|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175 |
raki-Blazzz awans:raki thx za gre Blazzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powo w naziemnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
No i niestety (dla mnie) masz racje, a wszystko przez to, że wkleilem, nie ten mecz co chcialem, bo zamiast Vienny mialo byc EC Heraklith - Linz (było 4-2). Bralem pod uwagę caly czas ten mecz, nawet kurs był z tego meczu (na Vienne bylo chyba 1.85). Pozostaje mi pogratulować i zyczyć sukcesów w dalszych rundach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 497 |
Pojedynek: Dyzma - Walben Awans: Dyzma Dziękuje Walben za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Brawo Dyzma hehe gratulacje!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
CUKIER - MAJNER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
-100 +55 -100 +35 -100 +23 -100 +11 +540 -10 ------------------ +140 +114 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
[color:"red"] AWANS:CUKIER [/color]
Było dramatycznie ufff
POZDRAWIAM prawidlowy rozklad byl taki: -100 +55 -100 +35 -100 +23 -100 +11 +440 -100 --------------- +40 +24 cukier uwazaj chlopie, bo kiedys wdupisz przez wlasna nieuwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a twoj post o 23:38, przed zakonczeniem meczow nba, ze jush wygrales, rozlozyl mnie na lopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo gdyby sacramento wygralo to ja bym mial +124 a ty +40. dlatego uwaznie licz, dziel i rzadz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzenia w nastepnych rundach !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Rafałek vs qlman
awans:qlman
fuksem, ale przechodzę dalej. Sorki za sposób w jaki podałem typy, ale przez święta nie miałem dostępu do netu. Pozdrawiam i dzięki za grę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Elgato - Konstruktor +105 +150 +60 +91 +120 -100 -100 -100 +56 -100
+241 -59 Awans: Elgato
No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.
Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach. Gratuluje zwyciestwa Elgato.Ale co do 5 typu nie masz racji.Podalem typ:dokladna ilosc goli w meczu Liverpool - WBA = 3Niestety chlopaki spisali sie az za bardzo.Nieistotne.Zycze powodzenia w dalszej czesci rozgrywek.A sam mam nadzieje,ze okazja do rewanzu nadarzy sie juz na wiosne. Dzieki konstruktor ale ja na prawde nie moge znalezc tego Twojego typu:). Daj mi linka. Chodzi o to ze czekalem do 3 az podasz typ a bylem bardzo zmeczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Rafałek vs qlman
awans:qlman
fuksem, ale przechodzę dalej. Sorki za sposób w jaki podałem typy, ale przez święta nie miałem dostępu do netu. Pozdrawiam i dzięki za grę qlman,gratuluję awansu,dzięki za mecz i życzę powodzenia w dalszych potyczkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka