Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
U nas raczej nie zobaczysz tych meczy

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
To w takim razie stwierdzenie Vivy "te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow" nie ma jakiejkowliek podstaw. Chyba, że chodzi o statsy, to może może... Chociaż Słowacja jest i tak na "papierze" lepsza od Szwiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
To w takim razie stwierdzenie Vivy "te druzyny moim zdaniem prezentowaly sie lepiej od przeciwnikow" nie ma jakiejkowliek podstaw. Chyba, że chodzi o statsy, to może może... Chociaż Słowacja jest i tak na "papierze" lepsza od Szwiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

qrna ale zes sie mnie uczepil hoh!To stwierdzenie bylo na podstawie wynikow w grupach i na podstawie tego z kim dane druzyny graly!Przeciez w grupie "B" poza Kanada nie bylo zadnego dobrego zespolu!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
ja dalem dzis bialorusinow czysciutko i slowakow takze czysto i mi viva wydaje sie z slowacy lepiej sie pokazali od szwajcarow

Viva jescez raz dzieki za te podpowiedzi do betandwinu pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal

no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Viva na jakim kanale leciały te mecze??

Był przekaz z meczu Czechy-Kanada i USA-Rosja na Eutelsacie 7East, ogladalem ten pierwszy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Quote
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal

no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Viva będę polemizował czy na 120 sek przed zakończeniem meczu wycofuje sie GK z bramki. Zawsze to odbywa się najwcześńiej na 50-60 sek przed zakończeniem i to jest uzależnione czy drużyna ma PP i kolejny zawodnik w polu będzie wtedy "atomowym uderzeniem" czy lepiej poczekać na ich uwolnienie, wzięcie czasu i wtedy wycofanie GK. Zresztą taktyk jest wiele, ale nie spotkałem się z wycofaniem GK na 2 min przed zakonczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

P.S. Viva nie uczepiłem się, lubię porozmawiać o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> i go poogladać przy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A co do białorusi, to chyba mają jeden z najgorszych bloków defensywnych no i ich GK, tez nie należy do czołówki
P.S.2 Adik masz może klucze na conaxa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Last edited by Adolf 88; 03/01/2005 22:55.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
ale z tego co mi wiadomo to oni bramkarza wogule niewycofali co jest smieszne przy przegrywaniu w meczu raczej jest to wskazane!!!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
P.S.2 Adik masz może klucze na conaxa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Nie ma nikt narazie bo padło auto-update na kartach, zreszta operator sie wycfanil i zmienia klucze jak rekawiczki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pojawi sie nowy dobry to za kilka godzin jest zmiana i tak w kólko.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Quote
qrwa z******e bialowusiny z 3-1 3-4 do qrwy nedzy i to mi na sam koniec skandal

no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Viva będę polemizował czy na 120 sek przed zakończeniem meczu wycofuje sie GK z bramki.


Polemiki ciag dalszy (moja ulubiona dziedzina hehe) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zdarzalo sie wycofywanie bramkarza na 120 sek. przed koncem, jest to raczej wyjatek i pewnie dlatego akurat mi sie rzucilo w oczy, nie pamietam dokladnego meczu, bylo to spotkanie szwdzkiej eliteserien, gdzie jedna z druzyn wycofala bramkarza w 57 minucie z sekundami. Z tymze glownym punktem jest tu fakt ze wedle oficjalnej strony mistrzostw Bialorus w ogole nie wycofala bramkarza co jest... dziwne (sic!).
Poza ty mozna to tlumaczyc z jezykowego punktu widzenia "no ciekawe tylko ze na 2 min przed koncem przegrywaja i nie wycofali bramkarza" Bialorusini stracili bramke bodajze w 57 minucie z sekundami czyli troszke ponad 2 minuty przed koncem, autorowi wiadomosci moglo chodzic o nie o to ze mieli wycofac bramkarza wlasnie 2 minuty przed koncem tylko dotyczylo to 1 sentencji zdania czyli ze przegrywali 2 minuty przed koncem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 03/01/2005 23:54.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak czy siak Bialorus popsuła mi wczorajszy wieczór.

Dzisiaj finał i czy ktoś sobie wyobraża inne rozwiązanie niż wygrana Kanady? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Giertych

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
W B&W Kanada jest za 1.40
Pytanie do bardziej zorientowanych. Warto grac ?

Drugi mecz Czechy - USA 2.45 4.50 2.00
Raz juz czesi wygrali z amerykanami a kursik niezly. Co o tym sądzicie ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Za 1,4 to ja bym nie grał. 1,75 w Profku czyli ok.1,57 to mogę się zastanowić...Kanada gromiła w grupie na prawo i lewo ale nikogo tam naprawdę silnego poza nią nie było..

Z Czechami zatem tylko 3-1...tylko jak na Kanadę.

To nie będzie łatwy mecz. Może spróbuję X?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Z Czechami zatem tylko 3-1...tylko jak na Kanadę.

W strzałach jednak 42:11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równie dobrze mogło być więc 8:1... ale po co - po dwóch tercjach 3:0 wystarczało.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
No postawiłem na Kanade z kursem 1.40 ale małą kase tylko dla zabawy.

PS. Czesi na razie wygrywaja 1:0 po golu Polaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Ja postawiłem sobie w B&W za mała stawkę na Rosje po kursie 4.70 oraz na remisik po kursie 4.90 , Ruskie pokazali juz klasę z USA wysoko wygrywając (chociaż większość goli w końcówce poleciała a przez większość meczu była zacięta walka przy wyniki 3:2 dla Rosji), jednak Ruskie są w stanie przynajmniej doprowadzić do remisu w finałowym spotkaniu. Zobaczymy jak to będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Przekaz z finału:

7e, 10959/H/6666, 7/8, id: CHEVC1 in 4:2:2

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 316
No i koniec. Canada mistzem. Podsumowywując był to chyba dobry turniej do typowania. Poza dwoma ostatnimi remisami i porażką USA z Białorusia reszta była raczej przewidywalna. Ja tam jestem na plus.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
liczylem po cichu na rosjan ale niestety Kanada byla jednak poza zasiegiem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1