejsce w grupie .

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Wszystko OK Onda jest tylko jedna sprawa na którą warto zwrócić uwagę w kontekście meczów Szwecji , Finlandii i Słowacji :drużyna z trzeciego miejsca trafi prawie na pewno na Rosję !Lepiej z pewnością przed półfinałami zagrać z Czechami ( Szwajcarią raczej chyba nie ).

Dlatego ja zakładam ,że dziś będzie walka na poważnie i że Szwedzi są jednak mocniejsi (podobno odpuścili sobie mecz z Kanadą ) .A co będzie jak przegrają wysoko za Słowacją ?-wtedy są za burtą !A Słowacja (z powodów które wyzej )będzie grała o 2. miejsce w grupie .

Zgadzam się w zupełności ,że szwedzi są lepsi - ale wolałem z podpórką..........Z drugiej strony zauważ ,że majac w drugiej tercji już 4-1 walczą o jak najlepszy stosunek bramkowy - Niestety dla szwedów po nich grają Słowacy i będą "wiedzieli" ile dobawić ,żeby przy remisie w ostatnim meczu ominąć ruskich .

pozdrawiam

ps. może to i lepiej ,że najprawdopodobniej czesie przejdą dalej - będą ładniejsze kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No to ładne jaja dziś w nocy:
Szwedzi przegrywaja niestety z Finami 4-5 /zdecydowanie mecz walki/
i największy zonk - USA-Białoruś 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />:D

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
No to ładne jaja dziś w nocy:
Szwedzi przegrywaja niestety z Finami 4-5 /zdecydowanie mecz walki/
i największy zonk - USA-Białoruś 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />:D

Szokujący poranek - lulu po 4-1 dla szwedów w drugiej tercji - trzecia tercja 4-0 dla Finów ...no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Dzisiejszy rozkład jazdy

17 B CAN-FIN 15:30
18 A SUI-RUS 16:00
19 A USA-CZE 19:30
20 B SWE-SVK 20:00

Po wczorajszych wynikach uczucia mam cholera mocno mieszane.
Grupa Amerykańska - we wszystkie cuda uwierze oprócz wtopy usa i ruskich - jedyne niebezpieczeństwo , że ruskie zrobiąchory remis i usa też wystarczy x .........Ale szczerze mówiąc w cuda nie wierzę i czekam na kursy

W grupie cholernych szwedów najpierw grają kanadyjczycy i jeżeli - w co bardzooooooo wątpię - finowie urwą im punkt to mecz słowacja -szwecja o życie .
Jeżeli Kanada wygra - to w przypadku zwycięstwa szwedów - 3 drużyny mająpo 4 oczka i tak

1.Porażka słowacji 1-ą bramką - 2m.Słowacja
3m.Szwecja
2.Porażka Słowacji 2-a bramkami- 2m.Szwecja
3m.Słowacja
3.Porażka Słowacji 3-a bramkami jak wyżej ......

Dopiero porażka Słowaków aż 4-oma bramkami pozbawia ich awansu........
Natomiast każdy remis i zwycięstwo Słowaków premiuje ich w parze z Finami
I teraz typuj ..............Słowacy bramki stacili ( 7 ) tylko z Kanadą - na pewno będą grali w obronie + plus szybkie kontry .Po wczorajszym wyczynie psychika Szwedów nie jest w najlepszym stanie - ale generalnie konkluzja jest następująca :
Musiałoby mi nieżle odbić,żeby dzisiaj zagrać więcej niż........2 mecze .
Czekam na kursy i w zasadzie kusi mnie tylko rosja ( 1 T ) i USA ( 1 T )
pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
To Łukaszenko jest dummy ze swoich młodych chłopców - pokonać największego wroga z imperialistycznego zachodu...:-)

A swoją droga to cos mlodzi amerykanie nie przekonuja - ledwo co wygrali z rosja, ledwo co ze szwajcaria...teraz mysleli ze bedzie spacerek z bialorusia a tu chlopcy Lukaszenki pokazali co to znaczy ambicja...

Co do meczu Fin-Szwe to wynik 1-4 (po 2t) i 5-4 na koniec potwierdza to co wiem ze nawet przewaga 3 goli w hokeju "nie gwarantuje" sukcesu a to co zrobili Szwedzi w 3 tercji woła nie tyle o pomstę do nieba co o karę wychowawczą dla młodych Szwedów....czy oni po 2 tercji się uchlali?

Mnie niebiosa powstrzymały przed graniem na wczorajsze mecze, bylem bliski postawienia na szweduff wiec ominąłem noc cudów ale i tak wczorajszy dzien grubo w plecy bo...niebiosa poniosly Mateję....

Dziś ostatnia kolejka i pytania:
- czy Rosja pokona Szwajcarów i zapewni sobie 1 miejsce?
- czy USA po wczorajszym blamażu zmobilizują się na mecz z Czechami?
-czy Canada (najlepszy zespół jak dotąd) pójdzie w ślady sąsiadów i zrobi zonka czy też pewnie pokona Finów zapewniając sobie 1 miejsce?
-czy mecz Szwecja - Słowacja bedzie meczem o pietruszke czy tez Szwedzi beda mieli o co walczyć?

Do wieczora jeszcze daleko ale pora już powoli myśleć...trzeba coś robić by minął kac poprzedniej nocy.

Giertych

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
A ja mysle, ze w cuda czasem trzeba uwierzyc.....
Przyklad meczu Bialorusinow z USA. Jakos mam nieodparte wrazenie, ze tak wlasnie amerykanie chcieli zagrac.
Teraz sa w komfortowej sytuacji, bo graja po rosjanach i znajac wynik tego meczu (a trudno sadzic zeby rosjanie przegrali), to w przypadku remisu z czechami maja 3 miejsce, graja cwiercfinal prawdopopodobnie ze slowakami a polfinal z rosjanami omijajac sprawnie kanade, z ktora maja ochote zagrac dopiero w finale... No bo w koncu gdzie te mistrzostwa sie odbywaja? Moze to wyimaginowana teoria spiskowa, ale w swietle "sensacyjnej" przegranej z Bialorusia warto to przemyslec...

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
Quote
A ja mysle, ze w cuda czasem trzeba uwierzyc.....
Przyklad meczu Bialorusinow z USA. Jakos mam nieodparte wrazenie, ze tak wlasnie amerykanie chcieli zagrac.
Teraz sa w komfortowej sytuacji, bo graja po rosjanach i znajac wynik tego meczu (a trudno sadzic zeby rosjanie przegrali), to w przypadku remisu z czechami maja 3 miejsce, graja cwiercfinal prawdopopodobnie ze slowakami a polfinal z rosjanami omijajac sprawnie kanade, z ktora maja ochote zagrac dopiero w finale... No bo w koncu gdzie te mistrzostwa sie odbywaja? Moze to wyimaginowana teoria spiskowa, ale w swietle "sensacyjnej" przegranej z Bialorusia warto to przemyslec...
A po co takie "kombinacje alpejskie" niby maja czynic amerykanie?? Przeciez jak wygraja z Czechami to automatycznie sa w polfinale i Canade maja dopiero w finale. Majac ta sama ilosc pkt co rosja sa wyzej bo wygrali bezposredni pojedynek. Wczoraj wiedzieli ze dzisiejszy mecz z Czechami jest gra o final, bo nawet przy wczorajszej wygranej musieliby (przy dzisiajszym raczej zwyciestwie rosji) zdobyc 1 pkt z Czechami zev=by wyf=grac grupe , a przeciez gra na remis to wyrok smierci - czyli tak czy siak musieliby wozyc max wysilku w dzisiejszy mecz, wiec mysle ze wygraja z Czechami bo wloza tutaj max koncentracji i wysilku i czekaja na polfinal. usa 8/10 powodzenia i wydymania [Linked Image] bukow [Linked Image]

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
tak jak twierdze jest to teoria spiskowa.... ale na stronie live z wynikami tabelkami pokazane jest, ze po ilosci punktow licza sie bramki a dopiero potem spotkania bezposrednie... Jezeli tak nie jest to teoria bierze "w leb", lecz w przeciwnym wypadku nie ma innej mozliwosci nie spotkania sie wczesniej z Kanada. A moze ameryki nie chca jednego dnia odpoczynku aby nie wypasc z rytmu i "przy okazji" skasowac kibicow za dodatkowe spotkanie cwiercfinalowe z ich udzialem? Mysle, ze nikt w Ameryce nie wyobraza sobie innego finalu niz USA Canada, a zwlaszcza sponsorzy... tak czy inaczej odradzlbym grania "czystej" jedynki na USA...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Po przemysleniach idą dzisiaj 3 mecze i to .........wszystko pierwsze tercje .

kanada - finlandia 1 T - 1 . kanada musi co najmniej zremisować , żeby odpoczywaćdo 2-ego stycznia - zespół o klasę lepszy - raz mnie zawiódł ( 1 T ze Szwecją ) i wiecej juz nie zawiedzie - powinni spokojnie odskoczyć na minumum 2 brameczki w pierwszej tercji i wierzę,że są w stanie to zrobić .

rosja - suisse 1 T - 1 . Rosjanie ,żeby postawić stany pod ścianą muszą wygrać - są zespołem lepszym zdecydowanie i chyba im motywacji nie zabraknie - w perspektywie mecz o półfinał - czyli odskok szybki i kontrolowanie gry przewiduję.

Usa - Czesie 1 T - 1 . Usa po tym co "pokazali" wczoraj napadną na Czesiów z furią potworną......... Czesie padli pod ruskimi w pierwszej tercji - padną i pod amerykanami .

@5.42 Ako brutto w profie - gram to 8/10

ps. po 2 różne tercje razem z koszem włoskim pójdą tez ze 4 razy 6/10

pozdrawiam .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
onda widze ze sie na tym znasz i to konktetnie !!! wiec mam pytanko dobrzer zrobi zagrajac na szedow i na usa czysto za 40 zl??? oplaca sie?co sadzisz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja nie onda ale moge odpowiedziec co ja mysle..

Wiec na szwedow, to zalezy od meczu Canada-Finlandia, jesli Can wygra to wtedy bym postawil bo slowacy moga przegrac a i tak awansuja...

A co do USA to zalezy od meczu Rosjan , jesli ruskie zremisuja to USA rowniez wystarczy remis a cos mnie na razie amerykanie nie przekonuja..

Wiec ja bym poczekal na wyniki pierwszych meczow i dopiero zagral ewentualnie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
dzieki wszystko sie przyda!!!! pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Ja jeszcze o porażce USA z Białorusią. Wszyscy zastanawiają się co mogło być przyczyną a jak nie wiadomo o co chodzi to o co chodzi ? Oczywiście o pieniądze. Nie zdziwiłbym się jeśli okazałoby się że specjalnie odpuścili z Białorusią tym bardziej że awans i tak mają zapewniony a kursik na BLR był ogromny.

Druga opcja to taka że poprostu zlekcewazyli albo trener kazał troche odpuścić żeby mieli siły na finały i poprostu odpuścili za bardzo.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
No niby tak Giertych, ale mieczy Rosja a Usa jest tylko 1h czasu.

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1