Gambling Affiliation
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
PS. Modzi więcej czujności smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Dokładnie. Ja nie wiem co to jest Puchar Uefa. Gdzie jest dyscyplina? Albo Liga Mistrzów? Masters Panowie to już całkowicie nie mam pojęcia co to jest.
Mi się nie chce patrzeć każdemu w temat i czepiać się. Ale typy tego usera powinny już być dyskwalifikowane w pierwszej rundzie.

Jedyne co mi pozostaje to pogratulować czujności i konsekwencji laugh

Znowu usuniecie post? Może mnie zbanujecie zaraz? Bo pisze niewygodne posty.

Last edited by Goget; 13/11/2008 03:58.
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by ziomal-111
Nie chce byc niemiły ale uważam że jeżeli Vader dostał -100 za swoje typy w 1 rundzie to to samo powinno spotkac użytownika "haku". Nie ma podanych dyscyplin. Nic do niego nie mam ale sprawiedliwośc powinna się tyczyć wszystkich. Tak samo w 2 rundzie. Brak podanych dyscyplin.

PS. modzi więcej czujności

Spokojnie, Piecia miał do policzenia ponad 350 typów. Mi się też zdarzało przeoczyć. Haku oczywiście kończy zabawę na pierwszej rundzie zgodnie z regulaminem, a na jego miejsce wskakuje ELEV.

Originally Posted by Vader
Znowu usuniecie post? Może mnie zbanujecie zaraz? Bo pisze niewygodne posty.

Jak bym miał pewność, że po usunięciu kolejnego postu przestaniesz wylewać swoje żale to jak najbardziej. Nie ma obecnie bardziej upierdliwego użytkownika tego forum od Ciebie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Goget
Jak bym miał pewność, że po usunięciu kolejnego postu przestaniesz wylewać swoje żale to jak najbardziej. Nie ma obecnie bardziej upierdliwego użytkownika tego forum od Ciebie.
Dziękuję bardzo. Traktuję to jako komplement.
Bo jak to pisał Zbigniew Herbert: " Trzeba iść wyprostowanym, gdy inni są zgarbieni".

Tak mi się spodobał ten konkurs, że wystartuję w kolejnej edycji. Poziom buka sponsorskiego jest wysoki to i konkurs jest na wysokim poziomie smile


Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Vader
Dokładnie. Ja nie wiem co to jest Puchar Uefa. Gdzie jest dyscyplina? Albo Liga Mistrzów? Masters Panowie to już całkowicie nie mam pojęcia co to jest.
Mi się nie chce patrzeć każdemu w temat i czepiać się. Ale typy tego usera powinny już być dyskwalifikowane w pierwszej rundzie.

Jedyne co mi pozostaje to pogratulować czujności i konsekwencji laugh

Znowu usuniecie post? Może mnie zbanujecie zaraz? Bo pisze niewygodne posty.

jeśli masz jakiś problem lub chcesz coś wyjaśnić to napisz po prostu na priv lub odezwij się na gg , wszystko przecież można załatwić jak kulturalni dorośli ludzie ...

moderator też człowiek i nikt chyba nie jest nie omylny ...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Piecia ale akurat ja nie miałem nic do Ciebie. Nie wiedziałem, że to Ty liczyłeś.
Domyślałem się za to kto kasuje posty wink

Wiem, że rzeczą ludzką jest się mylić smile
Reszta na GG smile

piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Nie wiem czy jest inna Liga Mistrzów niż piłkarska, gdzie grają zespoły takie jak Celtic czy MU,
Puchar UEFA to w ogóle jest tylko jeden,
skrót ATP jest w tak powszechnym użyciu, ze nawet słabo rozwinięty użytkownik forum wie o co chodzi.
Zaś Anglia Premier League to zapewne piłka wodna, bo jest to dyscyplina bardzo popularna na wyspach..

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
uspokojcie sie ludzie - zglaszajac sie do tego konkursu zgadzacie sie na taki regulamin a nie inny - jest obowiazek podania dyscypliny sportu i wszystko w temacie

nie rozumiem czemu jeden ma za to odpasc a drugi przejsc dalej ? warunki takie same dla wszystkich

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
haku taki problem napisac pilka nozna czy tez tenis?kazdy wkleja wzor do podawania typow,jest regulamin i kropka.lamiesz regulamim...Twoj problem.tyle w temacie.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W pierwszej edycji przymykałem na to oko i liczyłem nie tylko wiadome "ATP" "NHL" i tak dalej, ale też sporo spotkań, gdzie wielu by miało problem znaleźć to w wynikach. Takie ulgowe traktowanie nie dość, że pochłania dużo więcej czasu na sprawdzanie wyników to jeszcze zostało skrytykowane przez część osób, które miały pretensje czemu niektórzy nie podali dyscypliny i nie zostali potraktowani zgodnie z regulaminem.

Później za niepodanie dyscypliny robiłem zwroty i co ? Dalej kilku osobom to nie pasowało i wspólnie zadecydowaliście, że takie typy liczymy jako nietrafione. Mi to w sumie pasuje, bo przynajmniej widze, kto traktuje udział w konkursie poważnie i potrafi czytać ze zrozumieniem regulamin.

W konkursach jak w życiu wszystkim nie dogodzisz, chociaż jak 62 osoby potrafią przeczytać regulamin i się do niego dostosować (albo przynajmniej przeczytać co mają wklejone w pierwszym poście), a dwóch geniuszy tego nie potrafi i jeszcze ma później pretensje, to chyba restrykcyjny regulamin to nie jest największy problem w tym przypadku.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Goget zapewniam Cię, że nie tylko 2 uzytkowników ma z tym problem. Chocby uzytkownik sHybki20 w swoim ostatnim typie w I rundzie. To jak walka z wiatrakami.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
Tak trzymac piwo


Regulamin jest prosty do tego w 1 poscie kazdego tematu jest wklejany wzor podawania typow .

Wiadomo,ze 95% (moze mniej laugh ) wie,ze NHL to hokej ,tak samo,ze Puchar UEFA to piłka nozna.To nie ma najmniejszegoo znaczenia we wzorze jest jasno napisane jak ma wygladac prawidlowy typ.

Do tego jeszcze kazda osobe,ktora podala typy niezgodnie z regulaminem i ma jeszcze jakies wielkie "ale" poprostu wywalalbym calkowicie z tego konkursu.Zakaz brania udzialu w nastepnych edycjach stop

Kuzwa ludzie prowadzacy konkurs swoj czas poswiecaja byscie mogli sie pobawic i wygrac jakas kase a wy nie potraficie tego docenic to wypad .

Jasno ,prosto i wyraznie ?

Zalatwcie sponsora,prowadzcie konkurs i wtedy zobaczycie jak jest miło.


Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,956
Likes: 12
Originally Posted by ziomal-111
Goget zapewniam Cię, że nie tylko 2 uzytkowników ma z tym problem. Chocby uzytkownik sHybki20 w swoim ostatnim typie w I rundzie. To jak walka z wiatrakami.

To jak takie cos widzicie to PW do moderatorow konkursu i po klopocie.Kazdy jest tylko czlowiekiem i czasem cos moze umknac

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
chyba tylko nie którzy mają i z tym problem i nie mogą tego zrozumieć , czasem niech się postawią może za osobę będącą po tej drugiej stronie i niech się zastanowi jak by to mogło być ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
ktoś może mi wytłumaczyc dlaczego mój temat został przeniesiony do archwium?

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by sHybki20
ktoś może mi wytłumaczyc dlaczego mój temat został przeniesiony do archwium?


przejrzyj sobie swoje typy i sie zastanow nad Toba bo Cie beboki na jelen albo dąbrowę narodowa ewentualnie na jeziorki wyciagna i wtedy zobaczysz.

dales przykladowo typ na friedrich a kurs na iskre laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by sHybki20
ktoś może mi wytłumaczyc dlaczego mój temat został przeniesiony do archwium?


przejrzyj sobie swoje typy i sie zastanow nad Toba bo Cie beboki na jelen albo dąbrowę narodowa ewentualnie na jeziorki wyciagna i wtedy zobaczysz.

dales przykladowo typ na friedrich a kurs na iskre laugh

przeciez poprawiłem kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania wiec w czym jest problem?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
spoko juz wiem dzięki za udział. pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nie podałeś dyscypliny przy ostatnim typie I rundy.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by rafal08
Zalatwcie sponsora,prowadzcie konkurs i wtedy zobaczycie jak jest miło.
"załatwiłem sponsora", "prowadzę konkurs", "wiem jak jest to miłe" smile


Pozdrawiam

Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Link skopiowany do schowka
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1