Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 147.

Poland U21-Belarus U21 1

The odd 1,75*60 units at Globet

"Progression" Process 148.

Turkey U21-Germany U21 1

The odd 1,9*10 units at Expekt

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 147.

Poland U21-Belarus U21 1

The odd 1,75*120 units at Globet

"Progression" Process 148.

Turkey U21-Germany U21 1

The odd 1,9*20 units at Expekt

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 146.

Modena-Juventus 2

The odd 1,75*120 units at Expekt

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 146.

Modena-Juventus 2

The odd 1,75*240 units at Expekt

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 148.

Lyon-Strasbourg 1
Watford-West Ham X2

The odd 2,07*20 units at Unibet

"Progression" Process 149.

Wisla-Lech X2

The odd 2,95*10 units at Expekt

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 148.

Lyon-Strasbourg 1
Watford-West Ham X2

The odd 2,07*40 units at Unibet

"Progression" Process 149.

Wisla-Lech X2

The odd 2,95*20 units at Expekt

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Beri, nie za bardzo jesteś rozmowny, ale zapytam w związku z typem na Lecha, czy jest to typ obietywny, bo jesteś z Poznania. Nie mówię, że typ jest zły, ale czy oglądasz polską ligę na żywo, czy jest to typ bardziej wg ogólnej wiedzy. W czym upatrujesz szanse Lecha z Wisłą, poza tym, że Wiśle mecz nie wyjdzie, bo przecież grać mają o co.

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 147.

Chelsea-Sparta 1
Wisla-valarenga 1

The odd 1,86*120 units at Ladbrokers

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 147.

Chelsea-Sparta 1
Wisla-valarenga 1

The odd 1,86*240 units at Ladbrokers

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Ps. Adas za pozno zauwazylem twoje pytanie, juz po wszystkim i nie ma na co odpowiedac...

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 147.

Wisla-Valarenga 1
Milan-Modena 1

The odd 1,71*320 units at Ladbrokers

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
beri ,czyzby spadek formy?czy to zwykly pech? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zycze trafienia,bo zdaje sie ,ze bedzie ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> szansa

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
To bedzie 6 poziom? Bo Beri napisales: Gramy do piątego poziomu progresji włącznie.
Wtopilem na tym Procesie kupe kasy i mam pytanie: podasz 6 poziom? czy jak mam ja odrobic? bedzie trzeba zakonczyc z 15 nastepnych poziomow grajac moje stawki by odzyskac kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moze dac wiec ten 6 poziom? Nie mowie, ze dzis/jutro/za tydzien, ale moze jak cos sie trafi miodnego w ciagu 2-3 tygodni?? Bo stawka tez bedzie juz z 3 zerami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawia kumpel z dziennych WSB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 149.

LEVERKUSEN-1860 MUNCHEN 1
ZWOLLE-PSV 2

The odd 1,95*20 units at WillHill

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Ps. 5 poziom byl ostatnim i trzeba sie pogodzic z porazka, niedlugo nowa stronka z nowymi strategiami gry, ktore do tej pory przynosza pokazny profit...

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 150.

Arsenal-Wolverhampton X2

The odd 2,15*10 units at Expekt

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 149.

Klitschko Vitali-Johnson Kirk 1
Boxing
Ronny Ackermann-Petter Tande 1
Nordic Combination

The odd 1,55*65 units at Expekt

"Progression" Process 150.

Empoli-Milan 2

The odd 1,55*25 units at Centrebet

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 151.

Roma-Modena 1
Sochaux-Ajaccio 1

The odd 1,83*25 units at Globet

"Progression" Process 152.

Bayern-Stuttgart 1

The odd 1,85*10 units at Victor Chandler

"Progression" Process 153.

Twente-Feyenoord 2

The odd 2,2*10 units at Nordicbet

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 151.

Roma-Modena 1
Sochaux-Ajaccio 1

The odd 1,83*50 units at Globet

"Risky man" Process 152.

Bayern-Stuttgart 1

The odd 1,85*20 units at Victor Chandler

"Risky man" Process 153.

Twente-Feyenoord 2

The odd 2,2*20 units at Nordicbet

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 153.

Lecce-Juventus 2

The odd 1,5*30 units at Centrebet

"Progression" Process 154.

NEC-FC Zwolle 1
Marseille-Toulouse 1

The odd 2,18*10 units at Gamebookers

"Progression" Process 155.

Vitesse-PSV 2
Valencia-FC Sevilla 1

The odd 2,25*10 units at Centrebet

"Progression" Process 156.

Utrecht-Volendam 1
Empoli-Roma 2
Motherwell-Celtic 2

The odd 2,54*10 units at WillHill

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 153.

Lecce-Juventus 2

The odd 1,5*60 units at Centrebet

"Risky man" Process 154.

NEC-FC Zwolle 1
Marseille-Toulouse 1

The odd 2,18*20 units at Gamebookers

"Risky man" Process 155.

Vitesse-PSV 2
Valencia-FC Sevilla 1

The odd 2,25*20 units at Centrebet

"Risky man" Process 156.

Utrecht-Volendam 1
Empoli-Roma 2
Motherwell-Celtic 2

The odd 2,54*20 units at WillHill

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Hi all,

"Progression" Process 155.

Tottenham - Manchester U. 2

The odd 1,67*25 units at Centrebet

--------------------------------------------------------------------------------
"Risky man" Process 155.

Tottenham - Manchester U. 2

The odd 1,67*50 units at Centrebet

http://strony.wp.pl/wp/beri-beri/

Regards
Beri

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Beri: co z Toba? Masz nowa strone czy zerwales z typowanie? :rolleyes:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Beri: co z Toba? Masz nowa strone czy zerwales z typowanie? :rolleyes:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nowa strona wystartuje okolo 6 lutego !!!
Prosze o jeszcze troche cierpliwosci.


Taki komunikat jest na stronce...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
biorac pod uwage ze wiadomosc zostala dodana 7 lutego to ten 6 lutego to może nie br.
a jesli nie to ktorego roku? :eek:
Pozdrawiam Beri-Ber <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedys dobrze typowales
zycze powrotu do typowania i do niegdysiejszej formy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał mlo:
[qb]biorac pod uwage ze wiadomosc zostala dodana 7 lutego to ten 6 lutego to może nie br.
a jesli nie to ktorego roku? :eek:
Pozdrawiam Beri-Ber <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedys dobrze typowales
zycze powrotu do typowania i do niegdysiejszej formy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
A skąd wiesz, że Beri teraz źle typuje??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał mlo:
biorac pod uwage ze wiadomosc zostala dodana 7 lutego to ten 6 lutego to może nie br.
a jesli nie to ktorego roku?
Pozdrawiam Beri-Ber
Kiedys dobrze typowales
zycze powrotu do typowania i do niegdysiejszej formy
--------------------------------------------------------------------------------

A skąd wiesz, że Beri teraz źle typuje??

Nie twierdze ze Beri zle typuje
piszac o powrocie do typowania mialem na mysli to ze obecnie na jego stronie brak nowych typow
ale faktem jest ze zamiast "i do niegdysiejszej formy" powinno byc "i niegdysiejszej formy"
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
Czy ktos wie gdzie mozna obecnie zobaczyc typy Beriego? :eek:

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker), 2,737 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1