|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45 |
Krajan czemu grasz na NYK jeśli nie gra Jamal Crawford . Wiem jak ważny to zawodnik dla NYK. Jak dla mnie to Orlando +6,5 5/10 pozdro LOPI
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
waszyngton bez zadnych znacznych osłabień ten sam sklad co w meczu z minnesota
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
a ja dzisiaj zagralem cos takiego: Utah Jazz - Seattle SuperSonics 2 (-3.5) Detroit Pistons - New Jersey Nets 1 (-7.0) Indiana Pacers - New Orleans Hornets 1
o indianie juz pisalem wczesniej. co do seattle, to uwazam ze wygraja roznica ok 15 pkt, sila ataku bez porownania, w utah w zasadzie tylko boozer, 3,5 pkt to jak dla mnie wielka promocja dzisiaj. troche obawiam sie o detroit, 7 pukntow to niewiele, mam nadzieje, ze w koncu sie przelamia i zaczna grac basket na ich poziomie, dosc juz przegrywania z ogonkiem ligi. sklad o wiele lepszy, obrona bez porownania, w ataku tez maja kilka niezlych "strzelb", w new jersey nie wystapi carter(?) (chyba ze o czyms nie wiem). jak bedzie zobaczymy w nocy. \pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Boje się , że po wczorajszej rózowej nocce, moze przyjśc zimny prysznic, więc dzisiaj zagram bardzo lajtowo...
Mimo braku Carmelo i niepewnego wystepu Martina zaryzykuję:
Denver Nuggets - Golden State Warriors
kurs:2,60 (Betandwin)
Mimo wczorajszej przegranej, Denver wcale łatwo skóry nie oddało, mam cichą nadzieję że taka dyspozycja na wojowników wystarczy, którzy juz raz pokazali, ze po dobrym meczu potrafią zagrać kompletny piach, mam na mysli wygrana z Dallas, a następnego dnia baty 9pkt z NO..
Poza tym dzisiaj na pierwszy rzut oka wydało mi się jak najbardziej do grania Seattle(-4,0) i Orlando (-6,5), ale im blizej meczyków, tym bardziej popadam w wątpliwość i wydaje mi się, ze coś za łatwo te mecze wygladają... Nie chciałbym byc złym prorokiem , ale możemy mieć noc zonków...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nie znam dobrze angielskiego. Czy ktos znajacy mogłby potwierdzić ze dzisiaj juz Wesley nie zagra w NO. New Orleans, LA (Sports Network) - The New Orleans Hornets acquired guard/forward Jim Jackson and forward Bostjan Nachbar from the Houston Rockets on Monday in exchange for guard David Wesley. z tego wynika,ze Wesley został wymieniony na dwóch gości z Houston,więc pewno nie zagra,bo tranzakcja się dziś odbyła. W tym Houston to już chyba do końca powariowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dziś
Orlando(-7)-NY 1
Magicy rewelacją na wschodzie,odejscie T-maca i pozyskanie trzech dobrych graczy(Francis,Mobley,Turkoglu)-odmieniło ten zespół,szczególnie na własnych śmieciach sa groźni dla każdego,o czym ostatnio przekonali się sami Spurs.Knicksi ostatnio coś cieniutko,bilans ratują u siebie,ostatnio widziałem ich mecz z Bobkami a wcześniej z Utah i nie grają nic powalającego,taki skład rzemieślników i Marbury.Jak dla mnie gładka wygrana Magików.
Indiana(-8)-NO 1
Do składu Indiańców wrócili wszyscy oprócz Artesta,którego Ben i kibiole Tłoków wyeliminowali z gry na długo,więc w najbliższym czasi gra Pacers powinna wrółcic do starej normy,czyli znów bedą się liczyć, więc jeden Baron i banda inwalidów nie mają czego szukać w Indianapolis.
Miami-Atlanta 2
zagrałem sobue takiego singielka za kilka groszy wyciągniętych wczoraj na Angolach,Żary już 10 wygranych z rzędu,więc jak mają przegrać, to z kimś słabym,kogo zlekceważą,a słabszych od Jastrzębi długo by w NBA szukać.Gram progres na potknięcie Grubego i spółki, ponadto taki mecz mi pasuje na przełamanie passy.
Utah-Seattle 2
utaj gra słabiutko,sam Boozer tego wózka nie pociągnie,a Sonics to naprawde dobra ekipa i zeby ich pokonac ,tzreba sporo nawrzucac koszy i zatrzymac ich snajperów,a to raczej sie mormońcom nie uda,przy ich ostatniej postawie,a Sonics to w tym sezonie górna półka,na którą Jazz mogą tylko popatrzec z dołu.
Portland(-7)-Iverson 1
Tutaj pewna jedyna,Blazers mocni u siebie,potrzebują wygranych a Phila cieniutka,a sam Allen nie bedzie w każdym meczu 50 wrzucał.
GS-Denver 1
Wojownicy sie chyba obudzili,albo wczoraj był to wyskok,jednak Denver na wyjadach jest słabiutkie,a bez Carmelo i Lenarda to już bida totalna,więc Goldeni powinni wygrać swój 10 mecz w sezonie i zachowac nadzieje na PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
APEL
ludzie kochani,piszcie sobie różne opinie,że Atlanta jest lepsza od Spurs,tylko mają pecha i rzut im nie siedzi,że Kobe jest cieńki jak polsilver, a wirtuozem basketu jest Luke Walton,mamy demokrację i wolnośc słowa, o co tyle lat walczyliśmy,więc spoko,kazdy ma prawo do własnego zdania,choćby było ono absurdalne dla innych. Ale nie piszcie bzdur na temat zawodników czy składów,typu , że Cassel gra w Seattle czy , że Tinsley jest rezerwowym ,ewentualnie za karę gra jako playmaker,skoro od lat jest kreatorem gry na pozycji 1 w Indianie.Zastanówcie sie jak piszecie takie newsy,bo to nic nie wnosi a tylko szkodzi.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
APEL
ludzie kochani,piszcie sobie różne opinie,że Atlanta jest lepsza od Spurs,tylko mają pecha i rzut im nie siedzi,że Kobe jest cieńki jak polsilver, a wirtuozem basketu jest Luke Walton,mamy demokrację i wolnośc słowa, o co tyle lat walczyliśmy,więc spoko,kazdy ma prawo do własnego zdania,choćby było ono absurdalne dla innych. Ale nie piszcie bzdur na temat zawodników czy składów,typu , że Cassel gra w Seattle czy , że Tinsley jest rezerwowym ,ewentualnie za karę gra jako playmaker,skoro od lat jest kreatorem gry na pozycji 1 w Indianie.Zastanówcie sie jak piszecie takie newsy,bo to nic nie wnosi a tylko szkodzi.
pozdro Bardzo ladnie napisane, usmialem sie do lez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale wychodzi z tego takze nauka, ludzie ktorzy sie znaja na tym co pisza i co czytaja od razu wylowia takie kruczki, natomiast ci co nie wiedza co pisza moze sie czegos naucza jak wtopia pare zotych opierajac sie na takiej informacji, a jeszcze gorzej ja rozpowszechniajac i to ich czegos nauczy... nie od dawna wiadomo ze "madry Polak po szkodzie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jak mawiał książe polskich poetów " i żart niekiedy może być nauką,jeżeli się z przywar,nie z ludzi naśmiewa".
Ale znam lepsze przypadki,ostatnio gość na zakładach mnie pyta,czemu Sonics tak dobrze grają i czy to dlatego,że Payton sie odrodził , ja mu na to ,że tak i do tego Ewing przeżywa trzecią młodość,a on na to-a ten Ewing to jakiś nowy?
niektórzy to mają tupet,żeby obstawiać nieznane dyscypliny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
a carter mial chyba nie grac?? podajcie mi prosze jakas stronke dotyczaca kontuzji, tylko taka na ktorej pisza prawde. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
postanowilem podrzuci jeszcze jeden typ
Indiana - New Orleans -over 180pkt (TOTOMIX) 1,9
moim zdaniem to bedzie mecz z duzo iloscia rzutów zarowno z jednej jak i z drugiej strony uwazam z oba zespoly nie beda sie przykladały do gry obronnej a beda skupialy sie na ataku i troche punktow tutaj padnie (ok 190)
pozdro no i sie sprawdziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
no i tak, 17-6 w tym momencie dla rams,ide spac, sorry wszystkim ktorzy zasugerowali sie moimi postami, myslalem ze phila potraktuje ten mecz inaczej, cud sie nie wydarzy, obrona tragiczna, detmer gra jak za przeproszeniem palant, mcnabb pogral przez pare minut i zszedl, westbrooka w ogole nie bylo widac, ehhh, zabraklo jednak motywacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
sorry nie ten temat, z tego zalu mi sie pomylilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 28/12/2004 04:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jednak po dzisiejszych meczykach i moich typach przeciwstawnych do zamierzonych mogę stwierdzić, że jednak trzeba się trzymać ogólnie przyjętego systemu gry - choć i ta różnie wychodzi - wczoraj byłoby nieźle 5/6 a jest 1/6 - to i tak niewielka strata bo stawki za jakie zagrałem były czysto symboliczne. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
hm ciekawe czy pomylka ,czy tak ustalili linie . 12 latek nie mam analizy nigdy tego nie robie bo choc nie wiem jakbys analizowal nie osigniesz stalych zyskow z bukmacherki heh a argumentem jest to ze kurs troszke zawyzony. Nawet kto zdazył to i tak anulowano mu ten zaklad i zwrocono stawke Sorka nie ten cytat. Mialo to dotyczyc lini 177.5 na mecz seatl-utach Hmm, to dziwne, bo mi rozliczyli zaklad jako wygrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam, Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja na dzisiaj proponuje taki doubelek
jamison- okafor kl 2 randolph- iverson kl 2
kurs 4,55 (TOTOMIX)
iverson wiadomo swietne ostatnie mecze kolejno 40, 51, 54pkt moze dzisiaj nie bedzie w granicach 50pkt ale z randolphem na pewno wygra Zach tylko raz w tym sezonie rzucił powyzej 30 pkt i to dosyc dawno temu (7 listopada w meczu z toronto) a na tak grajacego iversona to za mało
odnosnie pierwszej pary to emeka w tym starciu nie jest bez szans ostatnio notuje bardzo dobre duzo zbiorek pod tablica rywali ostatnio 11 z new york knicks a co za tym idzie dobitki coraz wiecej rzuca na dosyc wysokim procencie po niezbyt udanym poczatku sezonu
jamison to gosc ktory lepiej punktuje w meczach z wyzej notowanymi zespolami gdzie ciezar gry spoczywa na nim a w meczach ze slabszymi zespolami punktuje troche slabiej
licze na wygrana okafora roznica na pewno nie bedzie duza ale jednak a korzysc okafora
pozdro no i siadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
kuponik wszedl, chociaz gdyby nie dogrywka w detroit, zrobilbym sobie dluzsza przerwe w nba. strasznie sie meczyli, a carter to SYMULANT. w toronto nic nie gral, a tutaj rozrzucal sie jak malo kiedy w tym sezonie. nie rozumiem tylko dlaczego dogrywke przesiedzial na lawce. blad taktyczny trenera (?) uratowal mi kuponik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
kuponik wszedl, chociaz gdyby nie dogrywka w detroit, zrobilbym sobie dluzsza przerwe w nba. strasznie sie meczyli, a carter to SYMULANT. w toronto nic nie gral, a tutaj rozrzucal sie jak malo kiedy w tym sezonie. nie rozumiem tylko dlaczego dogrywke przesiedzial na lawce. blad taktyczny trenera (?) uratowal mi kuponik. carter znowu kontuzjowany nie mogl sam zejsc z boiska chyba czeka go znowu dluzsza przerwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Dokładnie - chyba problem z pachwiną. Vince wystąpił w specjalnym, rozgrzewającym "rajtuzie" (hehe... nie wiem, jak nazwać okrywające całą nogę czarne "coś") i mimo fatalnego początku, potem grał niezle. Co prawda nadal można mu zarzucić stare grzechy (przeszkadzanie w rozgrywaniu Kiddowi czy przetrzymywanie piłki i zapędzanie się z nią w najgorsze do rzutu rejony boiska), ale widać, że bardzo chciał przynajmniej. Niestety aż za bardzo w jednej z kolejnych bardzo szarpanych akcji tracąc piłkę wykonał w powietrzy "pajacyka" i prawdopodobnie poważnie naderwał znowu miesień. Brak Cartera dziś wcale jednak nie ułatwi zadania Bykom, wręcz przeciwnie - moim zdaniem będzie im tym bardziej trudno. Ostatnie występy przed wczorajszym debiutem Jeffersona pokazują wyraznie, że gracz ten jest poważnie zaniepokojony o swoją pozycję w zespole i stara się za wszelką cenę udowodnić, że to jemu się należy rola pierwszego rzucającego. W ostatnich trzech występach bez Cartera zawodnik ten notował średnio przeszło 35 punktów na mecz! Wczoraj grał niezle, ale mimo tego jednak pierwszy w kolejce do rzucania był Vince - dziś bez Cartera Jefferson prawdopodobnie znowu wystrzeli. A gracz to naprawdę znakomity, praktycznie jedyny strzeleć w Netsach, na pewno o lepszych obecnie możliwościach niż Vince. Martwi za to bardzo słaby wczoraj występ Jasona Kidda (0/8 z gry), dla którego praktycznie nie ma alternatywy, bo Travis Best grał jak zwykle ostatnimi czasy bezbarwnie.
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|