MoDo IV"> MoDo IV">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> MoDo IV

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+4,9


2/ Floryda

Bilans: -10

15.10 stawka 15 x kurs 4,2 [Floryda-Buffalo]

3/ Philadelphia

Bilans: +11

14.10 stawka 5 x kurs 4,2 [Philadelohia-Pittsburgh] remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

15.10 stawka 1 x kurs 4,2 [Philadelphia-NYJ]

4/ Colorado

Bilans: +18,8

14.10 stawka 9 x kurs 4,2 [Colorado-CHI] remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+4,9

16.10 stawka 3 x kurs 4,3 [LAK-CLB]

2/ Floryda

Bilans: -25

17.10 stawka 26 x kurs ? [NYR-Floryda]

3/ Philadelphia

Bilans: +10

23.10 stawka 2 x kurs ? [Toronto-Philadelphia]

4/ Colorado

Bilans: +18,8

19.10 stawka 1 x kurs ? [Colorado-LAK]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Modo IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
MARIOZET w następnej kolejce ligi szwedzkiej prawdziwy HIT dla nas:
MoDo - Timra.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+1,9

19.10 stawka 5 x kurs ? [COL-LAK]

2/ Floryda

Bilans: -25

17.10 stawka 26 x kurs 4,2 [NYR-Floryda]

3/ Philadelphia

Bilans: +10

23.10 stawka 2 x kurs ? [Toronto-Philadelphia]

4/ Colorado

Bilans: +18,8

19.10 stawka 1 x kurs ? [Colorado-LAK]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Kidd - mam nadzieję że tym razem się uda:

Timra-IV etap ( z Modo)

Saipa - III etap

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Modo - V ( z Timrą, kurs 4,7)

Również pozdrawiam i życzę nam obu powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Od dziś zaczynam grać progresją na ligę austriacką. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że są tam tylko trzy spotkania i prawie co kolejka pada jakis remisik. a seria dwóch kolejek bez remisu zdarza się bardzo rzadko. Tak więc na dziś:

19:15 EC VSV - EC KAC
19:15 Liwest Linz - Graz 99ers
19:15 Red Bulls Salzburg - TWK Innsbruck

Myślę, że chociaż jeden remisik dziś wpadnie.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:+1,9

19.10 stawka 5 x kurs ? [COL-LAK]

2/ Floryda

Bilans: -51

18.10 stawka 46 x kurs 4,1 [NYJ-Floryda]

3/ Philadelphia

Bilans: +10

23.10 stawka 2 x kurs ? [Toronto-Philadelphia]

4/ Colorado

Bilans: +18,8

19.10 stawka 1 x kurs ? [Colorado-LAK] [/quote]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Pozostały już tylko 4 drużyny, które nie zremisowały jeszcze w NHL. Myślę, że nadszedł już czas na hokeistów zza oceanu.

Dziś:

New Jersey Devils - Florida Panthers (I poziom)

Florida - 7 bez X
Columbus - 6 bez X
Atlanta - 6 bez X
N.Y. Islanders - 5 bez X

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
MoDo V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Gratulacje dla MARIOZET-a za Timre l SaiPe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Gratulacje z remisu w dzisiejszym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Podsumowanie dnia:
19:15 EC VSV - EC KAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
19:15 Liwest Linz - Graz 99ers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
19:15 Red Bulls Salzburg - TWK Innsbruck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

tak więc niezależnie od wyniku w NHL w hokeju jestem na plus. Boli mnie za to progresja w piłce nożnej i jeszcze dzisiejsze wyniki w Champions Ligue.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Quote
Timra-IV etap ( z Modo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Saipa - III etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Gratuluję Panowie wytypowania dzisiejszych remisów w Szwecji i Austrii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
Moglibyście napisać z jakich stron bierzecie informacje o tabelach i przyszłych meczach. Będę bardzo wdzięczny.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Pozdsumowanie:
New Jersey Devils - Florida (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Środa :
NY Rangers - NY Islanders (I poziom)

Czwartek :
Atlanta - Tampa Bay (I poziom)
Florida - Washington (II poziom)
NY Islanders - NY Rangers (II poziom? )

Piątek :
V. Capitals - Villach SV (I poziom)
Innsbruck - Linz BW (I poziom)
EC KAC - Salzburg (I poziom)
Columbus - San Jose (I poziom)

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
1/ LA Kings

Bilans:-3,1

20.10 stawka 9 x kurs 4,2 [Dallas-LAK]

2/ Floryda

Bilans: -97

20.10 stawka 80 x kurs 4,45 [Floryda-WAS]

3/ Philadelphia

Bilans: +10

23.10 stawka 2 x kurs ? [Toronto-Philadelphia]

4/ Colorado

Bilans: +17,8

21.10 stawka 2 x kurs ? [Edmonton-Colorado]

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1