final MS"20" : Kanada - Rosja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
No nie za bardzo...
Po pierwsze skoro Rosja wygra ze Szwajcarami to ma 6 pkt, USA teraz ma 4 i Czechy tez 4..po co Czesi maja walczyc z USA skoro na 1 miejsce nie maja szans bo przegrali z Ruskimi a lepiej zajac 3 miejsce niz 2 w tej grupie zeby ominac Kanade w polfinale.A USA jesli wygra to ma 6 pkt i 1 miejsce (bo wygralo z Ruskimi).
Tak wiec z wygranej USA beda zadowoleni i USA i Czesi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rosja zajmie zatem 2 miejsce i jesli pokona Finów lub Szwedów (a pokona) to spotka się z Kanada juz w polfinale.
To tyle-krótko i rzeczowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />