Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Dwie sprawy:

1. Wcześniej było coś pisane o lidze austriackiej. Kiedy oni teraz będę grali i ile jeszcze mają kolejek do zakończenia sezonu? Bo ja coś znalazłem, że będą grali dopiero w drugiej połowie marca i to playoff'y.

2. Ile jeszcze kolejek rozegra liga fińska? Zamierzam rozpocząć progresje na Jokerit i nie chciałbym się dowiedzieć na jakimś 6 etapie, że następny mecz zagrają dopiero na jesieni.

P.S. Może ktoś by podał jakieś podsumowanie, bo zrobił sie lekkki bałagan w temacie i już sam nie wiem, które progresje Wam się pokończyły, a które macie na wyższych poziomach.

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Moja progresja na jutro 11.01.2005
Etap II-czechy

Pardubice(10)-Slavia(5)

Szwecja-etap II

Frolunda(13)-Timra(1)


------------------------------------------------------------

W grze jeszcze mam Jokerti(15)etap 3 ,warte zagrania na dzien dzisiejszy jest jeszcze Iserlohn(10).Oby to byl szczescliwy dzien dla mnie 11.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />potrzebny

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Quote
Dwie sprawy:

1. Wcześniej było coś pisane o lidze austriackiej. Kiedy oni teraz będę grali i ile jeszcze mają kolejek do zakończenia sezonu? Bo ja coś znalazłem, że będą grali dopiero w drugiej połowie marca i to playoff'y.

2. Ile jeszcze kolejek rozegra liga fińska? Zamierzam rozpocząć progresje na Jokerit i nie chciałbym się dowiedzieć na jakimś 6 etapie, że następny mecz zagrają dopiero na jesieni.

P.S. Może ktoś by podał jakieś podsumowanie, bo zrobił sie lekkki bałagan w temacie i już sam nie wiem, które progresje Wam się pokończyły, a które macie na wyższych poziomach.

Pozdrawiam.


ad.1
Najbliższa kolejka 23.01 (32 runda, grają 56 rund w sezonie zasadniczym), kończą 15 marca. Play-off zaczynają więc w drugiej połowie marca.

ad.2
Finowie sezon zasadniczy (oni nazywają to rundą kwalifikacyjną) kończą 9 marca. Łącznie rozgrywają 56 meczy (nie ma podziału na kolejki, grają coś na wzór NHL, zresztą ta liga jest oparta na podobnych zasadach). Do play-off awansuje 6 drużyn, a ekipy z miejsc 7-10 grają baraże o 2 miejsca w play-off.


www.betexplorer.com [betexplorer.com]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Na III etapie weszla:

V.Frolunda(13) 2-2 Timrå <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> OT

Dokladnie w momencie kiedy podnioslem poziomy poczatkowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niewile bo zaledwie z 1,5 na 1,7 do stawki poczatkowej.

Zostal mi:
Jokerit(15) --> IV
Malmo(14) --> IV
Blues(8) --> III
Lulea(4) --> II
Kloten(14) --> II
JYP(7) --> II

Na jutro --> 12.I.:
Lukko(6) - Tappara(7) --> I

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Moja progresja na jutro 11.01.2005
Etap II-czechy

Pardubice(10)-Slavia(5)2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Szwecja-etap II

Frolunda(13)-Timra(1)2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


------------------------------------------------------------

W grze jeszcze mam Jokerti(15)etap 3 ,warte zagrania na dzien dzisiejszy jest jeszcze Iserlohn(10).Oby to byl szczescliwy dzien dla mnie 11.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />potrzebny
No lepiej nie moglo byc siadly single i dubelek ,kasa wjest wiec mozna grac smiejej inne progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dziaj tak

Finlandia-poziom III

TPS TURKU(1)-JOKERIT(15)

Szwecja-poziom III

BRYNAS(1)-MALMOE(14)


Norwegia-Poziom II

STAVANGER(13)-STJERNEN(16)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
@ raiders_:

Gram dokładnie to samo co Ty. Tylko, że zaczynam. A wiec pozom pierwszy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
*** bardzo na B&W bo robia jakies ulepszenie sytsemu qwa i nie moge postawic tych meczy.musze cos wykombinowac i do toto mixa leciec,tylko ze tam singli nie mozna garc i musze systema wlana chyba ,qwa i to mi troche wali sprawe

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Dziaj tak

Finlandia-poziom III

TPS TURKU(1)-JOKERIT(15)0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szwecja-poziom III

BRYNAS(1)-MALMOE(14)1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Norwegia-Poziom II

STAVANGER(13)-STJERNEN(16)2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Z jednej strony dobrze ze jokerit wygral bo nie zagralem tych meczy w singlach ,bo B&W mial tam jakies ulepszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> bede mial szanse jjutro . Malmo odpada z mojej progresji a w to miejsce wkakuja STAVANGER I STJERNEN hehe mysle ze na tych zespolach to bedzie bardzo krutka progresja max 3 poziomy .
Pozdrawiam dzisaij 13 wiec bedz wygranych ale na nocke mam jesze kuponik i mam nadzije e wejdzie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Na IV etapie weszla:

Brynas 1:1 Malmo OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Zostal mi ich tyel ze szkoda pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

na jutro Jokerit i JYP, Koln, Iserlohn

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
gdzie moge znalezc sposoby porogresji tzn. stawki na danych poziomach?

zaczałybym grac wałśnie

STAVANGER
STJERNEN

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
gdzie moge znalezc sposoby porogresji tzn. stawki na danych poziomach?

zaczałybym grac wałśnie

STAVANGER
STJERNEN
czlowieku jakich ty stawek szukasz???

zaczni grac za tye za ile cie stac.
mp: zaczni progresje na 1 poziom od 5zl nie wejdzie to podnoscisz do 10zl na 2 poziom ,nie wejdzie to 3 poziom za 15 lub za 20 to juz zalezy od ciebie czycie stac.
Bo jak zakladasz ze progresje zakonczysz w do 5 poziomu to mozesz grac podwajajac stawke tzn:

1 poziom 5
2poziom 10
3poziom 20
4poziom 40
5poiom 80zl

jesli zakladasz ze potrwa to wiecej nz 5 poziomow ,albo masz malo kasy i pojisz sie bankruta to graj tak
1 poziom 5
2 poziom10
3 poziom 15
4 poziom 20
5 poziom 25zl podosisz stawke tylko o poczatkowaa warto czyli o 5zl w ten sposob pograsz dluzej i mniej kasy inwestujesz i w ten sposob mozesz sobie podreperowac konto do grubszej gry.jak wygrasz to zzawsze bedziesz na +
np singiel za 25zl poziom 5 kurs 4.70 25zl x4.70=117zl - wklad 25zl =92.50 na czysto
Powodzenia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Stawki przyjmujesz jakie sam chcesz tylko trzeba liczyc tak zeby wyjsc na plus.
Mozesz ustalic wzrost stawki np.

1. 10 * 4 --> 40 - 10 --> + 30
2. 25 * 4 --> 100 - 35 --> + 65
3. 40 * 4 --> 160 - 75 --> + 85
4. 60 * 4 --> 240 - 135 --> + 105
5. 90 * 4 --> 360 - 225 --> + 135
6.140 * 4 --> 560 - 365 --> + 195

Przykladowe stawki zakladajaze maly wzrost w miara wzrostow poziomu progresji.
Oczywiscie poziomy trzeba zakladac spore bo nigdy nic nie wiadomo i na kazda z druzyn. Jesli grasz na 2 druzynach to trzeba kase x 2,
czyli na VI poziomow po 365 * 2 --> 730 zl
Kase musisz miec, inaczej nie zwroca ci sie koszty.
Dobiez stawki do posiadanego budrzetu,

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Na jutro :

Finlandia -poziom IV

Jokerit(16)-JYP(8)


i mam nadziej ze X padnie i "skasuja" sie te zespoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Na jutro :

Finlandia -poziom IV

Jokerit(16)-JYP(8)3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


i mam nadziej ze X padnie i "skasuja" sie te zespoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kurde zaczyna to juz byc frustrujace Jokerit 17 meczy pez remisu ile jeszce ......???

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
no wlsnie ja juz bym to dawn odpuscil i zrobilem blad jak nie odpuscilem gdy moglem. Teraz jestem w kropce. Na dzis bylo jescze fajnie bo mialm JYP na III poiomie razem z nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

iserlohn - hannover - 2:3 pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> --> V

Na szczescie na niemcow moge liczyc.
Jakos dziwnie bo na finskiej jestem tyle w plecy co na reszcie do przodu zyski sa chyba minimalne zreszto ida na bierzace poziomy.
Mam nadzieje ze niedlugo i finka ruszy do remisow.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dzisiaj

Finlandia poziom II

Blues(10) - Ilves(7)


Tappara(8) - Lahti(3)

Oby to byl szczesliwy dzien dla mnie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
dzisiaj

Finlandia poziom II

Blues(10) - Ilves(7)1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Tappara(8) - Lahti(3)0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Oby to byl szczesliwy dzien dla mnie

Lahti kolojny cudowny mecz i wygrana .I znowu liga finska bez X za wyjatkiem HPK .ale juz w krutce jokerit spotyka sie z HPK i HIFK i kturys mecz raczej zremisuje .Mam nadzieje ze zaczna sie remisy w finlandi bo jak narazie sytuacja sie komplikuje z gotowka staczy tych inwestycji czas na zyski

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Ja milem to szczescie zaliczyc ten remisik, zreszto puszczalem wszytkie mecze bo umnie to juz na II poziomach.
Blues na IV + Ilves na III tak samo jak jokerit zaczynaja mnie irytowac.
Kasa co prawda jeszcze na inwestycje jest, ale te ciagle pokrywanie zyskami strat na wysokich poziomach, jest troche irytujace.
Moze juz niedlugo wreszcie finka ruszy remisowo.

HPK - Lukko(7) 3:2 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Na dzisiaj
Assat(8) - Turku --> II

Augsburg - Koln(15) --> II

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A ja dziś zagrałem w Unibecie:

Comet - Stavanger (13 albo 14?) II poziom
Sparta Sarpsborg - Stjernen (17) II poziom

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1