|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Myślę, że na Wyspach Kanaryjskich - w końcu człowiekowi należą się jakieś przyjemności za zarobioną gotówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80 |
Nie widze leszcza ale nawet tam moze podawac typy - no maja tam chyba internet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał mlo: [qb]Nie widze leszcza[/qb] Nie wiem co to miało oznaczać, ale za bardzo sobie nie pozwalaj szczególnie, że Beri to dla większości z Was Himalaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80 |
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb] Oryginalnie wysłał mlo: [qb]Nie widze leszcza[/qb] Nie wiem co to miało oznaczać, ale za bardzo sobie nie pozwalaj szczególnie, że Beri to dla większości z Was Himalaje.[/qb] spoko mpbrowar - nie denerwuj sie nie widze leszcza = nie widze przciwskazan a odnosi się to do jego ewentualnego pobytu na Wyspach Kanaryjskich - daj mu Boze a co do tych Himalajow to ja sie wcale do niego nie porownuje poprostu uwazam Go za bardzo dobrego typera i rad bym ogladac Jego typy Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Ja tylko żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80 |
Oryginalnie wysłał mpbrowar: [qb]Ja tylko żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jest OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: aktualne pozostaje pytanie gdzie mozna sledzic poczynania Beriego :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Beri zrobił sobie dłuższą przerwę i myślę że niedługo się odezwie, a wszystkie typy jakie podawał w pierwszej kolejności umieszczał na swojej stronie.
Pozdrawiam mpbrowar
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
beriiii beriii....gdzie jest beriii czy ktoś widział beriegooo...jak wygląda beriii a tak na poważnie mi też brakuje jego typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80 |
Beri - dosyć leniuchowania! Pomoz zarabiać innym leniom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
To milo z waszej strony, ze tak sie upominacie... Codzienna ilosc kilkunastu maili od was, zmusila mnie do stworzenia nowej strony na ktora serdecznie zapraszam : www.Beri.pl [ beri.pl] Strona przez najblizszy czas bedzie modyfikowana wiec z gory przepraszam, ze od razu wszytkie dzialy nie beda funkcjonowac, nie dotyczy to oczywiscie esensji tej strony czyli typow (juz sa) :-) Prosze o cierpliwosc i wyrozumialosc a jednoczesnie o wszelkie uwagii i sugestie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 87 |
Miło Cię widać znowu na forum. Mam pytanie czy zachowałeś liste mailową z poprzedniej strony?
Pozdro. dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Na początek kilka słów o mnie i o tym, czym się zajmuję. Jak większość z Was wie, mój nick to Beri. Codziennie poświęcam ok. 10 godzin różnego rodzaju analizom oraz przeglądaniu Internetu w poszukiwaniu wszelkich informacji związanych ze sportem. Z bukmacherstwem zmagam się już od 10 lat. Początki jak wiecie są zawsze trudne. Przez ten czas wypróbowałem tysiące przeróżnych sposobów i taktyk obstawiania. Owocem mojej ciężkiej pracy jest ta strona, na której dzielę się z Wami teoriami, doświadczeniem i wiedzą. Mam nadzieje, że dzięki tej witrynie będziecie mogli nieraz cieszyć się z wygranych, czego szczerze Wam życzę. Powodzenia Beri niezle podziwam tyle czasu na to tracic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Oryginalnie wysłał Moli: [qb]Miło Cię widać znowu na forum. Mam pytanie czy zachowałeś liste mailową z poprzedniej strony?
Pozdro. dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Niestety zostala sformatowana bezpowrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Beri stawiasz coś dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dzisiaj nie mam za dużo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a zawsze subskrypcja od ciebie przychodziła rano ... Z tego co widzę, to chyba nie grasz nic w Poniedziałki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Beri zapewne w poniedziałki świętuje po wekendach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Qrde, ale ostatnio mam strasznego niefarta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jak gram na Beriego to akurat mu 1 mecz nie wchodzi, a jak sobie mówie, że teraz na niego nie gram to wchodzą mu niesamowite kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Zna z Was ktoś to uczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216 |
heh zacznij grac dokladnie jak beri i zobaczysz jak sie bukmacherow z kasy obrabia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A tak serio: Beri jestes moim bogiem ostatino <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piekne typy i swietne kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GO GO GO GO GO GO !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
u niego tez trzeba wykupic abonament?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo nie widzialem żadnych typów na weekend :rolleyes: pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
No właśnie już od kilku dni, żadne typy się nie pojawiły, nawet te stare nie zostały oznaczone ''WON'' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .. Wie ktoś czemu ostatnio Beri nie aktualizuje swojej stronki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ahh to oprogramowanie, znowu widmo znikających postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka