|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Pic na wode - mam kilka kont rejestrowane z mojego kompa i wszystkie hulają Nic dziwnego jesli masz zmienne IP ale jesli ktos ma stałe to już ma problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Qcz, niestety Twoj przyklad, ktory przytoczyles na temat podzialu zysku w przypadku remisu jest podstawa do tego, zeby Expekt podzielil wygrana na dwa. Niestety.
Wczoraj jak zobaczylem ze mi policzyli zwyciestwo Malysza za 1.38 przyrzeklem sobie, ze moim priorytetem jest ojebanie ich z jak najwiekszej kasy. Tak mi dopomoz Bog!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Tak, a do tej pory Twoim priorytetem było nabijanie kasy bukowi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Co do zwyciestwa Malysza to podzielnie rownomierne kursu byloby zasadne gdyby kurs na zwyciestwo Ljokelsoya byl rowniez 2,75, problem jest taki ze kursu na zwyciestwo Ljokelsoya bie bylo...
jesli by byl to przypuszczam ze okolo 6, takze by wygrac 1000zl na zwyciestwo malysza trzeba by postawic 363zl, na ljokelsoya z kursem 6,00 167zl, wklad 530zl wygrana obojetne od zwyciezcy 1000zl, daje to kurs wspolny kurs 1,88
Last edited by terrorist; 30/01/2005 13:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Expekt odpisal juz 2 razy i jade dalej z nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Witamy Serdecznie
Tak, jak informowalismy zasada ta dotyczy wszelkich zakladow na danych zawodnikow, gdyz zarowno zaklady na jednego jak i drugiego wygrywaja. i tu kurde sie myla, bo nie wyplacali na durgiego przeciez tylko na Malysza byla wyplata i zaklad na Malysza! Sami sie juz gubia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 584 |
WITAM !!!!! Prosiłbym kogoś kompetentnego o odpowiedzi na moje pytania. Szczególnie chciałbym się dowiedzieć: 1. Czy jest możliwość dokonania wypłaty na adres domowy ?? 2. Czy Expekt praktycznie może jakoś sprawdzić czy jestem pełnoletni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3. Jaka jest u nich minimalna kwota depozytu ?? 4. Co sądzicie o ofercie i kursach w Expekt ?? 5. Czy mogę bez strachu o moje pieniążki dokonać u nich depozytu (chodzi mi o kwotę rzędu 50 - 100 złotych)?? 6. Czy oprócz lig Europejskich mają też Polską pierwszą i drugą ligę (piłka nożna)?? 7. Ile mniejwiecej trzeba czekać na wypłatę pieniążków (konto lub na adres domowy)?? 8. Przedewszystkim czy Expekt jest wiarygodnym bukiem i czy nie ma problemów z wypłaceniem u nich wygranych do 1000 złotych ?? 9. Jaka jest minimalna kwota wypłaty (w złotych)?? BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY ZA ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
WITAM !!!!! Prosiłbym kogoś kompetentnego o odpowiedzi na moje pytania. Szczególnie chciałbym się dowiedzieć: 1. Czy jest możliwość dokonania wypłaty na adres domowy ?? Chyba nie. 2. Czy Expekt praktycznie może jakoś sprawdzić czy jestem pełnoletni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Raczej nie, ale dla pewności lepiej wejdź we współpracę z kimś pełnoletnim, po co ładować sie w fałszywe dane? 3. Jaka jest u nich minimalna kwota depozytu ?? 50PLN+2.5% prowizji czyli 51.25 przy wpłacie kartą 50PLN+ileś tam prowizji ale nie mniej niż 7 zł (chyba) przy wpłacie w Kredyt Banku 4. Co sądzicie o ofercie i kursach w Expekt ?? Oferta dość dobra, czasem (często w wypadku NBA) wystawiane są tylko wybrane mecze. Kursy przyzwoite. 5. Czy mogę bez strachu o moje pieniążki dokonać u nich depozytu (chodzi mi o kwotę rzędu 50 - 100 złotych)?? Według mnie tak, nigdy nie miałem problemów z tym związanych. Nie wiem jak jest jjeślibyś chciał pograć "grubo". 6. Czy oprócz lig Europejskich mają też Polską pierwszą i drugą ligę (piłka nożna)?? Ekstraklasa jest. 7. Ile mniejwiecej trzeba czekać na wypłatę pieniążków (konto lub na adres domowy)?? Na konto w WBK ok. 3 dni. 8. Przedewszystkim czy Expekt jest wiarygodnym bukiem i czy nie ma problemów z wypłaceniem u nich wygranych do 1000 złotych ?? Wypłacałem kilka razy po 150, choć wpłaciłem początkowo tylko 100. Nie było problemu. 9. Jaka jest minimalna kwota wypłaty (w złotych)?? Bodajże 10złotych. Nie pobierają od tego prowizji. BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY ZA ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie ma problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdrrry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
2. Czy Expekt praktycznie może jakoś sprawdzić czy jestem pełnoletni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Raczej nie, ale dla pewności lepiej wejdź we współpracę z kimś pełnoletnim, po co ładować sie w fałszywe dane? Może poprosić o przesłanie skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, tak czasami bywa przed wypłatą u innych bukmacherów, nie wiem dokładnie jak to jest teraz w Ekpektcie bo już dawno tam nie grałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
W warunkach promocji expeku mówi jasno że należy obrócić 3 razy depozytym,gdy wysłałem maila do nich o pytanie kiedy moge wypłacić pieniądze oto ich odp."lacznie dokonac zakladow na kwote 600 PLN ( bonus+depozyt x 3)Po dokonaniu tego obrotu bedzie Pan mogl wyplacic srodki z konta gracza"Więc coś ich promocja jest troche skomplikowana ,bo myslałem,że należy zagrać tylko za 300zł.............
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie czyli (100+100)x3=600! czytac ludzie czytac regulamin zanim przystapicie do ja kies promocji.Dokładnie. zrobic obrot 600 dla 100 to jest promocja dla bukmachera nie dla gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Qcz, nie rozumiesz, że zawarłeś zwyczajny zakład na zwycięstwo Małysza? I nieważne czy Lljokelsoj tam też był czy go nie było, ani czy zakład brzmiał "miejsce Małysza w Zakopanem - pierwsze" albo "Małysz będzie ostatni patrząc od końca" - należy Ci się wygrana po połowie kursu i koniec kropka.
terrorist, wspólnym kursem 1.88 skrzywdziłbyś tych którzy stawiali na Norwega po kursie 8 a wypłacono im 4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Mam trochę USD$ na koncie Netellera i chciałbym je przelać do Expekta i oczywiście poobstawiać trochę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale na temat ewentualnej wypłaty doczytałem się, że:
"Aby móc dokonać wypłaty pieniędzy poprzez NETeller, musi zachodzić jedna z poniższych czynności: wszystkie Twoje depozyty do Expekt.com zostały dokonane poprzez NETeller, lub kwota którą życzysz sobie wypłacić, jest równa lub mniejsza ogólnej kwocie depozytu, jaki złożyłeś poprzez NETeller.
Fundusze złożone jako depozyt poprzez NETeller, muszą być użyte dla celów gry, aby mogły być wypłacone. Wypłaty funduszy zdeponowanych poprzez NETeller, będą dokonane z powrotem do Twojego konta gracza w NETeller. Minimalna kwota wypłaty, to 20.0 PLN."
Czyli aby wybrać, trzeba kasą obrócić (ile razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />)
Załóżmy że zagram za całą kwotę depozytu(40PLN) wpłaconego przez Netellera i wygram. Czy będę mógł wypłacić wygraną część na konto bankowe? Wedle powyższego chyba nie, a do Netellera będę mógł wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem. Więc co z wygraną częścią, kasa nie do ruszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Proszę o informację osobę która miała już z takim przypadkiem jakieś doświadczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
niechce sie wprost wypowiadac ale latwo da sie to obejsc tylko jak expekt to przeczyta to sie wycwani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ale fakt dodali sobie tą regułke niedawno, na początku nie było takowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87 |
w expekcie sa zakłady oznaczone jako np.
Lokeren - AA Gent 1st leg
co oznacza zapis "1st leg" ????
dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
pierwszy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
Qcz, nie rozumiesz, że zawarłeś zwyczajny zakład na zwycięstwo Małysza? I nieważne czy Lljokelsoj tam też był czy go nie było, ani czy zakład brzmiał "miejsce Małysza w Zakopanem - pierwsze" albo "Małysz będzie ostatni patrząc od końca" - należy Ci się wygrana po połowie kursu i koniec kropka.
terrorist, wspólnym kursem 1.88 skrzywdziłbyś tych którzy stawiali na Norwega po kursie 8 a wypłacono im 4. Według mnie to bzdura. Jeżeli zdarzyło się tak, że dwóch zawodników zajęło wspólnie pierwsze miejsce (a w końcu nie zdzarza się tak codzień) buk powinien wypłacić wygrane zakłady na 1 miejsce, tak dla Lyokelsoya jak i Małysza. I pewnie tak rozliczyli ci, którzy szanują swoich graczy. Czasem nawet buk wtapia. Taki jest sport. Pozdrrry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Aron, dokładnie nikt tak nie rozliczył. Ani jedna jedyna firma. Wszystkie mają zapis o remisie w regulaminie. Tzw "dead heat rule" to podstawowy punkt regulaminu każdego szanującego się (i nie tylko) buka.
P.S. Buk nigdy nie wtapia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by z o R r o; 03/02/2005 17:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102 |
*** mam jedno oszusty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />zmieniniam na gamebookers:)a ich jzu ni tykam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15 |
Mam kilka pytań odnośnie Programu Partnerskiego Expektu.
1. Czy jeśli się ktoś zarejestruje z mojego polecenia to będę wiedzieć kto to - jakiś email tej osoby czy cokolwiek? 2. Czy aby przystąpić do PP musze mieć na koncie minimalny depozyt?
To by było tej chwili na tyle – Proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Mam kilka pytań odnośnie Programu Partnerskiego Expektu.
1. Czy jeśli się ktoś zarejestruje z mojego polecenia to będę wiedzieć kto to - jakiś email tej osoby czy cokolwiek? 2. Czy aby przystąpić do PP musze mieć na koncie minimalny depozyt?
To by było tej chwili na tyle – Proszę o odpowiedź. 1. NIE 2. NIE
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|