Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro
oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Gremlin zapodaj dokładny tytuł,rok, wydawce ,bo chciałbym poszukać w bibliotece <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
w bibliotece to napewno tego nie znajdziesz jedynie moga to posiadac starzy gracze w totolotka pilkarskiego,z lat 70-80 jezeli masz takowych w swoim srodowisku to popytaj, ja kiedys ja mialem ale ktos nie oddal!!! jest to ksiazeczka formatu A-5 czyli polowa z A-4 autorem jest nijaki WAJDA kolor tego byl chyba niebieski ,sprobuj moze ktos jeszcze to ma, ale biblioteka odpada

Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Quote
oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi.


GREMLIN a msz moze jakies przyklady tych systemow blokowych z nadmiarem i z przewagami 1-nek. Moze masz to rozpisane w jakiejs wersji elektronicznej, lub moze bys przedstawil o co tam chodzi?
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
z tego co pamietam to na pamiec znam taki jeden system 4 potrojne napisze go w poziomie bo nie wiem jak sie pisze w zeby on byl pokazany w pionie sorry poprostu trzeba go ustawic do pionu- 111111X21/ XX2211111/ 1111X2111/ X2X211111/

Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
http://www.toto-mix.pl/totoliga/blokowe_systemy_pilkarskie.php

tu jest przyklad systemu blokowego w totolidze

Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
moze ktos ma jakies inne linki dotyczace zakladow blokowych moga byc po angielsku?

Za cholere nie moge skumac jak rozpisywane sa te kombinacje w poszczegolnych blokach w systemie ze strony ktora wczesniej podalem.
Moze by mi ktos pojasnil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam! jestem nowy na tym forum ale doświadczony w Blokach
Co chcesz wiedzieć kąkretnie - jak można je tworzyć , jak rozpisywać itd ? To wszystko znam, pytaj śmiało ..
Zaczne od podstaw: Jeżeli wybierzesz sobie np. 10 pozycji do gry(albo 13 tak jak w Toto lidze) możesz ustalić w tych pozycjach bloki /dowolnie/ wybierając sobie np. poz .1 i 2.
Jest to blok dwupozycyjny. W pełnym systemie masz 9 kombinacji..11,1X,12, X1,XX,X2, 21,2X,22. zapisane w poziomie a powinny być w pionie tak;
111XXX222
1X21X21X2..to jest nasz blok na wybrane 2 pozycje.
Teraz chcąc skrócić z 9-ciu kombinacji na np. tylko 5 ?
wyjdzie tek; 11,1X.12,X1,XX.. Ja wybrałem takie Ty możesz wybrać jakie będziesz chciał ..(to są nasze typowania skrócone ) w tych pozycjach ...itd,,można o tym pisać bez końca ,czy o to Ci chodzi ? pozdrawiam lottogracz..

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Witam gremlin..Tak coś pamiętasz ale jest to blok kombinacji bezgwarancyjnych ..czyli mniej wart-ślepy !!
Pełny rozpis na 4 poz. to 81 zakładów-kombinacji. Ty dałes 9 i jeszcze bez uwzględnienia minimalnej gwarancji ?
Na takie systemy tylko się przegrywa niestety !!Jak już grać to z gwarancją /zwrotną /Masz 9 zakładów osobno za każdy po 2zł. to 18 zł. ot tak sobie tracić ? Istnieje rozpis blokowy gwarancyjny na 4-pozycje.
Zachowana gwarancja 3-ech trafnych wyników na 4 możliwe ;
Oto on !!polecam dla wszystkich cienko grających ....
1poz.111XXX222
2poz.1X21X21X2
3poz.1X2X2121X
4poz.1X221XX21 Jest to jeden z 2-ch możliwych gwarancyjnych systemów rozpisowych. Z niego można układać blokowo większe i dobrze płatne systemy, ale o tym jak będzie dalsze zainteresowanie --lottogracz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color]

Dołączył: May 2004
Posty: 48
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 48
Quote
Quote
Czy ktoś z Was słyszał o systemach blokowych. Wiem że takie stosuje się do gry w Toto-lidze, itp. Ciekawi mnie czy tego typu systemy dałoby się zmodyfokować i dostosować do gry z mniejszą ilością zdarzeń? Jeśli ktoś słyszał niech napisze. Pozdro
oczywiscie ze sie da!!! a szczegolnie polecam systemy z tzw. nadmiarem oraz systemy z przewagami 1-nek ale to juz jest wyzsza szkola jazdy!! jezeli ktos jest w posiadaniu takiej malej ksiazeczki z przed chyba 20 laty autorstwa pana wajdy z krakowa znajdzie je tam bez problemow, jezeli ktos ja posiada to moglby pare systemow rzucic na tym forum napewno sa godne uwagi.
Jestem posiadaczem takiej ksiazeczki GRY SYSTEMOWE - SYSTEMY SKROCONE z 1983r.O jaki eyetem chodzi ,prosze podac parametry to cos znajde.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
zgoda ale jest to system z przewaga jedynek!!! ktory przy odrobinie szczescia zgrywa sie!!! a w bukmacherce trzeba miec ta odrobine szczescia!!! system ktory ty napisales to jest z kategori podstawowych , ktory jest grany od zarania dziejow jest z gwarancja 1 bledu, ja kiedys probowalem nalozyc dwa takie sysytemy na siebie wychodzi naprawde bardzo ciekawa wariacja tzn. przy 81 zakladach masz 100% gwarancje trafienia 6 meczy w linni sprobuj!!! szkoda ze nie wiem jak na tym forum pisze sie w pionie , bo bym wieczorem Ci go napisal naprawde jest fajny , i wyglada to tak ze im gorsze wyniki tym wieksza wygrana-najgozej jak wchodza 1- pozdrawiam!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to mamy posiadacza ksiaeczki!!!-mysle ze dla nas grajacych u bukow najciekawsze chyba bylyby zyztemy z tzw. nadmiarem a daja one to ze grajac np. 3/4 pare kuponow nie placi nam tylko jeden uklad -gdybys mogl to rzuc z tej kategori 4 mecze 2 drogowo, oraz 5 meczy 2 drogowo ale w nadmiarze!!jak pamietam to byl tam fajny system 3 mecze 3 drogowe 6 zakladow ale to juz vez nadmiaru-naprawde ta ksieake mialem w reku jakies 20 lat temu i musze sobie poprzypominac co tam bylo wartosciowego- ale extra ze ja masz!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Panowie
wreszcie mamy poważną dyskusje na systemem,tak trzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.a co do właściciela " nie dało by sie tego przeskanować i może w PDF zrobić ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 48
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 48
niestety nie ma tu systemu dwu drogowego z madmiarem ale trzy drogowy.polega na trafnym wytypowaniu (1)oto system cztany ponowo.1111x2/xx2211/x2x211.do systemu sa jeszcze gwarancje ,ala to jest tabelka i trudno to naplsac.oto system nastepny 3 dau i2 trzy drogowo.1x1x/1x1x/1x1x/112x/112x/.sa to systemy o mlej skutecznosci.jesli jeszcse cos to pytajcie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1
Quote
np mgr Jozef Pogoda ,,Trzynastki Dwunastki" zestaw gwarancyjnych systemow skroconych totalizatora pilkarskiego : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Hej ! Panowie zapomnieliście o mnie ? czy jestem nie potrzebny ? już wszystko wiecie ? na temat Bloków i systemów rozpisowych ? Obawiam się ,że nie...
system z nadmiarem należy opisać, gracz powinien wiedzieć czego może się spodziewać itd. Są jeszcze z niedomiarem ale z tą samą gwarancją - minimalną .. lepiej opisac te przewagowe - są praktyczniejsze i skuteczniejsze .ale jak nie mam głosu to sorki ---lottogracz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
nie wiem czy macie ta ksiazke o ktorej mysle podstawa ze musi miec ona format A-5 jezeli jest mniejsza to nie jest ta ksiazka!!!

Dołączył: May 2004
Posty: 48
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 48
wlasnie mam format A-5 tylko brak autora.PORADNIK GRY SYSTEMOWEJ-totalizator sportowy 1983r

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Konio napisał; Niestety nie ma tu systemu 2-drogowego z nadmiarem ? dlaczego? w książce (jakiegoś magistra ) ?
A no ścisły umysł wierzy tylko w rachunek prawdopodobieństwa !! Tak są przewagowe 2-drogowe systemy ..Te z koleji można łączyć w bloki -Różne
Zestawy takich bloków daja znakomite rezultaty . Niski koszt posyłania zakładów a szanse większe.. lottogracz..

Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1