powo w naziemnych"> powo w naziemnych">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
raki-Blazzz
awans:raki
thx za gre Blazzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powo w naziemnych

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
No i niestety (dla mnie) masz racje, a wszystko przez to, że wkleilem, nie ten mecz co chcialem, bo zamiast Vienny mialo byc EC Heraklith - Linz (było 4-2). Bralem pod uwagę caly czas ten mecz, nawet kurs był z tego meczu (na Vienne bylo chyba 1.85).
Pozostaje mi pogratulować i zyczyć sukcesów w dalszych rundach.
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 497
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 497
Pojedynek:
Dyzma - Walben
Awans: Dyzma
Dziękuje Walben za grę.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Brawo Dyzma hehe gratulacje!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
CUKIER - MAJNER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

-100 +55
-100 +35
-100 +23
-100 +11
+540 -10
------------------
+140 +114 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


[color:"red"] AWANS:CUKIER [/color]



Było dramatycznie ufff

POZDRAWIAM

prawidlowy rozklad byl taki:

-100 +55
-100 +35
-100 +23
-100 +11
+440 -100
---------------
+40 +24

cukier uwazaj chlopie, bo kiedys wdupisz przez wlasna nieuwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a twoj post o 23:38, przed zakonczeniem meczow nba, ze jush wygrales, rozlozyl mnie na lopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo gdyby sacramento wygralo to ja bym mial +124 a ty +40. dlatego uwaznie licz, dziel i rzadz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

powodzenia w nastepnych rundach !!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Rafałek vs qlman

awans:qlman

fuksem, ale przechodzę dalej. Sorki za sposób w jaki podałem typy, ale przez święta nie miałem dostępu do netu.
Pozdrawiam i dzięki za grę

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Quote
Elgato - Konstruktor
+105 +150
+60 +91
+120 -100
-100 -100
+56 -100

+241 -59
Awans: Elgato

No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.

Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach.

Gratuluje zwyciestwa Elgato.Ale co do 5 typu nie masz racji.Podalem typ:dokladna ilosc goli w meczu Liverpool - WBA = 3Niestety chlopaki spisali sie az za bardzo.Nieistotne.Zycze powodzenia w dalszej czesci rozgrywek.A sam mam nadzieje,ze okazja do rewanzu nadarzy sie juz na wiosne.

Dzieki konstruktor ale ja na prawde nie moge znalezc tego Twojego typu:). Daj mi linka. Chodzi o to ze czekalem do 3 az podasz typ a bylem bardzo zmeczony.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Quote
Rafałek vs qlman

awans:qlman

fuksem, ale przechodzę dalej. Sorki za sposób w jaki podałem typy, ale przez święta nie miałem dostępu do netu.
Pozdrawiam i dzięki za grę

qlman,gratuluję awansu,dzięki za mecz i życzę powodzenia w dalszych potyczkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1