Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
specjalista nie jestem ale tez tu upatruje overka, Milano u siebie grac porafi licze na tzw dzien konia i zlekcewazenie przeciwnika przez CSKA, jak juz wspomnialem wczesniej gram dzis +10,5 na Milano, lekko zwyciestwo Milano i napewno over

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
w Expekt handi juz +11.5 i tez chyba sie skusze

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
kosz
PROKOM-SIENA
typ over 148.5
kurs 1.91

Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow, a ponadto jest to druzyna overowa w przeciwienstwie do grekow, czesto przekraczaja 80 pts 14 na 15 spotkan, czesto konczac mecz z wynikiem okolo 90 oczek....

Prokom , chcac nie odstawac od gosci , ktorzy wg mnie obejma szybko wysokie prowadzenie, dostosuje sie do szybszego stylu gry gosci , a co za tym idzie skonczy mecz z okolo 70 pts, moze nawet lepiej...

P.S.
Przeczuwam , ze bedzie over smile


Poczatek meczu 19:45

Powodzenia


Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
jak dla mnie na dzis to trzy typy:
Partizan który jesli chce awansować musi ten mecz koniecznie wygrać (bilans 3-2) ale ostatnio dwie porazki mecz moze byc ciezki bo z Turkami zawsze u siebie sie męczyli jednak mimo wszystko chyba warto sprobowac 1;

Unicaja (bilans3-2) -ostatnio w wysokiej formie ,dodatkowo wygrali ostatnio w zasadzie przegrany mecz na wyjezdzie z Estudiantesem ,w Eurolidze cenne zwyciestwo z Maccabi jesli dzis udalo by im sie wygrać rownież awans niemal zapewniony;Le Mans (0-5)moze byc podlamane po porazce w dogrywce z Olympiakosem w lidze rowniez dostali tegie baty od Asvelu;

Real (3-2) -podobnie jak Unicaja ,tendencja jak najbardziej zwyzkująca w lidze pewne zwyciestwo z Zaragozą (o ile dobrze pamietam),w Eurolidze demolka Turkow w ich wlasnej hali co nie jest łatwą sztuką ;sklad i potencjal rowniez przemawia za nimi ale Panionios powoli staje sie cichym czarnym koniem (ograli Efes i Partizan) więc tu troche rozwagi z szastaniem pieniedzmi smile

Co do meczow Prokom-Siena (-8.5 Siena),i Milano-Cska (-10.5) chyba raczej odpuszczam;



Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Unicaja + Real

ako 1,96

Bardzo przyzwoity kurs i trzeba to grac.

Poza tym ,moim zdaniem ,zanizona linia na Real - Panionios

160 punktów winno wpaść w tym meczu ,dlatego over godny polecenia.

I skoro piszecie o mozliwości zlekceważenia przeciwnika przez CSKA to....dogrywka smile
Czas na ruski wałek w tej edycji.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by bodescu_wampir
kosz
PROKOM-SIENA
typ over 148.5
kurs 1.91

Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow, a ponadto jest to druzyna overowa w przeciwienstwie do grekow, czesto przekraczaja 80 pts 14 na 15 spotkan, czesto konczac mecz z wynikiem okolo 90 oczek....

Prokom , chcac nie odstawac od gosci , ktorzy wg mnie obejma szybko wysokie prowadzenie, dostosuje sie do szybszego stylu gry gosci , a co za tym idzie skonczy mecz z okolo 70 pts, moze nawet lepiej...

P.S.
Przeczuwam , ze bedzie over smile


Poczatek meczu 19:45

Powodzenia
a ja mam inne zdanie wink Prokom potrafi swietnie bronic, gorzej troszke jest z atakiem.Zalgiris,Nancy czy Panata nie przekroczyly tutaj 70pkt. Sam Prokom rowniez poza spotkaniem z Nancy, gdzie Ewingowi,Loganowi prawie wszystko wychodzilo w ataku,nastawia sie glownie na obrone, a nie atak A jak piszesz ze Siena o klase lepsza od Panaty to... nic, twoje zdanie. Ja przewiduje tutaj underowe spotkanie. Prokom przystosuje sie do szybkiego stylu gry Sieny hmm, taka sytuacja moze doprowadzic do kleski Sopocian. A pozatym kto niby moglby dostossowac sie to takiego stylu? Logan,Ewing? Nie Nie Nie. Przewiduje dlugie akcje Sopocian, napewno taka sama mobilizacje w obronie jak przed tygodniem. O zwyciestwo napewno bedzie ciezko, ktore napewno by przyblizylo ich do awansu, zycze im tego,jednak trzeba bedzie tutaj przez 40min cieko harowac.
Under 148,5 i under Siena 78,5

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by deker84
Originally Posted by bodescu_wampir
Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow
a ja mam inne zdanie wink Prokom potrafi swietnie bronic, gorzej troszke jest z atakiem.Zalgiris,Nancy czy Panata nie przekroczyly tutaj 70pkt. Sam Prokom rowniez poza spotkaniem z Nancy, gdzie Ewingowi,Loganowi prawie wszystko wychodzilo w ataku,nastawia sie glownie na obrone, a nie atak A jak piszesz ze Siena o klase lepsza od Panaty to... nic, twoje zdanie. Ja przewiduje tutaj underowe spotkanie. Prokom przystosuje sie do szybkiego stylu gry Sieny hmm, taka sytuacja moze doprowadzic do kleski Sopocian. A pozatym kto niby moglby dostossowac sie to takiego stylu? Logan,Ewing? Nie Nie Nie. Przewiduje dlugie akcje Sopocian, napewno taka sama mobilizacje w obronie jak przed tygodniem. O zwyciestwo napewno bedzie ciezko, ktore napewno by przyblizylo ich do awansu, zycze im tego,jednak trzeba bedzie tutaj przez 40min cieko harowac.
Under 148,5 i under Siena 78,5

Kadrowo wg mnie druzyna z Wloch jest lepsza, uwazam ze graja bardzo szybko i ma tam kto rzucac za 3 pts, stad upatruje over...

Wlosi odskocza szybko od Sopocian a Prokom chcac ich gonic bedzie musial zdobywac punkty....

Mecz mozna wygrac obrona , ale trzeba umiec bronic a przy tym pamietajac o ataku Sopocianie w Polskiej lidze tracili srednio ponad 67 pts !!!! Co przy znacznie slabszym poziomie , nie jest wynikiem rewelacyjnym, i druzyna tej klasy co Siena, jezeli nie poradzi sobie pod koszem w co watpie bedzie bombardowac 3 i w razie koniecznosci dobijac po niecelnych rzutach...

OVER boks

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
A ja przychylam się do typu na Milano +11,5. Rano było o punkt mniej, więc wychodzi że warto było poczekać. Bo jak wiemy, pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł. Po pierwsze Milan radzi sobie jako tako, np tydzień temu przegrali tylko jednym punktem w Madrycie, po drugie CSKA na wyjazdach koncentruje się na grze obronnej - choćby z matematycznego punktu widzenia - mało punktów, mniejsze różnice. I po trzecie to już 6 kolejka, a CSKA nadal komplet zwycięstw, jak na ruskich to coś tu jest nie halo. Oni przecież odkąd pamiętam lubią sobie w jakimś meczu fazy grupowej pofolgować, np z Le Mans w ubiegłym sezonie. Kto by wtedy pomyślał. Widzę tu wynik 60parę po stronie gospodarzy - w granicach 70 po stronie gości i wtedy oto mój zakład będzie zaznaczony na zielono.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Partizan - Efes Pilsen Istanbul [z dogrywką] 1 1.50
Asseco Prokom Sopot - Montepaschi Siena [z dogrywką] 2 1.20
buk: Unibet
kurs łączny: 1.80
stawka: 6/10

Zdecydowałem się na taki dubelek, ponieważ Serbowie są zawsze piekielnie groźni u siebie (hala Pionir i fanatyczni kibice), a Siene i Prokom dzieli różnica przynajmniej jednej klasy. Podejrzewam, że Włosi od początku spotkania będą kontrolować tempo i dość gładko wygrają te spotkanie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Panionios - Real Madryt [z dogrywką] over 152,5
buk: Bwin
kurs: 1.90
stawka: 6/10

Na moje oko, linia 152 jest interesującym kąskiem smile podejrzewam, że Hiszpanie zagrają tak jak zawsze (czyli szybko i agresywnie), a Panionios u siebie, więc też powinien troche dorzucić.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Maccabi Elite Tel Aviv - Cibona [z dogrywką] over 155,5
buk: Unibet
kurs: 1.75
stawka: 7/10

Spotkanie dopiero jutro, ale już dziś warto zagrać ten over (od początku tygodnia idzie w górę). Maccabi pod wodzą nowego, starego trenera Gershon'a, więc over jak ta lala laugh . Po obu stronach nieźli snajperzy dlatego polecam over 155

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Prokom Sopot - Siena


D.LOGAN over 14,5 pkt @1.85 bwin


Argumenty:

- Prokom gra u siebie.
- Logan dużo bardziej przykłada się do meczów z silniejszymi rywalami. Zapewne jest to chęć wypromowania się.
- Ma średnią 16.2 pkt w dotychczasowych meczach w Eurolidze.
- W ostatnim meczu z Panatą rzucił 16 pkt, przy skuteczności zaledwie 2/8 za 3pkt. Bez wątpienia stać go na więcej.
- Siena jest lepszym zespołem od Greków, co za tym idzie powinni szybko odskoczyć Prokomowi. Idealny rozwój wydarzeń sprzyjający mojemu overowi.
- Jest podstawowym zawodnikiem, dużo przebywa za parkiecie i wykonuje dużo rzutów w porównaniu z innymi zawodnikami.
- W 3 meczach u siebie notował kolejno 18, 14 i 16 pkt.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Asseco Prokom Sopot-Montepaschi Siena Euroliga mężczyzn 2 1,18 03.12.2008 19:45
France-Denmark Mistrzostwa Europy (kobiety) 2 1,40 03.12.2008 20:15
Partizan Belgrade-Efes Pilsen Istanbul Euroliga mężczyzn 1 1,50 03.12.2008 20:45


Siena- różnica klas, mecz za chwilę, zatem za bardzo nie warto się rozpisywać.

Partizan CSKA 62:63 26.11.2008

Panionios Partizan 72:67 13.11.2008

Partizan Olimpia Milano 81:76 05.11.2008

Partizan Real Madrid Teka 81:77 29.10.2008

Pilsen Istanbul Partizan 61:60 23.10.2008

Partizan u siebie bardzo mocny, "potężna" hala i dobre wyniki z ostatnich spotkań. Pilsen w ostatnim spotkaniu przegrał 14 pkt. u siebie z Realem, kolejkę wcześniej nie sprostał CSKA przegrywając 22 pkt. na wyjeździe. 23 października Partizan na wyjeździe przegrał z Istanbulem tylko jednym punktem, wygrywając 4 kwartę 11 punktami. W sezonie 2007/2008 - mimo że to tylko dane historyczne - wygrał dwukrotnie, u siebie pokonując rywali z Turcji 78:65.

Powodzenia

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Originally Posted by ALEX
witam, chcialem zadac wam pytanie czy tylko ja jestem takim hurraoptymista i zagram na Milano z Cska? czy szara myszka w grupie jest w stanie przeciwstawic sie rosyjskiej lokomotywie? uwazam ze....nie, ale trzeba jak najszybciej zlapac porazke Cska w grupie bo takowa powinna nadejsc czym predzej, u siebie powinni wszystko wygrac (powinni, bo za tydzien mecz z realem ale takie mecze to inny gatunek), swoj typ opieram na obserwacji poczynan Cska w fazie grupowej z przed lat gdzie zdarzala sie jaks "dziwna" wpadka, ktora i tak nie miala wplywu na uklad w tabeli:)
dla mniej odwaznych przepiekny zanizony i tak handicap na Milano +10,5 mniam....:)

piekny mecz, piekna ustawka, kocham rosyjskie druzyny, coz mozna powiedziec po takim meczu??? no wlasnie....tylko tyle ze trzeba poczekac do nastepnego sezonu, na tez dzien

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
piekne wyczucie, BRAWO ALEX piwo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Tak patrząc to handi na Albę do grania +11,5 to dużo a roma gra ostatnio cieniznę patrząc na ich poczynania np w lidze

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Matias88
Tak patrząc to handi na Albę do grania +11,5 to dużo a roma gra ostatnio cieniznę patrząc na ich poczynania np w lidze
Do tego jeszcze to info o ewentualnych brakach:
...Center Primoz Brezec and guards Allan Ray and Sani Becirovic, who was named Euroleague Basketball’s MVP for the month of November this week, have all missed practice time this week with different injuries. ...
choc znajac medycyne wloska zapewne zagraja choc tu na stronie Romy jakby co innego napisane: http://www.virtusroma.it/internal.asp?cat_id=69&art_id=2710 a statsy graczy
Becirovic 25 min 15,8 ppg 3,2 rpg 4,2 asg
Brezec ok 20 min 10,6 ppg 5,8 rpg
Jennings 18 min 9,4 ppg 2 rpg 1,2 asg ale wymieniany jest Jennings nie Ray

Jak jak najbardziej poprobuje Alba +11,5

Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
co mozna powiedieć o osłabieniach w meczu maccabi-cibona chciałbym spróbować handi na cibonę?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Roma - ALBA / Becirovic (Roma) under 14 punktów 1.85
buk: Fonbet
kurs: 1.85
stawka: 4/10

Plaga kontuzji w Lottomatice. Sani Becirovic narzeka na uraz kostki.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,254
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,254
Panowie w Millenium ALba +13 za 2.00 to chyba ladny kasek i warty ryzyka??
Patrzac na to wszystko co sie dzieje w Romie i jak graja...

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1