|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A tak poważnie,to może podasz kilka typów na dziś,ale Rommer,poważnie,przed rozpoczęciem meczów:P
BTW prosze moich "wielbicieli",aby prywatne wiadomości wysyłali mi na priva i nie śmiecili w topiku.
Pozdrawiam
amkwish
PS.Jezeli Ktos uważa ,ze NBA jest czysta jak pupa niemowlecia nie jest mądrzejszy od Szaranowicza:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
amkwisz i tak jestem twoim wielbicielem, to czy sie znasz czy nie i czy gadasz bzdury czy tez nie, niech oceni kazdy indywidualnie, jedno wiem starasz sie przynajmniej, a placa ci tutaj marne grosze.
chciales typ to juz daje;
CHA Bobcats(+9) v NY Knicks NO Hornets v CLE Cavaliers over 183
Zagraj to, wygrasz cos przynajmniej, a jak nie wejdzie to mecze byly ustawione.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish kurde to oni ci cos placa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish kurde to oni ci cos placa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gooniek,taki jest właśnie poziom Rimmera i nic na to nie poradzimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW mam zaplanowane te same typy co on,a over w Cleveland jako jeden z 2-3 wiodacych na dziś,hehehe Rimmer,może cos z meczu MIN-WAS,bo tu jestem w kropce,pomóż :-) Tylko wpisz typ do tematu dzisiejszego,nie tu. Pozdrawiam amkwish
Last edited by amkwish; 26/12/2004 14:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Przyjedz do Stanow wybierz sie na mecz to moze zrozumiesz czy mecze sa ustawiane czy nie. Nie bede Ci tu wykladow prawil, bo i tak sie tu uwazasz za najwiekszego eksperta wiec niech tak zostanie. Szkoda ze nie byles tak nieomylny w swoich typach na www.pewniak.pl. [ pewniak.pl.] No ale pewnie typy, ktore tam podawales byly ustawione, smierdzialo ustawkami na kilometr ale ty akurat miales katar i nie wyczules.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ty siedzisz w Stanach,więc dzieki temu masz patent na racje. I tym optymistycznym akcentem zakończmy te beznadziejna dyskusje.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
Link skopiowany do schowka