|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323 |
Co sadzicie na temat UNIBETU?? Prosze o wypowiedz kogoś kto ma juz tam konto i wypłacał kaske. Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323 |
Aha i prosze o porównanie z Expekt-em
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Chyba, że ktoś ma sentyment do Mustangów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hmm.. a ktorego Ty buka polecasz ?? najlepiej w jezyku polskim.. prosze o wypowiedz innych forumowiczow na ten temat pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
Według mnie Expekt 0% reputacji, a Unibet w porównaniu 100%. Choć tak naprawdę są duże lepsze buki od tych dwóch... To tak jak mówić co jest lepsze, 20-letni trabant czy Ford? Pewnie, że Ford... ale to nie jest jeszcze czołówka wsród firm bukmacherskich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hmm.. a ktorego Ty buka polecasz ?? najlepiej w jezyku polskim.. prosze o wypowiedz innych forumowiczow na ten temat pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam. Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
z wypłatą w expekcie niema problemu, przynajmniej ja jak robie przelewy do BPH PBK to po trzech dniach mam kase na koncie, przewaz nie wypłacam 2 tys.- 4 tys. Nie robie tego często, ale raz na miesiąc mi sie zdarzy....
Ale jeżeli chodzi o ofertę to dramat...
NBA traktują bardzo, ale to bardzo wybiórczo, a ostatnio maja w zwyczaju niedzielne mecze NFL zaczynające się po 19:00 zdejmowac wraz z rozpoczęciem się tych meczy wcześniejszych, ilekroc pisałem do nich meile w tej sprawie, czemu tak robią, to ignorują, twierdząc, że według nich jest wszystko OK...
mam równiez konta w Betandwin, Bet 365 i Unibecie, to powiem szczerze, że Betandwin bije ofertą na łeb wszystkich....a kaske wypłacałem i równiez trwałlo to 3 dni , była to kwota mniejsza bo 250 EUR, ale również była szybko na koncie...
pozdr...i osobiście expektu nie polecam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam. Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN W Betandwin też chyba można założyć teraz konto w złotówkach, nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
Dla poczatkujacych Expekt wydaje sie najdogodniejszym bukiem.Ja rowniez mam konto w expie i poki co nie narzekam. Expekt jest w jezyku polskim i takze ma polska walute w odroznieniu np.od BETandWIN W Betandwin też chyba można założyć teraz konto w złotówkach, nie?? nom mozna pomyliło mi sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
dzieki bardzo za odpowiedzi..
jako ze dopiero chce zaczac przypoge z bukami internetowymi..waham sie miedzy Expektem BetandWin i unibetem..
- ktory z bukow wystawia najlepsze kursy ?? i ktory ma najbogatsza oferte.. np. lige walijska itd.. interesuje mnie tez nba under / over
z gory dzieki za pomoc...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
dzieki bardzo za odpowiedzi..
jako ze dopiero chce zaczac przypoge z bukami internetowymi..waham sie miedzy Expektem BetandWin i unibetem..
- ktory z bukow wystawia najlepsze kursy ?? i ktory ma najbogatsza oferte.. np. lige walijska itd.. interesuje mnie tez nba under / over
z gory dzieki za pomoc...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jezeli mialbym wybierac z 'tej trojki' to nie bym sie dlugo nie zastanawial, wybral bym poprostu Unibet. Fachowa obsluga, moze nie ma najbogatrzej oferty, tak jak B&W, ale za to zdecydowanie lepsze kursy. Jak dla mnie jeden z lepszych bukmacherow w necie... Pozdrawiam, Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Jezeli mialbym wybierac z 'tej trojki' to nie bym sie dlugo nie zastanawial, wybral bym poprostu Unibet. Fachowa obsluga, moze nie ma najbogatrzej oferty, tak jak B&W, ale za to zdecydowanie lepsze kursy. Jak dla mnie jeden z lepszych bukmacherow w necie...
Pozdrawiam, Exp Najlepsze kursy? Zależy z której strony na to patrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na dogów to mają najlepsze (najwyższe), a na faworytów (tzw. murowanych) zaniżają bardzo. Z wymienionej trójki moim zdaniem najtrudniej właśnie Unibet ograć. Tak jest przynajmniej w moim przypadku. BW bawi się czasem w mikołaja - rozdaje prezenty, ale nie trwa to długo, bo jeśli się wygrywa to kaganiec w postaci limitów. Ofertą BW zdecydowanie przewyższa obydwu "skandynwów". Moim zdaniem najlepiej założyć na początek conajmniej 2 konta - w BW i jednym ze dwójki Expekt/Unibet. Ja bym wybrał Expa, bo u nich jednak łatwiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale to tylko moja subiektywna opinia. Inni mogą mieć odmienne doświadczenia. skottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Tu nie ma się co zastanawiać. Zakładaj konto w BAW. Dadzą Ci 140 zł. Unmibet i Expekt moga poczekać. Korzystaj z promocji.
Zapomniałem dodać, żebyś rozważył też założenie konta w Sportingbet.
Last edited by MarcoviaMarki; 31/12/2004 09:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 41 |
sorki a do kiedy jest ta promocja w BaW ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Czy zdazylo sie Wam kiedys ze Expekt nie przyjal wam tyle gotowki ile chcecie na zaklad ? Mi czesto biora w nawias ale zawsze pozwalaja zagrac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Witam czy w turniejach pokerowych typu Freeroll darmowe jest tylko wejście na turniej czy także dostaje sie jakieś darmowe środki na grę w turnieju?? Proszę o odp.Z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
sorki a do kiedy jest ta promocja w BaW ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Promocja w Betandwin jest ważna do 31.12. Więcej info o promocji na stronie: PROMOCJE (link).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy zdazylo sie Wam kiedys ze Expekt nie przyjal wam tyle gotowki ile chcecie na zaklad ? Mi czesto biora w nawias ale zawsze pozwalaja zagrac . Mnie to sie zdarza na kazdy zaklad niestety, a z 60% przypadkow akceptuja za kwote jaka chce, niestety w ich przypadku mnie to nie dziwi, nie jestem ich ulubionym klientem. Jednak to wg mnie jeden z najlepszych bukow, nigdy mnie nie zawiedli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102 |
sie ma mam pystanei w poniedzialek dalem takei zdarzenia za dosc duzą kase:(nei zauwzylem jednego ze tam pisze champions race --wiec dopiero rozlicza mi to chyba na koniec roku?????data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pn 03/01/05 01:00 Johansson J - Moya ATP Champ. Race 2005 Most points H2H ATP Tour 2 1.90 Pn 03/01/05 01:00 Lopez F - Srichaphan ATP Champ. Race 2005 Most points H2H ATP Tour 1 1.51 Pn 03/01/05 01:00 Rusedski - Davydenko N ATP Champ. Race 2005 Most points H2H ATP Tour 2 1.80 prosze powiedzcie mi z gory wielkie dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|