"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Pojedynek:
drkruchy - bzyk
Awans: bzyk

Dzięki za grę i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
amRO-macgaj
awans: amRO

PS. Gamebookers blednie podaje wynik meczu krefeld-koelner jako under (1-4), a w rzeczywistosci wynik brzmi 2:4 . Pozdrawiam i mysle, ze nie masz zastrzezen co do rozstrzygniecia naszego spotkania.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
arti-Conrad

awans: arti

dzeki za gre, chyba zapomniales o 5 typie... bylo nie bylo mogl byc rozstrzygajacy

pzdr

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Acli - gopi
awans: gopi

Dzięki za grę!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
Quote
klopsikus-Ralf.

Awans: klopsikus

Dzieki za grę

dzieki za gre - mam nadzieje ze sobie zazartowałes bo to ja wygrałem

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
arti-Conrad

awans: arti

dzeki za gre, chyba zapomniales o 5 typie... bylo nie bylo mogl byc rozstrzygajacy

pzdr
Heh, niestety nie wróciłem wczoraj do domu tak jak planowałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gratuluję i pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Ezquerro v Silva
-------------------------
1# + 110 - 100
2# + 026 - 100
3# - 100 - 100
4# - 100 - 100
5# + 028 - 100
-------------------------
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> - 36 | - 500

awans: Ezquerro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

dzięki i pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Pojedynek:
Busta-Dinero
Awans:Busta
Dziękuje Dinero za grę.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 68
apofis - kpiest

awans: kpiest

No coz twoje mocne typy jednak spudłowały a wlasciwie jeden zwiazany z regulaminem. No coz...gdyby ten mecz byl wazny moglo byc roznie choc balem sie zwyciestwa wilkow wtedy moglem miec pod górke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Feher-sznikers

awans:sznikers

Gratuluje i powodzenia

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Elgato - Konstruktor
+105 +150
+60 +91
+120 -100
-100 -100
+56 -100

+241 -59
Awans: Elgato

No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.

Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach.

Last edited by Elgato; 27/12/2004 12:36.
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Deszcz vs rymoholik

awans: rymoholik

Dziekuje za gre Deszcz,
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
terminator-okan 270:241
awans: terminator
Dzięki za grę.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
CUKIER - MAJNER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

-100 +55
-100 +35
-100 +23
-100 +11
+540 -10
------------------
+140 +114 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


[color:"red"] AWANS:CUKIER [/color]



Było dramatycznie ufff

POZDRAWIAM

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
gruda - BartiN
awans: gruda

Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
[T]-error +244
insane +238

Awans: [T]-error

Dzięki za emocjonujący pojedynek i przedniej marki typy.
Podrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Gratuluję awansu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Emocje były rzeczywiście do końca. Będę trzymał za Ciebie kciuki w kolejnych rundach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Oryginalnie wyslal Ralf.
dzieki za gre - mam nadzieje ze sobie zazartowałes bo to ja wygrałem


No niestety (dla Ciebie) nie zartwowalem:

JA
TOR Raptors v HOU Rockets under 180.0 @ 1.91 -100
Vienna Capitals v EC Graz over 5.5 @ 1.70 +70
MEM Grizzlies v GS Warriors over 185 @ 1.91 +91
Koelner Haie v Hamburg X2 @ 1.94 -100
Millwall v Ipswich Town 12 @ 1.27 +27
RAZEM|: -12

TY
HC Lausanne v Davos typ 2 kurs 1.93 -100
Chelsea v Aston Villa TYP 1 KURS 1.30 +30
Manchester Utd v Bolton TYP 1 KURS 1.33 +33
Adler Mannheim v Kassel Huskies typ 1 KURS 1.45 +45
Millwall v Ipswich Town typ X KURS 3.25 -100
RAZEM: -92

Davos Ci wygrealo po dogreywce, wiec zaklad jestr przegrany.

Pozdro

Last edited by klopsikus; 27/12/2004 16:16.
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Feher dzieki za gre.nie bylo latwo w szczegolnosci po Twoich pierwszych dwoch typach...

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
No niestety(dla Ciebie)nie masz racji - przegrales.
Twoj 2 typ: Vienna Capitals v EC Graz over 5.5 a wiec -100 a nie +70.Vienna wygrala 2:1 po dogrywce a to jest jak najbardziej under 5.5.wiec w 3 rundzie jestem ja:)pozdrowienia

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Quote
Elgato - Konstruktor
+105 +150
+60 +91
+120 -100
-100 -100
+56 -100

+241 -59
Awans: Elgato

No czekalem na Twoj ostatni, 5 typ ale nie dotarl. Najprawdopodobniej moglo to byc Golden z Sacramento po kursie 7 ale na moje szczescie nie podales go.

Dzieki za walke i powodzenia w nastepnych edycjach.

Gratuluje zwyciestwa Elgato.Ale co do 5 typu nie masz racji.Podalem typ:dokladna ilosc goli w meczu Liverpool - WBA = 3Niestety chlopaki spisali sie az za bardzo.Nieistotne.Zycze powodzenia w dalszej czesci rozgrywek.A sam mam nadzieje,ze okazja do rewanzu nadarzy sie juz na wiosne.

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1