|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Gremlin zapodaj dokładny tytuł,rok, wydawce ,bo chciałbym poszukać w bibliotece <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
w bibliotece to napewno tego nie znajdziesz jedynie moga to posiadac starzy gracze w totolotka pilkarskiego,z lat 70-80 jezeli masz takowych w swoim srodowisku to popytaj, ja kiedys ja mialem ale ktos nie oddal!!! jest to ksiazeczka formatu A-5 czyli polowa z A-4 autorem jest nijaki WAJDA kolor tego byl chyba niebieski ,sprobuj moze ktos jeszcze to ma, ale biblioteka odpada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi. GREMLIN a msz moze jakies przyklady tych systemow blokowych z nadmiarem i z przewagami 1-nek. Moze masz to rozpisane w jakiejs wersji elektronicznej, lub moze bys przedstawil o co tam chodzi? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
z tego co pamietam to na pamiec znam taki jeden system 4 potrojne napisze go w poziomie bo nie wiem jak sie pisze w zeby on byl pokazany w pionie sorry poprostu trzeba go ustawic do pionu- 111111X21/ XX2211111/ 1111X2111/ X2X211111/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
moze ktos ma jakies inne linki dotyczace zakladow blokowych moga byc po angielsku?
Za cholere nie moge skumac jak rozpisywane sa te kombinacje w poszczegolnych blokach w systemie ze strony ktora wczesniej podalem. Moze by mi ktos pojasnil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Witam! jestem nowy na tym forum ale doświadczony w Blokach Co chcesz wiedzieć kąkretnie - jak można je tworzyć , jak rozpisywać itd ? To wszystko znam, pytaj śmiało .. Zaczne od podstaw: Jeżeli wybierzesz sobie np. 10 pozycji do gry(albo 13 tak jak w Toto lidze) możesz ustalić w tych pozycjach bloki /dowolnie/ wybierając sobie np. poz .1 i 2. Jest to blok dwupozycyjny. W pełnym systemie masz 9 kombinacji..11,1X,12, X1,XX,X2, 21,2X,22. zapisane w poziomie a powinny być w pionie tak; 111XXX222 1X21X21X2..to jest nasz blok na wybrane 2 pozycje. Teraz chcąc skrócić z 9-ciu kombinacji na np. tylko 5 ? wyjdzie tek; 11,1X.12,X1,XX.. Ja wybrałem takie Ty możesz wybrać jakie będziesz chciał ..(to są nasze typowania skrócone ) w tych pozycjach ...itd,,można o tym pisać bez końca ,czy o to Ci chodzi ? pozdrawiam lottogracz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Witam gremlin..Tak coś pamiętasz ale jest to blok kombinacji bezgwarancyjnych ..czyli mniej wart-ślepy !! Pełny rozpis na 4 poz. to 81 zakładów-kombinacji. Ty dałes 9 i jeszcze bez uwzględnienia minimalnej gwarancji ? Na takie systemy tylko się przegrywa niestety !!Jak już grać to z gwarancją /zwrotną /Masz 9 zakładów osobno za każdy po 2zł. to 18 zł. ot tak sobie tracić ? Istnieje rozpis blokowy gwarancyjny na 4-pozycje. Zachowana gwarancja 3-ech trafnych wyników na 4 możliwe ; Oto on !!polecam dla wszystkich cienko grających .... 1poz.111XXX222 2poz.1X21X21X2 3poz.1X2X2121X 4poz.1X221XX21 Jest to jeden z 2-ch możliwych gwarancyjnych systemów rozpisowych. Z niego można układać blokowo większe i dobrze płatne systemy, ale o tym jak będzie dalsze zainteresowanie --lottogracz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi. Jestem posiadaczem takiej ksiazeczki GRY SYSTEMOWE - SYSTEMY SKROCONE z 1983r.O jaki eyetem chodzi ,prosze podac parametry to cos znajde.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
zgoda ale jest to system z przewaga jedynek!!! ktory przy odrobinie szczescia zgrywa sie!!! a w bukmacherce trzeba miec ta odrobine szczescia!!! system ktory ty napisales to jest z kategori podstawowych , ktory jest grany od zarania dziejow jest z gwarancja 1 bledu, ja kiedys probowalem nalozyc dwa takie sysytemy na siebie wychodzi naprawde bardzo ciekawa wariacja tzn. przy 81 zakladach masz 100% gwarancje trafienia 6 meczy w linni sprobuj!!! szkoda ze nie wiem jak na tym forum pisze sie w pionie , bo bym wieczorem Ci go napisal naprawde jest fajny , i wyglada to tak ze im gorsze wyniki tym wieksza wygrana-najgozej jak wchodza 1- pozdrawiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to mamy posiadacza ksiaeczki!!!-mysle ze dla nas grajacych u bukow najciekawsze chyba bylyby zyztemy z tzw. nadmiarem a daja one to ze grajac np. 3/4 pare kuponow nie placi nam tylko jeden uklad -gdybys mogl to rzuc z tej kategori 4 mecze 2 drogowo, oraz 5 meczy 2 drogowo ale w nadmiarze!!jak pamietam to byl tam fajny system 3 mecze 3 drogowe 6 zakladow ale to juz vez nadmiaru-naprawde ta ksieake mialem w reku jakies 20 lat temu i musze sobie poprzypominac co tam bylo wartosciowego- ale extra ze ja masz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Panowie wreszcie mamy poważną dyskusje na systemem,tak trzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.a co do właściciela " nie dało by sie tego przeskanować i może w PDF zrobić ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
niestety nie ma tu systemu dwu drogowego z madmiarem ale trzy drogowy.polega na trafnym wytypowaniu (1)oto system cztany ponowo.1111x2/xx2211/x2x211.do systemu sa jeszcze gwarancje ,ala to jest tabelka i trudno to naplsac.oto system nastepny 3 dau i2 trzy drogowo.1x1x/1x1x/1x1x/112x/112x/.sa to systemy o mlej skutecznosci.jesli jeszcse cos to pytajcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1 |
np mgr Jozef Pogoda ,,Trzynastki Dwunastki" zestaw gwarancyjnych systemow skroconych totalizatora pilkarskiego : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Hej ! Panowie zapomnieliście o mnie ? czy jestem nie potrzebny ? już wszystko wiecie ? na temat Bloków i systemów rozpisowych ? Obawiam się ,że nie... system z nadmiarem należy opisać, gracz powinien wiedzieć czego może się spodziewać itd. Są jeszcze z niedomiarem ale z tą samą gwarancją - minimalną .. lepiej opisac te przewagowe - są praktyczniejsze i skuteczniejsze .ale jak nie mam głosu to sorki ---lottogracz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie wiem czy macie ta ksiazke o ktorej mysle podstawa ze musi miec ona format A-5 jezeli jest mniejsza to nie jest ta ksiazka!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
wlasnie mam format A-5 tylko brak autora.PORADNIK GRY SYSTEMOWEJ-totalizator sportowy 1983r
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856 |
Konio napisał; Niestety nie ma tu systemu 2-drogowego z nadmiarem ? dlaczego? w książce (jakiegoś magistra ) ? A no ścisły umysł wierzy tylko w rachunek prawdopodobieństwa !! Tak są przewagowe 2-drogowe systemy ..Te z koleji można łączyć w bloki -Różne Zestawy takich bloków daja znakomite rezultaty . Niski koszt posyłania zakładów a szanse większe.. lottogracz..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|