|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
U nas raczej nie zobaczysz tych meczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
To w takim razie stwierdzenie Vivy "te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow" nie ma jakiejkowliek podstaw. Chyba, że chodzi o statsy, to może może... Chociaż Słowacja jest i tak na "papierze" lepsza od Szwiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
To w takim razie stwierdzenie Vivy "te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow" nie ma jakiejkowliek podstaw. Chyba, że chodzi o statsy, to może może... Chociaż Słowacja jest i tak na "papierze" lepsza od Szwiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> qrna ale zes sie mnie uczepil hoh!To stwierdzenie bylo na podstawie wynikow w grupach i na podstawie tego z kim dane druzyny graly!Przeciez w grupie "B" poza Kanada nie bylo zadnego dobrego zespolu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ja dalem dzis bialorusinow czysciutko i slowakow takze czysto i mi viva wydaje sie z slowacy lepiej sie pokazali od szwajcarow
Viva jescez raz dzieki za te podpowiedzi do betandwinu pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Viva na jakim kanale leciały te mecze?? Był przekaz z meczu Czechy-Kanada i USA-Rosja na Eutelsacie 7East, ogladalem ten pierwszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Viva będę polemizował czy na 120 sek przed zakończeniem meczu wycofuje sie GK z bramki. Zawsze to odbywa się najwcześńiej na 50-60 sek przed zakończeniem i to jest uzależnione czy drużyna ma PP i kolejny zawodnik w polu będzie wtedy "atomowym uderzeniem" czy lepiej poczekać na ich uwolnienie, wzięcie czasu i wtedy wycofanie GK. Zresztą taktyk jest wiele, ale nie spotkałem się z wycofaniem GK na 2 min przed zakonczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> P.S. Viva nie uczepiłem się, lubię porozmawiać o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> i go poogladać przy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A co do białorusi, to chyba mają jeden z najgorszych bloków defensywnych no i ich GK, tez nie należy do czołówki P.S.2 Adik masz może klucze na conaxa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Last edited by Adolf 88; 03/01/2005 22:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ale z tego co mi wiadomo to oni bramkarza wogule niewycofali co jest smieszne przy przegrywaniu w meczu raczej jest to wskazane!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
P.S.2 Adik masz może klucze na conaxa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Nie ma nikt narazie bo padło auto-update na kartach, zreszta operator sie wycfanil i zmienia klucze jak rekawiczki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pojawi sie nowy dobry to za kilka godzin jest zmiana i tak w kólko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Viva będę polemizował czy na 120 sek przed zakończeniem meczu wycofuje sie GK z bramki. Polemiki ciag dalszy (moja ulubiona dziedzina hehe) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zdarzalo sie wycofywanie bramkarza na 120 sek. przed koncem, jest to raczej wyjatek i pewnie dlatego akurat mi sie rzucilo w oczy, nie pamietam dokladnego meczu, bylo to spotkanie szwdzkiej eliteserien, gdzie jedna z druzyn wycofala bramkarza w 57 minucie z sekundami. Z tymze glownym punktem jest tu fakt ze wedle oficjalnej strony mistrzostw Bialorus w ogole nie wycofala bramkarza co jest... dziwne (sic!). Poza ty mozna to tlumaczyc z jezykowego punktu widzenia "no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza" Bialorusini stracili bramke bodajze w 57 minucie z sekundami czyli troszke ponad 2 minuty przed koncem, autorowi wiadomosci moglo chodzic o nie o to ze mieli wycofac bramkarza wlasnie 2 minuty przed koncem tylko dotyczylo to 1 sentencji zdania czyli ze przegrywali 2 minuty przed koncem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 03/01/2005 23:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak czy siak Bialorus popsuła mi wczorajszy wieczór.
Dzisiaj finał i czy ktoś sobie wyobraża inne rozwiązanie niż wygrana Kanady? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
W B&W Kanada jest za 1.40 Pytanie do bardziej zorientowanych. Warto grac ?
Drugi mecz Czechy - USA 2.45 4.50 2.00 Raz juz czesi wygrali z amerykanami a kursik niezly. Co o tym sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Za 1,4 to ja bym nie grał. 1,75 w Profku czyli ok.1,57 to mogę się zastanowić...Kanada gromiła w grupie na prawo i lewo ale nikogo tam naprawdę silnego poza nią nie było..
Z Czechami zatem tylko 3-1...tylko jak na Kanadę.
To nie będzie łatwy mecz. Może spróbuję X?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Z Czechami zatem tylko 3-1...tylko jak na Kanadę. W strzałach jednak 42:11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równie dobrze mogło być więc 8:1... ale po co - po dwóch tercjach 3:0 wystarczało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
No postawiłem na Kanade z kursem 1.40 ale małą kase tylko dla zabawy.
PS. Czesi na razie wygrywaja 1:0 po golu Polaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Ja postawiłem sobie w B&W za mała stawkę na Rosje po kursie 4.70 oraz na remisik po kursie 4.90 , Ruskie pokazali juz klasę z USA wysoko wygrywając (chociaż większość goli w końcówce poleciała a przez większość meczu była zacięta walka przy wyniki 3:2 dla Rosji), jednak Ruskie są w stanie przynajmniej doprowadzić do remisu w finałowym spotkaniu. Zobaczymy jak to będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Przekaz z finału: 7e, 10959/H/6666, 7/8, id: CHEVC1 in 4:2:2 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316 |
No i koniec. Canada mistzem. Podsumowywując był to chyba dobry turniej do typowania. Poza dwoma ostatnimi remisami i porażką USA z Białorusia reszta była raczej przewidywalna. Ja tam jestem na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
liczylem po cichu na rosjan ale niestety Kanada byla jednak poza zasiegiem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|