Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
o boze normalnie tragedia ,ligi skandynawskie cos nie kfapia sie do remisowani kolejny dzien bez wygranej a koszta progresji rosna .Teraz bedzie kilka dni przerwy w ligach i miejmy nadziej ze po tej przerwie zacznie sie remisowanie i zyski z tych tasiemcowych progresji.Przeciez to nie normalne zeby zespol bez remisu rozegral 14,17,18 spotkan

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
No wkoncu jakies wyniki z X dzien bardzo dobry

Ilwes-TPS -pen4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Blues-Tappara-2-3pen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Stawanger-Sparta Sarpsborg 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

az mi ulzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po dzisiejszym dnu z 7 progresji zostaly juz tylko 3 i Jokerit(18),JYP(10),Stjern(19)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
No wlasnie az troche lzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja sobie Jokerit odpuscilem tym razem, juz wczesniej mialem taki zamiar, moze na czwartek puszcze w koncu graja z HPK wiec moze w tedy wejdzie.

Ilwes-Turku - 4:3 pen IV+IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Blues-Tappara- 2:3pen II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Mam jeszcze mase progresji zaczetych moze w tym tygodnou cos jescze zejdzie. Jak narazie nie dokladam nowych.

Koln - 11 - III

Jokerit 18 - VI ?
JYP - 10 - V
Assat - 9 - III
SaIPA - 8 - III

Lulea - 5 - II

Kloten - 16 - IV

Troche za duzo sobie dobralem ale jakos jeszcze wytrzymuje finasowo.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja chyba zaczne grać na zwycięstwo Litvovinu w CZECHACH.....

dzisiaj chyba przegrali 10 mecz z rzedu..... a w hokeju to praktycznie nie możliwe.....

dzisiaj na nich postawiłem.....
przegrałem.....

nastepnym razem postawię więcej, znowu i zagramy progresje na wygraną.......

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Na dzisiaj doloze jeszcze:

>Norweg
--> Berger(12) - Lillehammer(12) --> I

>Czech
--> Karlowe Vary(14) - Liberec --> I

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Nom jak takze dzisiaj

Jokerit+JYP+Karlovy Vary oczywiscie w singlach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam !!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Wisz co raiders moze to zbieg okolicznosci ale odkad puszczam podobne typy do twoich to za cholere nie wchodza szybko.
Chyba zaczne pusczac cos czego ty nie puszczasz moze wtedy obaj bedziem zadowoleni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
Hej chłopaki
Jak sądzicie Jokerit zremisuje kiedys jeszcze czy lepiej sobie odpuscic tą progresje na remis póki nie jest za póżno?

Najbliższe spotkania:
22.01. Jokerit Helsinki - IFKHelsinki
25.01. Jokerit Helsinki - Kiekko Espoo
27.01. TPS Turku - Jokerit Helsinki
1.02. IFK Helsinki - Jokerit Helsinki

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja ich grałem dopiero na III poziomie (10 zł.) więc te 4 mecze to ich zagram i dopiero wtedy zadam sobie to pytanie. Dużo łatwiej było by podjąć decyzje gdybyśmy wiedzieli jaki jest rekord. Podejrzewam, że 25 spotkań (+/- 5).

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Ja na nich juz mam w plecy na VI poziomie 455zl wiec jak narazie to odpuszczam.
Wczesniej nie gralem regolarnie, tylko mecze wyjazdowe lub z lepszymi przeciwnikami, ale te 2 najblizsze to raczej nie beda zaciezkie dla Jokeritu.
Jak juz to 27 puszcze ale sam nie wiem, troche za dlugo z ta progresja jade.
Chyba czas odpuscic, nie mozna popadac w zaduze koszty na "1" druzynie w tabeli. Pozatym jak pamietamy oni wola przegrac za 8,0 niz zremisowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sadze ze na VI poziom to i tak daleko pojechalem.
W tamtym sezonie mieli chyba ok. 7 remisow na 56 --> czyli co 8 mecz. ale co w tym bedzie to truno wskazywac. Tylko ze wtedy nie byli tak wysoko w tabeli, nawyrazniej maja jakich strzelcow z nhl.
Co ciekawe finka w poprzednich sezonach miala mniejsza srednia remisow.
2001 - 18%
2002 - 17%
2003 - 22%
2004 - 23% wiec troche chyba juz na wyrost, dane z weekendu

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Ja ich grałem dopiero na III poziomie (10 zł.) więc te 4 mecze to ich zagram i dopiero wtedy zadam sobie to pytanie. Dużo łatwiej było by podjąć decyzje gdybyśmy wiedzieli jaki jest rekord. Podejrzewam, że 25 spotkań (+/- 5).

2 lata temu djurgardens mialo serie 27 spotkan bez OT
nie wiem czy sa dluzsze

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Wisz co raiders moze to zbieg okolicznosci ale odkad puszczam podobne typy do twoich to za cholere nie wchodza szybko.
Chyba zaczne pusczac cos czego ty nie puszczasz moze wtedy obaj bedziem zadowoleni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
TAK.......od kad zaczolem podawc co gram to faktycznie kuleje nie ludzko ,tak wiec nie pisze tu nic do kpuki nie zakoncze obecnych progrsji i zasranego jokeritu w 3 dupy qwa mac 20 spotkan bez remisu a wczoraj to juz parodia normalnie parodnia qwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.
P.S. ja sie przez nich wykoncze nerwowo i finansowo chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Quote
Ja ich grałem dopiero na III poziomie (10 zł.) więc te 4 mecze to ich zagram i dopiero wtedy zadam sobie to pytanie. Dużo łatwiej było by podjąć decyzje gdybyśmy wiedzieli jaki jest rekord. Podejrzewam, że 25 spotkań (+/- 5).

2 lata temu djurgardens mialo serie 27 spotkan bez OT
nie wiem czy sa dluzsze
Z tego wynika ze trzeba szybko ciac poziomy max na VI juz odpuszczac.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a no cbyba tak trzeba robic, nie wejdzie do 6tego etapu spisywac na straty, bo tez nie ma sensu od jakiejs smiesznej stawki zaczynac

podobnie z innymi progresjami, mam kolege ktory gra progresja na AKO 3,00 i ma duzo lepsze wyniki i przede wszytskim duzo mniej stresu kiedy odpusczza po 3 etapach
gra 100-150-200, skonczyl 32 progresje, nie skonczyl 9, jest okolo 2,5tys do przodu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
elo panowie potzrebowałbym na dzisiaj jakieś pewniaki, z góry dzieki nara

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
elo panowie potzrebowałbym na dzisiaj jakieś pewniaki, z góry dzieki nara
Pewnieki w progresji remisowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Moze Jokerit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kurs 1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Proponuje poszukac w prywatnych dziala a nie w progresjach tu czekamu na cud, szczegolnie ostatnio jakos niebardzo serie chca sie przelamywac remisem.

terrorist - jakie ona ma te ako skoro konczy na 3 etapach ?? gra na tych samych zespolach czy to dowolna zbieranina meczy do ako.
Ja kiedys gralem tak na 3 meczach ale przyszedl taki okres ze byla totane klapa z tego systemu. Na poczatku rzeczywiscie kasa byla a potem poszla.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
z dowolnych spotkan robi ako 3,00
no wszystkiego nie konczy, i jak nie skonczy progresji jest 450 w plecy
tez grywam rozne progresje czasami, ale trzeba wiedziec kiedy sie wycofac, bo mozna sie siwych wlosow czasami nabawic...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął to za chwilę się zacznie:

Frisk-Asker - Stjernen (20 bez X)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
*** im w dupe wszystkich .Myslalem ze cos sie zmienio w hoku europejskim naplus ,ale nie jest on nadal tak samo popierdolony i ustawiany jak w poprzednich latach.

Ze tez qwa NHl musi strajkowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czekam na nast. sezon NHL to juz tylko 9miseiecy:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tam odrobie przynajmniej czesc strat z europejskiego syfu

Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Witam panów, jestem tu dość nowy ale do tej progresji doszedłem sam jakieś pół roku temu, ale mnoże stawke x2.
Ona jest całkiem sensowna zgarnąłem już kase raz na 6 i raz na 9 pozimie. mnożąc x2 wygrana to około 100%. a wiec mysle ze to sie bardziej opłaca.
Teraz jestem na IV poziomie lukko z fińskiej. W tym sezonie ta drużyna ma tylko 8 remisów kiedy przez ostatnie 5 lat miała na koniec około 15 a więc troche jeszcze musi poremisować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1