Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A tak poważnie,to może podasz kilka typów na dziś,ale Rommer,poważnie,przed rozpoczęciem meczów:P

BTW prosze moich "wielbicieli",aby prywatne wiadomości wysyłali mi na priva i nie śmiecili w topiku.

Pozdrawiam

amkwish

PS.Jezeli Ktos uważa ,ze NBA jest czysta jak pupa niemowlecia nie jest mądrzejszy od Szaranowicza:-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
amkwisz i tak jestem twoim wielbicielem, to czy sie znasz czy nie i czy gadasz bzdury czy tez nie, niech oceni kazdy indywidualnie, jedno wiem starasz sie przynajmniej, a placa ci tutaj marne grosze.

chciales typ to juz daje;

CHA Bobcats(+9) v NY Knicks
NO Hornets v CLE Cavaliers over 183

Zagraj to, wygrasz cos przynajmniej, a jak nie wejdzie to mecze byly ustawione.Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Amkwish kurde to oni ci cos placa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish kurde to oni ci cos placa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gooniek,taki jest właśnie poziom Rimmera i nic na to nie poradzimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW mam zaplanowane te same typy co on,a over w Cleveland jako jeden z 2-3 wiodacych na dziś,hehehe

Rimmer,może cos z meczu MIN-WAS,bo tu jestem w kropce,pomóż :-)
Tylko wpisz typ do tematu dzisiejszego,nie tu.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 26/12/2004 14:07.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Przyjedz do Stanow wybierz sie na mecz to moze zrozumiesz czy mecze sa ustawiane czy nie. Nie bede Ci tu wykladow prawil, bo i tak sie tu uwazasz za najwiekszego eksperta wiec niech tak zostanie. Szkoda ze nie byles tak nieomylny w swoich typach na www.pewniak.pl. [pewniak.pl.] No ale pewnie typy, ktore tam podawales byly ustawione, smierdzialo ustawkami na kilometr ale ty akurat miales katar i nie wyczules.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ty siedzisz w Stanach,więc dzieki temu masz patent na racje.
I tym optymistycznym akcentem zakończmy te beznadziejna dyskusje.

Pozdrawiam

amkwish

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1