|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ja juz typy wczesniej podalem i zdania nie zmieniam:czesi moim zdaniem nie powinni miec problemow a amerykanie tez chyba se poradza
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
viva ja tez uwazam ze czesi o klase przewyzszaja finow, co zrobili finowie? pokonali slabiutkich niemcow i ledwo co wygrali ze szwedami 5-4...a czesi? 3 wygrane w tym z zespolem z USA...(choć ta ostatnia prawdę mowiac nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w ewentualnym polfinale czeka silniejsza Kanada zamiast Rosji) wiec krotko mowiac chyba dac 1 warto 9/10?
viva grales 1 czysto czy ze zwrotem na remis?
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
gralem te mecze juz 2 dni temu w profim Czesi na mecz 1 kurs 2.00 i USA na awans 1 kurs 1.41 i dodatkowo 2 razy 1 na pierwsza tercje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
na czechów spadło w expie do 1.50...ja tam sie boje tego meczu troche...chyba nie bede ryzykować...za 1.8 bym zagrał napewno.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Turniej trwa dalej, już dziś półfinały:
USA-ROSJA KANADA-CZECHY
W drugim meczu Kanada powinna sobie poradzić z Czechami bez większych problemów, tylko że kurs 1,27 w profku niestety poniżej moich oczekiwań...
USA-ROSJA - był juz taki mecz w grupie, wygrali Amerykanie 5-4, co bedzie dzis? moze bedzie pierwszy remis? prawde mowiac to USA po rozwaleniu Szwedów w 3 tercji pokazali w końcu prawdziwą siłę swojej ekipy ale Rosjanie też ostrzą sobie pazurki na finał...
Poczekam na opinie innych, do wieczora jeszcze dużo czasu.
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis polecam :
USA-Rosja 2 2.26 a na awans 1.80
-amerykanie cos nie zachwycaja w tym turnieju maja przeblyski ale moim zdaniem dzis nie sprostaja ekipie rosyjskiej!Ruscy duzej odpoczywali,maja w pamieci porazke w 1 meczu i napewno beda chcieli sie zrewanzowac!A moim zdaniem maja lepszy team
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. ja również uważam, ze amerykańcy lekko mieć nie będą. wiadomo, że narody te nie przepadają za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ruscy w meczu grupowym przegrali minimalnie i dziś zrobią wszystko, żeby sie odkuć... i trzeba wziąść pod uwagę mentalność obu narodów, chyba ruscy są bardziej zawzięci, więcej w nich złości... ale to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Wg mnie to NO BET ten mecz Ja zagrałem Kanade i Słowaków. A finał przewiduje jednak USA - Kanada, jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis polecam :
USA-Rosja 2 2.26 a na awans 1.80
-amerykanie cos nie zachwycaja w tym turnieju maja przeblyski ale moim zdaniem dzis nie sprostaja ekipie rosyjskiej!Ruscy duzej odpoczywali,maja w pamieci porazke w 1 meczu i napewno beda chcieli sie zrewanzowac!A moim zdaniem maja lepszy team Rosja 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by viva; 03/01/2005 05:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Ale Ruscy chyba mieli swój dzień:
Shots on goal: USA: 14-17-12 (43) RUS: 8-9-7 (24)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ale Ruscy chyba mieli swój dzień:
Shots on goal: USA: 14-17-12 (43) RUS: 8-9-7 (24) odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> RUS: 14-17-12 (43) USA: 8-9-7 (24)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
Dzisiejsze mecze:
BLR - GER zdecydowana 1 a kurs moze byc dobry SVK - SUI 1x ale za mniejsza stawke FIN - SWE no bet
Oby tylko buki sie postarały i coś wystawiły
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
no na tej stronie sa bledy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
To w takim razie wynikałoby z tego ze amerykanie od początku nie liczyli się w walce o U20 Champ a ich porażka z Białorusią nie była przypadkowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Dzis daje tak :
Bialorus - Niemcy 1 1.75
Slowacja - Szwajcaria 2 2.45
te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Z jakiego buka to kursy viva?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Z jakiego buka to kursy viva? z sts-u
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dzis daje tak :
Bialorus - Niemcy 1 1.75
Slowacja - Szwajcaria 2 2.45
te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Viva na jakim kanale leciały te mecze??
|
|
|
Link skopiowany do schowka