Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Myślę, że na Wyspach Kanaryjskich - w końcu człowiekowi należą się jakieś przyjemności za zarobioną gotówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
Nie widze leszcza
ale nawet tam moze podawac typy - no maja tam chyba internet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał mlo:
[qb]Nie widze leszcza[/qb]
Nie wiem co to miało oznaczać, ale za bardzo sobie nie pozwalaj szczególnie, że Beri to dla większości z Was Himalaje.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mlo:
[qb]Nie widze leszcza[/qb]
Nie wiem co to miało oznaczać, ale za bardzo sobie nie pozwalaj szczególnie, że Beri to dla większości z Was Himalaje.[/qb]
spoko mpbrowar - nie denerwuj sie
nie widze leszcza = nie widze przciwskazan
a odnosi się to do jego ewentualnego pobytu na Wyspach Kanaryjskich - daj mu Boze
a co do tych Himalajow to ja sie wcale do niego nie porownuje
poprostu uwazam Go za bardzo dobrego typera i rad bym ogladac Jego typy
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Ja tylko żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Ja tylko żartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jest OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
aktualne pozostaje pytanie gdzie mozna sledzic poczynania Beriego :eek:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Beri zrobił sobie dłuższą przerwę i myślę że niedługo się odezwie, a wszystkie typy jakie podawał w pierwszej kolejności umieszczał na swojej stronie.

Pozdrawiam
mpbrowar

Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
beriiii beriii....gdzie jest beriii czy ktoś widział beriegooo...jak wygląda beriii a tak na poważnie mi też brakuje jego typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
M
mlo Offline
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 80
Beri - dosyć leniuchowania!
Pomoz zarabiać innym leniom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
To milo z waszej strony, ze tak sie upominacie...
Codzienna ilosc kilkunastu maili od was, zmusila mnie do stworzenia nowej strony na ktora serdecznie zapraszam :
www.Beri.pl [beri.pl]
Strona przez najblizszy czas bedzie modyfikowana wiec z gory przepraszam, ze od razu wszytkie dzialy nie beda funkcjonowac, nie dotyczy to oczywiscie esensji tej strony czyli typow (juz sa) :-)

Prosze o cierpliwosc i wyrozumialosc a jednoczesnie o wszelkie uwagii i sugestie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 87
Miło Cię widać znowu na forum. Mam pytanie czy zachowałeś liste mailową z poprzedniej strony?

Pozdro. dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Na początek kilka słów o mnie i o tym, czym się zajmuję. Jak większość z Was wie, mój nick to Beri. Codziennie poświęcam ok. 10 godzin różnego rodzaju analizom oraz przeglądaniu Internetu w poszukiwaniu wszelkich informacji związanych ze sportem. Z bukmacherstwem zmagam się już od 10 lat. Początki jak wiecie są zawsze trudne. Przez ten czas wypróbowałem tysiące przeróżnych sposobów i taktyk obstawiania. Owocem mojej ciężkiej pracy jest ta strona, na której dzielę się z Wami teoriami, doświadczeniem i wiedzą. Mam nadzieje, że dzięki tej witrynie będziecie mogli nieraz cieszyć się z wygranych, czego szczerze Wam życzę.
Powodzenia
Beri

niezle podziwam tyle czasu na to tracic.

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Moli:
[qb]Miło Cię widać znowu na forum. Mam pytanie czy zachowałeś liste mailową z poprzedniej strony?

Pozdro. dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Niestety zostala sformatowana bezpowrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Beri stawiasz coś dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dzisiaj nie mam za dużo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a zawsze subskrypcja od ciebie przychodziła rano ... Z tego co widzę, to chyba nie grasz nic w Poniedziałki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Beri zapewne w poniedziałki świętuje po wekendach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Qrde, ale ostatnio mam strasznego niefarta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jak gram na Beriego to akurat mu 1 mecz nie wchodzi, a jak sobie mówie, że teraz na niego nie gram to wchodzą mu niesamowite kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Zna z Was ktoś to uczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
heh zacznij grac dokladnie jak beri i zobaczysz jak sie bukmacherow z kasy obrabia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A tak serio: Beri jestes moim bogiem ostatino <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Piekne typy i swietne kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GO GO GO GO GO GO !!!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
u niego tez trzeba wykupic abonament?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
bo nie widzialem żadnych typów na weekend :rolleyes:
pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
No właśnie już od kilku dni, żadne typy się nie pojawiły, nawet te stare nie zostały oznaczone ''WON'' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .. Wie ktoś czemu ostatnio Beri nie aktualizuje swojej stronki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ahh to oprogramowanie, znowu widmo znikających postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

SLAV

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1