Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja juz typy wczesniej podalem i zdania nie zmieniam:czesi moim zdaniem nie powinni miec problemow a amerykanie tez chyba se poradza

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
viva ja tez uwazam ze czesi o klase przewyzszaja finow, co zrobili finowie? pokonali slabiutkich niemcow i ledwo co wygrali ze szwedami 5-4...a czesi? 3 wygrane w tym z zespolem z USA...(choć ta ostatnia prawdę mowiac nie wiem po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w ewentualnym polfinale czeka silniejsza Kanada zamiast Rosji) wiec krotko mowiac chyba dac 1 warto 9/10?

viva grales 1 czysto czy ze zwrotem na remis?

Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
gralem te mecze juz 2 dni temu w profim Czesi na mecz 1 kurs 2.00 i USA na awans 1 kurs 1.41 i dodatkowo 2 razy 1 na pierwsza tercje

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
na czechów spadło w expie do 1.50...ja tam sie boje tego meczu troche...chyba nie bede ryzykować...za 1.8 bym zagrał napewno.....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
juz 1.45, unibet 1.43...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Turniej trwa dalej, już dziś półfinały:

USA-ROSJA
KANADA-CZECHY

W drugim meczu Kanada powinna sobie poradzić z Czechami bez większych problemów, tylko że kurs 1,27 w profku niestety poniżej moich oczekiwań...

USA-ROSJA - był juz taki mecz w grupie, wygrali Amerykanie 5-4, co bedzie dzis? moze bedzie pierwszy remis? prawde mowiac to USA po rozwaleniu Szwedów w 3 tercji pokazali w końcu prawdziwą siłę swojej ekipy ale Rosjanie też ostrzą sobie pazurki na finał...

Poczekam na opinie innych, do wieczora jeszcze dużo czasu.

Pozdrawiam
Giertych

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis polecam :

USA-Rosja 2 2.26 a na awans 1.80

-amerykanie cos nie zachwycaja w tym turnieju maja przeblyski ale moim zdaniem dzis nie sprostaja ekipie rosyjskiej!Ruscy duzej odpoczywali,maja w pamieci porazke w 1 meczu i napewno beda chcieli sie zrewanzowac!A moim zdaniem maja lepszy team

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
witam. ja również uważam, ze amerykańcy lekko mieć nie będą. wiadomo, że narody te nie przepadają za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ruscy w meczu grupowym przegrali minimalnie i dziś zrobią wszystko, żeby sie odkuć... i trzeba wziąść pod uwagę mentalność obu narodów, chyba ruscy są bardziej zawzięci, więcej w nich złości... ale to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Wg mnie to NO BET ten mecz
Ja zagrałem Kanade i Słowaków. A finał przewiduje jednak USA - Kanada, jednak.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Witam na dzis polecam :

USA-Rosja 2 2.26 a na awans 1.80

-amerykanie cos nie zachwycaja w tym turnieju maja przeblyski ale moim zdaniem dzis nie sprostaja ekipie rosyjskiej!Ruscy duzej odpoczywali,maja w pamieci porazke w 1 meczu i napewno beda chcieli sie zrewanzowac!A moim zdaniem maja lepszy team

Rosja 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by viva; 03/01/2005 05:24.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Ale Ruscy chyba mieli swój dzień:

Shots on goal:
USA: 14-17-12 (43)
RUS: 8-9-7 (24)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Ale Ruscy chyba mieli swój dzień:

Shots on goal:
USA: 14-17-12 (43)
RUS: 8-9-7 (24)

odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

RUS: 14-17-12 (43)
USA: 8-9-7 (24)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Dzisiejsze mecze:

BLR - GER zdecydowana 1 a kurs moze byc dobry
SVK - SUI 1x ale za mniejsza stawke
FIN - SWE no bet

Oby tylko buki sie postarały i coś wystawiły

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

RUS: 14-17-12 (43)
USA: 8-9-7 (24) [/quote]

Zobacz oficjalne statystyki (znaczy nie wiem czy takie oficjane ale ze stony mistrzostw)

http://www.usahockey.com/2005wjc/tournam...chedules/stats/ [usahockey.com]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
no na tej stronie sa bledy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
To w takim razie wynikałoby z tego ze amerykanie od początku nie liczyli się w walce o U20 Champ a ich porażka z Białorusią nie była przypadkowa.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Dzis daje tak :

Bialorus - Niemcy 1 1.75

Slowacja - Szwajcaria 2 2.45

te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Z jakiego buka to kursy viva?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Z jakiego buka to kursy viva?

z sts-u

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Dzis daje tak :

Bialorus - Niemcy 1 1.75

Slowacja - Szwajcaria 2 2.45

te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Viva na jakim kanale leciały te mecze??

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1