Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#273023 28/12/2004 21:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
cd. tematu

Expekt [20] [mecz.org]

Bonus: Unibet
#273024 28/12/2004 22:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
Co sadzicie na temat UNIBETU?? Prosze o wypowiedz kogoś kto ma juz tam konto i wypłacał kaske.
Pozdrowienia.

#273025 28/12/2004 22:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
Aha i prosze o porównanie z Expekt-em

#273026 28/12/2004 23:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#273027 28/12/2004 23:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Chyba, że ktoś ma sentyment do Mustangów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#273028 30/12/2004 03:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

hmm.. a ktorego Ty buka polecasz ?? najlepiej w jezyku polskim..

prosze o wypowiedz innych forumowiczow na ten temat

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#273029 30/12/2004 07:51
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Quote
Quote
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

hmm.. a ktorego Ty buka polecasz ?? najlepiej w jezyku polskim..

prosze o wypowiedz innych forumowiczow na ten temat

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam.
Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN

#273030 30/12/2004 08:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
z wypłatą w expekcie niema problemu, przynajmniej ja jak robie przelewy do BPH PBK to po trzech dniach mam kase na koncie, przewaz nie wypłacam 2 tys.- 4 tys.
Nie robie tego często, ale raz na miesiąc mi sie zdarzy....

Ale jeżeli chodzi o ofertę to dramat...

NBA traktują bardzo, ale to bardzo wybiórczo, a ostatnio maja w zwyczaju niedzielne mecze NFL zaczynające się po 19:00 zdejmowac wraz z rozpoczęciem się tych meczy wcześniejszych, ilekroc pisałem do nich meile w tej sprawie, czemu tak robią, to ignorują, twierdząc, że według nich jest wszystko OK...

mam równiez konta w Betandwin, Bet 365 i Unibecie, to powiem szczerze, że Betandwin bije ofertą na łeb wszystkich....a kaske wypłacałem i równiez trwałlo to 3 dni , była to kwota mniejsza bo 250 EUR, ale również była szybko na koncie...

pozdr...i osobiście expektu nie polecam...

#273031 30/12/2004 09:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam.
Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN

W Betandwin też chyba można założyć teraz konto w złotówkach, nie??

#273032 30/12/2004 09:52
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Quote
Quote
Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam.
Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN

W Betandwin też chyba można założyć teraz konto w złotówkach, nie??

nom mozna pomyliło mi sie

#273033 30/12/2004 21:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
dzieki bardzo za odpowiedzi..

jako ze dopiero chce zaczac przypoge z bukami internetowymi..waham sie miedzy Expektem BetandWin i unibetem..

- ktory z bukow wystawia najlepsze kursy ?? i ktory ma najbogatsza oferte.. np. lige walijska itd.. interesuje mnie tez nba under / over

z gory dzieki za pomoc...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#273034 30/12/2004 22:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
dzieki bardzo za odpowiedzi..

jako ze dopiero chce zaczac przypoge z bukami internetowymi..waham sie miedzy Expektem BetandWin i unibetem..

- ktory z bukow wystawia najlepsze kursy ?? i ktory ma najbogatsza oferte.. np. lige walijska itd.. interesuje mnie tez nba under / over

z gory dzieki za pomoc...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jezeli mialbym wybierac z 'tej trojki' to nie bym sie dlugo nie zastanawial, wybral bym poprostu Unibet. Fachowa obsluga, moze nie ma najbogatrzej oferty, tak jak B&W, ale za to zdecydowanie lepsze kursy. Jak dla mnie jeden z lepszych bukmacherow w necie...

Pozdrawiam,
Exp

#273035 30/12/2004 23:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Jezeli mialbym wybierac z 'tej trojki' to nie bym sie dlugo nie zastanawial, wybral bym poprostu Unibet. Fachowa obsluga, moze nie ma najbogatrzej oferty, tak jak B&W, ale za to zdecydowanie lepsze kursy. Jak dla mnie jeden z lepszych bukmacherow w necie...

Pozdrawiam,
Exp

Najlepsze kursy? Zależy z której strony na to patrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na dogów to mają najlepsze (najwyższe), a na faworytów (tzw. murowanych) zaniżają bardzo.
Z wymienionej trójki moim zdaniem najtrudniej właśnie Unibet ograć. Tak jest przynajmniej w moim przypadku. BW bawi się czasem w mikołaja - rozdaje prezenty, ale nie trwa to długo, bo jeśli się wygrywa to kaganiec w postaci limitów.
Ofertą BW zdecydowanie przewyższa obydwu "skandynwów".
Moim zdaniem najlepiej założyć na początek conajmniej 2 konta - w BW i jednym ze dwójki Expekt/Unibet. Ja bym wybrał Expa, bo u nich jednak łatwiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale to tylko moja subiektywna opinia. Inni mogą mieć odmienne doświadczenia.

skottie

#273036 31/12/2004 09:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Tu nie ma się co zastanawiać. Zakładaj konto w BAW. Dadzą Ci 140 zł. Unmibet i Expekt moga poczekać. Korzystaj z promocji.

Zapomniałem dodać, żebyś rozważył też założenie konta w Sportingbet.

Last edited by MarcoviaMarki; 31/12/2004 09:23.
#273037 31/12/2004 09:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
sorki a do kiedy jest ta promocja w BaW ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#273038 03/01/2005 12:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Czy zdazylo sie Wam kiedys ze Expekt nie przyjal wam tyle gotowki ile chcecie na zaklad ? Mi czesto biora w nawias ale zawsze pozwalaja zagrac .

#273039 04/01/2005 00:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Witam czy w turniejach pokerowych typu Freeroll darmowe jest tylko wejście na turniej czy także dostaje sie jakieś darmowe środki na grę w turnieju?? Proszę o odp.Z góry dziękuje.

#273040 04/01/2005 00:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
sorki a do kiedy jest ta promocja w BaW ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Promocja w Betandwin jest ważna do 31.12. Więcej info o promocji na stronie: PROMOCJE (link).

#273041 04/01/2005 01:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Czy zdazylo sie Wam kiedys ze Expekt nie przyjal wam tyle gotowki ile chcecie na zaklad ? Mi czesto biora w nawias ale zawsze pozwalaja zagrac .

Mnie to sie zdarza na kazdy zaklad niestety, a z 60% przypadkow akceptuja za kwote jaka chce, niestety w ich przypadku mnie to nie dziwi, nie jestem ich ulubionym klientem. Jednak to wg mnie jeden z najlepszych bukow, nigdy mnie nie zawiedli.

#273042 06/01/2005 18:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
sie ma mam pystanei w poniedzialek dalem takei zdarzenia za dosc duzą kase:(nei zauwzylem jednego ze tam pisze champions race --wiec dopiero rozlicza mi to chyba na koniec roku?????data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 03/01/05 01:00 Johansson J - Moya
ATP Champ. Race 2005 Most points H2H
ATP Tour 2 1.90
Pn 03/01/05 01:00 Lopez F - Srichaphan
ATP Champ. Race 2005 Most points H2H
ATP Tour 1 1.51
Pn 03/01/05 01:00 Rusedski - Davydenko N
ATP Champ. Race 2005 Most points H2H
ATP Tour 2 1.80
prosze powiedzcie mi z gory wielkie dzieki

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1