Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Nie wiem czemu ale nie ma jeszcze kursów na dzisiejsze mecze w BAW. Zapomnieli czy co ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Mi sie wydaje ze :

Kanada-Finlandia 1T 1
USA-Czechy X2 lub ewentualnie 1T X2
Rosja-Szwajcaria 1
Szwecja-Slowacja 2 lub ewentualnie X2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Nie wiem czemu ale nie ma jeszcze kursów na dzisiejsze mecze w BAW. Zapomnieli czy co ?

na to samo czekam, ale pewnie o 18-20 wystawia cos, oby

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
onda widze ze sie na tym znasz i to konktetnie !!! wiec mam pytanko dobrzer zrobi zagrajac na szedow i na usa czysto za 40 zl??? oplaca sie?co sadzisz

na szwedów nie zagrałbym nawet za drzazgi .
Usa dla mnie 1 T to zakład dnia - juz pisałem o tym.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Post deleted by Adolf 88

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Post deleted by Adolf 88

Last edited by Adolf 88; 30/12/2004 23:23.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 339
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 339
Post deleted by Adolf 88

Last edited by Adolf 88; 30/12/2004 23:23.
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Post deleted by Adolf 88

Last edited by viva; 30/12/2004 23:17.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
final MS"20" : Kanada - Rosja

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

No nie za bardzo...

Po pierwsze skoro Rosja wygra ze Szwajcarami to ma 6 pkt, USA teraz ma 4 i Czechy tez 4..po co Czesi maja walczyc z USA skoro na 1 miejsce nie maja szans bo przegrali z Ruskimi a lepiej zajac 3 miejsce niz 2 w tej grupie zeby ominac Kanade w polfinale.A USA jesli wygra to ma 6 pkt i 1 miejsce (bo wygralo z Ruskimi).

Tak wiec z wygranej USA beda zadowoleni i USA i Czesi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rosja zajmie zatem 2 miejsce i jesli pokona Finów lub Szwedów (a pokona) to spotka się z Kanada juz w polfinale.

To tyle-krótko i rzeczowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
no wiem o tym ale ja caly czas licze ze amerykanie nie wygraja tego meczu i w 1/2 finalu dojdzie do rewanzu z ruskami a wtedy sledzie pojada z gamoniami hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Last edited by viva; 30/12/2004 23:31.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
ale powiedz dlaczego maja nie wygrywac skoro przy wygranej ruskich ze szwajcarami na tym aby amerykanie wygrali bedzie zalezalo rowniez czechom wiec mowiac krotko moga sie podłożyć bo lepiej dla nich jesli przegraja gdyz omijaja Kanade a na 1 miejsce czesi szans nie mają, hmm? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No twoja wersja jest wielce prawdopodobna ale ja patrze na ten mecz z czysto sportowego punktu widzenia bez zadnych kalkulacji i moim zdaniem bedzie X

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Nikt nie obstwia meczykow,moj typowany final zbliza sie wielkimi krokami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Czechy-Finladia 1 kurs 2 aw.1.67 - pewniaczek
USA-Szwecja dam na awans choc sa lekkie obawy 1 1.41

i podoba mi sie tez 1 tercja

Czechy-Finladia 1T 1 2.66
USA-Szwecja 1T 1 2.56

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
http://www.usahockey.com/2005wjc/standings/main/standnigs// - tabelki
http://www.usahockey.com/2005wjc/shcedule/main/schedules// - terminarz

Powiedzcie mi dlaczego Cześki graja z Finlandią skoro zajeli 1 miejsce w grupie wg tabeli a za to Rosjanie są juz w finale i czekają na zwycięzce meczu Szwecja - USA tym ardziej że Szwedzi jak wynika z tabeli zajmują 4 miejsce.

Następny mecz Sloavcja (2 miejsce) - Belarus (4) tez dziwne.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ruscy i Czesi mieli po 6 pkt ale w bezposrednim pojedynku koledzy zza wschodniej granicy okazali sie lepsi i to oni zajeli 1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam w Dniu Nowego Roku.

Zyczę wszystkim czytelnikom forum dużo zdrowia, pomyślności i wysokich wygranych w 2005 roku.

Chciałem zapytac czy ktos wie dlaczego w necie nie ma nigdzie kursów na dzisiejsze mecze?

Naziemne zamknięte, a widzę tylko w GB mecz Białorusi.

Pozdrawiam
Giertych

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
Dobrze ze chociaż ten dali bo w B&W od paru dni nic niema

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ale dlaczego taka nędza z tymi meczami?

Mecze grupowe dawali, zaczęła się faza playoff to wycofali.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
w expekcie pojawily sie kursy na 2 mecze

Sweden - USA 4.30 5.30 1.45

Czech Rep. - Finland 1.65 5.00 3.30

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
panowie kursy sie pojawily, wiec prosze o wypowiedzi czy warto dac na czechow i amerykanow?

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1