|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Pojedynek: drkruchy - bzyk Awans: bzyk
Dzięki za grę i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
amRO-macgaj awans: amRO
PS. Gamebookers blednie podaje wynik meczu krefeld-koelner jako under (1-4), a w rzeczywistosci wynik brzmi 2:4 . Pozdrawiam i mysle, ze nie masz zastrzezen co do rozstrzygniecia naszego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
arti-Conrad
awans: arti
dzeki za gre, chyba zapomniales o 5 typie... bylo nie bylo mogl byc rozstrzygajacy
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Acli - gopi awans: gopi
Dzięki za grę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
klopsikus-Ralf.
Awans: klopsikus
Dzieki za grę dzieki za gre - mam nadzieje ze sobie zazartowałes bo to ja wygrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
arti-Conrad
awans: arti
dzeki za gre, chyba zapomniales o 5 typie... bylo nie bylo mogl byc rozstrzygajacy
pzdr Heh, niestety nie wróciłem wczoraj do domu tak jak planowałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gratuluję i pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Ezquerro v Silva ------------------------- 1# + 110 - 100 2# + 026 - 100 3# - 100 - 100 4# - 100 - 100 5# + 028 - 100 ------------------------- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> - 36 | - 500
awans: Ezquerro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
dzięki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Pojedynek: Busta-Dinero Awans:Busta Dziękuje Dinero za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 68 |
apofis - kpiest
awans: kpiest
No coz twoje mocne typy jednak spudłowały a wlasciwie jeden zwiazany z regulaminem. No coz...gdyby ten mecz byl wazny moglo byc roznie choc balem sie zwyciestwa wilkow wtedy moglem miec pod górke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Feher-sznikers
awans:sznikers
Gratuluje i powodzenia
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Elgato - Konstruktor +105 +150 +60 +91 +120 -100 -100 -100 +56 -100
+241 -59 Awans: Elgato
No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.
Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach.
Last edited by Elgato; 27/12/2004 12:36.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Deszcz vs rymoholik
awans: rymoholik
Dziekuje za gre Deszcz, Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
terminator-okan 270:241 awans: terminator Dzięki za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
CUKIER - MAJNER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
-100 +55 -100 +35 -100 +23 -100 +11 +540 -10 ------------------ +140 +114 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
[color:"red"] AWANS:CUKIER [/color]
Było dramatycznie ufff
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
gruda - BartiN awans: gruda
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
[T]-error +244 insane +238
Awans: [T]-error
Dzięki za emocjonujący pojedynek i przedniej marki typy. Podrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Gratuluję awansu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Emocje były rzeczywiście do końca. Będę trzymał za Ciebie kciuki w kolejnych rundach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Oryginalnie wyslal Ralf. dzieki za gre - mam nadzieje ze sobie zazartowałes bo to ja wygrałem
No niestety (dla Ciebie) nie zartwowalem:
JA TOR Raptors v HOU Rockets under 180.0 @ 1.91 -100 Vienna Capitals v EC Graz over 5.5 @ 1.70 +70 MEM Grizzlies v GS Warriors over 185 @ 1.91 +91 Koelner Haie v Hamburg X2 @ 1.94 -100 Millwall v Ipswich Town 12 @ 1.27 +27 RAZEM|: -12
TY HC Lausanne v Davos typ 2 kurs 1.93 -100 Chelsea v Aston Villa TYP 1 KURS 1.30 +30 Manchester Utd v Bolton TYP 1 KURS 1.33 +33 Adler Mannheim v Kassel Huskies typ 1 KURS 1.45 +45 Millwall v Ipswich Town typ X KURS 3.25 -100 RAZEM: -92
Davos Ci wygrealo po dogreywce, wiec zaklad jestr przegrany.
Pozdro
Last edited by klopsikus; 27/12/2004 16:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Feher dzieki za gre.nie bylo latwo w szczegolnosci po Twoich pierwszych dwoch typach...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
No niestety(dla Ciebie)nie masz racji - przegrales. Twoj 2 typ: Vienna Capitals v EC Graz over 5.5 a wiec -100 a nie +70.Vienna wygrala 2:1 po dogrywce a to jest jak najbardziej under 5.5.wiec w 3 rundzie jestem ja:)pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Elgato - Konstruktor +105 +150 +60 +91 +120 -100 -100 -100 +56 -100
+241 -59 Awans: Elgato
No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.
Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach. Gratuluje zwyciestwa Elgato.Ale co do 5 typu nie masz racji.Podalem typ:dokladna ilosc goli w meczu Liverpool - WBA = 3Niestety chlopaki spisali sie az za bardzo.Nieistotne.Zycze powodzenia w dalszej czesci rozgrywek.A sam mam nadzieje,ze okazja do rewanzu nadarzy sie juz na wiosne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka