|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
specjalista nie jestem ale tez tu upatruje overka, Milano u siebie grac porafi licze na tzw dzien konia i zlekcewazenie przeciwnika przez CSKA, jak juz wspomnialem wczesniej gram dzis +10,5 na Milano, lekko zwyciestwo Milano i napewno over
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
w Expekt handi juz +11.5 i tez chyba sie skusze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
 PROKOM-SIENA typ over 148.5 kurs 1.91 Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow, a ponadto jest to druzyna overowa w przeciwienstwie do grekow, czesto przekraczaja 80 pts 14 na 15 spotkan, czesto konczac mecz z wynikiem okolo 90 oczek.... Prokom , chcac nie odstawac od gosci , ktorzy wg mnie obejma szybko wysokie prowadzenie, dostosuje sie do szybszego stylu gry gosci , a co za tym idzie skonczy mecz z okolo 70 pts, moze nawet lepiej... P.S. Przeczuwam , ze bedzie over  Poczatek meczu 19:45 Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
jak dla mnie na dzis to trzy typy: Partizan który jesli chce awansować musi ten mecz koniecznie wygrać (bilans 3-2) ale ostatnio dwie porazki mecz moze byc ciezki bo z Turkami zawsze u siebie sie męczyli jednak mimo wszystko chyba warto sprobowac 1; Unicaja (bilans3-2) -ostatnio w wysokiej formie ,dodatkowo wygrali ostatnio w zasadzie przegrany mecz na wyjezdzie z Estudiantesem ,w Eurolidze cenne zwyciestwo z Maccabi jesli dzis udalo by im sie wygrać rownież awans niemal zapewniony;Le Mans (0-5)moze byc podlamane po porazce w dogrywce z Olympiakosem w lidze rowniez dostali tegie baty od Asvelu; Real (3-2) -podobnie jak Unicaja ,tendencja jak najbardziej zwyzkująca w lidze pewne zwyciestwo z Zaragozą (o ile dobrze pamietam),w Eurolidze demolka Turkow w ich wlasnej hali co nie jest łatwą sztuką ;sklad i potencjal rowniez przemawia za nimi ale Panionios powoli staje sie cichym czarnym koniem (ograli Efes i Partizan) więc tu troche rozwagi z szastaniem pieniedzmi  Co do meczow Prokom-Siena (-8.5 Siena),i Milano-Cska (-10.5) chyba raczej odpuszczam;
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Unicaja + Real ako 1,96 Bardzo przyzwoity kurs i trzeba to grac. Poza tym ,moim zdaniem ,zanizona linia na Real - Panionios 160 punktów winno wpaść w tym meczu ,dlatego over godny polecenia. I skoro piszecie o mozliwości zlekceważenia przeciwnika przez CSKA to....dogrywka  Czas na ruski wałek w tej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
 PROKOM-SIENA typ over 148.5 kurs 1.91 Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow, a ponadto jest to druzyna overowa w przeciwienstwie do grekow, czesto przekraczaja 80 pts 14 na 15 spotkan, czesto konczac mecz z wynikiem okolo 90 oczek.... Prokom , chcac nie odstawac od gosci , ktorzy wg mnie obejma szybko wysokie prowadzenie, dostosuje sie do szybszego stylu gry gosci , a co za tym idzie skonczy mecz z okolo 70 pts, moze nawet lepiej... P.S. Przeczuwam , ze bedzie over  Poczatek meczu 19:45 Powodzenia a ja mam inne zdanie  Prokom potrafi swietnie bronic, gorzej troszke jest z atakiem.Zalgiris,Nancy czy Panata nie przekroczyly tutaj 70pkt. Sam Prokom rowniez poza spotkaniem z Nancy, gdzie Ewingowi,Loganowi prawie wszystko wychodzilo w ataku,nastawia sie glownie na obrone, a nie atak A jak piszesz ze Siena o klase lepsza od Panaty to... nic, twoje zdanie. Ja przewiduje tutaj underowe spotkanie. Prokom przystosuje sie do szybkiego stylu gry Sieny hmm, taka sytuacja moze doprowadzic do kleski Sopocian. A pozatym kto niby moglby dostossowac sie to takiego stylu? Logan,Ewing? Nie Nie Nie. Przewiduje dlugie akcje Sopocian, napewno taka sama mobilizacje w obronie jak przed tygodniem. O zwyciestwo napewno bedzie ciezko, ktore napewno by przyblizylo ich do awansu, zycze im tego,jednak trzeba bedzie tutaj przez 40min cieko harowac. Under 148,5 i under Siena 78,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Goscie o klase lepsi od gospodarzy , chociaz Prokom nawiazal walke z Panatha, to na mnie wrazenia to nie robi, bo uwazam , ze goscie sa kadrowo lepsi od Grekow a ja mam inne zdanie  Prokom potrafi swietnie bronic, gorzej troszke jest z atakiem.Zalgiris,Nancy czy Panata nie przekroczyly tutaj 70pkt. Sam Prokom rowniez poza spotkaniem z Nancy, gdzie Ewingowi,Loganowi prawie wszystko wychodzilo w ataku,nastawia sie glownie na obrone, a nie atak A jak piszesz ze Siena o klase lepsza od Panaty to... nic, twoje zdanie. Ja przewiduje tutaj underowe spotkanie. Prokom przystosuje sie do szybkiego stylu gry Sieny hmm, taka sytuacja moze doprowadzic do kleski Sopocian. A pozatym kto niby moglby dostossowac sie to takiego stylu? Logan,Ewing? Nie Nie Nie. Przewiduje dlugie akcje Sopocian, napewno taka sama mobilizacje w obronie jak przed tygodniem. O zwyciestwo napewno bedzie ciezko, ktore napewno by przyblizylo ich do awansu, zycze im tego,jednak trzeba bedzie tutaj przez 40min cieko harowac. Under 148,5 i under Siena 78,5 Kadrowo wg mnie druzyna z Wloch jest lepsza, uwazam ze graja bardzo szybko i ma tam kto rzucac za 3 pts, stad upatruje over... Wlosi odskocza szybko od Sopocian a Prokom chcac ich gonic bedzie musial zdobywac punkty.... Mecz mozna wygrac obrona , ale trzeba umiec bronic a przy tym pamietajac o ataku Sopocianie w Polskiej lidze tracili srednio ponad 67 pts !!!! Co przy znacznie slabszym poziomie , nie jest wynikiem rewelacyjnym, i druzyna tej klasy co Siena, jezeli nie poradzi sobie pod koszem w co watpie bedzie bombardowac 3 i w razie koniecznosci dobijac po niecelnych rzutach... OVER 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
A ja przychylam się do typu na Milano +11,5. Rano było o punkt mniej, więc wychodzi że warto było poczekać. Bo jak wiemy, pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł. Po pierwsze Milan radzi sobie jako tako, np tydzień temu przegrali tylko jednym punktem w Madrycie, po drugie CSKA na wyjazdach koncentruje się na grze obronnej - choćby z matematycznego punktu widzenia - mało punktów, mniejsze różnice. I po trzecie to już 6 kolejka, a CSKA nadal komplet zwycięstw, jak na ruskich to coś tu jest nie halo. Oni przecież odkąd pamiętam lubią sobie w jakimś meczu fazy grupowej pofolgować, np z Le Mans w ubiegłym sezonie. Kto by wtedy pomyślał. Widzę tu wynik 60parę po stronie gospodarzy - w granicach 70 po stronie gości i wtedy oto mój zakład będzie zaznaczony na zielono.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Partizan - Efes Pilsen Istanbul [z dogrywką] 1 1.50 Asseco Prokom Sopot - Montepaschi Siena [z dogrywką] 2 1.20 buk: Unibet kurs łączny: 1.80 stawka: 6/10
Zdecydowałem się na taki dubelek, ponieważ Serbowie są zawsze piekielnie groźni u siebie (hala Pionir i fanatyczni kibice), a Siene i Prokom dzieli różnica przynajmniej jednej klasy. Podejrzewam, że Włosi od początku spotkania będą kontrolować tempo i dość gładko wygrają te spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Panionios - Real Madryt [z dogrywką] over 152,5 buk: Bwin kurs: 1.90 stawka: 6/10 Na moje oko, linia 152 jest interesującym kąskiem  podejrzewam, że Hiszpanie zagrają tak jak zawsze (czyli szybko i agresywnie), a Panionios u siebie, więc też powinien troche dorzucić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Maccabi Elite Tel Aviv - Cibona [z dogrywką] over 155,5 buk: Unibet kurs: 1.75 stawka: 7/10 Spotkanie dopiero jutro, ale już dziś warto zagrać ten over (od początku tygodnia idzie w górę). Maccabi pod wodzą nowego, starego trenera Gershon'a, więc over jak ta lala  . Po obu stronach nieźli snajperzy dlatego polecam over 155
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Prokom Sopot - Siena
D.LOGAN over 14,5 pkt @1.85 bwin
Argumenty:
- Prokom gra u siebie. - Logan dużo bardziej przykłada się do meczów z silniejszymi rywalami. Zapewne jest to chęć wypromowania się. - Ma średnią 16.2 pkt w dotychczasowych meczach w Eurolidze. - W ostatnim meczu z Panatą rzucił 16 pkt, przy skuteczności zaledwie 2/8 za 3pkt. Bez wątpienia stać go na więcej. - Siena jest lepszym zespołem od Greków, co za tym idzie powinni szybko odskoczyć Prokomowi. Idealny rozwój wydarzeń sprzyjający mojemu overowi. - Jest podstawowym zawodnikiem, dużo przebywa za parkiecie i wykonuje dużo rzutów w porównaniu z innymi zawodnikami. - W 3 meczach u siebie notował kolejno 18, 14 i 16 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Asseco Prokom Sopot-Montepaschi Siena Euroliga mężczyzn 2 1,18 03.12.2008 19:45 France-Denmark Mistrzostwa Europy (kobiety) 2 1,40 03.12.2008 20:15 Partizan Belgrade-Efes Pilsen Istanbul Euroliga mężczyzn 1 1,50 03.12.2008 20:45
Siena- różnica klas, mecz za chwilę, zatem za bardzo nie warto się rozpisywać.
Partizan CSKA 62:63 26.11.2008
Panionios Partizan 72:67 13.11.2008
Partizan Olimpia Milano 81:76 05.11.2008
Partizan Real Madrid Teka 81:77 29.10.2008
Pilsen Istanbul Partizan 61:60 23.10.2008
Partizan u siebie bardzo mocny, "potężna" hala i dobre wyniki z ostatnich spotkań. Pilsen w ostatnim spotkaniu przegrał 14 pkt. u siebie z Realem, kolejkę wcześniej nie sprostał CSKA przegrywając 22 pkt. na wyjeździe. 23 października Partizan na wyjeździe przegrał z Istanbulem tylko jednym punktem, wygrywając 4 kwartę 11 punktami. W sezonie 2007/2008 - mimo że to tylko dane historyczne - wygrał dwukrotnie, u siebie pokonując rywali z Turcji 78:65.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
witam, chcialem zadac wam pytanie czy tylko ja jestem takim hurraoptymista i zagram na Milano z Cska? czy szara myszka w grupie jest w stanie przeciwstawic sie rosyjskiej lokomotywie? uwazam ze....nie, ale trzeba jak najszybciej zlapac porazke Cska w grupie bo takowa powinna nadejsc czym predzej, u siebie powinni wszystko wygrac (powinni, bo za tydzien mecz z realem ale takie mecze to inny gatunek), swoj typ opieram na obserwacji poczynan Cska w fazie grupowej z przed lat gdzie zdarzala sie jaks "dziwna" wpadka, ktora i tak nie miala wplywu na uklad w tabeli:) dla mniej odwaznych przepiekny zanizony i tak handicap na Milano +10,5 mniam....:) piekny mecz, piekna ustawka, kocham rosyjskie druzyny, coz mozna powiedziec po takim meczu??? no wlasnie....tylko tyle ze trzeba poczekac do nastepnego sezonu, na tez dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
piekne wyczucie, BRAWO ALEX 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Tak patrząc to handi na Albę do grania +11,5 to dużo a roma gra ostatnio cieniznę patrząc na ich poczynania np w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tak patrząc to handi na Albę do grania +11,5 to dużo a roma gra ostatnio cieniznę patrząc na ich poczynania np w lidze Do tego jeszcze to info o ewentualnych brakach: ...Center Primoz Brezec and guards Allan Ray and Sani Becirovic, who was named Euroleague Basketball’s MVP for the month of November this week, have all missed practice time this week with different injuries. ... choc znajac medycyne wloska zapewne zagraja choc tu na stronie Romy jakby co innego napisane: http://www.virtusroma.it/internal.asp?cat_id=69&art_id=2710 a statsy graczy Becirovic 25 min 15,8 ppg 3,2 rpg 4,2 asg Brezec ok 20 min 10,6 ppg 5,8 rpg Jennings 18 min 9,4 ppg 2 rpg 1,2 asg ale wymieniany jest Jennings nie Ray Jak jak najbardziej poprobuje Alba +11,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
co mozna powiedieć o osłabieniach w meczu maccabi-cibona chciałbym spróbować handi na cibonę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Roma - ALBA / Becirovic (Roma) under 14 punktów 1.85 buk: Fonbet kurs: 1.85 stawka: 4/10
Plaga kontuzji w Lottomatice. Sani Becirovic narzeka na uraz kostki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,254
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,254 |
Panowie w Millenium ALba +13 za 2.00 to chyba ladny kasek i warty ryzyka?? Patrzac na to wszystko co sie dzieje w Romie i jak graja...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|