|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
a w jakim internetowym buku mozna znalesc 2 polska lige?? może Unibet pozdro Unibet nie. 2 liga polska była dotąd w BetandWin........ ..oraz w Bet-at-home ale tego zdecydowanie nie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Znowu exepkt w ciula wali , Zagralem Rochusa w Tenisie najpierw rozliczyli ze przegral a faktycznie wygral napisalem maila zmienili zaliczyli mi kase ze wygral - to rozumiem zdarzaja sie takie bledy . Ale teraz znowu odjeli mi kase za Rochusa i kupon jest w trakcie nierozliczony teog to nie rozumiem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Muszę pochwalić EXPEKT za szybkość wypłaty. Chłopaki bardzo miło mnie zaskoczyli. Zgłośiłem wypłatę w środę ok 18 a na następny dzień rana kasa była na koncie. Piwo dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Witam Chciałbym się dowidzieć w jaki sposób najlepiej wpłacić kaskę do expekt. Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
wplata w Kredyt Banku depozyt masz wciagu 2-3h na koncie karta kredytowa lub ostatnio poprzez Nettelera
z daleka omijaj od poczte
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
czy ktos wie czy w Expie jakos niebawem pojawi sie jakas promocja odnosnie depozytu??Czy moze niedawno sie skonczyla jakas i w najblizszym czasie nic nie bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja mam pytanie do wszystkich forumowiczow ! Czy spotkaliscie sie z przypadkiem ze Expekt zablokowal konto z takiej przyczyny iz ktos ich golil non stop na duza kase ?
Jesli tak prosze napiszcie ,wazne to dla mnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66 |
z Expekt:
"BlackJack Zasady Po każdej zakończonej grze, karty do niej używane zostają stasowane do talii. Krupier rozdaje karty z 6 talli składających się z 52 kart, które są przetasowywane po każdym rozdaniu."
Więc to że krupier ma "w ręku" równocześnie dwie piątki pik, lub dwa króle trefl nie powinno mnie dziwić?
6*52=312
Wszystkie sześć talii jest równocześnie używane i wymieszane?
W kasynie expekt zdarzało mi się już mieć dwie identyczne figury jednego koloru.
Czy w innych kasynach używanych jest mniej talii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
W niektórych uzywa się jednej talii, ale generalnie 6 to standard jak również tasowanie po każdym rozdaniu żeby uniemożliwć liczenie kart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66 |
Jest jakieś kasyno on-line(u solidnego buka)gdzie używana jest jedna talia?
Sześć talii to standard?
Wszystkie 6 jest wymieszane i krupier rozdaje z 312?
Czy samo rozdanie jest z jednej 52 kartowej, a potem tasowanie, zmienianie talii itp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
Ile trwa przelew kasy na konto w Expie przy wlacie w Kredyt Banku? Pobierana jest jakaś prowizja? Jak dotąd wpłacałem Mastercardem - prowizja była 2.5% Z gory dzięki, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
czas masz 7 postów wyżej, prowizja rok temu była 1,5% nie mniej niz 7 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja mam pytanie do wszystkich forumowiczow ! Czy spotkaliscie sie z przypadkiem ze Expekt zablokowal konto z takiej przyczyny iz ktos ich golil non stop na duza kase ?
Jesli tak prosze napiszcie ,wazne to dla mnie . Nikomu ? To dobrze heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
mam pytanko......jak przelac kase z expekta do betandwinu ...goraca prosba co mam wpisac w kolejne rubryki:
Nazwa banku (betandiwnu) :?? Adres ...?? Kraj...??
Numer konta - pełnych 26 cyfr rachunku Kod SWIFT Twojego banku
gdzie wpisac na jaki nick... maja przesłać kase???
......sprawa jest pilna dziekuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Jest jakieś kasyno on-line(u solidnego buka)gdzie używana jest jedna talia? Nie przypominam sobie. Tak Wszystkie 6 jest wymieszane i krupier rozdaje z 312? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13 |
mam pytanko......jak przelac kase z expekta do betandwinu ...goraca prosba co mam wpisac w kolejne rubryki:
Nazwa banku (betandiwnu) :?? Adres ...?? Kraj...??
Numer konta - pełnych 26 cyfr rachunku Kod SWIFT Twojego banku
gdzie wpisac na jaki nick... maja przesłać kase???
......sprawa jest pilna dziekuje... Z tego co pamietam to chyba w regulaminie expekta jest ze mozna przelewac kase tylko na swoje wlasne konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323 |
prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> chyba nie rozumiem dokładnie na czym polega system 1z3 jeżeli mamy 3 zdarzenia kazde z kursem 4 to jezeli trafiam 2 spotkania to AKO wynosi 4+4=8 czy 4*4=16?? a co jest jezeli trafie wszystkie 3 - AKO wyniesie 4*4*4=64???? namieszałem ale moze ktoś zrozumie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
system 1 z 3 opisze Ci to na przykładzie :
A - kurs 4 na wygrana Chelsea B - kurs 4 na wygrana Bayernu C - kurs 4 na wygrana Lazio Stawka 12 zł
jesli trafisz tylko wygrana Chelsea zyskujesz 4*(12/3) = 16 zł jesli trafisz tylko wygrana Chelsea i Bayernu zyskujesz 4*(12/3)+ 4*(12/3)=16 + 16 = 32 zł jesli trafisz wygrana Chelsea, Bayernu i Lazio zyskujesz 4*(12/3)+ 4*(12/3)+ 4*(12/3 = 16 + 16 + 16 = 48 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka